یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۰:۵۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «کلاه سفیدها»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
تروریست های تکفیری و گروه موسوم به کلاه سفیدها در حال آماده سازی برای انجام حمله شیمیایی در استان ادلب در شمال غرب سوریه علیه سربازان ارتش سوریه هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
پس از اخبار جعلی که افراد مسلح با کمک کلاه سفیدها منتشر کردند، مرکز آشتی روسیه در سوریه فاش کرد این افراد نقشه جدیدی برای استفاده از مواد سمی در بخش جنوبی منطقه کاهش تنش ادلب با هدف متهم کردن ارتش سوریه دارند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۵۶    
خرداد: وزارت خارجه سوریه درخصوص همکاری تروریست ها و کلاه سفیدها برای انجام حمله شیمیایی به مناطق مسکونی استان ادلب و وارونه جلوه دادن اوضاع برای اتهام زنی به ارتش این کشور هشدار داد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۷    
شفقنا- وزارت خارجه سوریه درخصوص همکاری تروریست ها و کلاه سفیدها برای انجام حمله شیمیایی به مناطق مسکونی استان ادلب و وارونه جلوه دادن اوضاع برای اتهام زنی به ارتش این کشور هشدار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه از برنامه ریزی گروه های تروریستی و سازمان کلاه سفیدها برای اجرای یک حمله شیمیایی به مناطق مسکونی در جنوب ادلب و سپس متهم کردن ارتش سوریه به آن، خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۶    
وزارت خارجه روسیه می گوید اعضای گروه موسوم به دفاع مدنی سازمان ملل یا همان کلاه سفیدها در سوریه با تروریست های تکفیری همکاری می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به حمایت های کشورهای غربی از گروه کلاه سفیدها و تلاش هایی که برای نشان دادن این گروه به عنوان مدافع حقوق بشر می شود، این گروه را همدست تروریست ها خواند که در دزدی و غارت اموال ملت سوریه دست به عادی سازی شرایط می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که گروه موسوم به کلاه سفیدها که تحت حمایت غربی هاست، دزدی، غارتگری و همدستی مستقیم خود با تروریست ها را پشت اقدامات به ظاهر انسان دوستانه مخفی می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۰۵:۱۲    
کارشناس مسائل منطقه گفت: شیوع کرونا در سوریه باعث شد ارتش و دولت این کشور سرگرم مقابله با این ویروس شوند و خلاء ایجاد شده موجب شروع فعالیت کلاه سفیدها بر اساس سناریوی شیمیایی شده است.
اقتصاد آنلاین / مدار شرقی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
زمین گیر شدن هواپیماهای مسافربری شرکت هوایی آمریکن ایرلاینز در باند فرودگاه بین المللی تولسا در اوکلاهما آمریکا به دلیل بحران کرونا را مشاهده می کنید.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز جمعه تلفنی با بشار اسد رئیس جمهور سوریه درباره توافق آتش بس در ادلب گفت وگو کرد. کاخ کرملین روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که تحقق توافق آتش بس که میان روسیه و ترکیه به امضا رسید به ثبات اوضاع در ادلب سوریه منجر خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
روزانه 40 هزار ضد عفونی کننده در داروسازی اکسیر تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
داداستان کل ترکیه در استانبول پرونده قتل موسس سازمان کلاه سفیدها در منزلش را می بندد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه (اس.و.ار) اعلام کرد، سازمان های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس از گروه کلاه سفیدها برای استفاده در جنگ اطلاعاتی علیه مردم سوریه حمایت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۱    
مقام اطلاعاتی روس از حمایت مراکز اطلاعاتی غرب از کلاه سفیدها در ترویج دروغ علیه دولت سوریه خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۰    
شفقنا- مدیر اطلاعات خارجی روسیه گفت که سازمان اطلاعات انگلیس از سازمان کلاه سفیدها حمایت مالی می کند تا دست به جعل اطلاعات و انتشار شایعات در سوریه بزند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اطلاعات خارجی روسیه گفت که گروهک تروریستی کلاه سفیدها مأموریت دارد، اخبار و ادعاهای کذب علیه ارتش سوریه منتشر کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه امروز(چهارشنبه) گفت، سرویس اطلاعات غرب از سازمان"کلاه سفیدها" برای راه اندازی جنگ رسانه ای علیه سوریه حمایت می کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۷:۰۰    
کارشناس مسائل منطقه گفت: کلاه سفیدها در حال خریدن وقت برای دوستانشان در جبهه النصره هستند تا از این طریق حیثیت سیاسی دمشق را هدف قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد: گروه کلاه سفیدها در ادلب سوریه برای عمل تحریک آمیز و صحنه سازی شیمیایی جدید آماده می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سایت المیادین، مرکز آشتی روسیه در سوریه "حمیمیم" اعلام کرد، این فیلم با این هدف که "سوریه با استفاده از خمپاره های شیمیایی ناشناخته حمله هوایی انجام داده است"، منتشر خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی در سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: تصویربرداری از ویدئوی جعلی کلاه سفیدها در ادلب پایان یافت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۱    
مرکز روسی برای آشتی احزاب متخاصم در سوریه گفت: کلاه سفیدها به همراه تروریست ها فیلمبرداری از صحنه های ساختگی حمله شیمیایی نیروهای ارتش سوریه را به پایان رساندند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۲    
شفقنا- روسیه کلاه سفیدهای سوری را متهم کرد به دنبال ایجاد یک حمله دروغین شیمیایی در ادلب هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از راشاتودی؛ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: کلاه سفیدها به همراهی جبهه النصره در پی این است که نوعی صحنه سازی از حمله شیمیایی جعلی را در ادلب اجرا کند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۲    
