دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۶:۳۷Aug 2020 10

جدیدترین‌های «معاون اول رئیس جمهور»

 
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه شکم جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مقامات دولت سیر است و از مردم بی خبر، وی را به مناظره دعوت کرد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تشکیل انجمن ها جزو اختیارات شورای اسلامی شهر تهران است و می توان شورایاری ها را به انجمن شهر تبدیل کرد. به گزارش شوراآنلاین، دیوان عدالت اداری برگزاری ششمین دوره شورایاری ها را لغو کرد. فعالیت این نهاد مدنی در هاله ای از ابهام است و مشخص نیست وضعیت آنها چه می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئله مالکیت ماشین سازی کم کم دارد به بحران تبدیل می شود، چراکه برای این هفته وعده تحویل ماشین سازی توسط ایدرو داده شده است و باید این بحران به نوعی مدیریت شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور می گوید با توزیع کالابرگ (کوپن) مخالف است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۶    
در حالی که تعدادی از نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی طرح کوپن الکترونیک را چاره ساز مشکلات معیشتی طبقات کم درآمد می دانند معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه مخالفت دولت را با اجرای این طرح اعلام کردند.
در حالیکه که نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی اجرای طرح کالا برگ الکترونیک را در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر در شرایط فعلی اقتصادی الزامی می دانند، معاون اول رئیس جمهور مخالفت دولت را با اجرای این طرح به طور صریح اعلام کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار، خبرنگاری را حرفه ای پردغدغه، خطیر، دشوار و در عین حال موثر دانست.
اقتصاد آنلاین / شوشان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: مشکلات کارگران شرکت هفت تپه با حضور نایب رئیس و جمعی از نمایندگان ملجس و همچنین نمایندگان کارگران این شرکت و نمایندگان سازمان بارزسی، دیوان محاسبات و سازمان خصوصی سازی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه روزنامه نگاری و خبرنگاری، حرفه ای پردغدغه، خطیر، دشوار و موثر است، گفت: کمک به خبرنگاران مسئولیتی همگانی است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۴    
در جلسه هم اندیشی فعالان فرهنگی و اجتماعی، رسانه ای و سازمانهای مردم نهاد شهرستان ملارد که با حضور دکتر علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور و سجاد برنجی فرماندار ملارد برگزار گردید علیخانی گفت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۴:۰۱    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: دوشنبه هفته آینده در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور موضوع مجتمع هفت تپه با قید فوریت بررسی و قطعاً دوشنبه آتی در این باره تصمیم گیری خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی ، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور به همراه برنجی فرماندار شهرستان ملارد و جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان ملارد بازذید نمودند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در صفحه توییتر خود خبر از تماس تلفنی با نخست وزیر لبنان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در دوشنه هفته آتی در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور در مورد مجتمع هفت تپه تصمیم گیری خواهد شد.
معاون اول رئیس جمهور با ابراز تسلیت حادثه انفجار مهیب در بندر بیروت به دولت و مردم لبنان، تاکید کرد: اطمینان دارم لبنان همچنان استوار و سربلند باقی خواهد ماند و از این آزمون سخت نیز همچون گذشته پیروز و سربلند بیرون خواهد آمد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۸    
خبرگزاری تسنیم منتشر کرد: جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه 15 مرداد برگزار شد و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرای دولت پس از پایان جلسه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنان پاسخ گفتند. 266 256
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت و مردم لبنان تسلیت عرض و اعلام می کنیم که دولت و مردم ایران در کنار دولت و مردم لبنان هستند و حتما کمک های مورد نیاز از دولت جمهوری اسلامی ایران برای این کشور ارسال خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۱    
معاون اول رئیس جمهور گفت: روز گذشته در جلسه هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا مقرر شد یک ستادی برای رفع موانع تولید ایجاد شود که سعی می کنیم از هفته آینده جلسه رفع موانع تولید را فعال کنیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
در حاشیه جلسه هیات دولت چهارشنبه پانزدهم مرداد 99 ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرای دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون اول رئیس جمهور می گوید: به رغم محدودیت ها در منابع ،دولت در سال 99 تصمیمات خوبی در زمینه معیشت مردم گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به طرحی که در مجلس در دست بررسی است، گفت: ما تا این لحظه با کالا برگ موافق نیستیم.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در واکنش به پیشنهاد برخی از کارشناسان مبنی بر توزیع کالابرگ (کوپن) برای توزیع کالاهای اساسی در کشور گفت: موافق توزیع کالابرگ نیستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در واکنش به پیشنهاد برخی از کارشناسان مبنی بر توزیع کالابرگ (کوپن) برای توزیع کالاهای اساسی در کشور گفت: موافق توزیع کالابرگ نیستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت:هلال احمر جمهوری اسلامی اعلام آمادگی کرده کمک های مورد نیاز را تهیه و ارسال کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور ضمن اعلام مخالفت دولت با توزیع کالابرگ، گفت: شرایط آنقدر سخت نیست که به سمت کالابرگ برویم.
