جمعه ۱۲ آذرساعت ۱۶:۴۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور استخدامی کشور»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن برشمردن اولویت های وزارتخانه مهم آموزش و پرورش، گفت: وزارت آموزش و پرورش برای تحقق اهداف خود باید مورد حمایت کابینه دولت به ویژه سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی کشور باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: ایجاد رشته های جدید باید با هماهنگی سازمان امور استخدامی کشور باشد تا دانش آموختگان پدافند غیرعامل امکان جذب و بکارگیری در دستگاه های اجرایی را داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا – روزنامه آرمان ملی در مطلبی با عنوان افزایش حقوق؛ اول از وزارت اقتصاد؟ این گونه آورده است: نامه وزیر اقتنصاد به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اموراستخدامی کشور مبنی بر درخواست افزایش پرداختی به کارکنان این وزارتخانه با واکنش های زیادی مواجه شده است ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۰    
خاندوزی وزیر اقتصاد درنامه ای از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی کشور درخواست کرد پرداختی به کارکنان وزارت اقتصاد و ادارات وابسته در قالب فوق العاده های ویژه و خاص افزایش یابد.
وزیر اقتصاد در نامه ای از معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور استخدامی کشور درخواست کرد پرداختی به کارکنان وزارت اقتصاد و ادارات وابسته در قالب فوق العاده های ویژه و خاص افزایش یابد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: در قالب این طرح تلاش می کنیم تا تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی و حجمی مشخص شده و دستگاه های اجرایی با پرهیز از انعقاد قراردادهای متنوع پرداختی های منظمی را به نیروهای انسانی داشته باشند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در دیدار رییس سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان امور استخدامی کشور بر رفع مشکلات ساختاری و بهبود وضعیت رفاهی و استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست تاکید شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نامه معاون پارلمانی رئیس جمهور به رئیس مجلس گفت: رئیس سازمان امور استخدامی کشور به عنوان نماینده دولت معرفی شد تا در جلسات صحن علنی و کمیسیون های تخصصی شرکت نماید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش گفت: در نشست غیرعلنی امروز که با حضور لطیفی رئیس سازمان امور استخدامی کشور و میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، دولت با اختصاص رقم 25 هزار میلیارد تومان برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کرد و بر همین اساس مقرر شد لایحه رتبه بندی به کمیسیون آموزش برای تطبیق با ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نامه معاون پارلمانی رئیس جمهور به رئیس مجلس گفت: رئیس سازمان امور استخدامی کشور به عنوان نماینده دولت معرفی شد تا در جلسات صحن علنی و کمیسیون های تخصصی شرکت و اعلام نظر کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و دستورالعمل ابلاغی سازمان امور استخدامی کشور به تمامی مجموعه ها، حضور افراد واکسن نزده در محل کار ممنوع است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سازمان امور استخدامی کشور باید در خصوص چارت تشکیلاتی آموزش و پرورش و ایجاد معاونت اقتصادی تجدید نظر کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امانی گفت: حذف قائم مقام شهردار به نظر من اشتباهی بود که در دوره پنجم رخ داد. حتما شهردار منطقه باید یک قائم مقام داشته باشد که تقسیم کار شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۴    
جماران : بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: برای ساماندهی و رفع مشکل نیروهای قراردادی و تبدیل وضعیت آنها نیز موضوع در اسرع وقت به سازمان امور استخدامی کشور منتقل خواهد شد ...
