یکشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۳:۰۷Sep 2020 27

جدیدترین‌های «مهارت آموزی»

 
بلاغ مازندران   ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت مهندسی بازرسی فنی ناظران صنعت پدیده گفت: اگر مسوولان دغدغه اشتغال جوانان استان را دارند، در صورت حمایت از این شرکت اشتغال زایی گسترده ای را شاهد خواهیم بود.
تحولات اجتماعی_اقتصادی، دنیای اشتغال زنان و دختران را دچار بحران می کند. کمبود مهارت آموزی در مدارس، نبود زیرساخت های مناسب برای ایجاد اشتغال باعث می شود محتوای درسی در نظام آموزش تئوری، بی فایده و فرسوده باشد. اما راه حل این مشکل چیست؟
مدیرعامل شرکت مهندسی بازرسی فنی ناظران صنعت پدیده گفت: اگر مسوولان دغدغه اشتغال جوانان استان را دارند، در صورت حمایت از این شرکت اشتغال زایی گسترده ای را شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
بجنورد -ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: سه هزار و 850 نفر در نیمه نخست امسال در استان آموزش های فنی و حرفه ای را فراگرفتند که این رقم، به علت شیوع ویروس کرونا، در مقایسه با مدت مشابه پارسال 41 درصد کاهش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
امروزه، انتخاب شغل آینده نیاز به یادگیری مهارت هایی دارد که هر فردی پیش از ورود به بازار کار باید آن ها را بیاموزد. در این مقاله راجع به اهمیت این مهارت ها صحبت خواهیم کرد.
مدیر منابع انسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: بر اساس نیاز بازار کار مهارت های صنایع منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تدوین شده و با همکاری آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اجرا می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: 17 هزار نفر شاغل دراین مجتمع توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر تعیین صلاحیت حرفه ای می شوند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فراشبند ، مدتی است که در سطح شهر فراشبند تبلیغات برنامه ای کاربردی در حوزه خرید اینترنتی و مارکتینگ را مشاهده می کنیم که توانسته است از استقبال خوبی برخوردار شود . ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه کربلا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مهارت آموزی سربازان گفت: یکی از برنامه های مهم سپاه مهارت آموزی سربازان است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 962 مددجو در نیمه نخست امسال با شرکت در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، مهارت های متناسب با نیاز بازار کار با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار را فراگرفتند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۸    
عصر امروز پنج شنبه 3 مهرماه، دکتر علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون و رییس سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور در شهرستان آزادشهر، ضمن افتتاح مرکز مدیریت مهارت اموزی و مشاوره شغلی، از کارگاه های مهارت آموزی دانشگاه آزاد سالامی واحد آزادشهر بازدید نمود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۸    
آیت الله نورمفیدی با تأکید بر اینکه رونق و جهش تولید باید به یک امتیاز اجتماعی تبدیل شود، گفت: در این صورت تقاضا برای مهارت آموزی در دانشگاه علمی کاربردی و فنی و حرفه ای افزایش می یابد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۸    
با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مرکز مهارت آموزی دانشگاه آزاد آزادشهر به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: مهارت آموزی یک ضرورت است و باید بخش های مختلف اقتصادی نسبت به آن اهتمام داشته باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چوپانی با بیان اینکه متاسفانه برخی از رانندگان تراکتور، مهارت استفاده از یک ردیف کار و یا وجین کار را ندارند، گفت: از مهارت آموزی در بخش صنعت حمایت می کنیم.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۵۹ سایت دیگر  
هم زمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بانک انصار با همکاری ستاد فرماندهی نیروهای مسلح از سامانه باشگاه مشتریان ماهرسان ، پلتفرم جامع مهارت آموختگان کارکنان وظیفه به منظور تضمین آینده شغلی سربازان رونمایی کرد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی از برنامه هایی که در دستور کار پلیس قرار دارد ارتقاء مهارت آموزی سربازان است که به صورت جدی اجرایی و دنبال می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
آموزش و مهارت آموزی جهت ترویج گفتمان ولایت و ترویج تفکر انقلابی در پایگاه بسیج شهید تاجیک قرچک انجام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۰    
اوسط هاشمی گفت: براساس برنامه ششم توسعه، دانشگاه ها موظف هستند که 30 درصد از ظرفیت های فضاهای آموزشی خود را به بحث مهارت آموزی اختصاص دهند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در فارغ التحصیلان اظهار کرد: آمادگی اجرای طرح پایلوت آموزش دانشجویان در رشته های مهارتی فنی و حرفه ای در گلستان را داریم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۸    
اوسط هاشمی گفت: یک میلیون و 600 هزار ایرانی سالانه دوره های آموزش های فنی و حرفه ای را سپری می کنند و 45 تا 50 درصد از این افراد به شغل ثابت دست پیدا می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه هر بخش از مرز برای کشور یک فرصت است، گفت: مهارت آموزی مرزنشینان علاوه بر اثرگذاری در پایداری اقتصاد کشور، تا حدود زیادی هر گونه بغض و کینه دشمن نسبت به ملت را بی اثر می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بجنورد، با اشاره به اجرای طرح کرامت در خراسان شمالی گفت: این طرح در راستای پاکسازی و مهارت آموزی معتادان استان توسط سپاه و با همکاری نهادهای اجتماعی در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان از اجرای طرح ملی مهارت آموزی "سرباز ماهر" برای اولین بار در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷    
