سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۰۸Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک آینده»

نبض بازار   ۶ ساعت پیش    
کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به موضوع پیام سهامداران خرد به مجلس در خصوص عدم بهبود وضعیت بانک آینده در دوران مدیریت جدید واکنش نشان داد.
نبض بازار   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به موضوع پیام سهامداران خرد به مجلس در خصوص عدم بهبود وضعیت بانک آینده در دوران مدیریت جدید واکنش نشان داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
منابع مردمی بانک آینده با رشدی چشمگیر نسبت به سال گذشته، مرز 300 همت (سی صد هزار میلیارد تومان) را پشت سر گذاشت.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نوآوران آنلاین - بنابر اعلام کمیسیون هماهنگی بانک های برخی استان های کشور، با توجه به ماندگاری گرمای هوا و نیاز به مدیریت مصرف برق، تغییر ساعت کاری برخی شعب بانک آینده هماهنگ با سایر بانک های کشور، به شرح زیر اعلام شد. استان فارس : از 1403/04/30 الی 1403/05/04 - ارائه خدمت : 06:30 – 12:00 ...
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۳    
در حالی که قریب به 8 ماه از استقرار هیئت مدیره جدید در بانک آینده می گذرد، هیئت مدیره فعلی، به ویژه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره، به واسطه افعال و ترک فعل های متعدد عملاً و صراحتاً مرتکب اعمال مجرمانه شده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مانده تسهیلات اشخاص مرتبط بانک ها در حالی در پایان خردادماه به 272 هزار میلیارد تومان رسیده که حدود یک سوم این مبلغ سهم بانک آینده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
بررسی عملکرد بانک آینده طی بازه زمانی 6 ماهه ی 15 آذرماه 1402 تا 21 خردادماه 1403 حکایت از اقدامات قابل توجه بانک آینده در حوزه وصول مطالبات در مقایسه با 9 ماهه نخست سال 1402 دارد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک ها می توانند با زیان ده بودنشان برای اقتصاد مشکلات عظیمی را به وجود آورند و حالا بررسی ها نشان می دهد بخش عمده زیان انباشته نظام بانکی کشور مربوط به عملکرد هفت بانک می شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
از 463 همت زیان انباشته بانک ها، 301 همت برای بانک آینده است. به گزارش اقتصادتهران، بخش عمده زیان انباشته نظام بانکی کشور مربوط به عملکرد هفت بانک می شود که مجموع زیان انباشته آنها به 463 هزار میلیارد تومان می رسد ...
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۵    
بخش عمده زیان انباشته نظام بانکی کشور مربوط به عملکرد هفت بانک می شود که مجموع زیان انباشته آنها به 463 هزار میلیارد تومان می رسد. براساس گزارش صورت های مالی تلفیقی منتهی به پایان اسفند ماه سال 1402 در سایت کدال، بانک آینده به تنهایی با 301 هزار میلیارد تومان زیان انباشته ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دکتر اسکندری مدیرعامل بانک آینده؛ با ارسال پیامی فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه پیروان خاندان عصمت و طهارت و به ویژه اعضای خانواده بزرگ بانک آینده، تسلیت و تعزیت گفتند. در متن پیام آمده است: عاشورا؛ متعالی ترین نماد آزادگی و آزاداندیشی همکاران گرامی بانک آینده؛ ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک آینده، به منظور تکمیل کادر مدیریتی در حوزه ارز و امور بین الملل در رده شغلی معاون ارزی شعبه برای شهرهای: تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، بوشهر و شیراز، از کلیه علاقه مندان به همکاری به ویژه بازنشستگان محترم شبکه بانکی و یا صاحبان تجربه در بخش یاد شده، دعوت به همکاری می نماید.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک آینده از رشد 11درصدی مشتریان بانک خود طی 6 ماه اخیر خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک آینده هم زمان با اعلام آغاز دور جدید طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه وزارت صمت، امکان وکالتی کردن حساب مشتریان خود را به منظور شرکت در این طرح، فراهم کرده است.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در متن پیام آمده است: محرم، ماه قیام و بیداری، ماه آزادگی، ماه عزت و بیزاری از ذلت، یادآور حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است. ماهی که در آن سرور و سالار شهیدان با قیام ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی، مکتب جاودانه عاشورا را بنیان نهاد و درس آزادگی ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : سرشماره ارسال پیام کوتاه بانک آینده تغییر کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دکتر بهمن اسکندری مدیرعامل بانک آینده در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با صدور پیامی همکاران بانک آینده را به حضور پرشور در این انتخابات دعوت کردند.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
علی انصاری، مالک بانک آینده و ایران مال، با حضور در مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل که توسط انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در تاریخ 11 تیرماه 1403 در تالار وحدت برگزار شد، توجه ها را به خود جلب کرد. این حضور، با توجه به سوابق اقتصادی و پروژه های بزرگ انصاری، بحث برانگیز و قابل تامل است ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۶    