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موضوع اشتغال ، تبدیل وضعیت و رسمی شدن نیروهای قراردادی در بخش های مختلف و زیرمجموعه از اولویت های مهم و دردستور کار جدی این وزارتخانه قرار دارد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
میثم لطیفی رئیس سازمان امور استخدامی کشور شده است. او پیش از این نامزد انتخابات مجلس از قم شده بود اما نتوانست به پارلمان راه یابد؛ با این حال استقرار دولت رئیسی باعث شد اگر او نتواند به مجلس برود، یکی از کلیدی ترین بخش های دولت در حالی به او سپرده شود تا کنون یکروز در آن سابقه نداشته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نامه سرگشاده مجمع ملی تشکل های جوانان در خصوص انتصاب رییس سازمان امور استخدامی کشور خطاب به رئیس جمهور دولت سیزدهم منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در اصفهان همزمان با سراسر کشور امروز جمعه، اول مرداد 1400 توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۲    
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس، تاکید کرد: مصیبت ما همین کلمه شهرسازی است، مسوولیت مسکن روستاها با کیست؟ بنیاد مسکن نهاد واسطه ای بلاتکلیف است، نه پیمان کار است، نه کارفرما و نه سیاستگذار.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس، تاکید کرد: مصیبت ما همین کلمه شهرسازی است، مسوولیت مسکن روستاها با کیست؟ بنیاد مسکن نهاد واسطه ای بلاتکلیف است، نه پیمان کار است، نه کارفرما و نه سیاستگذار.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرانی انتخاب کنید که به جای کت و شلوار لباس کار بر تن کنند، مدیرانی انتخاب کنید که برای خدمت خالصانه به مردم از سطح معمول حقوق و مزایا برخوردار باشند که در این خصوص "طرح مفصلی تحت عنوان یکسان سازی حقوق کارگزاران دولتی" با اهداف چند وجهی اقتصادی- اجتماعی و توجه به قوانین سازمان امور استخدامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۶    
از واکنش سازمان امور استخدامی کشور به اتهام استخدام های سیاسی تا واکنش به انتشار فیلم مصرف قلیان توسط پسر دو ساله را در ویژه های خبری این هفته ببینید.
اقتصاد آنلاین / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییسی گفت: قرارگاه برای اجرای دستورات و مصوبات ستاد ملی تشکیل شده است، ما با کسانی که دستورالعمل ها را رعایت نمی کنند قطعاً برخورد می کنیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه نماینده سازمان امور استخدامی کشور در هیئت مرکزی گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه 16 اسفند برگزار شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری گفت: مطابق اعلام رییس سازمان امور استخدامی کشور برای فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد که مدرک لیسانس و فوق لیسانس دارند مشکلی وجود ندارد اما برای افراد با مدرک دیپلم فقط در پست های خاصی امکان استخدام وجود خواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۳    
اقتصاد نیوز : سازمان امور استخدامی کشور در گزارشی با عنوان مستندسازی تجارب دستگاه های اجرایی در شرایط کرونا ، نتایج یک پژوهش گسترده را درباره دورکاری در ایران منتشر کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد : سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از تصویب 375 میلیارد تومان برای پوشش بیمه ای هزینه درمانی ناباروری، دارویی، پاراکلینیک و سایر روش های درمان خبر داد ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل ازخبرنگار خبرگزاری خانه ملت،کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه (7 و 8 و 9 دی ماه) تشکیل جلسه می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۵    
رئیس کمیسیون شوراها خطاب به معاون پارلمانی دولت گفت: پیام پرستاران تبدیل وضعیت از طرف سازمان امور استخدامی کشور است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید گفت: درباره بررسی پرونده شهدای سلامت بر اساس آیین نامه اجرایی شورای عالی امنیت ملی، یک کمیته ای ملی تشکیل شد که مسئولیت آن بر دوش وزارت بهداشت و درمان است و اعضای آن شامل سازمان برنامه و بودجه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید گفت: درباره بررسی پرونده شهدای سلامت بر اساس آیین نامه اجرایی شورای عالی امنیت ملی، یک کمیته ای ملی تشکیل شد و ما به محض رسیدن پرونده ای از استان ها، ظرف یک روز بررسی را انجام و فرآیندهای اداری را انجام می دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بخشنامه تفسیر بند و ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران به تمام دستگاه های اجرایی از سوی سازمان امور استخدامی کشور ابلاغ شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان سنجش اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوزی برای تعویق آزمون ها ارائه کند، با هماهنگی سازمان امور استخدامی کشور اطلاع رسانی خواهد شد؛ در غیر این صورت آزمون در موعد مقرر برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: پیگیری اشتغال فرزندان شهدا در دستور کار سازمان امور استخدامی کشور قرار می گیرد، برای استخدام فرزندان جانبازان در ارگان های دولتی تسهیلاتی درنظر گرفته شده تا طبق قانون از آنها بهره مند شوند.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴    
