چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۷:۱۲Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات قرآن اوقاف»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از تمدید مهلت ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اردبیل خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان از تغییرات ایجاد شده در نحوه برگزاری مسابقات اذان و دعاخوانی اشاره کرد و افزود: این مسابقات امسال به صورت شهرستانی و استانی برگزار و داوطلبان توسط داوران حاضر داوری می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف فارس با بیان اینکه ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا 15 خرداد ادامه دارد، گفت: تاکنون در استان فارس یک هزار و 560 نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۴    
حجت الاسلام حیدری جناسمی گفت: علاقمندان به نام نویسی در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا پایان 15 خرداد ماه جاری می توانند با مراجعه به سایت مسابقات قرآن به آدرس http://www.quraniran.ir/ در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان با اشاره به برگزاری چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا 15 خردادماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اعلام کرد: آمار ثبت نامی های استان در رشته های مختلف جهت شرکت در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به 724 نفر رسیده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی، از آغاز ثبت نام چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف استان خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام این دوره از مسابقات تا 15 خردادماه جاری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از آغاز ثبت نام چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۴    
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز اعلام کرد: تاکنون 185 نفر جهت شرکت در چهل وششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۸    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خواستار هم افزایی تمام نهادها و رسانه ها برای ایجاد موج قرآنی برای شرکت در این مسابقات در سطح استان شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان از آغاز ثبت نام چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این شهرستان خبر داد و گفت: علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره از مسابقات تا 15 خردادماه سال جاری فرصت دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان مرکزی اعلام کرد: تاکنون 389 نفر جهت شرکت در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی ثبت نام کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مولوی با اشاره به اینکه ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف از 16 اردیبهشت آغاز شده و تا 15 خردادماه ادامه دارد گفت: تا صبح روز ششم، 100 نفر در سامانه ثبت نام کرده اند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۶    
رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در 15 رشته برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
ثبت نام در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 16 اردیبهشت ماه در کرمانشاه آغاز شده و تا 15 خرداد ادامه دارد در این مرحله از مسابقات که ویژه بانوان و آقایان بالای 18 سال است محوریت برگزاری آن با بقاع متبرکه و امامزادگان واجب التعظیم خواهد بود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان از آغاز ثبت نام مرحله شهرستانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان از آغاز ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی مختاری، داور مسابقات قرآن اوقاف با بیان اینکه برای موفقیت در تبلیغ و ترویج آموزه های قرآنی باید به جهاد تبیین بازگردیم، گفت: همین که مفاهیم الهی به درستی بیان شود کافی است و نباید دچار مبالغه گویی شویم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۰    
راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف گفت: برای رونق بیشتر مسابقات اوقاف، این مسابقات باید در سطوح پایین تر و با جاذبه های بیشتر و ساده تر برگزار شود تا کودکان و قشرهای مختلف که سطح پایین تری دارند نیز بتوانند در این مسابقات شرکت کنند و نکته دیگر اینکه بهتر ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف گفت: اگر فردی در محافل قرآنی حضور نداشته باشد شاید هیچ گاه از برگزاری این مسابقات مطلع نشود که این مسئله مستلزم تبلیغات گسترده تر در سطح شهرهای کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نفر اول راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن اوقاف با بیان اینکه بهتر است این مسابقات در سطح بین المللی برگزار شود، گفت: با اجرای مناظرات علمی در رابطه با قرآن بین نفرات برتر تأثیرگذاری این مسابقات بیشتر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نفر دوم راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف با اشاره به اینکه مسابقات اوقاف نیازمند اطلاع رسانی بیشتری است، گفت: بهتر است در بخش معارفی بعد از مسابقه کلید سؤالات منتشر شود تا احیانا در صورت وجود اشکال حق از کسی ضایع نشود تا افراد برای سال های بعد از شرکت در ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون بخش معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی قم، گفت: روز نهم بهمن ماه مسابقات در بخش خواهران در تمامی رشته ها از ساعت 8 تا 12 دنبال می شود و در بخش برادران نیز از ساعت 8 الی 12 روز 11 بهمن ماه شاهد رقابت شرکت کنندگان ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۴۱    
نفر دهم راه یافته به مرحله نهایی در رشته تفسیر بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف گفت: نحوه اطلاع رسانی مسابقات در این دوره برخلاف سال های گذشته مناسب بود در بخش معارفی اطلاع رسانی به متسابقین مطلوب بود، اما هنوز هم نیاز است در این زمینه توجه بیشتری صورت پذیرد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی در قم، گفت: بیش از 30 هزار نفر در چهار مرحله در حوزه معارفی این مسابقات شرکت کرده اند، درحال حاضر در مرحله نهایی کشوری نیز رقابت میان 74 نفر در 2 بخش آقایان و بانوان دنبال می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده استان یزد در مرحله فینال مسابقات قرآن اوقاف با ارائه راهکارهایی برای ارتقای سطح نمایندگان استان به ویژه در رشته قرائت، گفت: جای خالی آموزش های حرفه ای متناسب با شرایط مسابقات سراسری احساس می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نفر سوم راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف با اشاره به تبلیغات ضعیف برگزاری این مسابقات گفت: بنده به تازگی در چند سال گذشته و به طور تصادفی با مسابقات قرآن اوقاف آشنا شدم و این ناشی از تبلیغات ضعیف مسابقات اوقاف در سطح جامعه است و لذا اگر تبلیغات محیطی و فضای ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نسرین مهدوی، نفر سوم راه یافته به مرحله نهایی در رشته تفسیر بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف گفت: در سال های گذشته به دلیل اینکه منبع رشته تفسیر مسابقات قرآن اوقاف کتاب تفسیر نمونه بود، مسابقه سخت بود، زیرا این کتاب حجم زیادی را شامل می شد، اما امسال این مسابقات آسانتر شده است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۱    
