شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۰۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «سوء استفاده از بیت المال»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/اصفهان نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس با بیان اینکه جو حاکم بر مجلس سوء استفاده از بیت المال نیست، تصریح کرد: این طور نبود که همه نمایندگان خودرو دنا را گرفته باشند و بیشتر جو و شایعه بود. تصورم این است برای اینکه می خواهند مجلس به کار اصلی خود نپردازد برای آن حاشیه سازی می کنند.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از صاحبان جایگاه CNG نجف آباد به اتهام سوء استفاده از بیت المال دستگیر شد به گزارش نجف آباد نگار به نقل از کانال تلگرامی نجف آباد شهر علم، ایمان و ایثار، ظهر روز یک شنبه 29 تیرماه 1399 پس از بررسی های لازم در زمینه فساد مالی، یکی از صاحبان جایگاه سی.ان.جی در شهرستان نجف آباد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: ایمان و کرامت مانع از دست اندازی به بیت المال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۸    
معلم مدرسه بود، اما به مبارزه با طاغوت پرداخت و در مسیر مبارزه با ظلم، هم سلولی مقام معظم رهبری شد. هرداری که تنها هدفش جلب رضای خدا بود و نه از سفره انقلاب سهمی خواست و نه اجازه سوء استفاده از بیت المال را به دیگران داد.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، ایشان در این برنامه که ساعت 10 : 18 دقیقه پخش می شود، مفاسد رشوه در جامعه و خطر سوء استفاده از بیت المال را تشریح می کند. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۹    
حوزه/ نماینده منتخب مردم شهر همدان در مجلس یازدهم گفت:وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این است که با شناسایی خلاء های قانونی، در جهت تسهیل امور مردم گام بردارند و در بعد نظارتی هم باید منافذ و بسترهای سوء استفاده از بیت المال را رصد و نسبت به هدر رفت آن اقدام لازم و کافی صورت گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۳    
رهبر اپوزیسیون گرجستان به 38 ماه حبس به اتهام سوء استفاده از بیت المال متهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۴    
مردم باید اوضاع و احوال افرادی را که خود را در معرض اشغال مناصب اجتماعی قرار می دهند، بدانند. این حق مردم است. باید روشن شود که اگر فلان نماینده کنونی مجلس، پرونده سوء استفاده از بیت المال دارد، نباید در میدان سیاست جامعه جولان بدهد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری جاجرم بر ضرورت اعمال نظارت ها و مراقبت های جدی شوراهای اسلامی و دهیاران در راستای پیشگیری از بروز جرائم و تخلفات انتخاباتی به ویژه جلوگیری از بروز مصادیق مرتبط با سوء استفاده از بیت المال جهت تبلیغ کاندیداهای انتخاباتی تأکید کرد. تاریخ انتشار: 12:34 - 21 دی 1398 ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
در برررسی پرونده کاندیدا ها و رد صلاحیت ها دلایل و مستندات مختلفی وجود دارد و هرکدام از این ها می تواند متفاوت باشد. مثلا در حوزه اقتصادی ما بحث هایی مثل کلاهبرداری، سوء استفاده از بیت المال و جابجایی اموال عمومی را مدنظر قرار می دهیم ...
