پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۱۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رئیس جمهور»

فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- با توجه به اصلاح مضاعفی که بازار سهام طی ده روز گذشته تجربه کرد، این موضوع موجبات آن را فراهم آورد تا دوباره تقاضا در بازار ایجاد شده و نماد ها سبزپوش شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتشار آمارهای مرکز آمار، مزایده 1062 خودروی خارجی، معرفی سرپرست جدید بانک مسکن و مکاتبه رئیس سازمان بورس با معاون اول رئیس جمهور از مهمترین اخبار حوزه اقتصاد کلان در هفته اخیر بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی ماده (4) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مربوط به تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم را ابلاغ کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۳    
بانک مرکزی با وجود اجرای کاهش سیاست های انقباضی همچنان نتوانسته است جلوی ریزش بورس را بگیرد. *** 8 چالش عمده در بازار سرمایه به گزارش صنایع ، اخیرا رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور با بررسی شرایط کنونی بازار سهام، از 8 چالش عمده در بازار سرمایه رونمایی کرد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، تصویب نامه هیات وزیران درخصوص آئین نامه اجرایی ماده 11 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بند ر تبصره 2 ماده واحده قانون بودجه سال 1401 کل کشور" طی نامه شماره 117218 در تاریخ 1401/07/04 توسط محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷    
خدایار خاشع دبیر کمیته شرکت های سرمایه گذار در ساخت آزادراه ها در حالی مدت اعلام شده از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت راه و شهرسازی برای ارائه بسته پیشنهادی به سرمایه گذاران برای جذب آنها به مشارکت در زیرساخت های حمل ونقل کشور به سر می آید که تاکنون اقدام قابل توجهی از سوی وزارت راه و شهرسازی و ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال تداوم روند نزولی بازارسهام، رئیس سازمان بورس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور 8چالش اصلی که منجر به نزول بازار سهام شده است را تشریح کرد. همزمان با آن سازمان بورس در 2نشست ویژه یکی با سرمایه گذاران نهادی و حقوقی و یکی با انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی اقدامات تازه ای را برای بهبود عملکرد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور با بررسی شرایط کنونی بازار سرمایه، 8 چالش عمده و 6 پیشنهاد برای مدیریت نااطمینانی ها در این بازار را اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۳    
نماینده معاون اول رئیس جمهور در نهضت احیای واحدهای اقتصادی با بیان اینکه 52 هزار واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل شناسایی شده اند، گفت: بخش زیادی از این واحد ها به دلیل تکنولوژی قدیمی باید تغییر وضعیت شوند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور احیای جهاد سازندگی را گامی در جهت جلب مشارکت مردم برای آبادانی کشور توصیف کرد و گفت: ایجاد یک جریان مردمی برای آبادانی کشور و هدایت نقدیندگی جامعه از نیازهای امروز کشور است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور با بررسی شرایط کنونی بازار سهام از 8 چالش عمده و 6 پیشنهاد برای مدیریت نا اطمینانی ها اعلام کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) با حضور پرشور قشرهای مختلف مردم در سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در اجتماع امت رسول الله(ص) حضور یافت.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید برای مشاغل هر حوزه پیوست آموزشی در نظر گرفته شود، افزود: ضروری است نظام آموزشی با نیاز ها و تقاضا های اشتغال مطابقت یابد و مهارت آموزی در راس نظام تعلیم و تربیت قرار گیرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مریلا زارعی از سوی معاون اول رئیس جمهور به عنوان یکی از اعضای شورای سینما منصوب شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، تصویبنامه هیات وزیران درخصوص "اساسنامه صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج " طی نامه شماره 112057 توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد. ...
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بخشنامه پپیرامون شناور شدن ساعت کار کارمندان توسط معاون اول رییس جمهور، محمد مخبر ابلاغ شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از وقفه ای 12 ساله، اعضای جدید شورای سینما در احکام جداگانه ای از سوی معاون اول رئیس جمهور منصوب شدند؛ شورایی که از زمان تکیه محمد خزاعی بر کرسی ریاست سازمان سینمایی وعده احیای آن شنیده شد و حالا با گذشت حدود یک سال از تغییر شورای عالی سینما به شورای سینما اعضای حقوقی و حقیقی آن با حکم محمد مخبر ...