نماینده استان یزد در مرحله فینال مسابقات قرآن اوقاف در رشته حفظ کل با بیان اینکه حافظان قرآن در استان یزد فضا و کرسی برای ارائه و اجرای تلاوت ندارند گفت: این موضوع را چند سالی است که فریاد می زنیم اما تاکنون اتفاقی نیفتاده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۷    
فاطمه آزموده، نفر اول راه یافته به مرحله نهایی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف بیان کرد: این امر که به تازگی برخی از مسابقات قرآن خانواده محور شده ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۷    
فینالیست رشته حفظ قرآن چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف گفت: نوجوانان و جوانان در رفتار و کردار، حافظان قرآن را الگوی خودشان قرار می دهند و هرچه جایگاه این افراد مورد احترام قرار گرفته و رفیع تر باشد نوجوانان برای فراگیری قرآن ترغیب می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عادله شیخی، در مرحله فینال چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری اوقاف در رشته ترتیل رتبه اول را به خود اختصاص داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲    
مرتضی سعیدی، فینالیست رشته حفظ 20 جزء چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف معتقد است که داوری کاغذی یا الکترونیکی تفاوت چندانی برای متسابق ندارد، چراکه قاری یا حافظ فقط تلاوت می کند و اینکه امتیازدهی به چه روشی باشد تأثیر خاصی ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱    
فینالیست رشته ترتیل چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف با بیان اینکه اضطراب مانع اجرای تلاوت بی نقص او شد، گفت: برپایی کرسی های تلاوت و دعوت از قاریان در محافل مختلف راهی برای کنترل استرس متسابقان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در برنامه افق رادیو قرآن بیان کرد: هدف از برگزاری مسابقات سراسری در استان های مختلف این است که قرآن به صورت گسترده تری تبلیغ و ترویج شود و این احتمال دارد که دور بعدی مسابقات برای نخستین بار در استان خراسان شمالی برگزار شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۱    
نمایندگان استان مرکزی رقابت خود را با سایر رقبا از امروز، 24 دی در رشته های حفظ کل آقایان و ترتیل بانوان آغاز می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از حضور هفت متسابق مازندرانی در مرحله نهایی چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن کریم به میزبانی خوزستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده استان مرکزی در فینال مسابقات قرآن اوقاف با گلایه از فشرده بودن دوره های آموزش قرآن، گفت: اگر این دوره ها در طول سال برگزار شود جامعه هدف بیشتری را دربر می گیرد و نتیجه بهتری نیز به دنبال خواهد داشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز گفت: با اعلام نوبت تلاوت راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن کریم حضور شش البرزی در این مسابقات قطعی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اساتید حاضر در کارگاه های آموزشی ویژه راه یافتگان به مرحله فینال مسابقات قرآن اوقاف اراک خواستار تداوم این دوره های آموزشی شدند؛ چراکه ادامه دار بودن این دوره ها به ارتقای سطح کیفی شرکت کنندگان منتج می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۲    
دومین کارگاه آموزش و ارتقای سطح راه یافتگان به فینال چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ظهر روز گذشته، 5 دی ماه به مدت 2 روز با حضور استاد غلامرضا شاه میوه، داور بین المللی قرآن در سالن جلسات اداره کل اوقاف استان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین کارگاه آموزش و ارتقای سطح راه یافتگان استان مرکزی به فینال چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به مدت 2 روز با حضور غلامرضا شاه میوه، داور بین المللی قرآن برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اعظم تشیعی فرد، داور فینال رشته های نغمات دینی مسابقات قرآن اوقاف با بیان اینکه شرکت کنندگان رشته دعاخوانی باید تخصصی تر تمرین کنند، گفت: متسابقان این رشته بدون آموزش و آشنایی کافی به آیین نامه وارد مسابقات می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در قزوین، گفت: مسئولان کشوری فرصت برگزاری این مسابقات را به استان ما دادند چرا که ظرفیت های قرآنی ارزشمندی در استان قزوین داریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۰    
آیین اختتامیه چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن در قزوین با حضور حجت الاسلام والمسلمین خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با معرفی برگزیدگان بخش آقایان در رشته های دعاخوانی، مدیحه سرایی و همخوانی قرآن و اذان امروز 23 آذرماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان خوزستان در رشته دعاخوانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن موفق به کسب دو رتبه کشوری شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۲    
نماینده استان مرکزی در مرحله نهایی مسابقات قرآن اوقاف با پیشنهاد اینکه دوره کامل ترتیل با آکسان های دقیق در اختیار مرتلان قرار گیرد، گفت: با تهیه این دوره قرآن آموزان مبنایی قوی برای به روز کردن دانش خود خواهند داشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۷    
گروه تواشیح بانوان البرز(تسنیم البرز) رتبه دوم کشوری چهل وپنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف را کسب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۱    
ابوذر کرمی، نماینده استان مرکزی در مرحله نهایی مسابقات قرآن اوقاف با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی و تلاوت در جلسات به رفع اشکالات منتج می شود، گفت: برپایی جلسات مستمر قرآن به کاهش استرس متسابقان کمک می کند.