چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۰۸:۵۴Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عابر بانک»

برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حسینعلی کلانی جزو قدیمی ترین پیشکسوتانی است که بعد از منحل شدن شاهین به پرسپولیس آمدند و تیم تهرانی پرطرفدار را تشکیل دادند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
موضوعی که همیشه صادق محصولی را بر سر زبان ها نگه می دارد، صفرهایی است که در پس دارایی او می آید؛ دارایی هایی که بسیاری آن را افسانه ای می دانند. سال 1390 و در آستانه اننتخابات مجلس هشتم، فضای سیاسی فضایی شبیه به همین روزها بود؛ نخستین رای گیری بعد از انتخابات برگزار شده توسط محصولی در سال 1388 ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
صادق محصولی یا همان رفیق شفیق احمدی نژاد و البته پدرخوانده پایداری ها بیش از آنکه بخاطر اقدامات سیاسی اش مورد توجه باشد بخاطر صفر های متعدد و زیاد ثروتش محل توجه بوده و هست، ثروتی که بدون شک پشتوانه تحرکات سیاسی این سال های جبهه پایداری بوده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۰    
فهرست اخبار زیرنویس1 جبهه پایداری با ثروت بی حد و حصر محصولی باقی مانده است2 محصولی کاندیدا شود کسی به او رای نمی دهد/ مردم می پرسند آن خانه آنچنانی در اقدسیه از کجا آمده!3 محصولی پشت آقاتهرانی مخفی شده است4 نفوذ افراد وابسته به محصولی در تامین اجتماعی و وزارت رفاه5 محصولی عملکرد خوبی در وزارت [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۷:۲۹    
در رودهن سارقی که با سوء استفاده از کم اطلاعی برخی مراجعان به عابر بانکها، بیش از 200 میلیون تومان از آن ها به سرقت برده بود،دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۶    
متهمی که با شناسایی افراد سالمند، وجوهی را به حساب مورد نظر خود منتقل می کرد، دستگیر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بعضی کودکان ارزش پول را نمی دانند یا فکر می کنند پول از عابربانک به دست می آید، بنابراین می توانند هرچیزی را بخرند و هیچ وقت این موجودی تمام نخواهد شد؛ برای اینکه این موضوع را به آنها بیاموزید از تاریخچه تشکیل پول برای آنها بگویید یا اینکه برایشان هدف پس اندازی تعیین کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
متهمین با پیدا کردن وانت بار از طریق سایت واسط و برقراری تماس و ارسال آنها برای دریافت کالا به درب مغازه شکات بعد از اطمینان دریافت کالا توسط آنها ، اقدام به ارسال یک رسید بانکی جعلی که نشانگر مبلغ واریزی از طریق عابر بانک به حساب شکات بود از آن ها کلاهبرداری میکردند.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ژیرونا در این فصل لالیگا تنها یک باخت و یک تساوی از 13 بازی داشته و با 11 پیروزی بالاتر از رئال مادرید و بارسلونا در صدر لالیگا قرار دارد. اما این مسئله چه ربطی به فوتبال ما دارد؟
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از حمله وحشیانه یک سارق به چندین نفر مقابل عابربانک را ببینید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ویدیویی عجیب از یک خفت گیری منتشر شده است که این نکته را اشاره می کند که وقتی در مکان کم تردد و خلوت با عابر بانک کار می کنید بایستی مراقب پشت سرخود باشید! منبع: viral vids
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ویدیویی عجیب از یک خفت گیری منتشر شده است که این نکته را اشاره می کند که وقتی در مکان کم تردد و خلوت با عابر بانک کار می کنید بایستی مراقب پشت سرخود باشید!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که با شگرد فروش کارت های عابربانک کلاهبرداری می کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- با راه اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض، دیگر نیازی نیست وقت خود را در صف عوارضی هدر دهید یا مدام در جست وجوی پول و کارت عابربانک خود باشید چراکه این شیوه های قدیمی دیگر کاربردی ندارند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اراذل و اوباش در اقدامی فجیع دست به قتل دو برادر مقابل عابر بانک زدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در این ویدئو ،مشاهده می نمایید که برداشت وجه با کارت ملی هوشمند از دستگاه عابر بانک چگونه انجام می شود ؟
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ویدئویی از نحوه خالی شدن کارت بانکی به وسیله مغازه داران و دارا بودن قطعه کوچک برای اینکار را در این خبر ببینید.
