یکشنبه ۱۱ آبانساعت ۰۰:۰۷Nov 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات قرآن اوقاف»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات بخش بانوان و آقایان به صورت ویدئو کنفرانس در استان فارس به ترتیب 23 و 17آبان برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۰    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام نتایج داوری رشته دعاخوانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و نمایندگان این استان در مرحله کشوری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱    
اراک - ایرنا - چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه استان مرکزی (مرحله استانی) شامگاه جمعه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۲    
اعلام آخرین جزئیات از برگزاری مسابقات سراسری و بین المللی قرآن، تجلیل از رتبه داران مرکز آموزش قرآن آستان عبدالعظیم(ع) و جامعةالقرآن و افزوده شدن درس قرآن دوره متوسطه به جدول پخش شبکه قرآن از جمله رویدادهای قرآنی کشور طی این هفته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف با رقابت برترین های مرحله شهرستانی در استان فارس برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف بوشهر با معرفی نفرات برگزیده، 21 شهریورماه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
چهل و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه استان قزوین با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف قزوین از پایان مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۰    
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در قزوین در حال برگزاریست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف صبح امروز(18شهریور) برای رقابت 200فعال قرآنی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مدت 2روز کاری در آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) شهرستان بابل آغاز شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۶    
مسئول روابط عمومی اوقاف سمنان از معرفی نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در شرق استان خبر داد و گفت: این مرحله به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۳    
حجت الاسلام فائزی گفت: پس از پایان این مسابقات در مرحله استانی و جمع بندی نهایی از سوی هیئت داوران نفرات برگزیده این مسابقات در بخش آقایان و بانوان اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی طی 2 روز در نوبت های صبح و عصر و در هر نوبت با حضور 25 نفر در بابل برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از رقابت 111 نفر از خواهران و برادران در مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
چهل و سومین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در حسینیه امام رضا (ع) اهواز آغاز شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مسئول روابط عمومی اوقاف سمنان از معرفی نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در شرق استان خبر داد و گفت: این مرحله به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۸    
حجت الاسلام فائزی از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان خبر داد و گفت: این مسابقات (13 و 14 شهریور) در اهواز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۲    
دو نفر از بانوان عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن، موفق به دریافت رتبه های برتر مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه استان تهران شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام طاهری از رقابت 360 نفر از خواهران و برادران در مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد و گفت: این آزمون فردا، 24 مردادماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف آذربایجان شرقی از اعلام نتایج رقابت های مرحله استانی چهل وسومین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رشته به مسابقات کشوری راه یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه در پنج رشته و با شرکت 45 نفر در استان اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا- چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف قم، روز چهارشنبه با رعایت دستورات و پروتکل های بهداشتی آغازشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: نفرات راه یافته به مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در این شهرستان معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن روز جمعه مورخه 24 مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۴    
حمادی به برگزاری مسابقات قرآن اوقاف اشاره کرد و گفت: هرچند که بسته شدن سایت ثبت نام این رقابت ها منجر به عدم حضور بسیاری از نخبگان قرآنی شد اما لازم است که فعال قرآن ثبت نام خود را به موقع و در زمان مناسب انجام و نظم را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فائزی از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان 26 تیر در چهار منطقه به صورت همزمان خبر داد و گفت: این مسابقات در شهرستان های اهواز، دزفول، آبادان و بهبهان برگزار می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۶    
حجت الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات منطقه ای قرآن کریم در سرپل ذهاب خبر داد و اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم امسال در کرمانشاه در 6 منطقه برگزار می شود که امروز این مسابقات در دومین منطقه استان برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جمالی گفت: چهل وسومین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله شهرستانی با رقابت 151 شرکت کننده در سطح استان همدان، 12 لغایت 25 تیر ماه برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: بیش از یکصد نفر از بانوان و آقایان این شهرستان در رده های مختلف سنی در این دوره از مسابقات نام نویسی کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
فاضلی گفت: 5 حافظ بهشهری یعنی سه خواهر و دو برادر حافظ بهشهری حائز رتبه برتر در چهل و سومین دوره مسابقات اوقاف مرحله منطقه ای استان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۵    
مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ششم تیر در اصفهان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از شرکت 947 نفر برای رقابت در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۰    
رئیس اداره امورقرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد از آغاز مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این استان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس زمان و مکان برگزاری مرحله منطقه ای چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان را اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۹    
جمالی گفت: در چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف، 151 نفر از استان همدان با تفکیک 121 نفر در بخش شفاهی و 30 نفر در بخش کتبی ثبت نام نموده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قربانیان زمان برگزاری مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف گیلان را از 10 تا 17تیر در پنج منطقه اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۳    
آخرین مهلت ثبت نام در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف 16 خرداد اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف 16 خرداد اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: 16 خرداد آخرین مهلت ثبت نام در مسابقات قرآن اوقاف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
16خرداد، پایان ثبت نام چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در استان مرکزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی گفت: 60 نفر از خراسان جنوبی تاکنون در این مسابقات ثبت نام کرده اند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم ادارات اجرایی سمنان، گرمسار و دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه مهدیشهر به میزبانی سمنان برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
روحانی از آغاز ثبت نام مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قشم-ایرنا- ثبت نام مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه قشم همزمان با سراسر کشور در 10 رشته آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسماعیل تدینی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه همزمان با ظهر چهارشنبه و به میزبانی اوقاف سمنان ضمن بیان اینکه ثبت نام چهل و سومین مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شده است، بیان کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.my.oghaf ...