دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۱۸Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه طلا و جواهر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به افزایش نرخ انس جهانی و قیمت ارز شاهد افزایش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: به دلیل نزدیک شدن به مذاکرات وین و همچنین از طرفی نزدیک شدن به سال نو میلادی، بهای اونس جهانی و قیمت طلا و سکه در بازار داخلی به دلیل متغیرهای زیاد در پیش رو قابل پیش بینی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۹    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و سکه به علت افزایش نرخ ارز در بازار برای امروز 6 آذر 1400 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
هفته گذشته تقاضایی در بازار طلا ایجاد نشد، معاملات در حد متوسط بود و حباب سکه با 60هزار تومان افزایش در پایان هفته به 280هزار تومان رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۴    
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز با توجه به نوسانات کاهشی ارز قیمت دلار در 29 هزار تومان ثابت ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۵    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت:به دلیل رشد نرخ و انس جهانی امروز چنج شنبه 4 آذر شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
طلا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته با افزایش روبه رو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و سکه به دلیل رشد نرخ ارز در بازار طی امروز 3 آذر 1400 خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۴    
نقدینه - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز سه شنبه 2 آذر 1400 با توجه به افت نرخ انس جهانی و افزایش قیمت ارز شاهد کاهش اندک قیمت سکه و طلا در بازار هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۰    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز سه شنبه 2 آذر 1400 با توجه به افت نرخ انس جهانی و افزایش قیمت ارز شاهد کاهش اندک قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز دوشنبه اول آذر 1400 با توجه به رشد نرخ انس جهانی و ارز، شاهد افزایش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز دوشنبه اول آذر 1400 با توجه به رشد نرخ انس جهانی و ارز، شاهد افزایش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از روند صعوی قیمت ها طی روزهای اخیر در بازار طلا خبر داد و گفت: قیمت سکه امامی در بازار امروز به نیمه کانال 12 میلیون تومانی، نزدیک تر شد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۶    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به چند روز گذشته با افزایش جزیی روبه رو شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات قیمت طلا و سکه در بازار امروز گفت: از آنجا که انتظار می رود با شروع مذاکرات خبر های خوبی برسد، خریداران فعلا دست نگه داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه به علت کاهش قیمت انس و ارز بوده ایم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: مذاکرات اخیر و نشست برجام در قیمت طلا بدون تاثیر نیست. اگر روند مذاکرات مثبت باشد و نتیجه نهایی مد نظر مسئولان ما باشد، با سرعت بالا به سمت کاهش قیمت پیش خواهیم رفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه فروش مصنوعات طلا تا 15 درصد نسبت به دو ماه گذشته افزایش یافته است، گفت کاهش نرخ اونس مهمترین دلیل روند نزولی سکه و طلا در آغاز معاملات هفته جاری است و پیش بینی می شود این روند تا پایان معاملات هفته جاری ادامه داشته باشد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر دو عامل دلار و انس جهانی را از موارد موثر بر کاهش قیمت طلا و جواهر می داند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 29 آبان 1400 با توجه به کاهش نرخ انس جهانی و ارز، شاهد کاهش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: امروز و در آخرین روز هفته با توجه به افت قیمت ارز شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه بوده ایم.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۱    
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: انس جهانی طلا 5 دلار کاهش داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از وضعیت بازار سکه و طلای داخلی طی یک هفته اخیر، کاهش قیمت اونس جهانی طلا از یک سو و کاهش نرخ ارز در داخل از سوی دیگر سبب شد که در کنار کاهش تقاضا و معاملات ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره وضعیت بازار طلا و سکه در چهارمین هفته آبان 1400، گفت: در این هفته قیمت اونس جهانی حدود یک دلار کاهش را تجربه کرده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به اینکه واردات طلا با این قیمت به صرفه نیست این احتمال به صورت قوی وجود دارد که مصرف لوکس داشته باشد. قاچاق طلا هم انجام می شود، اما در کل به صورت انبوه نیست، ولی شاید به صورت مسافری انجام شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، در بازار ارز، قیمت دلار در همان کانال 28 هزار و 200 جاخوش کرد اما فاصله دلار سنا و دلار بازار آزاد همچنان بالا ارزیابی می شود. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز بعد از مدتها در بازار طلا و سکه شاهد عقب نشینی قیمتها بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس قیمت های اتحادیه طلا و جواهر در شبکه قیمت دلار امروز قدری کاهش یافته و به 27 هزار و 950 تومان رسید.
