سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۴۱Oct 2020 20

جدیدترین‌های «اتحادیه طلا و جواهر»

اقتصاد آنلاین   ۹ دقیقه پیش    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند ریزشی قیمت ها در بازار طلا خبر داد و گفت: در همین راستا سکه ساعتی پیش وارد کانال 13میلیون تومان شد.
بعد از اینکه قیمت ارز در دو روز اخیر روند نزولی به خود گرفت، این مسئله در بازار سکه و طلا نیز نمود عینی به خود گرفت و قیمت ها را با نزول روبرو کرد، به نظر می رسد این روند کاهش قیمت ها تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه داشته باشد. ...
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی طلا و افزایش چشم گیر طلای آبشده به بازار خبر داد و گفت: قیمت سکه نسبت به دیروز یک میلیون و 800 هزار تومان کاهش داشته است.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از کاهش یک میلیون و 800هزار تومانی قیمت سکه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش عرضه طلای آب شده به بازار و برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی را دو دلیل عمده ریزش قیمت طلا و سکه عنوان کرد و گفت: یکی از اتفاقات بی سابقه، تاثیر کاهش قیمت طلا بر افت نرخ ارز بوده است.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: از امروز شاهد عرضه قابل توجه طلای آب شده در بازار هستیم که این اقدام باعث شد قیمت سکه تمام نسبت به روز گذشته کاهش یک میلیون و 800 هزار تومان داشته باشد.
روز نو   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با کاهش شدید قیمت دلار در بازار، این روند نزولی به بازار طلا نیز سرایت کرده و فعالان بازار شاهد سقوط لحظه ای و همزمان قیمت دلار و طلا هستند. به گزارش روز نو :آخرین قیمت طلا در روز دوشنبه 28 مهر ماه یک میلیون و 405 هزار تومان بود که از صبح امروز ریزش این قیمت آغاز شد. ...
ایبنا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر از روند ریزشی قیمت طلا خبر داد و گفت: درحال حاضر حباب سکه دو میلیون و 200 هزار تومان است.
قیمت سکه امروز با کاهش 2 میلیون تومانی و نرخ دلار با کاهش 2 هزار تومانی در بازار همراه بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت سکه نسبت به دیروز 635 هزار تومان ارزان شد. چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می رود که قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان تر شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۵    
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان، وضعیت امروز بازار طلا و سکه را تحت تاثیر اخبار منتشر شده درباره عرضه ارز توسط بانک مرکزی و اخبار سیاسی در خصوص ملغی شدن تحریم های مربوط به انجام معاملات تسلیحاتی ایران دانست و گفت: اخبار منتشر شده باعث کاهش قیمت دلار در بازار و به دنبال آن ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت سکه نسبت به دیروز حدود 400 هزار تومان ارزان شد و امروز با قیمت 15 میلیون و 600 هزار تومان معامله شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران معتقد است: قیمت های فعلی، دادوستد طلا و سکه را به نوعی از بین برده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۳    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت طلا و سکه در بازار امروز 28 مهر 99 در مقایسه با روز قبل، با کاهش همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت طلا و سکه در بازار امروز 28 مهر 99 در مقایسه با روز قبل، با کاهش همراه است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
یک مقام مسئول در اتحادیه طلا و جواهر با پیش بینی سقوط قیمت سکه به مردم توصیه کرد طلای کم اجرت – و نه دست دوم – را به عنوان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری مدنظر قرار دهند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ادامه روند کاهش ارزش پول ملی در سال های اخیر به ویژه در ماه های گذشته تمایل به سرمایه گذاری در بازارهای مالی و خرید دارایی هایی مثل مسکن، خودرو، ارز ، سکه و طلا را افزایش داده است.درباره فضای کنونی بازار طلا و سکه با نادر بذرافشان، دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت وگو کرده ایم. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: امروز قیمت طلای 18 عیار حدود 24 هزار تومان ارزان شده و پیش بینی می شود چنانچه ارز به بازار تزریق شود، قیمت دلار و همراه آن قیمت طلا کاهش خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار طلا بیان کرد: در صورت مهار نشدن معاملات کاغذی و افزایش نرخ ارز نمی توان انتظار کاهش قیمت طلا و سکه را داشت.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از آخرین وضعیت قیمتی بازار طلا، سکه و ارز طی روز جاری خبر داد و گفت: خوشبختانه طی چند روز تعطیلات، اتفاقات به طوری رقم خورد که علیرغم روند صعودی طی روز پنج شنبه، قیمت ها مجددا تقریبا به سر جای قبلی خود باز گشت.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱    
