چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۲۰Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق مرزی»

خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی به نقش مرزبانی در طرح کمک مؤمنانه ، گفت: طی 9 مرحله رزمایش، 10 هزار و 700 بسته معیشتی بین مردم مناطق مرزی و عشایری استان توزیع شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۱:۲۰    
ورود قاچاق آب معدنی به کشور از مبادی مختلف در قالب چمدانی و یا به شکل مسافری و حتی در شکل عبور از مرزهای کشور در مناطق مرزی در جنوب در حجم های بیشتری از دو مورد ذکر شده در سطر بالا موجب شده است تا این مسئله به یک چالش جدی برای تولیدکنندگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران: باید به ایجاد و توسعه زیرساخت ها در مناطق مرزی کمک شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- پایگاه خبری "العربی جدید" در گزارشی، به اقدامات و رویه های دولت و ارتش ترکیه در توسعه دامنه حضور نظامی خود در مرز های مشترک این کشور با کردستان عراق ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ؛ نارسایی هایی معیشتی و مشکلات عدیده اقتصادی که در کشور و به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته شاهد هستیم؛ ناشی از بی کفایتی و بی تدبیری داخلی، فشارها و تحریم های خارجی و شیوع گسترده کرونا است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۱    
شفقنا آینده- یک استاد ژئوپلیتیک و سفیر سابق ایران در نروژ و مجارستان درباره روابط ایران و عراق در دولت آینده ایران می گوید: ایران باید پروژه های بزرگی در عراق ایجاد کند و این پروژه ها ما را بهم وصل کند. باید ارتباطات جاده ای قدرتمندی با عراق داشته باشیم و منحصر به هواپیما نباشیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر یونان و مناطق مرزی ترکیه را لرزاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۵    
نماینده پیرانشهر گفت: انتظار می رود رئیس جمهور منتخب مشکلات مرزنشینان و مناطق مرزی را مورد توجه قرار دهد و به توسعه زیرساخت ها و تقویت معیشت مردم رسیدگی کند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور مردم در انتخابات 28 خرداد بیان کرد: امیدوارم که آقای رییسی همراهی آحاد ملت ایران اسلامی را قدر بدانند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۹    
در روزهای گذشته دو کولبر در مناطق مرزی پاوه به دلیل حادثه غیرطبیعی کشته و زخمی شدند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک زن لبنانی به مدت سه سال است که به عنوان مین روب فعالیت می کند. به گزارش فرارو، هاله نعمه یکی از 20 زن لبنانی است که پس از طی کردن یک دوره آموزشی پاکسازی مین انجام می دهد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با اشاره به اینکه ساماندهی کولبری با توجه به اینکه این وضعیت در شأن مردم ما نیست با ایجاد اشتغال پایدار و جامع برای کولبران در مناطق مرزی ضروری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سقوط تعدادی از مناطق مرزی افغانستان با تاجیکستان توسط گروههای افراطی و تروریستی نگرانی هایی در رابطه با احتمال پناهندگی بخشی از جمعیت این مناطق برای مقامات تاجیک بوجود آورده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان تحریم ها بزودی برداشته خواهد شد، گفت: با اجرایی شدن تصمیات مهمی که با رییس جمهوری جمهوری آذربایجان اتخاذ کرده ایم، مردم شاهد تحول بسیار مثبتی در مناطق مرزی شمال غرب خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری امروز دوشنبه در مراسم افتتاح طرح های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با بیان تحریم ها بزودی برداشته خواهد شد، گفت: با اجرایی شدن تصمیات مهمی که با رییس جمهوری جمهوری آذربایجان اتخاذ کرده ایم، مردم شاهد تحول بسیار مثبتی در مناطق مرزی شمال غرب خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که تحریم ها بزودی برداشته خواهد شد، گفت: با اجرایی شدن تصمیمات مهمی که با رییس جمهوریِ جمهوری آذربایجان اتخاذ کرده ایم، مردم شاهد تحول بسیار مثبتی در مناطق مرزی شمال غرب خواهند بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی اولویت اقتصادی دولت است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روند جمع آوری پول برای طالبان در پاکستان ادامه دارد و ساکنان مناطق مرزی این کشور می گویند، با افزایش حملات جنگجویان طالب در افغانستان، گردآوری پول برای این گروه افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۶    
مرحله دوم مبارزه با آفت ملخ مراکشی مناطق مرزی گلستان با 99درصد موفقیت به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آشوت مرادیان معاون رئیس کمیته درآمد دولتی ارمنستان به همراه یک هیات دولتی، روز جمعه با ابراهیم نقدی معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران به همراه هیات همراه او در پایانه مرزی نوروز دیدار کرده و دو طرف برای ایجاد خطوط ارتباطی عملی در مناطق مرزی به توافق رسیدند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۵    
مردم شهرستان های مرزی دهلران و مهران در استان ایلام، امروز حضوری پرشور و پررنگ در انتخابات 28 خردادماه داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۱۳    
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: با حضور مقتدرانه نیروهای انتظامی و نظامی و اشراف بسیار خوبی که از لحاظ امنیتی و اطلاعاتی در مناطق مرزی پیدا کردیم، تحرکات درحال رصد است و از ابتدای امروز مشکلات امنیتی در استان نداشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۲    
ترکمن ها از نخستین دقایق آغازین انتخابات، آرای خود را در صندوق های ثابت و سیار مرزی انداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۲    
