پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۲۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه طلا و جواهر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: افزایش امروز قیمت انس جهانی، تاثیری بر رشد قیمت طلا و سکه در بازار نداشت؛ قیمت ارز هم تغییر نداشت.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸    
نرخ روز طلا و یورو و دلار و سکه در روز چهارشنبه 13 اسفندماه اعلام شد. قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز با 16,800 تومان کاهش، یک میلیون و 65 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی روز سه شنبه 10 میلیون و 900 هزار تومان فروخته شد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز کاهش یافت و سکه کانال 11 میلیون تومانی را از دست داد. رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: علت آن کاهش قیمت انس جهانی، ارز و همچنین تقاضای کم مردم برای طلا و سکه است.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت طلا و سکه طی روز جاری خبر داد و گفت: سکه امروز در بازار معاملات طلا با قیمت 10 میلیون و 900 هزار تومان دادوستد شد.
وانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پس از روزها انتظار، سرانجام در نیمه دوازدهمین روز اسفند ماه، سکه امامی به کانال میلیون تومان برگشت و سبب شد تا نرخ ها روند نزولی به خود بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز متاثر از افت ارزش اونس جهانی و نرخ ارز خبر داد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۷    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با ثبات نرخ ارز شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات قیمت ها در بازار طلا بیان کرد: با توجه به افت حدود 60دلاری بهای اونس جهانی، قیمت طلا و سکه باید کاهش پیدا می کرد اما نوسانات نرخ ارز مانع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به کاهش قیمت ارز، امروز دوشنبه 11 اسفند 99 شاهد افت قیمت ها در بازار سکه و دلار بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ثبات نسبی قیمت طلا و سکه در بازار امروز خبر داد و گفت: در پی تعطیلی بازارهای جهانی و رفت وبرگشت نرخ ارز، امروز بازار نظاره گر مسیر دلار بود و قیمت ها نوسان چندانی نداشت.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات گفت:حباب سکه امروز بین 400 تا 600 هزار تومان در نوسان بود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری در پی ریزش اونس جهانی و کاهش نرخ ارز خبر داد و گفت: با ثبات نسبی بازار، اعتماد مردم افزایش پیدا کرده است و در نتیجه معاملات از رکود خارج شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تشدید رکود بازار طلا در پی رشد قیمت ها و افت تقاضا در آستانه سال نو خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به رشد نرخ ارز امروز شنبه 9 اسفند 99 شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و جواهر هستیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق تحلیل نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از وضعیت یک هفته اخیر، علیرغم افزایش حدودا 16دلاری هر اونس جهانی، به سبب کاهش نرخ ارز در داخل، هفته ای کاهشی برای قیمت سکه و طلا رقم خورد ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اتحادیه طلا و جواهر کرمانشاه گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل فروش طلا و جواهرات 40درصد کاهش یافته است.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول گفت: قیمت طلا و سکه به دلیل نوسانات نرخ ارز و انس جهانی، در طول هفته روند کاهشی داشته است. نادر بذرافشان گفت: در هفته جاری به دلیل خبرهای اقتصادی و سیاسی در دنیا، شاهد افت قیمت های طلا و سکه بودیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۰    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت بالا رفتن نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۰    
به گزارش مشهد فوری، باقر معبودی نژاد، رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد اظهار کرد: در روز دو بار نرخ را اعلام می کنیم نمی توانیم تا نرخ رسما اعلام نشده، اعلام کنیم. تهران از ساعت 11 نرخ را اعلام می کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به رشد مجدد قیمت طلا و سکه در بازار امروز بیان کرد: به دلیل نوسانات قیمت حجم معاملات کاهش یافته و از ابتدای هفته مردم نظاره گر روند بازار هستند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در طول یک سال گذشته با توجه به افزایش نرخ طلا، تقاضا برای خرید نقره تا 15 درصد افزایش یافت. محمد کشتی آرای درباره آخرین وضعیت بازار سکه و طلا اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۰    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به افت قیمت ارز امروز 5 اسفند 99 شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران علت افزایش جزیی قیمت طلا و سکه را رشد نرخ ارز و اونس جهانی عنوان کرد و گفت: امروز تعداد خریداران سکه بیشتر شده و همین موضوع حباب آن را به 750هزار تومان افزایش داده است.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل افت نرخ ارز، قیمت ها در بازار طلا و سکه کاهش دارد؛ قیمت ارز نیز کاهش یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر معتقد است چشم انداز رو به بهبود اقتصاد جهانی، زمینه را برای کاهش قیمت ها در بازار جهانی طلا فراهم کرده. به گفته او واکسیناسیون سراسری در جهان عامل مهم بهبود این چشم انداز است. توضیحات محمد کشتی آرای درباره آینده بازار طلا و سکه را اینجا بشنوید. منبع: خبرآنلاین
