یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۲۷Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک آینده»

راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. ریحانه هاشمی / رویداد آنلاین داده محوری و شناخت رفتار مشتریان بانک ها از مجموعه رویدادهای بانکداری داده محور، روز یکشنبه 25 مهرماه، به همت مجموعه سحاب برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱    
بانک آینده جزییات زمین و ساختمان های تحت مالکیت و تملیک شده خود را منتشر کرده که براساس آن این بانک تا 31مرداد، 215 قطعه زمین و واحد مسکونی و تجاری را به ارزش 5هزار و 483 میلیارد تومان تملیک کرده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۵    
قراردادی تحت عنوان سوت زنی در ایران مال منتشر شده که جای پای فتحعلی شاه ؛ میرزا ابوالحسن خان شیرازی یا الله یار خان آصف الدوله در تنظیم آن به چشم می خورد!
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک آینده، تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا را در دستور کار خود قرار داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک آینده ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه- شورای پول و اعتبار، مهلت برگزاری مجامع بانک آینده را تا پایان سال جاری تمدید کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه و بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار در تاریخ 30 شهریورماه امسال که از سوی اداره نظارت بر بانک ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی ابلاغ شده ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹    
قراردادی تحت عنوان سوت زنی در ایران مال به دست بورس نیوز رسیده که جای پای فتحعلی شاه ؛ میرزا ابوالحسن خان شیرازی یا الله یار خان آصف الدوله در تنظیم آن به چشم می خورد!
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت قند پانیذفام با امضای تفاهم نامه توسط نادر خواجه حقوردی معاون امور شعب و بازاریابی بانک و محمدرضا مهدی مدیرعامل شرکت، آغاز شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک آینده با همکاری بورس کالای ایران و در راستای توسعه بازار مالی نسبت به ارائه خدمات نوین به مشتریان خود، اقدام نموده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بانک آینده از ارزیابی سرمایه گذاری ها توسط کارشناسان کانون کارشناسان رسمی دادگستری و شرط شروع فرایند افزایش سرمایه خبر داد. به گزارش بانکداری ایرانی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک آینده، از ابتدای شهریورماه تاکنون، تعداد بیش از 3460 فقره تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن به مبلغ 1598 میلیارد ریال پرداخت کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۵    
بانک آینده برای دوره مالی منتهی به اسفند1398 باید بیش از 5هزار و 200 میلیارد تومان دیگر به زیان انباشته خود اضافه کند که به معنای افزایش زیان انباشته فعلی این بانک به بیش از 22 هزار میلیارد تومان است.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بانک آینده که مشمول تعلیق یک ماهه نماد است، از تعدیلات الزامی بانک مرکزی در خصوص صورت های مالی 98 خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
به گزارش ایران اکونومیست-بانک آینده نیز به عنوان نهادی مسئولیت پذیر و حساس به تحولات اجتماعی پیرامون خود، 50 هزار فقره تسهیلات آسان را به کادر درمانی سراسر کشور اعطا می نماید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۷    
بانک آینده در سه ماهه نخست امسال رقمی معادل 2هزار و 255 میلیارد و 479 میلیون و 100 هزار تومان زیان بر زیان های انباشته قبلی خود افزوده است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز آموزشی درمانی الزهرای اصفهان از اقدام شعبه مطهری اصفهان بانک آینده در خصوص ارائه تسهیلات با شرایط آسان به کادر درمان، در قالب طرح حمایت از فرشتگان سلامت ، قدردانی کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۵    
بانک آینده اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به 1400/03/31 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رویداد داده محوری و شناخت رفتار مشتریان بانک ها یکشنبه 25 مهرماه، ساعت 19:00 با موضوعات خدمات و محصولات شخصی سازی شده و شناسایی رفتار مشتریان تجاری و شرکتی برگزار می شود ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک آینده و شرکت رفاه و گردشگری تأمین (هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی- هگتا) با انعقاد تفاهم نامه ای، بر تقویت و گسترش همکاری های مشترک، تأکید کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماد وآیند متعلق به شرکت بانک آینده به دلیل عدم رفع ابهام از سوی فرابورس ایران بار دیگر و تا تاریخ 28 مهرماه تعلیق شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماد بانک آینده حداکثر تا تاریخ بیست و هشتم مهر ماه سال جاری ادامه می یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک آینده به تمام متقاضیان چه افرادی که از قبل در این بانک حساب دارند و چه افرادی که حساب ندارند تا سقف 500 میلیون ریال وام در قالب کارت اعتباری با سود 12 الی 18 درصدی پرداخت می کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷    
بانک آینده سال 99 را مانند سال 98 با زیان پشت سر گذاشته و بسیاری از کارشناسان این بانک را با توجه به صورت حساب های مالی جزو بانک های ورشکسته می دانند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر تقدیر وی از عملکرد بانک آینده در راستای اشتغالزایی و رونق در تولید را تکذیب کرد.