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از آخرین وضعیت قیمتی بازار طلا، سکه و ارز طی روز جاری خبر داد و گفت: طی چند روز تعطیلات، اتفاقات به طوری رقم خورد که علیرغم روند صعودی طی روز پنج شنبه، قیمت ها مجددا تقریبا به سر جای قبلی خود باز گشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از افزایش قیمت طلا، سکه و ارز در بازار قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به افزایش قیمت ارز، امروز 27 مهر شاهد افزایش قیمت ها در بازار سکه و ارز بودیم.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران ، طی یک هفته اخیر باتوجه به کاهش حدود 30 دلاری قیمت هر اونس طلای جهانی، انتظار کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا داخلی می رفت اما به دلیل افزایش نرخ ارز ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳    
بر اساس اظهارات مسئولان اتحادیه طلا و جواهر از قیمت بیش از 16 میلیون تومانی سکه ، حدود 2 میلیون تومان آن قطعا حباب است و این درحالیست که برخی کارشناسان، انتخاب احتمالی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا را سوزنی می دانند که حباب سکه را به سرعت تخلیه خواهد کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت بازار طلا و سکه در هفته گذشته گفت: همانند هفته های گذشته، مثل هفته های پیش تحت تاثیر قیمت ارز قرار داشت. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: چنانچه بانک مرکزی بازار ارز را مدیریت کند، بازار طلا و سکه در کوتاه مدت به آرامش خواهد رسید. اگر بعد از ماه صفر قیمت دلار کاهش یابد قیمت سکه و طلا هم افت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۶۷ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر باتوجه به کاهش حدود 30 دلاری قیمت هر اونس طلای جهانی، انتظار کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا داخلی می رفت اما به دلیل افزایش نرخ ارز ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران از معامله 100 کیلو طلا در اتاق های مجازی خبر داد و گفت: مصرف مصنوعات طلا در کشور به 100 کیلو هم نمی رسد اما در تهران فروش چند تُن طلا به شکل صوری و در اتاق های مجازی شکل می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل رشد اندک نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از افزایش قیمت طلا، سکه و ارز خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید قیمت طلا تا انتخابات آمریکا نوسان دارد و ممکن است قیمت طلا فردا اندکی کاهش یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش جزیی قیمت طلا و سکه متاثر از افت تقاضا و تعطیلات پیش رو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۶    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از افزایش قیمت طلا، سکه و ارز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از افزایش قیمت طلا، سکه و ارز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 23 مهر قیمت سکه و طلا در بازار در مقایسه با دیروز به علت ثبات اندک نرخ ارز، نوسان کمتری دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: این شرایط باعث شده تا در شش ماه نخست سال بیش از 25 درصد واحدهای طلا تعطیل شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار طلا متاثر از رشد نرخ ارز خبر داد و گفت: حباب سکه امروز به بالاترین سطح رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد ولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: افزایش 650 تومانی قیمت دلار در بازار آزاد موجب شد تا امروز قیمت انواع سکه بین 150 تا 550 هزار تومان گرانتر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به رشد نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت فعلی طلا کاذب است و با توجه به کاهش قیمت جهانی طلا و زمزمه کاهش قیمت دلار، پیش بینی می شود قیمت طلا از فردا روند نزولی را آغاز کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند صعودی بازار طلا خبر داد و گفت: در بازار امروز قیمت طلا و سکه با وجود کاهش نرخ ارز و بهای اونس، نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کشتی آرای؛ نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: کاهش پنج دلاری قیمت اونس در بازارهای جهانی و ارزان شدن 500 تومانی قیمت دلار در بازار آزاد روند نرخ انواع سکه و طلا را نزولی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل کاهش اندک قیمت ارز شاهد ثبات نسبی قیمت ها در بازار طلا و سکه بودیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۲۹    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به نوسان شدید قیمت طلا و سکه در بازار اعلام کرد برای اولین بار از ابتدای ماه جاری معاملات سکه و طلا در بازار رسمی متوقف شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت طلا تا فردا به همین منوال ثابت باقی می ماند و تغییری نمی کند. با توجه به افزایش قیمت دلار، قیمت طلا نسبت به روز گذشته 100 هزار تومان گران شد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه رکورد پشت رکورد در بازار طلا در حال ثبت شدن است، اضافه کرد: ما از این قضیه به هیچ وجه خوشحال نیستیم ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
طبق اعلام کشتی آرای، با تشدید نوسانات قیمتی در بازار طلا و سکه اکثر معاملات در این بازار متوقف است ضمن اینکه حباب سکه نیز حدود یک میلیون و 800 هزار تومان شده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه در بازار ایران بین 200 تا 840 هزار تومان گرانتر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
محمد ولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه در بازار ایران بین 200 تا 840 هزار تومان گرانتر شد.