سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۴:۵۵Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری»

فراز نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرازنیوز : دوربین ثبت تخلف برای جلوگیری از پارک حاشیه ای در خیابان شهرداری حد فاصل میادین قدس و تجریش نصب و رانندگانی که اقدام به پارک در ضلع شمال و جنوب نمایند جریمه می شوند.
فراز نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: طی 2 سال گذشته بیش از 300 نفر از مددجویان کارتن خواب در مددسراها و سامانسراها با کمک مددکاران به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
طرح شهردار شب در شهرداری ساری به اجرا درآمد.
یزد فردا   ۳ ساعت پیش    
به گزارش یزدفردا : طی حکمی از سوی محمدجواد عسکری مدیرعامل شرکت شهیدقندی یزد، محمدفاضل یوسفی به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهیدقندی یزد منصوب گردید! ...
قم پرس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا محمدعلی شفیعی نیا دوشنبه در نشست هم اندیشی با موضوع ارتقای پوشش واکسیناسیون در پایگاه مقاومت انصارالحسین (ع) بخش چغامیش افزود: با مشارکت مردم، بخشداری، شورا، دهیاری و شهرداری ها می توان شرایط را برای ایجاد جامعه ای ایمن در برابر کووید19 فراهم آورد. ...
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری و شورا تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر و نیروهای شرکتی را به چشم یک فرصت دیده و طبق قانون انجام می دهد و در خصوص مسائل پیش آمده در حوزه منابع انسانی نگاهی چاره اندیشانه دارد که باید بدون داشتن هیچ نگرانی، با برنامه ریزی و تعامل ...
کاوش خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار اهواز از تبدیل وضعیت پرسنل شهرداری خبر داد و گفت: در تغییرات مدیریتی تاخیر به علت بررسی مجدد مسائل امری طبیعی است، اما در هفته های آینده تبدیل وضعیت پرسنل ایثارگر و پس از آن تبدیل وضعیت پرسنلی که در آزمون ثبت نام کرده اند، انجام می شود.
کاوش خبر   ۴ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری و شورا تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر و نیروهای شرکتی را به چشم یک فرصت دیده و طبق قانون انجام می دهد و در خصوص مسائل پیش آمده در حوزه منابع انسانی نگاهی چاره اندیشانه دارد که باید بدون داشتن هیچ نگرانی، با برنامه ریزی و تعامل ...
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
حسین ایمانی جاجرمی طبق برآورد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، پایتخت در سال 1398 جمعیتی بالغ بر 9میلیون و 400هزار نفر را در خود جای داده است. با این عدد، طلب هر تهرانی از سه بدهکار بزرگ به تهران قابل حساب است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 17 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان خبر داد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
جمالی نژاد از اجرایی شدن لایحه ای پس از 37 سال در شهرداری ها خبر داد که درآمد شهرداری ها را 15 هزار میلیارد تومان افزایش می دهد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
شکرزاده از واگذاری 800 هکتار زمین در محدوده شهری واقع در پشت پارک جنگلی برای ایجاد شهرک صنعتی با همان قیمت شرکت شهرها به شرط رعایت گروه بندی های اداره محیط زیست خبر داد.
گیل ابراز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عزم شهرداری بندر کیاشهر برای رونق ساخت و ساز و کوتاه کردن فرآیندهای اداری مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر با بیان اینکه شهرداری از تمام ابزارهای قانونی برای کوتاه کردن فرآیندهای اداری و حمایت از انبوه سازان استفاده می کند گفت: برای رونق ساخت و ساز در بندر کیاشهر در کنار انبوه سازان هستیم. ...
بافق فردا   ۵ ساعت پیش    
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافق:شب فرهنگی بافق در راستای اعتلای فرهنگ بومی برگزار خواهد شد ... به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جاری با موضوع “تقویت فرهنگ شهروندی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی با حضور امام جمعه ...
فکر شهر   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر گفت: فعالیت دست فروشان در سطح شهر بوشهر ساماندهی می شود. به گزارش فکرشهر از مهر، وحید نیک روش یکشنبه شب در نشست کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر اظهار داشت ...
