دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۱۷Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندان رجایی شهر»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
امروز جعفر عظیم زاده فعال کارگری از زندان آزاد شد. به گزارش ایلنا، امروز (21 فروردین) جعفر عظیم زاده (فعال کارگری) با پایان دوره محکومیت از زندان رجایی شهر آزاد شد. ظاهراً او دوران محکومیت خود را کامل سپری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد که با تلاش واحد مددکاری این زندان و جلب رضایت اولیای دم ، سال گذشته 27 محکوم به قصاص از مرگ نجات یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
21 تن از زندانیان زندان رجایی شهر کرج که به علت قتل نفس، سال های زیادی را در این زندان به سر می بردند، با کمک یک خیّر، توانستند دیه مقتول را پرداخت کرده و از زندان رهایی یابند. خبرگزاری فارس گفت و گویی با برخی از این افراد انجام داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۹    
مدیر کل زندان های استان تهران طی بازدید از زندان رجایی شهر گفت: با تلاش مدیر و تمام کارکنان زندان رجایی شهر، نظم، انضباط و وضعیت بهداشتی این مرکز در حد بسیار مطلوب است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کلاس های حفظ و روخوانی قرآن با هدف اصلاح و بازپروری زندانیان و آشنایی با آموزه های دینی در زندان های سراسر کشور برگزار می شود تا زندانیان با نور این کتاب آسمانی، دلشان روشن شود. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۴:۴۳    
حوادث رکنا: حکم قصاص جوانی که در زندان مرتکب قتل شده بود از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض شد تا بار دیگر پرونده اش در شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه قضایی خبرگزاری فارس- می گویند قتل نفس آخرت همه جرم هاست. در زندان رجایی شهر هم که باشی و هم سلول بزهکارترین خلاف از سرگذاشته ها هم که بشوی وقتی بپرسند به چه جرمی اینجا هستی و جوابت این باشد چند ثانیه ای زمان متوقف می شود انگار ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد که یک فرد در اجرای طرح نذرهشتم با پرداخت دیه، 13 زندانی این ندامتگاه را از قصاص نجات داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۴    
اقتصاد ایران: سه روز از مهلت گرفتن آرمان می گذرد. جوانی که این روز ها ثانیه به ثانیه از زندگی اش در زندان رجایی شهر را با ترس و یأس می گذراند به جرم قتل دختر مورد علاقه اش، 6 سال را در زندان ماند و حالا به ایستگاه آخر رسیده است ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی در ندامتگاه های زنان، تهران بزرگ و زندان رجایی شهر، نیکوکاران استان تهران، بدهی چهل نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت کردند. به گزارش سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، طی مراسم جداگانه ای که در ندامتگاه های زنان، تهران بزرگ و زندان رجایی شهر برگزار شد ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا : حمید صفت، خواننده رپ به اتهام قتل عمدی پدر خوانده اش در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد و روانه زندان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های تهران گفت: در اعیاد رجبیه و همزمان با روزهای پایانی سال، یکی از نیکوکاران با حضور در زندان رجایی شهر وپرداخت دیه 13نفر از زندانیان محکوم به قصاص، رضایت اولیای دم را جلب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
طی مراسم جداگانه ای که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در ندامتگاه های زنان، تهران بزرگ و زندان رجایی شهر برگزار شد، نیکوکاران استان تهران، بدهی چهل نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت کردند تا در آخرین روزهای سال به خانه هایشان بازگردند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – مراسم آزادی زندانیان نیازمند زندان های استان تهران با کمک خیرین در زندان رجایی شهر برگزار شد. در این مراسم 13 تن از زندانیان که طی یک اتفاق مرتکب قتل شده و شکات گذشت از قصاص را به پرداخت دیه منوط کرده بودند، با کمک یک خیر و پرداخت دیه آزاد شدند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مرد جوان که در اقدامی هولناک پدر و نامادری اش را مقابل چشم برادرانش به قتل رسانده بود پس از 10 سال در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۳:۳۶    
مرد جوان 7 سال قبل در درگیری پدر و نامادری اش را با اسلحه شکاری به قتل رساند. متهم از سوی خواهران اصلی اش بخشیده شد، اما برادران ناتنی اش برای او درخواست قصاص کردند که چند روز قبل در زندان رجایی شهر قصاص شد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
