دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۳:۳۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رئیس جمهور»

کیهان   ۵ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور در اظهاراتی عجیب گفت: با قاطعیت می گویم که ما در این دولت بیشتر از همه دولت های گذشته پیشرفت داشته ایم.
معاون اول رئیس جمهور گفت: تمام تلاش دولت این است که در اجرای واکسیناسیون عمومی هیچ گونه تبعیضی وجود نداشته باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: ظرفیت های گردشگری استان شرایط مساعدی را فراهم کرده تا طبیعت زیبای آن به عنوان یکی از مقاصد گردشگری کشور مطرح باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور شنبه در سفر یک روزه وارد استان گلستان شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 در حاشیه سفر یکروزه دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرا و مسئولین کشوری از جمله دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران به استان گلستان، تفاهم نامه سه جانبه بین سازمان شیلات ایران، وزارت تعاون ...
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جهانگیری با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: در کردستان هم به پاسخ مقام معظم رهبری به نامه مولوی عبدالحمید اشاره کردم که فرمودند مردم ایران بدون توجه به مذهب و قومیت در حقوق و مسئولیت هیچ تفاوتی ندارند و تنها موضوع برای ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: جزو سیاست های ما است که نیروگاه گازی را به سیکل ترکیبی تبدیل کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که سال های گذشته برخی از چهره های سیاسی و شخصیت ها در افغانستان نسبت به فعالیت حزب التحریر برای گسترش وهابیت و همکاری با داعش هشدار داده بودند اما به تازگی معاون اول رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که فعالیت این حزب غیرقانونی است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سفر یک روزه معاون اول رئیس جمهور به گلستان با حواشی همچون هزینه های سنگین سفر ، حاشیه های ادامه دار برکنار استاندار سابق ، حواشی مدیر کل منفصل از خدمت راه و شهرسازی و انتقادات نماینده ولی فقیه در استان از دولت همراه بود .
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور که به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح در زمینه های عمرانی، صنعتی، کشاورزی و روستایی به استان گلستان سفر کرده است، از سوی استاندار و مدیران ارشد استان مورد استقبال قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۳    
گرگان- معاون اول رئیس جمهور با بیان این که توانستیم تحریم را کم اثر و در برخی موارد بی اثر کنیم، گفت: مسئولان کشور وظیفه دارند طوری عمل کنند که تحریم جدیدی علیه ما اعمال نشود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری خطاب به کسانی که می گویند اقدامی از سوی مدیران کنونی کشور صورت نگرفته است، گفت: در این شرایط سخت اگر مسیر پیشرفت کشور نسبت به دولت های قبل بیشتر نبوده، کمتر هم نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مرز نشینان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:حل مشکلات معیشتی مرز نشینان بهبود وضعیت مناطق مرزی در این زمینه دغدغه اصلی فراکسیون واعضای آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- معاون اول رئیس جمهور در خصوص برکناری سید مناف هاشمی، استاندار سابق گلستان گفت: زمانی که یک مدیر مسئولیتی را می پذیرد باید خودش را وقف مردم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها آمادگی نداشتند در خلیج فارس وارد درگیری نظامی شوند و دولت جدید آمریکا صراحتا اعلام کرده فشار حداکثری علیه ملت ایران شکست خورده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۰    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. معاون اول رئیس جمهور با اشاره تحریم های بین المللی علیه جمهوری اسلامی اظهار کرد: به اذعان آمریکایی ها و تمام دشمنان ایران اسلامی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- معاون اول رئیس جمهور گفت: دسیسه های استکبار مقابل تاب آوری و اراده ملت ایران شکست خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۷    
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گلستان با حضور معاون اول رئیس جمهور در گرگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور : با تکیه بر ظرفیت هایی که گلستان دارد، می توانیم بیان کنیم که این استان، رو به توسعه است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به موضوع خلیج گرگان، گفت هر تصمیمی که ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب های کشور در خصوص خلیج گرگان بگیرد و به برعهده این وزارت خانه گذاشته شود را دنبال می کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور شنبه 9 اسفند 99 در سفر یک روزه وارد استان گلستان شد، وی با حضور در روستای عطاآباد از این روستا به عنوان یکی از روستاهای کارآفرین و اشتغالزا بازدید و تعدادی از پروژه های روستایی را افتتاح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکا در دولت قبلی اعتراف کرد که فشارهای وارده ما به ایران شکست خورده و دولت امروز هم به صراحت بر این اعتراف صحه گذاشته است.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت تجارت گستر ترکمن خزر ، واحد تولیدکننده انواع ورقه های الیاف بتنی موج دار (شبه ایرانیت و فاقد آزبست) جهت پوشش سقف ساختمانی با نام تجاری گلستانیت است که در شهرک صنعتی پنج پیکر بندرترکمن به بهره برداری رسیده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- عملیات اجرایی زهکشی 50 هزار هکتار از اراضی گلستان با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱    