خبرگزاری ایسنا: معاون اول رئیس جمهوری گفت: دولت و مردم ایران در کنار دولت و مردم لبنان هستند و حتما کمک های مورد نیاز از دولت جمهوری اسلامی ایران برای این کشور ارسال خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور وفور کالاهای اساسی را سیاست اصلی دولت دانست و گفت: دولت تا این لحظه موافق کالابرگ نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: دولت و مردم ایران در کنار دولت و مردم لبنان هستند و حتما کمک های مورد نیاز از دولت جمهوری اسلامی ایران برای این کشور ارسال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به طرحی که در مجلس در دست بررسی است، گفت: ما تا این لحظه با کالا برگ موافق نیستیم.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، عصر امروز (سه شنبه 15 مرداد) با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه، رئیس مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد اقتصادی دولت، نمایندگان قوه قضاییه و مقننه در دفتر رئیس جمهوری تشکیل شد. ...
آنا / ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۷۳ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد اقتصادی دولت، نمایندگان قوه قضائیه و مقننه در دفتر رئیس جمهوری تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۸    
معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور از دستور ویژه برای برطرف کردن کاستی ها و حل مشکلات شهرستان های غرب استان تهران خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی روند اجرای آیین نامه ورود کالا توسط ملوانان شناورهای دریایی سنتی با ظرفیت کمتر از 500 تن، صبح امروز 14 مردادماه، با حضور دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، استانداران بوشهر، خوزستان ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز به نقل از تسنیم، از ارسال مصوبه افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران از سوی وزیر کار به دولت بیش از یک ماه می گذرد، اما همچنان این مصوبه در هیات دولت تصویب نشده است ...
آنا / خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به شماره گذاری تعدادی خودرو تاکسی و وانت آریسان دوگانه سوز دارای استاندارد آلایندگی یورو (4) ابلاغ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: نباید فعالان بخش خصوصی همواره در هراس از اتهام ها و توهین ها باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در نهمین نشست شورای هماهنگی ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اظهار کرد: دولت برای تامین تجهیزات فناورانه آموزشی دانش آموزان تحت حمایت خود را متعهد می داند. ...
برترین ها / نسیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری از وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بورس خواست با توجه به اینکه مردم به بازار سرمایه اعتماد کرده اند و این بازار در ایام اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده است ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به واگذاری مالکیت مجموعه ورزشی شهدای گمنام از وزارت ورزش و جوانان به شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس را ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۷۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: باید فرهنگ حمایت و دفاع از بخش خصوصی در جامعه ترویج پیدا کند و اجازه ندهیم که به بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در رسانه ها بی حرمتی شود.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کلانتری ضمن اشاره به موضوع وقف دماوند، گفت: دیروز در دفتر معاون اول رئیس جمهور در خصوص موضوع دماوند و جنگل آق مشهد جلسه داشتیم اما متاسفانه واقعیت آن چیزی نیست که در رسانه ها مطرح می شود. مثلاً وقف دامنه کوه دماوند مربوط به 400 سال پیش است و جمع آن به 100 هکتار هم نمی رسد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زهرا رفیعی- خبر نگار دستگاه ها و مقامات دولتی بر وقف ناپذیر بودن اراضی مرتعی دماوند اتفاق نظر دارند. اما هنوز بین سازمان جنگل ها و اوقاف بر سر مالکیت سندهای 68، 69 و 35 و 37 اختلاف نظر و ابهام وجود دارد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان حفاظت محیط زیست درباره وقف در دماوند و جنگل آق مشهد توضیحاتی ارائه کرد. کلانتری با اشاره به موضوع وقف دماوند: * در دفتر معاون اول رئیس جمهور در خصوص موضوع دماوند و جنگل آق مشهد جلسه داشتیم اما متاسفانه واقعیت آن چیزی نیست که در رسانه ها مطرح می شود. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مصوبه مربوط به تهاتر مطالبات و بدهی های تعدادی از شرکت های خصوصی با دولت توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
آئین نامه اجرایی ثبت پایان نامه های دارای طبقه بندی امنیتی با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی بند (خ) ماده (87) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه موضوع بازنشستگی پیش از موعد همسران و فرزندان شاغل شهدا توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست: هم اندیشی برخط اعضای انجمن اقتصاد و کشاورزی از دانشگاه های سراسر کشور با رییس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. در این کنفرانس برخط، معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۷    
آیین نامه اجرایی بند (خ) ماده (87) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه موضوع بازنشستگی پیش از موعد همسران و فرزندان شاغل شهدا توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
موافقت دولت با شماره گذاری 5 هزار دستگاه تاکسی و 4 هزار و 700 دستگاه وانت دوگانه سوز آریسان یورو4 در حالی از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است که همچنان خبری از تعیین تکلیف خودروهای سواری تولید شده با استاندارد یورو4 نیست ...