دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۲۱:۱۹Jul 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون کونگ فو»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۶    
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنر های رزمی کشور گفت: آیین نامه فدراسیون در حال اصلاح است و امیدواریم به زودی در مجمع وزارت ورزش و جوانان، به تصویب برسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: همه هیات های ورزشی، همواره منتظر کمک های مالی فدراسیون ها هستند که با توجه به محدودیت اعتبارات، رویه ای اشتباه است و باید به فکر ایجاد منبع درآمد مستقل برای خود باشند.
به گزارش هوادار نیوز دوره داوری درجه یک و بین المللی استان خراسان رضوی به میزبانی مشهد مقدس در هیات کونگ فو برگزار گردید به گزارش روابط عمومی هیات استان ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون کونگ فو به در پیش بودن مسابقات آسیایی کونگ فو اشاره کرد و گفت: کرمانشاه در اولویت میزبانی این مسابقات قرار دارد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نصر: در مراسمی در فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی، انجمن کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی به عنوان برترین انجمن ورزشی رزمی در سال 1403 معرفی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۱    
وزیر ورزش و جوانان در مراسم اهدا احکام ریاست دو فدراسیون کونگ فو و سه گانه با تاکید بر بهره مندی از تجربیات پیشکسوتان و پرهیز از حواشی، نگاه فرهنگی به ورزش را یکی از سیاست های اصلی این وزارتخانه در کشور عنوان کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در مراسم اهدا احکام ریاست دو فدراسیون کونگ فو و سه گانه با تاکید بر بهره مندی از تجربیات پیشکسوتان و پرهیز از حواشی، نگاه فرهنگی به ورزش را یکی از سیاست های اصلی این وزارتخانه در کشور عنوان کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا حیدری سرپرست فدراسیون کونگ فو که سابقه 10 سال ریاست این فدراسیون را دارد، پس از مجمع انتخاباتی این فدراسیون اظهار داشت: بابت یک دهه خدمت در فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی خدا را شاکر هستم. اعتلای ورزش کونگ فو برای من بسیار مهم است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معرفی دو نایب رئیس فدراسیون کونگ فو به مجمع آینده این فدراسیون موکول شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۰    
اعضای مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون کونگ فو، برخی از اعضای هیات رییسه این فدراسیون را انتخاب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سیدعباس هاشمی منش به عنوان رئیس جدید فدراسیون کونگ فو انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ورزشکار هوراندی تیم ملی فدراسیون کونگ فو جمهوری اسلامی ایران در کنفدراسیون و کمپانی های چند جانبه ایمارو و تافیسا به ثبت رکوردهای جهانی رسید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: میثم رشتبر قهرمان شهرستان هوراند و عضو تیم ملی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جهت کسب رکورد جهانی هنرهای رزمی به سازمان ثبت رکورد جهانی ایمارو و تافیسا اعزام می شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک بوشهری مربی برتر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشورشد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
الینا آقاخانی به مقام دوم مسابقات کشوری فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی دست یافت.
پایگاه خبری پیغام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات قهرمانی فدراسیون کونگ فو کشور در بخش آقایان رده سنی بررگسالان به میزبانی استان بوشهر در بخش آزاد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهرگفت: میزبانی مسابقات کشوری فدراسیون کونگ فو در بخش آقایان، رده سنی بزرگسالان به استان بوشهر رسید.
بازتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به اعلام وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تعیین تکلیف زمان برگزاری مجامع انتخاباتی 10 فدراسیون ورزشی تا قبل از پایان سال جاری، تا کنون تاریخ برگزاری مجامع انتخاباتی 8 فدراسیون تا قبل از پایان سال قطعی شده و قرار است زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کونگ فو نیز به زودی اعلام شود ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۳:۱۳    
مسابقات قهرمانی کشور فدراسیون کونگ فو وهنرهای رزمی در رده سنی نوجوانان در پنج وزن دربخش مبارزه از تاریخ 13تا15بهمن ماه با شرکت 23تیم در استان تهران شهرستان شهریار برگزارگردید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته سرپرست فدراسیون کونگ فو مسابقات جهانی کونگ فو به میزبانی ایران، احتمالا اوایل سال آینده برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی با اشاره به فراهم شدن شرایط میزبانی مسابقات جهانی کونگ فو در کشورمان گفت: برای میزبانی این رقابت ها استان کرمانشاه از شانس بالایی نسبت به سایر استان ها برخوردار است.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- رییس هیات کونگ فو استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات جهانی کنگ فو در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: بنا بر جلسه ای که با حضور استاندار کرمانشاه و رییس هیات فدراسیون کونگ فو ایران انجام شد مقرر شد استان کرمانشاه میزبان مسابقات جهانی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۰    
زنجان-سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: بی تردید اولویت اصلی این فدراسیون توجه به هیأت های استانی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: به عنوان متولی اولین رشته ورزشی ایران هستیم که در شورای المپیک آسیا ثبت خواهد شد، که در این ارتباط 64 کشور از پنج قاره تایید رسمی ارائه کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، 22 فروردین ماه سال 1384 بود که طی نشستی میان مسوولان ورزش همگانی سازمان تربیت بدنی و فدراسیون ورزش های رزمی با تشکیل فدراسیون کونگ فو موافقت شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک- رییس فدراسیون کونگ فو گفت: تقویت رشته های ورزشی و ارتقای دانش داوران منطبق با معیارهای جهانی باشد.