روز نو   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
موارد اتهامی وی همچون سوء استفاده از بیت المال در خصوص خرید دکل های حفاری، بحث مدرک جعلی کارشناسی ارشد، و غیره می باشد. وی دارای پرونده های متعدد در تهران، اهواز و سازمان بازرسی کل کشور می باشد که هم اکنون سیر مراحل قانونی پرونده در حال اجراست. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر خواستار عدم مداخله و سوء استفاده از اموال دولتی و بیت المال در امر تبلیغات توسط دستگاه های دولتی و کارمندان دولت شد و این مهم را یکی از اساسی ترین موضوعات در انتخابات دانست. تاریخ انتشار: 15:00 - 03 آبان 1398 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل ستادهای شهرستانی پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در استان خبر داد و گفت: مدیران دستگاه ها با نظارت بر زیرمجموعه خود اجازه سوء استفاده از بیت المال برای مصارف انتخاباتی را ندهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به سوء استفاده برخی افراد از بیت المال برای اهداف شخصی و انتخاباتی هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی در دیدار استاندار قزوین گفت: مطمئن باشید هر فضایی که فساد در میان باشد در آن حوزه هیچ حمایتی از سوی ما وجود ندارد؛ زیرا در شرایطی که مطلع هستیم فردی درحال سوء استفاده از بیت المال و خان بازی برای مردم است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به شرایط سخت معیشتی مردم و لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی در حوزه تولید و توزیع کالاهای اساسی اشاره کرد و گفت: قوای سه گانه برای بستن راه های سوء استفاده از بیت المال مصمم هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور گفت: برای برون رفت دستگاه های اجرایی از معضلات، تخلفات، عدم سوء استفاده از بیت المال و برخورد در حوزه عملیات مالی اقدامات آموزشی در سطح استان ها را آغاز کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یارانه برق در کشور باعث شده ایران به یکی از ارزان ترین کشورهای جهان برای استخراج بیت کوین تبدیل شود، به طوری که گفته می شود تولید هر بیت کوین با برق یارانه ای در ایران، 35 میلیون تومان کمک هزینه دولتی دارد که مصداق سوء استفاده از بیت المال است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
حوزه/ نامه امیرالمومنین به مالک اشتر و یا نامه هایی که به دیگر کارگزاران حکومت اسلامی صادر فرمودند در نکوهش از سوء استفاده از بیت المال و یا لزوم برخورد قاطع با خیانتکاران و نکوهش کارگزاران خیانتکار و یا ضرورت ساده زیستی کارگزاران در نظام اسلامی و یا مسئولیت فرمانداران در بسط اخلاق و عدالت اجتماعی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵    
استاندار آذربایجان غربی گفت: سوء استفاده از بیت المال در هر اندازه و زمانی پسندیده نیست و امروز که در شرایط سخت جنگی قرار داریم باید بیش از پیش از بیت المال صیانت کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: سوء استفاده از بیت المال در هر اندازه و زمانی پسندیده نیست و امروز که در شرایط سخت جنگی قرار داریم باید بیش از پیش از بیت المال صیانت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: سوء استفاده از بیت المال در هر اندازه و زمانی پسندیده نیست و امروز که در شرایط سخت جنگی قرار داریم باید بیش از پیش از بیت المال صیانت کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی گفت: برای مقابله با سوء استفاده از بیت المال نباید رودربایستی داشته باشیم و باید با جدیت امر به معروف و نهی از منکر را در این مرحله به اجرا در آوریم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - بازرس کل استان یزد بدون ارائه آماری از پرونده های سوء استفاده از بیت المال در استان گفت: آمار پرونده های تخلفات مالی مسئولان در استان بالا نیست و این استان در منطقه بندی انجام شده از سوی سازمان بازرسی، در پایین ترین رده قراردارد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رجبی دوانی استاد رشته تاریخ اسلام از امکان تکرار واقعه عاشورا و سوق یافتن جامعه امروز ما به سمت سرپیچی از ولی می گوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
باید جلوی سوء استفاده از بیت المال را گرفت، قرار نیست هرکس که قدرت دارد از هرگونه امکان و فرصت دولتی استفاده کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۴    
قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: افکار عمومی هرگونه سوء استفاده و تبعیض در بیت المال را نمی پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه ارومیه گفت: مهم ترین وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جاری و ساری کردن عدالت اجتماعی با تصویب قوانینی در راستای جلوگیری از سوء استفاده از بیت المال است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی بااشاره به تخلفات انتخاباتی گفت: بیشترین تخلفات شناسایی شده در زمینه سوء استفاده از بیت المال در تبلیغات بوده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار سلسله گفت: استفاده از امکانات ادارات، نهادها و مؤسساتی که از بودجه عمومی به هر میزان استفاده می کنند برای انجام تبلیغات انتخاباتی ممنوع است و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار قروه گفت: شهرداری ها پشتیبانان انتخابات هستند و باید مواظب سوء استفاده از بیت المال توسط گروه ها و جناح ها باشند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان با کسانی که از بیت المال برای تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا سوء استفاده می کنند، برخورد شدید و قانونی کنند و مردم نیز به این افراد رای ندهند.