در حالی که چند روز پیش رییس سازمان امور استخدامی کشور به صراحت از تعطلی کلی و کامل ادارات خبر داد اما حالا وزیر کشور ساز دیگری کوک کرد و به تبع او، فرمانداران و استانداران هم بخشنامه دیگری صادر کردند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، ولی اله احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت مستقل آموزش و پرورش یکی از دغدغه های مهم برای پیشبرد بهتر امر تعلیم و تربیت در این شهرستان است اما سازمان امور استخدامی کشور با ایجاد کد جدید در این بخش موافقت نمی کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هماهنگی ها و مکاتبات لازم با سازمان امور استخدامی کشور و وزارتخانه های مختلف انجام شده است؛ آزمون تخصصی جامعه ایثارگری بعد از آزمون سراسری استخدامی برگزار می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷    
اقبال شاکری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: آزمون استخدامی به مدت یک ماه به تعویق افتاد جلسه کمیسیون اصل 90 برای تعویق برگزار شد و من مستندات را جهت لزوم تعویق ارائه دادم. کمیسیون نامه ای به سازمان امور استخدامی کشور زد که در آن ذکر شده: درخواست تعویق آزمون ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور استخدامی کشور به اظهارات نماینده فومن و شفت که عنوان کرده بود ساختار سازمان امور اداری و استخدامی کشور معیوب است واکنش نشان داد و اعلام کرد از رقابت عادلانه و استخدام از طریق آزمون صیانت می کنیم.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اصل 90مجلس شورای اسلامی از بررسی تعویق آزمون استخدامی در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون اصل 90 از بررسی تعویق آزمون استخدامی در جلسه روز یکشنبه این کمیسیون خبر داد. اقبال شاکری با اشاره به وضعیت جذب داوطلبان استخدامی در صفحه توئیترش نوشت: علیرغم مطالبه داوطلبان، متاسفانه سازمان امور استخدامی کشور چندین هزار نفر را در بلاتکلیفی و استرس رها کرده! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۲    
گروه استان ها- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اهتمام مجلس در برقراری عدالت شغلی و تعیین تکلیف نیروهای کار گفت: ساختار سازمان امور اداری و استخدامی کشور دچار مشکل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیر هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از صدور مجوز ردیف استخدامی برای جذب بورسیه ها در دانشگاه ها از سازمان امور استخدامی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش،میرجاوه و تفتان در مجلس یازدهم گفت: به اتفاق نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان برای پیگیری موضوع حذف بومی گزینی دیداری با رئیس سازمان امور استخدامی کشور انجام شد که امیدواریم نتیجه داده و بومی گزینی برای داوطلبان بومی استان محقق شود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ سعید اوحدی درباره تعیین تکلیف آخرین وضعیت تصویب مدافعان سلامت به عنوان شهدای خدمت، گفت: براساس آئین نامه ای که در شورای امنیت ملی بعد از موافقت مقام معظم رهبری به تصویب رسید، قرار شد کمیته ای در سطح ملی به ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضویت بنیاد شهید ...
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰    
سازمان امور استخدامی کشور مجوز استخدام ده هزار نیرو را به وزارت بهداشت اعلام کرد
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا داورزنی ، رییس فدراسیون والیبال در گفت وگو با رادیو ورزش، در مورد قضیه بازنشستگی خود که هر چند وقت یک بار مطرح می شود، اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش های آن را می خوانید: ...
علیرضا شاهپری، رئیس امور ساختار های سازمانی سازمان امور استخدامی کشور و هوشنگ یاورپور، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به منظور تحلیل شرایط و هدفمندسازی عملکرد نیروی انسانی در این مجموعه نشستی مشترک در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار کردند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از اختصاص 25 هزار ردیف استخدامی توسط سازمان امور استخدامی کشور در راستای اجرای قانون "تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس" برای سال تحصیلی جدید خبر داد.