علی انصاری، مالک بانک آینده و ایران مال، با حضور در مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل که در تاریخ 11 تیرماه 1403 در تالار وحدت برگزار شد، توجه ها را به خود جلب کرد. این حضور، با توجه به سوابق اقتصادی و پروژه های بزرگ انصاری، بحث برانگیز و قابل تامل است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تصویری بحث برانگیز از حضور علی انصاری، مالک بانک آینده و ایران مال، در مراسم نکوداشت حدادعادل، رئیس اسبق مجلس در فضای مجازی خبرساز شده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تصویری بحث برانگیز از حضور علی انصاری، مالک بانک آینده و ایران مال، در مراسم نکوداشت حدادعادل، رئیس اسبق مجلس در فضای مجازی خبرساز شده است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر بهمن اسکندری مدیر عامل بانک آینده؛ طی احکامی جداگانه محمود احمدی که پیش از این مسئولیت معاونت اعتباری بانک را بر عهده داشتند، به عنوان معاون مدیر عامل در امور شعب و سینا رزاقی که سابقه فعالیت در سطوح مختلف مدیریتی در بانک صادرات نظیر: معاون اجرایی منطقه شمال تهران، رئیس اداره کل اعتبارات ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
گزارش حاصل از بررسی عملکرد بانک آینده طی بازه زمانی 15/09/1402 تا 21/03/1403 نشان از ارتقای 70 درصدی این بانک در کنترل ناترازی نقدینگی نسبت به بازه زمانی 01/01/1402 تا 15/09/1402 دارد که همین امر، نه تنها مانع افزایش ناترازی نقدینگی شده، بلکه در جهت کاهش آن نیز تأثیرگذار بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دکتر بهمن اسکندری مدیرعامل بانک آینده در آستانه برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با صدور پیامی همکاران بانک آینده را به حضور پرشور در این انتخابات دعوت کردند. در این پیام آمده است: انتخابات، مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری است. مقام معظم رهبری همکاران گرامی بانک آینده؛ ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۵    
زیان انباشته بانک آینده در سال گذشته به بیش از 318 هزار میلیارد تومان رسیده است.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بررسی عملکرد بانک آینده طی بازه زمانی 6 ماهه ی 15/09/1402 تا 21/03/1403 از رشد چشمگیر این بانک در حوزه تجهیز منابع در مقایسه بامدت زمان 01/01/1402 تا 15/09/1402، خبر می دهد.
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۱    
زیان انباشته بانک آینده که در صورت های مالی 9 ماهه سال 1402 284.5 هزار میلیارد تومان بود، با رشد به رقم 318 هزار میلیارد تومان در عملکرد 12 ماهه سال گذشته رشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دکتر اسکندری مدیرعامل بانک آینده؛ با ارسال پیامی فرارسیدن عید فرخنده و سعید غدیر، را به تمام مردم ایران در جای جای ایران اسلامی، به ویژه خانواده بزرگ بانک آینده، تبریک گفتند.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه یکی دیگر از بانک های ایرانی را به دلیل آنچه کمک به تکثیر سلاح های کشتار جمعی نامید به دلیل ارتباط با دو بانک دولتی دیگر که قبلاً توسط دولت آمریکا تحریم شده بودند، در لیست سیاه قرار داد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۸    
افرادی که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح آینده داران از بانک آینده برای خرید کالا و محصولات مختلف هستند باید در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی، بلندمدت یا قرض الحسنه جاری داشته باشند.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۲    
پیرو اطلاعیه دبیر شورای هماهنگی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی استان خوزستان، به دلیل گرمای بالای 40درجه، ساعت کار فعالیت شعب این استان روزهای شنبه 1403/04/02 و یکشنبه 1403/04/03 به ساعت 06:00 الی 11:00 تغییر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، به نقل از روابط عمومی بانک آینده؛ بانک آینده در راستای مولدسازی دارایی ها و با هدف ارتقای نظام مالی خود، از تاریخ 15 آذرماه 1402 تا 19 خردا دماه 1403، طی 4 مرحله مزایده، نسبت به فروش اموال مازاد ملکی خود، اقدام کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
میزان درآمد بانک آینده از تسهیلات اعطائی و سپرده گذاری و اوراق بدهی در اسفند ماه 1402 به 34.693.736 میلیون ریال رسید این در حالی است که این رقم در اسفند ماه 1401 رقمی به ارزش 55.526.405 میلیون ریال بود که با 38 درصد افت روبرو شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
افرادی که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح آینده داران از بانک آینده برای خرید کالا و محصولات مختلف هستند باید در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی، بلندمدت یا قرض الحسنه جاری داشته باشند. متقاضیان دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن نیز ندارند. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
پیشخوان مجازی بانک آینده، بیش از 80 خدمت بانکی را به صورت 24*7 (24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته) در دسترس مشتریان بانک آینده قرار داده و تمام خدماتی را که در شعب بانک عرضه می شوند به مشتریانی که به هر دلیل امکان حضور در شعب را ندارند، ارائه کرده است.
بانک شهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، حسام حبیب اله نخستین نشست کافه تیف با موضوع تأمین مالی زنجیره ای که به میزبانی هلدینگ فناوری اطلاعات بانک شهر و با حضور دکتر حمید آذرمند مدیر سابق اداره تأمین مالی زنجیره ای تولید بانک مرکزی ...
رویداد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رویداد آنلاین : بانک آینده هم گام با ارائه و توسعه محصولات و خدمات الکترونیکی خود، به عنوان بانکی پیش رو با صدور سفته الکترونیکی دسترسی مردم و کسب و کارها به اوراق تجاری را تسهیل کرده و مشتریان این بانک می توانند بدون حضور در شعب از خدمات مذکور، بهره مند شوند.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای تحقق اهداف خود در حوزه جذب منابع و ارائه تسهیلات توانست سهم خود را از بازار افزایش داده و موفقیت دیگری در عرصه بانکداری کشور کسب کند. ...
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زیان انباشته بانک آینده که در صورت های مالی 9 ماهه سال 1402 284.5 هزار میلیارد تومان بود، با رشد به رقم 318 هزار میلیارد تومان در عملکرد 12 ماهه سال گذشته رشد.