همشهری: مردی که در یک درگیری پدر و نامادری اش را به قتل رسانده و اجساد آنها را سوزانده بود، بعد از گذشت 10سال از جنایت به دار مجازات آویخته شد. این جنایت شامگاه بیست و هفتم بهمن سال 89 در روستایی حوالی بومهن رخ داد ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۳    
فوری / حمله جیش العدل به خودروی سپاه در سراوان گروهک تروریستی جیش الظلم به خودروی سپاه پاسداران در شهرستان سراوان حمله ی مسلحانه کرد فرار هالیوودی سارق پراید سوار از چنگال پلیس ماموران پلیس آگاهی در جریان یک تعقیب و گریز هالیوودی یک سارق حرفه ای خودرو را دستگیر کردند. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مردی که به اتهام قتل همسر و دو فرزندش در زندان رجایی شهر کرج به سر می برد، بعد از هفت سال اعدام شد. او با بخشش تفاضل دیه اصرار داشت زودتر حکم مجازاتش اجرا شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مرد جنایتکار که در اقدامی جنون آمیز همسر، پسر و دخترش را به قتل رسانده بود، پس از 7 سال، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - مرد جنایتکار که در اقدامی هولناک، همسر و 2 فرزندش را به قتل رسانده بود بعد از گذشت 7سال به دار مجازات آویخته شد. نخستین برگ این پرونده 23مهر سال 92ورق خورد. آن روز مردی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت افرادی ناشناس، همسر و فرزندانش را به قتل رسانده اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مرد میانسال هفت سال قبل در جنایتی هولناک سه عضو خانواده اش را در جنوب تهران به قتل رساند و با صحنه سازی قصد فریب مأموران را داشت، اما وقتی دستش رو شد به جنایت اعتراف کرد. متهم در جلسه دادگاه هم تفاضل دیه اش را به اولیای دم بخشید و در نهایت هم چند روز قبل در زندان رجایی شهر کرج قصاص شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پدر خانواده در اقدامی هولناک اعضای خانواده اش را به قتل رساند. این مرد همسر، دختر و پسرش را 7 سال قبل به قتل رسانده بود که پای چوبه دار رفت.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶    
مردی که به دلیل سوءظن، همسر برادرش و دختر خردسال او را کشته بود، سه سال بعد از جنایت در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مرد میانسالی که زن برادر و دختر کوچک او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۴:۳۵    
مرد سنگدل که متهم است در حادثه ای خونین همسر برادر و برادرزاده اش را به قتل رسانده و برادرزاده دیگرش را هم زخمی کرده است در زندان رجایی شهر کرج قصاص شد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: مرد جنایتکار که با ورود به خانه برادرش، همسر و دختر 4ساله او را به قتل رسانده و دختر 10ساله وی را زخمی کرده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
زن جوان که به خاطر اختلاف با همسرش او را با شلیک گلوله در خواب به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: زنی که 3سال قبل شوهرش را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود پس از تأیید حکم قصاص، انجام مقدمات قانونی و با اصرار ولی دم در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. اما اجرای این حکم حواشی زیادی را هم به همراه داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا : در پی انتشار ادعایی عجیب در رسانه های ضد انقلاب مبنی بر قصاص یک زن در زندان رجایی شهر با وجود سکته قلبی قبل از اجرای حکم، روابط عمومی زندان های استان تهران این ادعا را تکذیب کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان نوشت: در پی انتشار ادعایی عجیب در رسانه های ضد انقلاب مبنی بر قصاص یک زن در زندان رجایی شهر با وجود سکته قلبی قبل از اجرای حکم، خبرنگار میزان کسب اطلاع کرد که ادعای فوق کذب محض است؛ بنابراین گزارش ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹    
یکدوره مسابقات سیمولتانه به مناسبت دهه مبارک فجر، امروز 21 بهمن ماه با حضور استاد بزرگ احسان قائم مقامی در زندان رجایی شهر کرج برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های استان تهران اظهار داشت: هشت نفر از مددجویان بازداشتگاه اوین و ندامتگاه های تهران بزرگ، زنان و زندان رجایی شهر که داوطلب شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد بودند، روز گذشته همزمان با دیگر داوطلبان به رقابت علمی پرداختند.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حکم قصاص جوانی که در زندان مرتکب قتل شده بود از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض شد تا بار دیگر پرونده اش در شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.