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: حقیقتا استان البرز اساتید و پیشکسوت های بزرگی در کونگ فو دارد که وجود این اساتید آرزوی بسیاری از استان ها است.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹    
رئیس کمیته همگانی فدراسیون کونگ فو گفت: دختران کونگ فوکار البرزی در مسابقات لیگ نوجوانان انتخابی تیم ملی مقام اول را از آن خود کردند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۰    
نماینده پر افتخار استان همدان در مسابقات انتخابی تیم ملی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی حاضر شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رضا حیدری گفت: با تلاش فراوان و رایزنی با کشورها، نیمه اول مهرماه اگر شرایط مهیا باشد با حضور 50 کشور مسابقات جهانی را در ایران برگزار کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم غبار روبی از ضریح مطهر حرم حضرت معصومه(س)، امشب با حضور سیده لیلا عنبری سرپرست معاونت ورزش بانوان استان قم، محمد خان احمدی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم، کارشناسان ورزش بانوان قم، اعضای فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی و بانوان کونگ فو کار 19 استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۲    
رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی هرمزگان گفت: نظرات اهالی کونگ فو جمع آوری شده و ضمن تدوین سند به منظور تصویب به فدراسیون کونگ فو وهنرهای رزمی ارسال خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۳    
استاندار کرمانشاه در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و رئیس فدراسیون کونگ فو با ایشان؛ با اظهار خوشحالی از کسب مدال های رنگارنگ جهانی،آسیایی و بین المللی توسط ورزشکاران و جوانان برومند استان تاکید کرد: ورزش قهرمانی پیشران مناسبی برای ایجاد امید و انگیزه، عزت و افتخار ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ استان کرمانشاه آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات جهانی کونگ فو اعلام کرده و در تلاش است با آماده سازی های لازم، نظر فدراسیون را جلب و این میزبانی را قطعی کند . مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات کونگ فو استان هم در این دیدار حضور داشتند .
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۱۵    
رئیس فدراسیون کونگ فو با اشاره به میزبانی ایران برای برگزاری مسابقات بین المللی کونگ فو در سال آینده گفت: پیش بینی می کنیم بیش از 50 کشور در این مسابقات شرکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از قهرمانان و برترین های سال 1400 و 1401 رشته کونگ فو توسط این فدراسیون انجام شد؛ و به نفرات برگزیده تندیس و جوایز نفیس اهدا شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان طی حکمی رضا حیدری آقاگلی را به عنوان سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی منصوب کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی منصوب شد. خبرگزار میزان – طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان طی حکمی رضا حیدری آقاگلی را به عنوان سرپرست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی منصوب کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کونگ فو تنها بعد از گذشت 5 روز از استعفا، با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست به محل کار خود بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رضا حیدری 13 آذرماه از ریاست فدراسیون کونگ فو استعفا داد و این بار طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست به کار خود در این فدراسیون ادامه خواهد داد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مستعفی فدراسیون کونگ فو گفت: با ادامه ماموریتم از مبدا موافقت نشد و به همین دلیل از مسئولیتم استعفا دادم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کونگ فو امروز (یکشنبه 13 آذرماه) از ریاست این فدراسیون استعفا کرد. به گزارش طرفداری، مجمع انتخابات فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی 12 مردادماه سال 98 برگزار و از بین 6 کاندیدا، رضا حیدری با کسب 41 رای به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یوسف بهتری رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی درباره فعالیت های این انجمن گفت: این فدراسیون یکی از فدراسیون های پرتحرک و فعال در کشور بوده است و تنها فدراسیون مولد کشور است چنانچه توانست در سال 83 و 84 فدراسیون کونگ فو و ووشو را از مجموعه خود جدا و به عنوان فدراسیون های جدید به جامعه ورزشی ارائه ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضور کمال صالح احمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، مهدی صداقت دبیر فدراسیون کونگ فو و سایر اعضا، انتخابات هیئت کونگ فو استان بوشهر برگزار و جواد حیدری با رای اعضای مجمع برای دوره ی جدید ابقاء شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کونگ فو گفت: تیم ما کاملا آماده است و بهترین نفرات کشور انتخاب شده اند و مراحل سختی را پشت سر گذاشته و در اردوها به آمادگی مطلوب رسیده اند
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۱    
رئیس انجمن کونگ فو آزاد استان آذربایجان شرقی گفت؛ مسابقات کشوری کونگ فو ممای آقایان در سالن فدراسیون کونگ فو در 4 رده سنی پایان یافت، و کونگ فوکاران استان آذربایجان شرقی سوم این مسابقات شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در دیدار رضا حیدری، رئیس فدراسیون کونگ فو با اشاره به ظرفیت های ویژه ورزشی استان کرمانشاه گفت: این استان برای میزبانی بسیاری از مسابقات ورزشی ملی ...