شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۲۳Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت رئیسه»

خبرگزاری مهر   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تبریک انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب گفت: این پیروزی ثمره برتری گفتمان خدمت صادقانه به ملت فهیم است.
سیتنا   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: به آیت الله رئیسی این پیروزی را از صمیم قلب تبریک عرض می کنم. امروز ابتدای راهیم و پیروزی قطعی او در حل مشکلات و کسب رضایت مردم است.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
مهتدی عضو هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه درباره موانع تجارت میان ایران و سوریه گفت: حمل و نقل منظم کالا از ایران به سوریه اصلی ترین چالشی بوده که تجارت میان دو کشور را سخت کرده است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به مشارکت غرورآفرین ملت ایران در انتخابات، اشاره کرد.
پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرورزشی – احسان اصولی در خصوص نتایج تیم ملی در بحرین و صعود به مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: نتایجی که در بحرین کسب شد نشان از غیرت، حمیت و ظرفیت فوتبال کشورمان بود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۳۵    
اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که در جام وهبی امره ترکیه شرکت کرده اند، همزمان با برگزاری این رقابت ها، رأی خود را نیز به صندوق انداختند. به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، با هماهنگی و همکاری صورت گرفته توسط جواد معبودی فر عضو هیئت رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در شهر استانبول با وزارت کشور و با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع کرونا ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با هماهنگی صورت گرفته توسط فدراسیون کشتی با وزارت کشور و جواد معبودی فر عضو هیئت رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در شهر استانبول، صندوق اخذ رأی ریاست جمهوری به محل برگزاری مسابقات جام وهبی امره ترکیه برده شد. ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح هم سوء مدیریت جبران می شود و هم وفاداری و پایبندی به ارزش های نظام ثابت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به کندی و اختلال در روند رأی گیری در برخی از شعب، گفت: توقع است مسئولان وزارت کشور روند رأی گیری را برای مردم تسهیل کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۲:۲۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت حداکثری برای دشمنان امری نامطلوب است و باعث می شود سیاست های فشارشان را کنار گذاشته و از روی احترام و احتیاط با جمهوری اسلامی رفتار خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۹    
کرمانشاه- عضو هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: حضور در انتخابات 28 خرداد سبب خنثی کردن نقشه دشمنان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشارکت پرشور مردم در انتخابات عزم ملی برای اعتلای کشور را نمایان می کند، گفت:انتخابات فصل تقویت جمهوریت برای پشتیبانی از اسلامیت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نقدینگی در این دولت هفت و نیم برابر افزایش پیدا کرد و این بدین معناست که ما روزی 2 هزار میلیارد تومان خلق پول پر قدرت داشته ایم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۲    
عملکرد نامناسب شورای شهر تهران در خصوص بافت های فرسوده موجب شد تا اخیراً رئیس شورای شهر هم اعتراف کند که شورا در این زمینه ناموفق بود. چندی قبل هم عضو هیئت رئیسه شورای شهر افشا کرد که 40 درصد نوسازی بافت های فرسوده بی کیفیت بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۱:۴۴    
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: موج مردمی آیت الله رئیسی در همه کشور به راه افتاده است و با انصراف و کناره گیری دو تن از کاندیداها امروز این موج شدیدتر و بیشتر هم شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- وثوقی، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اردبیل گفت: حل مشکلات اقتصادی اردبیل نیازمند اتخاذ تدابیر ویژه است که در این زمینه استفاده از ظرفیت اقتصاددان ها می تواند موثر واقع شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۵    
به گزارش خبرنگار خاورستان ،جعفرپور مسئول اتحادیه تایپ و تکثیر بیرجند نیز در مورد انتخابات به خبرنگار ما گفت: اگر انتخاب در سرنوشت ما تاثیر نداشت این همه شبکه های ماهواره ای و دشمنان تبلیغ نمی کردند در انتخابات شرکت نکنیم. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۵    
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد، همکاری این فدراسیون با سرمربی کروات تیم ملی ادامه خواهد داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۱    
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص صعود تیم ملی به دور بعدی رقابت های انتخابی جام جهانی توضیح داد. به گزارش ایلنا، خداداد افشاریان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که برای استقبال از تیم ملی در فرودگاه حاضر شده بود، اظهار داشت: وظیفه ما بود که برای استقبال از تیم ملی حاضر شویم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد، همکاری این فدراسیون با سرمربی کروات تیم ملی ادامه خواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۸    