گروه استان ها- در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گلستان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه و کار برگزار شد برخی نمایندگان گلستان از وزیر کار انتقاد کردند که چرا این سال ها زیرمجموعه های آنها از جمله شستا در این استان سرمایه گذاری نکردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: گلستان از هر نظر ظرفیت های مناسبی برای توسعه و پیشرفت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۷    
گروه استان ها- 26 هکتار گلخانه در استان گلستان بعد از ظهر امروز توسط معاون اول رئیس جمهور جمهور افتتاح شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس کمیته امداد 2500 واحد مسکن به خانواده های نیازمند در استان گلستان تحویل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون اول رئیس جمهور گفت: جزو سیاست های ما است که نیروگاه گازی را به سیکل ترکیبی تبدیل کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۱    
گروه استان ها- معاون اول رئیس جمهور گفت: تلاش می کنیم اگر بتوانیم یک روز هم شده زودتر تحریم ها را برداریم و تدابیری اتخاذ کنیم که منجر به فشار بیشتر به مردم نشود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
اکبری گفت: 26 هکتار گلخانه در گلستان به صورت وبیناری و با دستور معاون اول رئیس جمهور در استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: مردم فشارهای زیادی را تحمل کنند اما با راهبردهای رهبری و مقاومت مردم تحریم ها را کم اثر کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها تفاهم نامه یک هزار میلیارد تومانی برای توسعه 6 هزار هکتاری سایت میگوی گمیشان بعد از ظهر امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور بین استانداری گلستان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱    
نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از کم توجهی های دولت به استان گلستان گلایه کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طی سفر یکروزه معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا به استان گلستان دکتر محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابع این وزارتخانه به میزبانی اداره کل بهزیستی گلستان حضور یافت. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گلستان(پانا)-گلستان بیش از5 هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل بزرگراه، راه اصلی و فرعی درجه یک، 2 و 3 دارد که حدود 1521 کیلومتر آن کوهستانی و یا سخت گذر است. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور امروز با حضور در استان گلستان با افتتاح متمرکز 2500 واحد مسکن محرومان در گلستان بر تدوین برنامه هفت ساله برای نجات خلیج گرگان و میانکاله تاکید کرد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: در همه جای کشور نشاط و سرزندگی مردم مشاهده می شود و مردم در حال فعالیت هستند و این فعالیت های مردم به خصوص در روستاها نویدبخش اشتغالزایی های خوبی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و افزایش سهمیه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار رئیس این دانشگاه با رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بررسی شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فاز نخست طرح تعریض جاده کردکوی - بندرترکمن به طول 10 کیلومتر با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ظهر امروز، با حضور معاون اول رئیس جمهور ، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان فاز اول تعریض و بهسازی محور بندرترکمن-کردکوی افتتاح شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: برای ایجاد اشتغال در روستاها، 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی اختصاص یافته که تاکنون 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰    
با حضور معاون اول رئیس جمهور پروژه چهار بانده شدن محور جاده کردکوی-بندرترکمن به بهره برداری رسید.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. آیین افتتاح از 2500 واحد مسکن محرومان، بهره برداری از کارخانه تولید کننده ورق های سیمانی و فاز اول تعریض محور بندرترکمن_کردکوی با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و دکتر حق شناس ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
افتتاح و بهره برداری متمرکز 2500 واحد مسکن محرومین در 648 روستای استان گلستان با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مقصد معاون اول رئیس جمهور در سفر یکروزه اش به استان گلستان، روستای عطاآباد آق قلا بود تا از برخی طرح های توانمندسازی و کارگاه های تولید مبل بازدید کند اما همه چیز در سایه ازدحام جمعیت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرار گرفت.