یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۸:۲۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات قرآن اوقاف»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برتر مرحله شهرستانی چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف با حضور بیش از 200 نفر همزمان با 21 تیرماه در تالار موقوفات این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قرآن و عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ثبت نام 500 همدانی در چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۰    
چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در مرحله شهرستانی در تمامی استا ن ها در حال اجراست. این مرحله طی روزهای اخیر در بقاع متبرکه استان تهران از جمله آستان امامزاده حسن(ع) در بخش بانوان برپا می شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور 460 زنجانی آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان از ثبت نام یک هزار لرستانی در رشته های مختلف برای شرکت در چهل وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۱    
مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف از صبح دهم تیرماه در شهرستان های استان تهران و در دو گروه بانوان و آقایان آغاز شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از آغاز مرحله شهرستانی چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان با حضور هزار و 589 داوطلب خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان از ثبت نام 1589 نفر در چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان خبر داد و گفت: ثبت نام چهل وهفتمین دوره مسابقات قرآنی گیلان از اول خرداد آغاز شده بود و تا 29 خردادماه ادامه یافت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز با اشاره به اینکه مهلت نام نویسی در چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن 29 خردادماه است، گفت: تا امروز 850 نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۱    
افراد دارای معافیت از حضور در یک یا دو مرحله از چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شده که براساس آن مجموعاً 353 نفر در سراسر کشور از حضور در مراحل شهرستانی یا استانی این دوره از مسابقات معاف هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد گفت: علاقه مندان به شرکت در چهل وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا 26 خردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اعلام اینکه آمار نام نویسی در رشته های مختلف برای شرکت در چهل وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به یک هزار و 500 نفر رسیده است، گفت: در این دوره از مسابقات افراد زیر 18 سال در رشته های قرائت و حفظ کل نیز می توانند شرکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت نام 1500 نفر در مسابقات قرآن اوقاف استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ثبت نام حدود 400 همدانی در چهل وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مهلت ثبت نام در چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا 29 خردادماه تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری مرحله شهرستانی چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در پنج منطقه این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به مدت 10 روز از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه تمدید شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۲    
حجت الاسلام حیدری جناسمی گفت:ثبت نام چهل و هفتمین مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در استان تا29 خردادماه جاری فقط از طریق تارنمای میز خدمت سازمان اوقاف و امور خیریه به نشانی my.oghaf.ir امکان پذیر است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۳    
تهران (پانا) - مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از بازگشت شکوفه ها (مسابقات کمتر از 18 سال) به مسابقات سراسری این سازمان خبر داده است، اقدامی که ظاهراً خلاف آخرین دستور و مصوبه ستاد عالی مسابقات و بدون نظرخواهی از وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات قرآن شکوفه ها یعنی گروه سنی 12 تا 18 سال از سال 94 برطبق مصوبه ستاد عالی مسابقات به آموزش و پرورش واگذار شده است و لذا تصمیم مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف مبنی بر برنامه ریزی و بازگرداندن آن به مسابقات سراسری قرآن، نیاز به مصوبه ستاد عالی مسابقات دارد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از آغاز ثبت نام چهل و هفتمین مسابقات قرآن اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ثبت نام چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در گیلان آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد؛ گروه سنی 12 تا 18 سال نیز می توانند در این مسابقات شرکت کنید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمد از آغاز نام نویسی چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه آقایان و بانوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان از برگزاری مسابقات قرآن در این استان خبر داد و گفت: ثبت نام این مسابقات اول خرداد ماه آغاز می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به آغاز ثبت نام چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: در این دوره شاهد اضافه شدن بخش 12 تا 18 سال دختر و پسر در کنار بخش آقایان و بانوان بزرگسال هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از آغاز ثبت نام چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: در این دوره علاوه بر تغییر سایت ثبت نام، رشته های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم در مسابقات ویژه گروه سنی 12 تا 18 سال اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در فارس آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه مازندران، از آغاز نام نویسی چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم از سوم تا 19 خردادماه در استان مازندران، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان از آغاز ثبت نام مرحله شهرستانی چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از آغاز ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۷    
کارشناس مسئول امور قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه یک اراک از حضور 24 هزار دانش آموز ناحیه یک این شهرستان در مسابقات قرآن مرحله آموزشگاهی و سه هزار و 800 نفر در مرحله ناحیه ای خبر داد و گفت: معیار مسابقات قرآن آموزش و پرورش، مسابقات اوقاف است و سعی بر آن است به این استنداردها نزدیک شویم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه در چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف نسبت به دوره های گذشته حضور مؤثرتری داشتیم، گفت: از آنجایی که حد نصاب بالایی برای این مسابقات در نظر گرفته شده بود نمایندگان استان نتوانستند در مرحله کشوری موفق به کسب رتبه شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به شرکت چهار لرستانی در مرحله نهایی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته های معارفی گفت: حسین کریم زاده مقدم از بروجرد موفق شد مقام سوم رشته نهج البلاغه این دوره از مسابقات را کسب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
هیئت داوران بخش معارفی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بیانیه پایانی خود برگزاری این مسابقات پر محتوا در سطح بین المللی را ضروری دانست.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از برگزیدگان چهل و ششمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه در مهدیه امام خامنه ای(مدظله العالی) مشهد مقدس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۲    
حجت الاسلام عبدالله واحدی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی طی پیامی درخشش نمایندگان استان در فینال چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف را تبریک گفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان استان مرکزی با کسب دو رتبه دومی در رشته های دعاخوانی و حفظ 20 جزء و یک رتبه ششمی در رشته حفظ کل در فینال چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف درخشیدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۳    
مدیر گروه تواشیح و همخوانی بین المللی تسنیم از اجرای این گروه همزمان با چهل و ششمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در شهرستان بجنورد، اسفراین و شیروان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دارنده رتبه دوم رشته دعاخوانی مسابقات سراسری قرآن اوقاف ضمن تشریح انتظارات نخبگان قرآنی از مسئولان گفت: اهدای جوایز به مقام آوران مسابقات قرآن اوقاف نباید به بعد مادی محدود شود و تعریف هدایای معنوی ضروری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رتبه پنجم چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در بخش تواشیح توسط گروه تواشیح اهل الکساء البرز کسب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دعاخوان شرکت کننده در مسابقات قرآن اوقاف گفت: اگر اجرای متفاوت و مخاطب پسند را از دعاخوان شرکت کننده در مسابقات انتظار داریم از سوی هیئت داوران باید در نحوه اجرا اختیار عمل بیشتری داده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: بازتاب جلسات قرآنی باید حرکت مردم به سوی ارزش ها، مقابله با دشمن، مأیوس کردن دشمن، امیدوار کردن مؤمنین و گسترش و قدرت اسلام، قرآن و عترت در دنیا باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۲    
تیزر چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه که به میزبانی خراسان شمالی برگزار می شود، منتشر شد.
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف امارات که با حضور 15 هزار شرکت کننده در پنج رشته جدید در ابوظبی برگزار شده بود به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان از راهیابی سه نفر از قرآنیان این استان در رشته های اذان، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق به مرحله کشوری چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۱    
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از راهیابی 6 نفر از نخبگان قرآنی اردبیل و همچنین گروه هم خوانی و هم سرایی نورالزهراء به مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از اعزام 15 نفر از متسابقان چهل و ششمین دوره از مسابقات سراسری قرآن به مرحله فینال کشوری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۹    
زمان مرحله مقدماتیِ کشوری بخش معارف مسابقات قرآن اوقاف اعلام شد.