عصر امروز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: در شهر تهران حداقل 80 جایگاه کوچک مقیاس نیاز داریم که با همکاری شهرداری احداث و راه اندازی می شود.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس گفت: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون ویژه رانندگان بیش از یک هزار و 500 نفر از رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری شهر قدس دو دُز واکسن کرونا دریافت کردند.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
صفحه نخست روزنامه های سوم آبان ماه سال جاری به نباید استفاده بیت المال در شهرداری به عادت تبدیل شود و روزانه 40 هزار در واکسن در البرز تزریق می شود اختصاص یافت.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه این شورا خواستار پاسخگویی شهرداری به ابهامات مطرح شده درباره بعضی از مسایل این شهرداری شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: نخستین پیش شرط واگذاری غرفه ها و مغازه های شهرداری ایلام به متقاضیان، رعایت حقوق مصرف کنندگان و فروش میوه به نرخ مصوب تنظیم بازار است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز شهرداری مدت زمان صدور پروانه ساخت را کوتاهتر کند.
گیلان صدر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی خانواده محجوب گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت هفته وحدت و تربیت بدنی اقدام به برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی و سنتی دا (مادر) نمود. ...
گیلان صدر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
علی بهارمست امروز دوشنبه 3 آبان ماه 1400 در جلسه ستاد مقابله با بحران و بررسی ماشین آلات، تجهیزات و امکانات شهرداری در شرایط بحران بر ضرورت آماده سازی ماشین آلات برای عملیات زمستانی تاکید کرد. ...
قم نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: شهردار قم خواستار تدوین فرآیند ساماندهی کارگران ساختمانی در هیئت دولت بر اساس پیشنهاد سازمان شهرداری ها شد.
سخنگوی آتش نشانی تهران از نجات نوجوان 12 ساله ای که پنج شنبه شب گذشته به داخل شکاف بین دوساختمان سقوط کرده بود خبر داد. به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی افزود ...
تین نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران کسری 5000 دستگاه اتوبوس و 1500 واگن مترو در شهر تهران را نتیجه 16 دهه بی توجهی دولت ها به بخش حمل و نقل عمومی پایتخت عنوان کرد.
دیار جنوب   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار بندر بوشهر گفت: این شهرداری برای بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل بیش از 50 برنامه اجرایی می کند. به گزارش دیارجنوب ، حسین حیدری روز دوشنبه در نشست پدافندغیرعامل شهرداری بندر بوشهر با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به موضوع پدافندغیرعامل اظهار کرد ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بندرعباس-ایرنا- شهردار شهر میناب گفت: شهر میناب با 63 محله، نیاز به راه اندازی شهرداری نواحی دارد و به زودی شهرداری ناحیه یک و 2افتتاح می شود.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران درخصوص تمهیدات شهرداری برای بازگشایی مدارس ، دو طبقه کردن بزرگراه ها ، آخرین وضعیت 630 واگن مترو توضیح داد .
فاخته نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
1400-08-03 21:01 به گزارش فاخته به نقل از مهر، طرح تجمیع کشتارگاه های سنتی با هدف کاهش هزینه های زیاد کشتارگاه های سنتی، جلوگیری از آلوده گی های ثانویه گوشت و فرآورده های دامی و کاهش عوارض زیست محیطی این کشتارگاه ها سال 86 مطرح شد اما به دلیل عدم تمکین شهرداری های استان که عموماً کشتارگاه های ...
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با توجه به آمار بالای انفجار گاز شهری و حوادث آتش سوزی در این شهرستان برای نخستین بار دوره های تخصصی و علمی امداد و نجات برای آتش نشانان اهوازی برگزار شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
ساری - ایرنا - نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری خواستار پاسخگویی شهردار به ابهامات در باره چگونگی و محل تامین اعتبار بعضی پروژه ها شد و گفت : شهردار باید در این زمینه ها شفاف سازی کند.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: بازی دوتیم در پایان وقت عادی با تساوی در امتیاز 72 به پایان رسیده بود.