برترین ها / فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
شرق: حکم قصاص مرد جوانی که متهم است در جریان درگیری در زندان زندانی دیگری را به قتل رسانده است، نقض شد و پرونده برای بررسی مجدد به دادگاه بازگشت. به گزارش خبرنگار ما، متهم که تا پیش از تشکیل این پرونده به اتهام قتل عمدی فرد دیگری در زندان بود مدعی شد اولیای دم پرونده قتل اول رضایت داده اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرد زندانی که در جریان درگیری در زندان رجایی شهر مرتکب قتل یکی از هم بندی هایش شده بود، به مرگ محکوم شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : با درخواست فرجام خواهی مرد اعدامی که در زندان رجایی شهر همبندی اش را کشته بود ، پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس زندان رجایی شهر کرج گفت که با گذشت اولیای دم، زندانی که به جرم قتل عمد به قصاص محکوم شده بود، از مجازات اعدام رهایی و حیات دوباره یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس کشاورزی که دو سال قبل به خاطر اختلاف مالی صاحبخانه اش را در شمال تهران به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر قصاص شد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مستأجری که با شلیک گلوله صاحبخانه اش را به قتل رسانده بود چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مجید گوش بُر چگونه قاتل سریالی شد؟/ جسد معصومه بدون گوش در تهران پیدا شد مرد جنایتکار که به خاطر بریدن گوش های یک زن بعد از قتل او به قاتل گوش بر معروف شده در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. این مرد اعدامی که مجید نام داشت به جرم کشتن یک زن و دو
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۳:۴۱    
مردی که هفت سال قبل برادرش را در جریان دعوا بر سر ارثیه به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر کرج قصاص شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
امیر که به تجاوز، آزار و اذیت زنان و دختران تهرانی در صحنه های سرقت فریبکارانه اعتراف کرده بود در انتظار چوبه دار بود تا اینکه روز چهارشنبه 26 آذر ماه کفتار تهران در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و حکم اعدام برای این متهم شیطان صفت به اجرا در آمد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۶    
به گزارش گروه حوادث اول فارس ، رسیدگی به این پرونده از اوایل دی سال 97 آغاز شد. امیر، متهم این پرونده، مرد شروری بود که زنگ خانه ها را به صدا درمی آورد و با شنیدن صدای کودکان یا زنان تنها پشت آیفون، خودش را از دوستان پدر خانواده معرفی می کرد و با جلب اعتماد بچه ها ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سارق شیطان صفتی که به چند کودک و زن تعرض و اموال آن ها را سرقت کرده بود در زندان رجایی شهر اعدام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرزندان رجایی شهر کرج اعلام کرد که در اجرای طرح پیشگیری از بیماری ها به ویژه انتقال ویروس کرونا ، یک هزار مددجوی این ندامتگاه با حضور پزشکان دانشگاه علوم پزشکی البرز غربالگری شدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حکم اعدام مرد شروری که با ورود به خانه های مردم، 20 زن و کودک را مورد آزار قرارداده بود در زندان رجایی شهر اجرا شد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: سارقی که هنگام دستبرد به خانه ها، کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می داد در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. این مجرم سابقه دار که از دی ماه سال97تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، شگردش اینگونه بود که زنگ خانه ها را می زد و وقتی مطمئن می شد کودکان در خانه تنها هستند ...
برترین ها / اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرق: مردی که متهم است وحید مرادی را در زندان به قتل رسانده است با نقصی که ازسوی دیوان عالی کشور به رأی دادگاه وارد شد، برای بار سوم پای میز محاکمه می رود. ...