تهران- ایرنا - روسیه و ارمنستان در گفت و گوی تلفنی ، وزرای دفاع دو کشور، راه های حل مسائل مرزی ارمنستان و آذربایجان را بررسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جمهور، با اشاره به اتمام همه گیری کووید19 و از سرگیری مسافرت ها، تصریح کرد: بعد از پایان همه گیری توریسم سلامت برای کشور بسیار مهم است و بیمارستان ها ما به ویژه در مناطق مرزی و مرکز می تواند به همسایگان خدمت دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا از قصد خود برای سفر به مناطق مرزی این کشور با مکزیک در روزهای پایانی ماه میلادی جاری در ادامه انتقاد جمهوری خواهان از سیاست های مهاجرتی بایدن و افزایش موج مهاجران خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار جمال شاکرمی، اظهار کرد: این محموله قاچاق شامل 10 قبضه انواع سلاح و چهار دستگاه وسایل ارتباطی بی سیم و مقادیری مهمات جنگی بود. وی با بیان اینکه این محوله اسلحه قاچاق از اشرار و قاچاقچیان در مناطق مرزی قلاویزان شهرستان مهران کشف و ضبط شد و همچنین در این عملیات یکی از قاچاقچیان زخمی و دستگیر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۲    
بند های خاکی با حفظ آب سرچشمه حیات دامداران مناطق مرزی گنبدکاووس است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ⁧‫امروز به جمع مردم غیور غلامان در استان خراسان شمالی رفتم. استان خراسان شمالی با وجود مناطق مرزی می تواند دریچه ای برای توسعه اقتصادی کشور باشد؛ پس نباید برای کارهای ساده شاهد مهاجرت باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حملات زمینی ارتش عراق به پاسگاه ها و مناطق مرزی کرمانشاه که از زمستان 1358 شروع شده بود، از اوایل سال 1359 توسعه یافت و تجاوزهای هوایی و حمله به مناطق مسکونی را نیز در بر گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سفر تبلیغاتی به شهرستان جوانرود گفت: دولت سلام برای رونق اقتصادی در مناطق مرزی برنامه دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت سلام رونق بازارچه های مرزی را در دستور کار خود قرار می دهد. به گزارش تسنیم، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید از مجتمع تجاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی در دیدار با مردم جوانرود: با توجه به اصل تمرکز زدایی از مرکز کشور در مناطق محروم و مرزی کشور رونق اقتصادی ایجاد خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شعله ور شدن آتش اختلافات میان مغرب و اسپانیا، تقویت حضور نظامی سودان در مناطق مرزی با اتیوپی و درخواست لیبی برای برگزاری نشست سران اتحادیه مغرب عربی از جمله تحولات قاره سیاه به شمار می روند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در ایران، لزوم توجه هرچه بیشتر نهادهای دولتی و اجرایی در ایران به مناطق مرزی و کردنشین کشور بیش از پیش احساس می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس حملات توپخانه ای نیروهای متجاوز سعودی به مناطق مرزی یمن یک شهروند یمنی شهید و یک تن دیگر زخمی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۱:۵۶    
امضای تفاهم نامه همکاری میان وزارت دفاع و ناجا، حضور ناوگروه نداجا برای اولین بار در اقیانوس اطلس، ایجاد ایستگاه های دائمی موقعیت یابی در مناطق مرزی و مشخص شدن زمان الحاق ناوشکن دماوند به ناوگان نداجا از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امیر فخری گفت: کار های مربوط به طراحی و ساخت نرم افزار مسیریاب بومی انجام شده است و قرار است تا به زودی از این نرم افزار رونمایی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امیر فخری از ایجاد ایستگاه های دائمی موقعیت یابی در مناطق مرزی و هدف گذاری سازمان جغرافیایی نیرو های مسلح برای ساخت منظومه مکان یابی جهانی بومی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: درحالی که در بخش آب روستایی پیش از فعالیت دولت تدبیر و امید فقط یک میلیون نفر به آب پایدار دسترسی داشتند، در این دولت 9 میلیون نفر به این جمعیت اضافه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۴    
گروه استان ها- با خشکسالی امسال و کاهش منابع آبی، خطر بروز مشکلات بهداشتی در مناطق روستایی و مرزی استان کرمانشاه دور از انتظار نیست.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس، گفت: بیماران به علت شرایط نامناسب نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی به استان های مجاور سفر می کنند
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۶    
به گزارش هه وال موکریان ، کولبران، با ده ها کیلو بار بر کول هایشان، مسیر سخت و طاقت فرسای کوهستان را به امید کسب روزی و نان طی می کنند و هنوز هم، مصوبه ساماندهی کولبران از این دوره مجلس به دوره دیگر پاسکاری می شود. مناظره دوم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حمیدرضا منصفی، عضو انجمن واردکنندگان لوازم خانگی در مصاحبه با رادیو گفت وگو بیان کرد: تولید داخلی نتوانسته همه نیاز مصرف کننده داخلی را برآورده کند و این درحالی است که قاچاقچی به جای واردکننده خلأ این میدان را از طریق مناطق مرزی پوشش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۱:۱۲    
یک منبع امنیتی اعلام کرد که جنگنده های آمریکا اقدام به عملیات شناسایی هوایی بی سابقه در آسمان غرب الأنبار از جمله برفراز پایگاه های حشد شعبی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۸    
حملات راکتی و توپخانه سعودی به مناطق مسکونی در مناطق مرزی با یمن، تظاهرات گسترده علیه دولت هادی در تعز و خرید اراضی در جزیره میون به دست اماراتی ها از مهمترین اخبار یمن است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای یمنی عملیات استراتژیکی را در مناطق مرزی و عمق استان جیزان آغاز کردند که می تواند تحولات میدانی را 180 درجه تغییر و ریاض را در بن بست دیگری قرار دهد. ...
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایجاد گمرک در مناطق مرزی می تواند ایجاد شود اما به شرطی که جزو اولویت ها بوده و توجیه اقتصادی داشته باشد.