سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۲:۵۳Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندان رجایی شهر»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۵:۲۳    
رضا خندانی مهابادی از زنداج رجایی شهر آزاد شد. به گزارش انصاف به نقل از کانال تلگرامی کانون نویسندگان رضا خندانی مهابادی، نویسنده و منتقد ادبی و عضو پیشین هیئت دبیران کانون نویسندگان که از مهرماه 1399 در زندان اوین بود و در مهرماه به زندان رجایی شهر منتقل شده بود 26 بهمن ماه از زندان آزاد شد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
امیرعباس آزرم وند، روزنامه نگار حوزه کارگری که در حال سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان بود، آزاد شد. وی روز شنبه 22 بهمن ماه آزاد شد. آزرم وند از اسفندماه سال گذشته دوران محکومیت سه سال و هفت ماه خود را می گذراند. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بهمن دارالشفایی از آزادی دو پسر عمویش، کاوه و یاشار دارالشفا، از زندان رجایی شهر کرج خبر داد.
برترین ها / عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
وکیل دادگستری: مادر فرهاد میثمی همراه با پسرش دست به اعتصاب غذا زده است.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از فرهاد میثمی، زندانی در زندان رجائی شهر کرج بازتاب وسیعی داشته است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در ادامه اظهارات خود، تصاویر منتشرشده از فرهاد میثمی را تکان دهنده خواند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زندان رجایی شهر گفت: با تلاش های بی وقفه واحد مددکاری زندان رجایی شهر از ابتدای سالجاری تاکنون فرصت دوباره زندگی برای 22 نفر از مددجویان محکوم به قصاص با اخذ رضایت اولیای دم فراهم شده که تعداد 19 نفر از آنان آزاد و سه نفر در حال تحمل کیفر محکومیت دولتی هستند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها عکسی از جلسه دفاع دکتری مددجو (ی. د) دانشجوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران در رشته سلامت و رفاه اجتماعی منتشر کرده است. دفاع در محل دارالقرآن زندان رجایی شهر برگزار شده ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یک زندانی در زندان رجایی شهر از رساله دکتری خود در نشستی با حضور مسئولین زندان و اساتید دانشگاه تهران و دانشگاه های علم و فرهنگ و علوم توان بخشی و سلامت اجتماعی دفاع کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مددجوی زندان که تمامی منابع مورد نیاز جهت تنظیم رساله دکتری را در اختیار داشت در زندان رجایی شهر از رساله دکتری خود دفاع کرد
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
الله کرم عزیزی روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مددجو با نام ( ی. د) دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران در رشته سلامت و رفاه اجتماعی است که شرایط ادامه تحصیل در زندان برای وی فراهم شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از صدور وثیقه برای الهام مدرسی خبر داد. در هفته های اخیر رسانه های معاند با انتشار اخبار کذب در مورد فردی به نام الهام مدرسی ادعاهای بی اساسی را در مورد این فرد مطرح کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر زندان رجایی شهر کرج با اشاره به گسترش برنامه های فرهنگی، تربیتی و قرآنی در این زندان گفت: اکنون 11 مددجوی زندان رجایی شهر با تلاش بی وقفه موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سه نفر از مددجویان قصاصی که بهترین دوران عمر خود را در حبس سپری کرده و در آستانه 50 سالگی قرار گرفته بودند، با تلاش مددکاران، پس از رضایت و گذشت اولیای دم طعم دوباره زندگی را چشیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری و تلاش بی وقفه مسئولین و مددکاران زندان رجایی شهر 3 نفر از قدیمی ترین مددجویان محکوم به قصاص پس از 24، 22 و 21 سال حبس از زندان آزاد شدند.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۴   + ۷۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی قوه قضاییه درباره حواشی حکم پرونده محمد قبادلو و محمد بروغنی، دو متهم حوادث اخیر توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران: متهم محمد قبادلو در محضر دادگاه به جنایت خود اقرار کرده است و تمامی صحبت های مادر او کذب محض است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
محمد حسین آقاسی وکیل دادگستری می گوید برخی فیلم های صحنه جرم را دیده ام واقعاً برخی از صحنه ها بسیار دردناک بود و به دلیل شدت خشونت نتوانستم تا انتها آن را تماشا کنم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چهار مرد که در پرونده های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، سحرگاه دیروز پای چوبه دار رفتند اما با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای جنایی، موفق شدند از اولیای دم مهلت دوباره ای برای زندگی بگیرند. نخستین پرونده ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: چهار مرد محکوم به قصاص، دیروز در زندان رجایی شهر کرج پای چوبه دار رفتند که با تلاش واحد صلح وسازش دادسرای جنایی تهران حکم آنها متوقف و یک ماه مهلت گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
4 نفر که به جرم قتل در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفته بودند تا حکم قصاص شان اجرا شود در واپسین لحظات موفق شدند از اولیای دم مهلت بگیرند و به زندگی برگردند.