مهتدی عضو هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه درباره روابط اقتصادی میان دو کشور گفت: دو کشور از اوایل انقلاب تاکنون روابط بسیار خوبی داشتند و درحال حاضر سوریه از لحاظ تجاری به ما وابسته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال گفت: اینکه توقع حضور در بین 4 تیم برتر دنیا را ایجاد کنیم، می تواند بدبینی به وجود بیاورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: برای توسعه اقتصاد دیجیتال توجه به زیرساخت های فنی لازم است اما کافی نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با اعلام اینکه تصویب طرح تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی به زودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد، گفت: حقوق های نجومی تبعات اجتماعی، سیاسی و حتی امنیتی دارد و نگاه مدیریتی همتی در پرداخت های نامتعارف به کشور آسیب خواهد زد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۴    
آبادان- خیاط زاده، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی آبادان گفت: مشکلات فرآیند صدور و تمدید کارت بازرگانی که با چالش هایی مواجه شده است باید رفع شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران، تصویب برنامه عملیاتی توسعه صنعت پوشاک و کفش را سبب ریل گذاری مناسب و حرکت روبه جلو در این صنعت راهبردی دانست.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ستادهای مردمی در انتظام بخشی و مشارکت حداکثری نقش مؤثری ایفا می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به صدور مجوز مصرف واکسن ایرانی کووبرکت اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم توجه به حقوق مدافعان سلامت و کادر درمان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس در هفته آینده با یک تغییر در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اصل سوم قانون اساسی درخصوص تامین رفاه و رفع فقر و محرومیت و رسیدگی به امنیت غذایی، مسکن و اشتغال تکالیفی را برای دولت ها در نظر گرفته است گفت: وضعیت امروز کشور نشان می دهد دولت آنگونه که در قانون اساسی موظف بوده، تلاش نکرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۷    
عضو هیئت رئیسه خانه احزاب استان قم، با تأکید بر این که با حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات، نتیجه ای متفاوت از آن چه پیش بینی میشود رقم خواهد خورد، گفت: انتخابات بهترین فرصت برای مردم است و عدم حضور در آن هیچ مشکلی را حل نمی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس، گفت: هدف مالیات بر عایدی سرمایه سوداگرانی هستند که با خرید و فروش های خود بازارها را ملتهب و افزایش قیمت های غیر واقعی ایجاد می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: اتاق های بازرگانی روسیه، حامی فعالان این کشور در حوزه دانش بنیان محسوب می شوند. از همین رو، برنامه ریزی برای داشتن کارگروه های قوی و فعال درعرصه همکاری های مشترک بین پارک علم و فناوری و دانش بنیان های ایران با کشور روسیه پیشنهاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: برای بررسی پرونده نحوه افزایش قیمت بنزین دو بار از نهاوندیان دعوت شد که او خودداری کرد؛ طی نامه ای او را به دادستان عمومی و انقلاب تهران معرفی کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: به رحانی پیشنهاد دادیم بنزین را به کد ملی افراد بدهیم تا خودشان اختیارش را داشته باشند که هر کاری می خواهند با آن بکنند که گفت طبقه متوسط به بالا در تهران به ما رای دادند و آن ها ناراضی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخنان کذب همتی و مهرعلیزاده در مناظرات انتخاباتی گفت: کسی که دروغ می گوید چگونه می شود رجال سیاسی نام بگیرد و این برای اولین بار بود که دروغی به صراحت و مکرر گفته می شد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: رشد سهم شرکت های دانش بنیان در صنعت، باید در دولت بعد مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اظهارات اخیر رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت اشاره کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، بر این اساس کنفدراسیون هندبال آسیا طی نامه های جداگانه از فرناز مظاهری و عاطفه مظفریانی کوبل داوری اصفهان جهت قضاوت داوری در مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا و انتخابی جهان که به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود، دعوت کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی بر لزوم تعیین تکلیف 200هزار دوز واکسن کرونا مفقودی تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس گفت: دیپلماسی پارلمانی به یاری ملت ستم دیده و مظلوم یمن می آید و از رفع حصر و فشار بر آنها حمایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه توجیه ناکامی بدون استفاده از ظرفیتهای داخلی فرافکنی است گفت: تعطیلی کارگاه ها و مسکن به عنوان موتور پیشران اقتصاد کشور به جنگ اقتصادی دشمن ربطی ندارد.
عضو هیات رییسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: در 2ماهه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته صادرات ایران به عراق از نظر ارزشی 13درصد کاهش را نشان می دهد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک ضرورت و حقی برای تعیین سرنوشت کشور است که قانون برای مردم قرار داده است گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با بیان ریشه مشکلات کشور و تبیین واضح برنامه های خود، به مردم در انتخاب کاندیدای اصلح کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: فرهنگ به عنوان زیر بنای توسعه کشور دردولت تدبیر وامید مورد بی مهری وظلم قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتاق مشترک ایران و عراق گفت: واردات برخی محموله های مواد غذایی به ایران از محل پول های بلوکه شده ایران در عراق است.