آنا / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
هیئت دولت با پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه تعیین سقف کارانه پزشکان در سال 1401 موافقت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جلسه بررسی مسائل مربوط به شروع سال تحصیلی جدید به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و بر تأمین اعتبار برای برچیده شدن مدارس کانکسی تأکید شد. در این نشست همچنین اعلام شد 164 هزار دانش آموز به ویژه در استان سیستان و بلوچستان با کمک خیرین و گروه های جهادی به تحصیل بازگشته اند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل در شهر نیویورک امریکا، جلسه روز گذشته هیأت وزیران به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۳    
معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی قانون تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را امضا و ابلاغ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی قانون تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را امضا و ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با ارسال نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی درباره حمایت از مرغداران و واقعی کردن قیمت تخم مرغ دستور داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تدارکات انجام شده و خدمت رسانی در سطح وسیع با توجه به حجم زائران یک مانور بین المللی مهم برای مسلمانان و شیعیان بود که جمهوری اسلامی ایران نقش موثری در این صحنه و تامین تدارکات داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که معاون اول رئیس جمهور دستور داده بود تا خدمات اقتصادی-اجتماعی دستگاه های خدمات رسان بدون استعلام کد سامانه املاک و اسکان ارائه نشود، اما بررسی ها حاکی است این دستور مخبر اجرای نشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی ایران عصر امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و اعلام شد تا پایان سال 1403، آب مورد نیاز صنایع و معادن به استان اصفهان خواهد رسید.
به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، محمد مخبر عصر امروز (سه شنبه) در دیدار رستم مینیخانوف رییس جمهور تاتارستان اظهار داشت: ایران و تاتارستان از ظرفیت های گسترده ای برای توسعه مناسبات فیمابین برخوردار هستند و می توانند سطح روابط خود را در زمینه های تجاری، صنعتی، انرژی، علمی و فرهنگی ارتقا دهند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، امیرسرتیپ رضا آذریان ظهر سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: طی جلسه ای که با معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور داشتیم، لشکر 77 ثامن الائمه جهت اسکان زائران عزیز و پذیرایی از آنان در این مکان به تعداد حدود 100 هزار نفر اعلام آمادگی کرده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در حالی بر تسریع پرداخت وام 200 میلیونی مسکن روستایی تاکید می کند که شورای نگهبان فعلا به آن ایراداتی گرفته و پرداخت آن باز هم منوط به تایید اساسنامه صندوق ملی زمین و مسکن است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی توسط شبکه بانکی کشور بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه تاکید شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۱    
اقتصاد ایران: در نشست شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور تأکید شد که شبکه بانکی کشور، وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه را سریع تر پرداخت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مخبر، معاون اول رئیس جمهور در جلسه شورای اداری مسکن بر مولدسازی دارایی های وزارت راه به منظور تامین منابع مالی صندوق ملی مسکن تأکید کرد و گفت: وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی سریع تر پرداخت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۷۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی توسط شبکه بانکی کشور بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه تاکید شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران
نوری درباره هزینه استفاده از اینترنت در شبکه شاد نیز گفت: طبق تفاهم نامه ای که با وزارت ارتباطات داشتیم قرار بوده اینترنت شاد تا پایان برنامه ششم توسعه، یعنی تا پایان سال 1401 رایگان باشد که با وزیر ارتباطات و معاون اول رئیس جمهور در این باره صحبت کردیم که به آن عمل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان در سرکشی به حوزه های انتخابیه، ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت رفع مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مشهد معاون اول رئیس جمهور گفت: تأکید بر حفظ محوریت مردم و مردمی بودن برنامه های دهه پایانی صفر است.
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۴۸ سایت دیگر  
پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ افزایش یافت اما با افزایش قیمت نهاده های دامی مرغداران خواستار اصلاح دوباره قیمت مرغ و تخم مرغ شده اند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول ریاست جمهوری در بازدید از نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران با حضور در غرفه گل گهر از تلاش های این شرکت در پروژه انتقال آب خلیج فارس تقدیر کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی شرکت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در مراسم جاماندگان اربعین حسینی حضور پیدا کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۵    
محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در مراسم راه پیمایی جاماندگان اربعین تهران حضور پیدا کرد.