یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۲:۰۹Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات قرآن اوقاف»

ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۰    
مرحله نهایی سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن اوقاف جمهوری اسلامی ایران با حضور فینالیست پاکستانی در محل رایزنی فرهنگی ایران در پاکستان ضبط و تصویربرداری شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۰    
در یک شب زمستانی به همراه امام جمعه و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار میهمان خانه محمدرضا جاهدی نیا، رتبه نخست رشته حفظ کل چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف می شویم، خانه ای پر از محبت که گرمابخش وجود میهمانان می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۸    
عبدالرحمن نیک خواه، قاری اهل سنت و نماینده استان هرمزگان در مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف توانست در رشته ترتیل، مقام سوم را کسب کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فائزی گفت: در آیین اختتامیه چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف کشور نمایندگان خوزستان موفق به کسب پنج رتبه برتر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۶    
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان همدان از راهیابی یک نفر در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم به مرحله نهائی چهل وسومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۲    
در هفته سوم آذرماه، برگزاری چهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن، فعالیت های کانون های قرآن و عترت دانشجویی در روز دانشجو و آغاز جلسه هفتگی قرائت قرآن در ایکنا از مهم ترین اخبار در حوزه فعالیت های قرآنی بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۲    
تهران-رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از برگزاری داوری رقابت های بخش برادران چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در آذر خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: باتوجه به حضور برخی از چهره های قرآنی در سال های متوالی و انتخاب این افراد به عنوان نفرات برتر، تغییراتی در روند برگزاری مسابقات قرآن اوقاف ایجاد خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های بخش بانوان چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امروز, 23 آبان ماه, پس از برگزاری رقابت 24 شرکت کننده از سه استان اصفهان، البرز و فارس به پایان رسید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ضعف متسابقان در ارائه محفوظات و افت سطح آن ها نسبت به دوره های گذشته یکی از موضوعاتی بود که بانوان عضو هیئت داوران چهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن به آن اشاره داشتند و یکی از دلایل آن را تعطیلی کلاس های آموزشی در شرایط کرونا و جو روانی جامعه نسبت به این بیماری دانستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مرحله ضبط اجرای شرکت کنندگان در بخش آقایان مسابقات سراسری قرآن کریم امروز 22 آبان ماه به پایان رسید، در روز پایانی این مسابقات نمایندگان هشت استان با حضور در مرکز صدا و سیمای استان خود به ضبط تلاوت ها پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷    
ناظر مسابقات قرآن اوقاف در هرمزگان با اشاره به اینکه قرآن در زمینهٔ وقف، غریب واقع شده است، گفت: اگر خیرین در راه قرآن سرمایه گذاری های بیشتری داشته باشند، گام های مؤثرتری نیز در زمینهٔ ترویج فرهنگ قرآن برداشته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۷    
راه یافتگان مرحله نهایی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه کشور در خراسان جنوبی رقابت خود را آغاز کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۶    
نفرات برتر مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد تجلیل شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۲    
دغاغله به مزایا و معایب برگزاری مسابقات قرآن اوقاف به روش غیرحضوری اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقات با این روش به کاهش استرس شرکت کنندگان کمک می کند ولی ضعف اینترنت می تواند به عنوان یک معضل مطرح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مسابقات بخش بانوان و آقایان به صورت ویدئو کنفرانس در استان فارس به ترتیب 23 و 17آبان برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۰    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام نتایج داوری رشته دعاخوانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و نمایندگان این استان در مرحله کشوری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱    
اراک - ایرنا - چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه استان مرکزی (مرحله استانی) شامگاه جمعه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۲    
اعلام آخرین جزئیات از برگزاری مسابقات سراسری و بین المللی قرآن، تجلیل از رتبه داران مرکز آموزش قرآن آستان عبدالعظیم(ع) و جامعةالقرآن و افزوده شدن درس قرآن دوره متوسطه به جدول پخش شبکه قرآن از جمله رویدادهای قرآنی کشور طی این هفته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف با رقابت برترین های مرحله شهرستانی در استان فارس برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف بوشهر با معرفی نفرات برگزیده، 21 شهریورماه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
چهل و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه استان قزوین با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف قزوین از پایان مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۰    
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در قزوین در حال برگزاریست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف صبح امروز(18شهریور) برای رقابت 200فعال قرآنی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مدت 2روز کاری در آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) شهرستان بابل آغاز شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۶    
مسئول روابط عمومی اوقاف سمنان از معرفی نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در شرق استان خبر داد و گفت: این مرحله به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۳    
حجت الاسلام فائزی گفت: پس از پایان این مسابقات در مرحله استانی و جمع بندی نهایی از سوی هیئت داوران نفرات برگزیده این مسابقات در بخش آقایان و بانوان اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی طی 2 روز در نوبت های صبح و عصر و در هر نوبت با حضور 25 نفر در بابل برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از رقابت 111 نفر از خواهران و برادران در مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
چهل و سومین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در حسینیه امام رضا (ع) اهواز آغاز شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مسئول روابط عمومی اوقاف سمنان از معرفی نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در شرق استان خبر داد و گفت: این مرحله به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۸    
حجت الاسلام فائزی از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان خبر داد و گفت: این مسابقات (13 و 14 شهریور) در اهواز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۲    
دو نفر از بانوان عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن، موفق به دریافت رتبه های برتر مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه استان تهران شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام طاهری از رقابت 360 نفر از خواهران و برادران در مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد و گفت: این آزمون فردا، 24 مردادماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف آذربایجان شرقی از اعلام نتایج رقابت های مرحله استانی چهل وسومین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رشته به مسابقات کشوری راه یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه در پنج رشته و با شرکت 45 نفر در استان اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا- چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف قم، روز چهارشنبه با رعایت دستورات و پروتکل های بهداشتی آغازشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: نفرات راه یافته به مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در این شهرستان معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن روز جمعه مورخه 24 مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۴    
حمادی به برگزاری مسابقات قرآن اوقاف اشاره کرد و گفت: هرچند که بسته شدن سایت ثبت نام این رقابت ها منجر به عدم حضور بسیاری از نخبگان قرآنی شد اما لازم است که فعال قرآن ثبت نام خود را به موقع و در زمان مناسب انجام و نظم را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فائزی از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان 26 تیر در چهار منطقه به صورت همزمان خبر داد و گفت: این مسابقات در شهرستان های اهواز، دزفول، آبادان و بهبهان برگزار می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۶    
حجت الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات منطقه ای قرآن کریم در سرپل ذهاب خبر داد و اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم امسال در کرمانشاه در 6 منطقه برگزار می شود که امروز این مسابقات در دومین منطقه استان برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جمالی گفت: چهل وسومین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله شهرستانی با رقابت 151 شرکت کننده در سطح استان همدان، 12 لغایت 25 تیر ماه برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: بیش از یکصد نفر از بانوان و آقایان این شهرستان در رده های مختلف سنی در این دوره از مسابقات نام نویسی کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
فاضلی گفت: 5 حافظ بهشهری یعنی سه خواهر و دو برادر حافظ بهشهری حائز رتبه برتر در چهل و سومین دوره مسابقات اوقاف مرحله منطقه ای استان شدند.