گروه استان ها رئیس سازمان فنی و حرفه ای با انتقاد از رویه برخی دانشگاه ها در امر آموزش گفت: برخی دانشگاه ها صرفا حرف از مهارت آموزی می زنند اما اراده ای برای این کار در آنها وجود ندارد؛ بهتر است در این دانشگاه ها تخته شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حسینی گفت: مهارت آموزی به یک فرهنگ عمومی در کشور ما تبدیل نشده است و لذا مسئولان باید در این مسیر گام بردارند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه به وقت ایران شب گذشته یکم مهرماه 99 موضوع مهارت آموزی درحیطه اقتصاد خانواده را مورد بررسی قرار داد. به گزارش روابط عمومی برنامه، اسماعیل جلیلی مشاور وزیر اقتصاد و دارایی و سیدسلمان ذاکر ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
منطقه20 با دارا بودن 14مرکز مهارت آموزی کوثر و ایجاد اشتغال برای 280نفر، منطقه ای است که بین مناطق 22گانه شهر تهران بیشترین تعداد مراکز کوثر و افراد شاغل در آن را به خود اختصاص داده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۱    
خسروانی گفت: 153 میلیون تومان اعتبار برای ارائه آموزش های فنی و مهارتی هزینه شده است که آموزش های فنی و مهارتی به منظور مهارت آموزی افراد مستعد و فراهم نمودن زمینه فعالیت آن ها در حرفه های گوناگون، دستیابی به شغل و درآمد پایدار و مشارکت این افراد در چرخه تولید و اقتصاد کشور ارائه می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۷    
تهران (پانا) -عضو شورای عالی آموزش و پرورش و معاون وزیرجهادکشاورزی عنوان کرد مهارت آموزی در هنرستان های کشاورزی برای تحقق بخشی از اهداف برنامه انتقال دانش به عرصه تولید ضروری است. ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خسروانی گفت: 153 میلیون تومان اعتبار برای ارائه آموزش های فنی و مهارتی هزینه شده است که آموزش های فنی و مهارتی به منظور مهارت آموزی افراد مستعد و فراهم نمودن زمینه فعالیت آن ها در حرفه های گوناگون، دستیابی به شغل و درآمد پایدار و مشارکت این افراد در چرخه تولید و اقتصاد کشور ارائه می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار در راستای اجرای طرح توانمندسازی مهارتی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی با رویکرد اشتغال و ارتقای مهارت در این دانشگاه راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس و روز سرباز، از سربازان مهارت آموخته برتر و فعالین قرارگاه مهارت آموزی استان با حضور فرماندهان عالی رتبه نظامی استان بوشهر تجلیل شد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸    
دکتر جعفری: مدرک گرایی یک معضل است و رفع آن و گرایش به سمت مهارت آموزی دغدغه اصلی دانشگاه علمی کاربردی به گزارش روابط عمومی: دکتر عباسعلی جعفری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد گفت ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه 30 شهریورماه در جلسۀ مشترکی با عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت:شیوع کرونا از اواخر سال گذشته موجب کاهش سهم بخش خصوصی این استان در ارائه آموزشهای فنی و مهارتی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور از مهارت آموزی هزار دانشجو در رویداد کمند خبرداد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۴    
دبیر رویداد کمند گفت: در دانشگاه ها بیشتر به دنبال مهارت آموزی بوده ایم و به موضوعات خلاقیت و نوآوری توجه لازم نداشته ایم.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) از استخدام بیش از 60 درصد فارق التحصیلان دانشگاه حضرت معصومه(س) خبرداد. به گزارش خبرگزاری موج قم، ابراهیم عبدی پور امروز در کنفرانس خبری با محوریت مهارت آموزی و کارآفرینی دختران دانشجو و ارائه رشته های هنری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۷    
ایرنا - آبادان - مدیرکل فنی وحرفه ای خوزستان گفت: زمینه مهارت آموزی کارآموزان کشور عراق در آموزشگاه های فنی وحرفه ای خوزستان فراهم است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
در دو نوبت صبح و بعد ازظهر مرحله عملی سومین آزمون جامع مهارتی کاردانش در محل مراکز مهارت آموزی با حضور رئیس اداره و کارشناس آموزش بعنوان ناظر آزمون برگزار گردید.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آذرخش، مدیر کل فنی حرفه ای لرستان گفت: اعطای مجوز تاسیس مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی به دانشگاه فرهنگیان به منظور توانمندسازی دانشجو معلمان و مربیان موسسات آموزش عالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان آموزش و تحقیقات کشاورزی کشور گفت: راه اندازی و حمایت از هنرستان های کشاورزی از مهمترین برنامه های مرکز تحقیقات کشاورزی جهت تربیت نیروی انسانی در بخش کشاورزی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مشارکت مؤسسه طیبات(قم)، دوره آموزش کاربردی فقه معاملات بورس به صورت برخط برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: با هدف پر کردن اوقات فراغت و مهارت آموزی به جوانان پاتوق های مهارتی و فرهنگی در روستاها راه اندازی شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: هدف ما ارتقای اشتغال مولد، همراه با مهارت آموزی است که منجر به جذب نیروهای متخصص بومی شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای البرز گفت: اداره کل فنی و حرفه ای از اواخر سال 98 طرح اشتغال مهارت محور را برای اولین بار در کشور آغاز کرد. پروژه اشتغال مهارت محور پروژه ای برای مهارت آموزی در البرزبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، تقی غیاثی تبار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع سازمان زندان های کشور از آموزش حرفه آموزی زندانیان زیرنظر سازمان آموزش و فنی و حرفه ای خبر داد.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۵    
مدارک سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دهه های قبل چنان اعتباری داشت که پیشرفته ترین کشور های جهان هم مهارت آموزان این سازمان را به سادگی جذب می کردند. اکنون این سازمان با واگذاری 80 درصدی آموزش های مهارتی اش به آموزشگاه های خصوصی عملاً به حاشیه خواهد رفت ...