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی در تهران که تحت عنوان مامور از 20 متصدی واحدهای صنفی کلاهبرداری و سرقت کرده بود، خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس گفت: فردی که اقدام به تخریب دستگاه های خودپرداز در شهرستان شیراز کرده بود دستگیر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی با وی تماس و اعلام کرده شما به دلیل خوش حسابی برنده جایزه شده اید، وی را پای عابر بانک کشانده و مبلغ 196 میلیون ریال از حسابش برداشت کرده است، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خیراً و در جدیدترین اقدام شاهد استقرار دستگاه های عابر بانک در برخی ساختمان های پزشکان هستیم؛ جایی که ظاهراً تراکنش مالی در آنجا زیاد است و برای بانک می ارزد، اما به چه قیمتی؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۹    
رییس پلیس فتای همدان با بیان اینکه به دلیل گسترش اینترنت سو استفاده از کارت های بانکی نیز افزایش یافته است گفت: ضروریست شهروندان نکات ایمنی را در این زمینه رعایت کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۲    
تصویری از یک کودک کار که در کنار دستگاه عابربانک نشسته و با حسرت مبلغ رسیدها را می خواند، در بین کاربران فضای مجازی فراگیر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی نسبت به سوء استفاده سود جویان از رمز کارت عابر بانک اشخاص هشدار داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
انتشار تصویری از نوشته غم انگیز روی عابر بانک یک زن بین کاربران فضای مجازی فراگیر شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
هر روز از دستگاه عابربانک استفاده می کنیم، اما تا به حال فکر نکردیم که این دستگاه چطور انقدر دقیق مبلغی را که می خواهیم پرداخت می کند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از عملکرد جالب یک دستگاه عابربانک را مشاهده کنید.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۳   + ۷۱ سایت دیگر  
محمدرضا مانی یکتا، مدیر اداره نظارت بر نظام های پرداخت بانک مرکزی اعلام کرده که به زودی مردم برای خرید از پایانه های فروشگاهی نیازی به کشیدن کارت در دستگاه پوز نخواهند داشت و با اجرایی شدن طرح کارت هوشمند همراه بانکی (کهربا) امکان کپی کردن و سوء استفاده از کارت های عابر بانک به حداقل می رسد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مراقب کلاهبرداری با اسکیمر باشید. همانطور که در ویدیو مشخص است، کلاهبرداران برای کپی کردن اطلاعات نوار مغناطیسی موجود در کارت های بانکی یک تراشه (برای ساختن کارتی شبیه کارت شما) و برای سرقت رمز عبور، تراشه جداگانه مجهز به دوربین در دستگاه خودپرداز یا عابربانک قرار داده اند./viral vids
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تراشه های اسکیمر در یک دستگاه عابربانک در ترکیه برای سرقت رمز و اطلاعات کارت بانکی استفاده م شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر اداره نظام پرداخت بانک مرکزی گفت: کسانی که در بانک ملی حساب دارند می توانند در شعب بانک ملی و دستگاه های خودپرداز این بانک از کارت ملی هوشمند خود استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۵    
بسته خبری تلنگر ، تلنگری زده به قطعی برخی دستگاههای عابر بانک در سطح شهر تا نبود نظارت در مجتمع تفریحی گنجنامه و بالارفتن فردی از کتیبه های تاریخی که با واکنش منفی کاربران فضای مجازی ومردم همراه بوده است.
صنعت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیا می دانستید خرید دستگاه عابر بانک شخصی و نصب آن در ملک مورد نظر شما درآمدی ماهانه برایتان به ارمغان می آورد؟ اگر مکان پررفت وآمدی مورد نظر شما است، شما هم می توانید با خرید یکی از این دستگاه ها از سود دستگاه عابر بانک بهره مند شوید ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
حسین هدایتی از مشهورترین و البته جنجالی ترین چهره های فوتبال ایران در دو دهه گذشته محسوب می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گزارشات مختلف از اختلال گسترده در خدمات دهی بانک ملی ایران به متشریان و عدم کارکرد عابربانک های و دستگاه های پوز متعلق به این بانک خبر می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۳    
گزارشات مختلف از اختلال گسترده در خدمات دهی بانک ملی ایران به متشریان و عدم کارکرد عابربانک های و دستگاه های پوز متعلق به این بانک خبر می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حسین هدایتی فعال اقتصادی در اردیبهشت ماه 1398 به جرم اخلال در نظام اقتصادی کشور و اختلاس به 20 سال زندان محکوم شد. او موسس باشگاه استیل آذین است و برای مدتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۲۵    
کلام تازه | پلیس آگاهی چناران در پی سواستفاده فردی از اعتماد افراد کم سواد و سالخورده مقابل عابربانک ها اطلاعیه ای صادر کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری عجیب از سرقت باورنکردنی دستگاه عابر بانک با لودر از داخل یک فروشگاه خواهید بود.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از پوشش متفاوت یک مشتری بانک در رامسر را مشاهده می کنید که بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۱    
برخی کلاهبرداران در پوشش فروشنده به ویژه فروشنده دوره گرد از اسکمر برای کپی کارت عابر بانک و خالی کشدن حساب مشتریان استفاده می کنند. در این ویدیو روش تشخیص کارتخوان های تقلبی را فرامی گیرید.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۳    
رئیس پلیس فتا استان البرز از شناسایی و دستگیری متهمین اسکیمینگ خبر داد و گفت: متهمان پرونده در پوشش متصدی جایگاه سوخت اقدام به کپی و برداشت از کارت های بانکی شهروندان نموده بودند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی سقف برداشت از عابربانک در برخی کشورهای دیگر، حاکی از اختلاف بسیار زیاد این مبلغ در ایران و کشورهای بررسی شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۵    
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: 2 سارق کلاهبرداری که با مشارکت یکدیگر و سرقت کارت عابر بانک یکی از شهروندان، اقدام به برداشت غیرمجازیک میلیارد ریالی، از حساب بانکی اش کرده بودند، در عملیات پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
پس از کشف یک خطای فنی در سیستم عابر بانک های ایرلند، صدها نفر در مقابل هر عابر بانک در ایرلند صف کشیدند تا غارت رایگان را ببرند. این مشکل فنی به هر مشتری اجازه می دهد 1000 یورو برداشت کند، حتی اگر موجودی نداشته باشد ...