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه همپای افت نرخ ارز خبر داد و گفت: تا زمانی که روند بازار ارز نزولی باشد شاهد ادامه کاهش قیمت طلا و سکه خواهیم بود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: از روز گذشته تاکنون نرخ ارز و همچنین سکه و طلا در بازار داخلی، روندی نزولی طی کرده و هر ساعت شاهد نوسانات بیشتر قیمت ها در این بازارها هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت سکه و طلا امروز 3 اسفند 99 در بازار های داخلی با کاهش قیمت بیشتری نسبت به دلار روبرو بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از نوسان شدید قیمت طلا و سکه تحت تاثیر اخبار سیاسی خبر داد و گفت: امروز بازار طلا رمق چندانی نداشته و حجم معاملات به شدت کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در دوم اسفند ماه گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر و رسته های وابسته در قزوین از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در دوم اسفند ماه گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به علت کاهش نرخ ارز در نخستین روز هفته شاهد افت قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات نسبی قیمت طلا و سکه طی هفته گذشته گفت: به نظر می رسد هیجانات از بازار طلا تخلیه شده و قیمت ها تحت تاثیر هر اتفاقی دچار نوسان شدید نخواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا در هفته گذشته، قیمت سکه و طلا نیز با کاهش مواجه شد و هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشتند. وی همچنین حباب قیمت سکه را در محدوده 500 تا 600 هزار تومان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا طی هفته ای که گذشت، قیمت سکه و طلا نیز در این مدت با کاهش مواجه شد؛ بطوریکه هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشته اند؛ این در حالی است با توجه به نزدیک شدن به سال جدید ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حباب سکه با کاهش 200هزار تومانی از 700هزار تومان هفته پیش به حدود 500هزار تومان در بازار امروز رسیده است. ( منبع )
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت طلا و سکه به علت کاهش قیمت انس جهانی در آخرین روز هفته و همچنین قیمت ارز کاهش یافت.
طلا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت تقاضا بر مصنوعات طلا به اندازه تقاضا بر سکه تاثیر گذار نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش جزیی قیمت طلا و سکه متاثر از افت ارزش اونس جهانی خبر داد و گفت: امروز علیرغم افزایش نرخ ارز روند بازار طلا نزولی بود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۹    
به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ، با توجه به اینکه در آستانه عید نوروز هستیم تقاضا برای طلا و سکه افزایش یافته است و همین امر باعث شده که قیمت طلای 18 عیار به 1 میلیون و 141 هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 829 هزار تومان برسد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با شش هزار تومان افزایش به یک میلیون و 141 هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید با توجه به روند کاهشی انس جهانی پیش بینی می شود طلا فردا ارزان شود!
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش دوباره قیمت ها در بازار طلای امروز خبر داد و گفت: قیمت سکه در این ساعت از معاملات با افزایش حدود 300هزار تومان در یک قدمی ورود به کانال 12میلیون تومان قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۸    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت کاهش قیمت ارز، شاهد افت قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
برنامه صبح وگفتگو رادیو گفت وگو در خصوص بازار سکه با ابراهیم محمد ولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران و فردین آقابزرگی، کارشناس بازار سرمایه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۰۳    
عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: تاریخ صنعت طلا و جواهر در جهان متعلق به ایران است و تمام اولین های آن مربوط به کشور ما است. تمام موزه های مهم جهان گواه این ادعا است و صنعت طلا جز صنایع بومی ما محسوب می شود و این باعث خوشحالی است که دستگاه های ذی ربط به آن ورود پیدا کرده اند و بنده نسبت به این ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با 35 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 135 هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید قیمت طلا بستگی به مسائل و رفتارهای سیاستمداران دارد. پیش بینی می شود قیمت طلا فردا افزایش یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه در پی افت نرخ ارز خبر داد و گفت: معاملات بازار طلا به حداقل رسیده و تا زمانی که قیمت ها به ثبات نرسد حجم داد و ستد پایین خواهد بود.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه این روزها با افزایش قیمت طلا و کاهش قدرت خرید مردم، کسی سراغ طلاهای با وزن سنگین را نمی گیرد؛ گفت: واحدهای تولیدی اقدام به تولید طلاهای با وزن سبک کرده اند تا زوج های جوان بتوانند با هزینه کم، حلقه و زیورآلات طلا را خریداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 27 بهمن 99 به علت افت نرخ ارز، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
خبرگزاری تسنیم: کشتی آرای با بیان اینکه تقاضا برای خرید سکه در روزهای اخیر افزایش یافته و همین امر موجب حباب 620 هزار تومانی سکه شده است، گفت: مردم دیگر برای هدیه طلا و سکه نمی خرند و کارت های هدیه جایگزین طلا شده است. ...