قم پرس   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۲    
گروه گزارش: مدیر گروه تاریخ و سیره اهل بیت(علیهم السلام) جامعة المصطفی العالمیه گفت: امام علی(ع) با کسانی که از بیت المال و موقعیت خود سوء استفاده کردند به شدت برخورد کردند، بنابراین نکات زندگانی ایشان برای بشر امروز درس آموز است. ...
ایمنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۳:۱۱    
لنجان_شهردار فولادشهر گفت: طبق قانون ورود دستگاه های دولتی و عمومی غیردولتی نظیر شهرداری ها در جریان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی امری خلاف قانون است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه تاریخ و سیره اهل بیت(ع) جامعة المصطفی العالمیه گفت: امام علی(ع) با کسانی که از بیت المال و موقعیت خود سوء استفاده کردند به شدت برخورد کردندT بنابراین نکات زندگانی ایشان برای بشر امروز درس آموز است.
خانه ملت   ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه گفت: تبلیغات علیه دیگر نامزدهای انتخابات، جرم محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
حسن سلیمانی بر برخورد قاطع با تخلفات انتخاباتی و سوء استفاده از بیت المال تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دستگاه قضایی نباید اجازه سوء استفاده از بیت المال را بدهد که نتیجه این سو استفاده ها فشار بر محرومان و مردم نیازمند جامعه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۱    
عضو فراکسیون ورزش دیروز در مصاحبه ای با خبرگزاری خانه ملت از لزوم نظارت بر هزینه هایی که...
کرمان 1400   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان گفت : باید مجری انتخابات و ناظر بر انتخابات هر دو بی طرف باشند و این شکل علنی و آشکارا اقدام کردند خود نوعی قانون شکنی است و قطعا شورای نگهبان موضع لازم را در این مورد خواهد گرفت. ...
سبلانه   ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در چهاردهمین همایش تخصصی اقتصاد اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در سند چشم انداز اشاره کرد و گفت: پرداخت مالیات در جامعه باید نهادینه شود.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، برخی فضا سازی ها و تهمت ها علیه دولت یازدهم را ناجوانمردانه خواند و گفت:البته به ایجاد شرایط سخت و جوسازی نامناسب و ناآرامی در جامعه نیازی نیست و دولت از این شرایط با اقتدار عبور می کند.
نیک نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۶۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بسیاری از آحاد ملت با مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی روبرو هستند، اسناد انتشار یافته از ولخرجی های یک مدیر دولت تدبیر و امید نشان می دهد وی فقط برای 2شب اقامت خود در هتل 27میلیون تومان هزینه از جیب ملت پرداخت کرده است!
دانا   ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه موقت درگز گفت: دولت وظیفه دارد با پدیده قاچاق کالا مقابله کند و افرادی که پشت پرده آن قرار دارند؛ را به مردم معرفی کند.
ایرنا   ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۱    
شادگان - ایرنا - امام جمعه شادگان ضمن دعوت آحاد مردم برای حضور حداکثری و مشارکت پرشور در انتخابات هفتم اسفند ماه گفت:حضور در صحنه انتخابات و رقابت انتخاباتی نباید با تخریب وجه رقیب و مصرف بیت المال همراه باشد.
گیل خبر   ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۶    
صبح امروز چهارشنبه گردهمائی فصلی روسا و دادستان های مراجع قضائی استان گیلان در سالن همایش ساختمان دادگستری گیلان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
احزاب مخالف ترکیه حزب حاکم عدالت و توسعه را به سوء استفاده از بیت المال متهم کردند.