مرکز صلح روسیه در سوریه از دریافت اطلاعاتی مبنی بر تحرکات کلاه سفیدها و گروه تروریستی هیأت تحریر الشام برای انجام اقدام های تحریک آمیز در ادلب با استفاده از مواد سمی خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مرکز آشتی حمیمیم روسیه در سوریه اعلام کرد این اطلاعات شامگاه دوشنبه از طریق تماس تلفنی دو منبع مطلع در شمال غرب حلب به دست آمده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از تحرکات گروه موسوم به کلاه سفیدها و تروریست های هیات تحریرالشام برای انجام حمله شیمیایی جدید در ادلب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز آشتی ملی روسیه در سوریه از تصمیم و آمادگی گروه کلاه سفیدها و عناصر تروریستی جبهه النصره برای انجام یک اقدام تحریک آمیز در شمال سوریه با استفاده از مواد سمی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه از تحرکات گروه های تروریستی در سوریه برای انجام حمله شیمیایی خبر داده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۰:۳۱    
وزارت دفاع روسیه اعلام نمود که کلاه سفیدها در سوریه اقدام به تحریک استفاده از "سلاح های شیمیایی" در سوریه نمودند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسکو – ایرنا- رئیس مرکز آشتی طرف های درگیر در سوریه وابسته به وزارت دفاع روسیه از تدارک صحنه سازی شیمیایی در سوریه توسط گروهی از تروریست ها با همکاری گروه کلاه سفیدها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آشتی ملی روسیه در سوریه از اقدامات اخیر اعضای سازمان تروریستی موسوم به کلاه سفیدها برای استفاده از مواد سمی در سوریه خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۸    
مدیر مرکز آشتی طرف های متخاصم در سوریه: ستیزه جویان و نمایندگان کلاه سفیدها در حال آماده سازی یک اقدام تحریک آمیز با استفاده از مواد سمی در سوریه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۰    
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، گزیده ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ دوم بهمن ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید. رد اصلاحیه های دموکرات ها در روز نخست محاکمه ترامپ/ سنا مقررات استیضاح را تصویب کرد ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش المیادین،بثینه شعبان مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه به هماهنگی ها میان دمشق و تهران و مسکو برای دور زدن تحریم های آمریکا اشاره کرده و گفت که سه کشور در این زمینه تدابیر ویژه ای دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۱    
تهران – ایرنا – بارها دشمنان مردم سوریه از سناریوی حملات شیمیایی علیه مردم این کشور استفاده کرده و به مناطقی در سوریه حمله کرده اند و دولت دمشق را متهم کرده اند؛ در روزهای اخیر نیز خبری در این کشور منتشر شده که حکایت از توطئه چینی دوباره دشمنان مردم سوریه علیه سوری ها دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۰    
منابع محلی از کشته شدن سه تن از نیروهای کلاه سفید خبر دادند که در حال جابجایی یک دستگاه آمبولانس حامل مواد منفجره در حومه شمال غربی حماة بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تروریست های جبهه النصره با همکاری گروه کلاه سفیدها به دنبال ایجاد نمایش حمله شیمیایی برای جلوگیری از پاکسازی تکفیری ها توسط ارتش سوریه هستند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سه نفر از اعضای گروه موسوم به کلاه سفیدها بر اثر انفجار یک محموله مواد منفجره که در حال انتقال آن با یک خودروی امدادی در ریف شمال غربی حماه بودند کشته شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام روسی از برنامه ریزی گروه موسوم به کلاه سفیدها برای صحنه سازی پیرامون حمله شیمیایی در ادلب سوریه خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان روسی می گویند گروهک کلاه سفیدها با کمک تروریست ها تلاش می کنند با صحنه سازی، دولت سوریه را به حمله شیمیایی به جنوب ادلب متهم کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از متمرکز شدن عناصر گروه های تروریستی در ریف های ادلب و حلب و نقشه کشی با همکاری گروه موسوم به کلاه سفیدها برای اجرای حمله ای شیمیایی در ادلب خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که گروه های تروریستی و کلاه سفیدها قصد دارند اقدامات تحریک آمیزی با استفاده از سلاح های شیمیایی در ادلب و حلب انجام دهند و ارتش سوریه را به انجام آن متهم کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرده که گروه کلاه سفیدها در سوریه در حال تدارک انجام یک توطئه جدید در این کشور علیه دولت بشار اسد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
منابع محلی حاضر در استان ادلب گفتند که تروریست های النصره و کلاه سفیدها با نظارت کارشناسان اروپایی و ترکیه ای، محموله های مواد شیمایی را به چند شهر استان ادلب سوریه منتقل کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه، در پی افشای اینکه کلاه سفیدها علاوه بر جاسوسی در قاچاق اعضای بدن مردم سوریه نیز دست دارند، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد روسی مطالعات دموکراسی از خارج کردن اعضای بدن مردم سوریه توسط کلاه سفیدها خبر داده است.
هم اندیشی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، گروه تروریستی موسوم به کلاه سفیدها قصد دارد که با حمایت تکفیری های جبهه النصره ، شهر ادلب را هدف حمله شیمیایی قرار دهد و سپس، این اقدام را به گردن ارتش سوریه بیندازد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۰    
تحلیلگر مسائل منطقه گفت: تحرک کلاه سفیدها در ادلب موازی با پیشروی ارتش سوریه به سمت این نقطه صورت گرفت که نشان از اهمیت این منطقه برای تروریست ها دارد.