طلا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در چند روز گذشته قیمت طلا و سکه سمت و سوی کاهشی داشته است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان داشت: با وجود افت قیمت طلا در بازار جهانی قیمت سکه در پشت خط صعودی شد. این افزایش قیمت می تواند واکنشی به نوسان قیمت دلار باشد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به افت نرخ انس جهانی، امروز چهارشنبه 26 آبان 1400 شاهد کاهش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به افت نرخ انس جهانی، امروز چهارشنبه 26 آبان 1400 شاهد کاهش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر هیأت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه روند قیمت طلا و سکه طی روزهای آینده کاهشی خواهد بود از تعطیلی 5 درصد واحدهای تولید و توزیع طلا خبر داد. *** افزایش قیمت طلا به گزارش صنایع ، نادر بذرافشان درباره نوسان در بازار، اظهار داشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به افت نرخ انس جهانی، امروز چهارشنبه 26 آبان 1400 شاهد کاهش قیمت سکه و طلا در بازار هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: برگشتن سکه به کانال 11 میلیون بعید است سریع اتفاق بیفتد. در هفته های آتی ممکن است؛ اگر خبرهای سیاسی و اقتصادی خاصی در سطح دنیا نداشته باشیم و روند اونس جهانی نوساناتی نداشته باشد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱    
نقدینه - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 25 آبان 1400 به علت کاهش نرخ ارز و انس جهانی، شاهد افت قیمت در بازار طلا و سکه هستیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 25 آبان 1400 به علت کاهش نرخ ارز و انس جهانی، شاهد افت قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۴    
اعلام قیمت سکه و طلا توسط اتحادیه طلا و جواهر تهران 25 آبان 1400
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۵    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 25 آبان 1400 به علت کاهش نرخ ارز و انس جهانی، شاهد افت قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: اعلام قیمت سکه و طلا توسط اتحادیه طلا و جواهر تهران 25 آبان 1400
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلاو جواهر از کاهش یک تا دو درصدی قیمت طلا و سکه در بازار خبرداد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان داشت: قیمت سکه صبح امروز قدری پایین آمد، اما افت آن احتمالا در واکنش به کاهش قیمت دلار بود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱    
نقدینه - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز دوشنبه 24 آبان 1400 به دلیل افت نرخ ارز و انس جهانی، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمد کشتی آرای با بیان اینکه امروز انس جهانی 1857 دلار قیمت گذاری شده است ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز دوشنبه 24 آبان 1400 به دلیل افت نرخ ارز و انس جهانی، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به رشد نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۷    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان داشت: در هفته گذشته هم قیمت دلار روند صعودی داشت و به 28 هزار و 400 تومان رسید و هم قیمت طلای جهانی رکورد زد. دو عاملی که در کنار هم بر افزایش قیمت طلا و سکه در بازار ایران اثر گذاشت.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۱    
محمد کشتی آرای، نایب ریس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت ها افزایشی است تقاضا خرید کاهش یافته و انواع سکه با کاهش حباب همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: چنانچه نرخ ارز و اونس جهانی افزایشی باشد، طبیعتا قیمت طلا و سکه هم در بازار افزایشی خواهد بود، با این وجود همچنان تقاضا برای سرمایه گذاری در بازار به شدت کاهش یافته است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و سکه در بازار خبر داد؛ نرخ ارز نیز در مقایسه با پنجشنبه گذشته با افزایش همراه است.
تدبیر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره وضعیت بازار طلا در روزهای آینده، گفت:در هفته گذشته روند قیمت در بازار صعودی بود و حباب سکه حدود 140 هزار تومان کاهش یافت و قیمت سکه طرح جدید و قدیم به یکدیگر نزدیک شد.