4 مرد که سال های قبل در حادثه های جداگانه ای مرتکب قتل شده بودند پای چوبه دار رفتند اما از اولیای دم مهلت گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج- مدیر زندان رجایی شهر گفت: سه محکوم به قصاص این زندان پس از تحمل بیش از 2 دهه حبس مورد بخشش اولیای دم قرار گرفتند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۱    
مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: 178 مددجوی این زندان با هدف سهولت دیدار با خانواده ها به زندان های محل سکونت خود در سایر مناطق کشور منتقل شدند
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۲    
الله کرم عزیزی روز پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد :این اقدام در ماه های اخیر با هدف رفاه حال خانواده های مددجویان و صرفه جویی در وقت و هزینه های ایاب و ذهاب، پیشگیری از آسیب های احتمالی با موافقت واحد اجرای احکام زندان رجایی شهر انجام گرفت . ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۳:۵۱   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز درباره درگیری بین زندانیان مواد مخدر زندان البرز جزئیات تکمیلی را بیان کرد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پدر سهند نورمحمدزاده و وکیل تسخیری او، با تکذیب اخبار و مطالب منتشر شده مبنی بر انتقال سهند نورمحمدزاده به انفرادی و زندان رجایی شهر برای اجرای حکم، ابراز امیدواری کردند که حکم او در دیوان عالی کشور نقض شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/البرز مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: 559 مددجوی این زندان امسال در اجرای برنامه حبس زدایی قوه قضاییه و کاهش جمعیت کیفری زندان ها آزاد شدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه(18 آذر) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ابراهیم کوچک زایی، فرمانده انتظامی چابهار و الله کرم عزیزی، رئیس زندان رجایی شهر را به اتهام "نقض حقوق بشر" در لیست تحریم های خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: تیم جهادی چشم پزشکی استان البرز با حضور در این زندان به مددجویان خدمات درمانی ارایه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: اکنون 845 مددجو به صورت روزانه در کارگاه های تولیدی و صنایع دستی این زندان مشغول به کار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: با راه اندازی کارگاه های مختلف زمینه اشتغال نشسته برای 592 مددجو این زندان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶    
طی پیگیری های صورت گرفته از سوی مددکاران زندان رجایی شهر کرج، 16 نفر از محکومین به قصاص به زندگی بازگشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: با پیگیری های مستمر و بی وقفه مددکاران این زندان و بخشش اولیای دم ، امسال 16 محکوم به قصاص این زندان از چوبه دار نجات یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج از اجرای دوره های آموزشی فنی حرفه ای به شیوه استاد شاگردی دراین زندان خبرداد و گفت : این دوره های آموزشی با هدف انتقال مهارت های فنی به مددجویان و زمینه اشتغال آنان پس از آزادی از زندان اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: امسال با پیگیری واحد قضایی این زندان 370 نفر از مددجویان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ماه ها تلاش و پیگیری تیم صلح و سازش دادسرای جنایی تهران، صبح دیروز نتیجه داد و 6 قاتل که هرکدام در جریان پرونده های جداگانه مرتکب قتل و به قصاص محکوم شده بودند، از مجازات قصاص رهایی یافتند و از زندان آزاد شدند. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم، شش نفر از این اعدامی های بخشیده شده، همراه ماموران امنیتی زندان رجایی شهر کرج از ساعت 8صبح دیروز به دادسرای جنایی تهران منتقل و وارد سالن اجتماعات صلح و سازش دادسرای جنایی تهران شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج با اشاره به گسترش برنامه های فرهنگی ، تربیتی و قرآنی در این زندان گفت: درزمان حاضر 9 مددجوی زندان رجایی شهر با تلاش بی وقفه موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهرکرج اعلام کرد: با کمک یک فرد نیکوکار امکان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاهی برای مددجویان این زندان فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرزندان رجایی شهرکرج گفت: اکنون روزانه به طور متوسط 141 مددجو در کارگاره های تولیدی این زندان کار می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
مهندس عمران که در کنکور ارشد امسال شرکت کرده و با رتبه ای خوب در دانشگاه خواجه نصیر تهران پذیرفته شده را شاید بتوان متفاوت ترین داوطلب کنکور امسال دانست، مرد جوانی که 24 ساعت پس از برگزاری کنکور نامش برای اجرای حکم قصاص خوانده شد و در زندان رجایی شهر به سوئیت رفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد: برای حفظ سلامتی مددجویان، چهارمین مرحله واکسن کرونا برای تمام مشمولان این زندان تزریق شد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-پرونده زندگی 5 محکوم به مرگ بسته شد : سحرگاه دیروز در زندان رجایی شهر : 8 زندانی محکوم به مرگ در حالی صبح دیروز پای چوبه دار رفتند که حکم 5 نفر از این زندانیان با درخواست اولیای دم اجرا شد و 3 محکوم دیگر با دریافت مهلت بار دیگر به سلول خود برگشتند.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - سحرگاه دیروز 8مرد محکوم به قصاص در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفتند که 5نفر از آنها به دار مجازات آویخته شدند و 3محکوم دیگر موفق شدند در آخرین لحظات از اولیای دم مهلت بگیرند و به زندان برگردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حکم قصاص پنج محکوم به مرگ که در جریان پرونده های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، سحرگاه دیروز در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد. سه محکوم به قصاص هم موفق شدند با تلاش تیم صلح و سازش دادسرای امور جنایی تهران از اولیای دم مهلت بگیرند. ...
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سه زندانی که به جرم اسیدپاشی، انتقام کور و قتل شوهر به قصاص محکوم شده اند در انتظار بخشش اولیای دم هستند.