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک آینده با هدف رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات مطلوب و فراگیر، نسبت به به روزرسانی محصول ایران کارت خود، اقدام کرده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۳    
بانک آینده اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1399/12/30 (حسابرسی شده) شرکت بازرگانی بهار اقتصاد کامیاران را منتشر کرد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
براساس صورت مالی حسابرسی نشده بانک آینده، زیان انباشته این بانک در سال 1399 به رقم 51 هزار و 638 میلیارد تومان رسیده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن ادعا می شود علی انصاری مالک بانک آینده در موکب امام رضا در کربلا حضور دارد. فعالان شبکه های اجتماعی سوالات زیادی در خصوص زیان های بانک آینده، بازار مبل ایران و بازار موبایل دارند. سربسته به همه چیز اشاره شد ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از عملکرد بانک آینده در راستای اقتصاد مقاومتی و کمک به رونق تولید و ایجاد اشتغال و هم چنین حضور مؤثر در کارگروه های استانی، قدردانی نمود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی بانک آینده نشان می دهد که این بانک چند سالی است بر دور زیان افتاده طوری که فقط در پایان سال مالی 99 بیش از 17 هزار میلیارد زیان به ثبت رسانده است.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
احتساب - به منظور گسترش تعاملات و همکاری های فی مابین و ایجاد هم افزایی لازم و پایه ریزی یک اتحاد استراتژیک مالی و اعتباری و با هدف ارزش آفرینی برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی نفعان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی با هدف آغاز اقدامات اصلاحی با خلع ید سهامداران سه بانک آینده، سرمایه و دی، برای این سه بانک مدیرعامل و هیات مدیره تعیین کرد، اما با این وجود از مجموع این سه بانک، دو بانک آینده و سرمایه همچنان به سیر نزولی و منفی خود ادامه می دهند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - بانک آینده در طرح "دعوت به آینده" و درراستای ایجاد تعاملی دوسویه و مؤثر بین بانک و مشتریان خود، به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک آینده، به آن ها پاداش می دهد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت توسعه بین الملل ایران مال که متعلق به بانک آینده است، با وجودی که تنها 5 کارمند قراردادی در سال گذشته داشته اما زیان انباشته 16 میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک آینده به کادر درمانی سراسر کشور در مبارزه با کرونا بالغ بر 10،038 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در برابر تعلیق دو هفته ایی بانک آینده ، نماد 14 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و شرکت تازه وارد هم علاوه بر تغییر زمان معاملات با محدودیت حجمی مواجه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به رأی دیوان عدالت اداری، کاخ ثابت پاسال در فهرست آثار ملی باقی ماند؛ اما عدم رسیدگی مالک به بنا کاملاً مشهود است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کاخ ثابت پاسال که با عنوان" کاخ ورسای ایران "یا " قصر سنگ " هم شناخته می شود، در آغاز این بنا متعلق به حبیب الله ثابت (معروف به ثابت پاسال) سرمایه دار ایرانی پیش از انقلاب بوده است که پس از انقلاب مصادره شد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک آینده از تحصیل 100 درصد سهام شرکت غیر بورسی به ارزش 1.1 هزار میلیارد تومان بابت تسویه بخشی از مطالبات از شرکت توسعه بین الملل ایران مال خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و گروه صنعتی فردوس کاران امید (ایلیا استیل)، از سوی نادرخواجه حق وردی، معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و علی مالامیری ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی وآیند به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه الف برای شرکت بانک آینده متوقف شد.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تداوم پشتیبانی از تولید و توسعه اقتصاد کشور در سال جاری تفاهم نامه مشترک بانک آینده با ایلیا استیل منعقد شد به گزارش روابط عمومی، در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و گروه صنعتی فردوس کاران امید (ایلیا استیل)، از سوی نادرخواجه حق وردی ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و گروه صنعتی فردوس کاران امید (ایلیا استیل)، از سوی نادرخواجه حق وردی، معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و علی مالامیری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه صنعتی فردوس کاران امید به امضاء رسید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و گروه صنعتی فردوس کاران امید (ایلیا استیل)، از سوی نادرخواجه حق وردی، معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و علی مالامیری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه صنعتی فردوس کاران امید به امضاء رسید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۱    
پایگاه خبری رصد روز در گزارشی انتقادی مدعی شده است که از 23 شرکت فرعی بانک آینده 16 شرکت در زمینه مسکن و ساختمان فعالیت می کنند! سوال اینجاست که با فرض صحت این گزارش ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳    
یکی از سهامداران عمده حقیقی بانک آینده، تعداد 115 میلیون سهم از سهام خود را فروخته است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
نقدینه - تفاهم نامه مشترک بانک آینده با شرکت بیمه زندگی باران منعقد شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت بیمه زندگی باران، توسط نادرخواجه حق وردی، معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و علیرضا هادی ...
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک آینده، طبق مصوبه های ستاد اقتصادی دولت، ستاد ملی مقابله با کرونا و بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ایران این تسهیلات را به مستاجران واجد شرایط پرداخت می کند. مستاجران با ثبت نام در سامانه وزارت راه و شهرسازی و پس از احراز شرایط به بانک معرفی می شوند. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به منظور افزایش قابلیت های امنیتی خدمات بانکداری الکترونیکی و تسهیل در خدمت رسانی به مشتریان، دو قابلیت جدید بر روی دستگاه های خودپرداز بانک آینده برای خدمات مرتبط با کارت نقدی افزوده شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سود سپرده های این بانک 28 هزار میلیارد تومان بیشتر از درآمد تسهیلات است، مابقی را از کجا تامین می کند؟
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶    
در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و خریدی آسان و راحت برای مشتریان بانک آینده، تنوع سبد محصولات بانک و همچنین جبران بخشی از خسارات وارده به مشتریان، صنایع و مراکز خرید به علت شیوع بیماری کرونا، در قالب طرح آینده داران، به مشتریان خود اعتبار می دهد ...