شفا آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از گام های اساسی در زمینه مشارکت مردم و تحقق اجتماعی شدن سلامت، کانون های سلامت محلات است که خوش بختانه این کار از زمانی که در معاونت اجتماعی شهرداری تهران بودم، آغاز شد و در وزارت بهداشت در قالب کانون سلامت در سراسر کشور آغاز شد و گسترش پیدا کرد.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه رقابتهای لیگ برتر بسکتبال تیمهای شهرداری گرگان و مس کرمان به پیروزی رسیدند.
زاکانی با اشاره به آمادگی شهرداری برای کمک به توسعه ورزش گفت: تهران نیازمند یک بازآفرینی هویتی است.
مراسم تجلیل از کشتی گیران مدال آوران ایران در رقابت های جهانی نروژ بعد از ظهر امروز توسط شهرداری تهران و در مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم (ع) منطقه 20 برگزار شد.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تزریق بیش از 2 و نیم میلیون واکسن کرونا در مراکز شهرداری تهرانشمار واکسن های تزریق شده در مجموعه های شهرداری تهران (مجموعه های مستقیم و مشارکتی) از مجموع 2 میلیون و نیم میلیون دز گذشت.
جهان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دروس در منطقه 3 شهرداری تهران، واقع شده و از جمله محلهٔ های محبوب و آرام در شمال شرق پایتخت است. از نظر موقعیت جغرافیایی، محلهٔ دروس از شرق به خیابان پاسداران، از غرب به خیابان شریعتی، از شمال به منطقه احتشامیه و از جنوب به بلوار شهرزاد محدود می شود ...
شهردار شهرکرد گفت: در راستای رفع مشکلات شهری و مطالبات شهروندان تعاملات بین شهرداری و راه و شهرسازی استان افزایش می یابد.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: اولین دوره مسابقات رباتیک رایکاپ از سوی سازمان زیباسازی شهرداری قم ویژه دانش آموزان و دانشجویان خلاق برگزار می شود.
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : طی حکمی از سوی شهردار تهران، حسین حیدری به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری های نوین و نوآوری شهری منصوب شد.
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در جلسه تودیع و معارفه معاونین شهرداری گفت: برای تحول جامعه باید بر عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت تاکید کنیم چون این موارد باعث پیشرفت همه جانبه محیط پیرامون ما می شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری نسبت به استخراج نظام مسائل فرهنگی شهر کرج اقدام کند.
فکر شهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس شورای اسلامی شهر بردخون استان بوشهر گفت: در جلسه شورای اسلامی شهر بردخون، "مسعود تنگستانی" با پنج رای به عنوان شهردار جدید شهر بردخون انتخاب شد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- سخنگوی شورای شهر زنجان گفت: به دلیل آنچه که مشکل سنوات خدمتی مرتبط اعلام شده، صلاحیت "عباس راشاد" برای شهرداری زنجان مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفته است.
رشت 20   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، علی بهارمست با بیان اینکه این پروژه به منظور افزایش سرانه فضای سبز با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد ریال توسط منطقه یک شهرداری رشت در حال اجرا می باشد، اظهار کرد: این پارک به مساحت 4848 متر مربع، 2435 متر مربع فضای سبز، 1696 متر مربع کفپوش ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شرکت گاز استان تهران از قطع احتمالی 48 ساعته گاز در دو منطقه تهران خبر داد و گفت: به دلیل انجام کارهای عملیاتی، احتمال قطع گاز بخشی از محدوه های مناطق 16 و 19 شهرداری تهران وجود دارد. ...
وانا   ۹ ساعت پیش    
به گزارش وانانیوز، کاخ شهرداری تبریز یکی از بناهای زیبا در استان اذربایجان شرقی در شهر تبریز است که به عنوان اولین و تنها موزه تاریخ شهرداری های ایران مطرح شده است و بعد از کشور چین در ردیف اولین موزه های شهرداری های جهان واقع شده است و در وسط شهر تبریز و در میدانی موسوم به میدان ساعت قرار دارد ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل و معاونین شرکت فولاد مبارکه با شهردار اصفهان، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان و تنی چند از اعضای این شورا، پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک فولاد مبارکه و شهرداری اصفهان برای همکاری های دوجانبه مطرح شد.