پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۲۳Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «المپیاد ملی»

اداره امور دینی مسلمانان تاتارستان دومین دوره المپیاد علوم اسلامی را بین سازمان های آموزشی این جمهوری برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از ایکنا ، اداره امور دینی تاتارستان با همکاری دانشگاه اسلامی کازان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام رسمی باشگاه نانو ، سه نفر ازدانش آموزان استان برای کسب مدال در یازدهمین دوره المپیاد نانو رقابت خواهند کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ...
عضو دختر نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایوان کی استان سمنان در چهارمین المپیاد ملی فیلم سازی به مدال طلا دست یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۱    
خبرهایی از اعلام نتایج کارشناسی ارشد و درخشش هنرمند قزوینی در المپیاد ملی فیلمسازی را در این بسته خبری ببینید. واکسن آنفلوآنزا همچنان توزیع می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۷    
استاندار قزوین به درخواست مدیرکل فنی و حرفه ای استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی را مامور تشکیل ستاد المپیاد ملی مهارت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مسئول دفتر مسابقات المپیاد ملی مهارت آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: جوانان برگزیده استان برای شرکت در مرحله کشوری مسابقه های مهارت معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنجمین دوره المپیاد ملی دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بهمن ماه امسال و همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دبیر مسابقات المپیاد ملی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: مرحله استانی نوزدهمین دوره این المپیاد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد و نفرات راه یافته از استان به مرحله کشوری مشخص شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسوول مسابقه ملی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای همدان گفت: 19 نخبه این استان از 17 رشته به رقابت های کشوری نوزدهمین المپیاد ملی مهارت راه یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت فنی و حرفه ای در 8 رشته روز چهارشنبه در مراکز فنی و حرفه ای برادران و خواهران دامغان برگزار شد که نفرات اول به مسابقات کشوری راه می یابند.(عکس: میثم اسماعیلی)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- سرپرست اداره کل فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: مرحله استانی نوزدهمین المپیاد ملی مهارت روز چهارشنبه به میزبانی مراکز فنی و حرفه ای شهرهای دامغان و سمنان برگزار شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۶    
نوزدهمین مسابقات المپیاد ملی مهارت مرحله استانی در همدان برگزار شد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، در راستای شناسایی نخبگان مهارتی و استعدادهای برتر همدان مرحله استانی نوزدهمین المپیاد ملی مهارت اجرا شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نایب ربیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (FISU) یک ماه پیش زمان برگزاری یونیورسیاد 2021 را از اواخر تیر به اواخر مرداد تغییر داد. اگر بخواهیم کاروانی آماده راهی چین شود باید طرح المپیاد ملی اجرایی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۶    
مسابقات المپیاد ملی مهارت در 4 رشته به میزبانی مازندران برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۸    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری گفت: جوش از نگاه ما یک هنر صنعت است که در سال های گذشته به جنبه های صنعتی این حرفه پرداخته شده است اما امسال در المپیاد ملی جوش بر جنبه های هنری این صنعت تمرکز بیشتری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۳    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان وبلوچستان گفت: نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت در هشت شهرستان این استان با رعایت کامل دستوالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۹    
رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای و فناوری اطلاعات شهرستان گرگان با اشاره به برگزاری المپیاد ملی مهارت توضیح داد: علاقه مندان و افراد زیر 21 سال میتوانند با ثبت نام در پرتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای در این المپیاد ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان با بیان این که رویدادهای ملی ورزش دانشجویان را دنبال کرده ایم، ادامه داد: هر دو سال یکبار المپیاد ملی و یونیورسیاد بین المللی را داریم و امسال نیز قرار بود در استان گیلان المپیاد ملی را برگزار کنیم که به دلیل شیوع ویروس کرونا به سال آینده موکول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۹    
سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی از برگزاری المپیاد ملی در صحنه ورزش ایران خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم توان خود را یکپارچه کنیم تا به لحاظ ورزشی و علمی المپیادی مطلوبی را داشته باشیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۲:۲۷    
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در سال جدید با تاکید بر برگزاری المپیاد ملی ورزش دانشگاهی و واگذاری اعزام های فدراسیون به هیئت های استانی با حضور اعضاء در محل فدراسیون برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون در سال جدید با تاکید بر برگزاری المپیاد ملی ورزش دانشگاهی و واگذاری اعزام های فدراسیون به هیات های استانی با حضور اعضاء در محل فدراسیون برگزار شد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۰    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری المپیاد ملی کدنویسی کودکان و نوجوانان خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آموزش آنلاین و رایگان کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال دانش آموزی دارکوب برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دبیر جشنواه ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: بخش های دانشجویی و آزاد در مسابقه طراحان کسب و کار در پانزدهمین دوره این جشنواره باهم ادغام شد و المپیاد ملی دانشجویی برگزار نمی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین المپیاد مهارتی شاخه کار و دانش همزمان با سراسر کشور برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ سید علی کارآموز معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان گفت : حدود هشت هزار دانشجو در پانزدهمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در گیلان حضور می یابند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین المپیاد ملی ایمنی کار در سیرجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۳    
زنجان - مسوول المپیاد ملی مهارت استان زنجان گفت: ثبت نام و جذب جوانان ماهر این استان برای رقابت در شانزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت از اول اسفند امسال آغاز و تا 31 فروردین سال 94 ادامه خواهد داشت.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: آئین اختتامیه دهمین المپیاد علوم و فناوری نانو در سازمان مرکزی پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار گردید و نتایج نهایی برگزیدگان دهمین دوره از المپیاد علوم و فناوری نانو اعلام شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۱    
رئیس هیات شنای استان کرمانشاه در خصوص برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته شنا اظهار داشت: این المپیاد با حضور بیش 330 ورزشکار از 32 استان کرمانشاه به مدت چهار روز در استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه آغاز شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: 95 مدرسه استان در سال تحصیلی 98-97 تحت پوشش طرح دادرس قرار گرفتند. به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۸    
دامغان - برترین ششمین دوره المپیاد ملی ورزشی بانوان بسیجی در هفت رشته ورزشی با حضور 750 ورزشکار از 28 استان به میزبانی دامغان معرفی شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پژوهش سرای دانش آموزی آذربایجان آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز موفق به کسب رتبه نخست کشوری آزمایشگاه علوم و فناوری نانو شد و همچنین دو نفر از دانش آموزان استان مدال نقره و یک دانش آموز نیز مدال برنز دهمین المپیاد ملی دانش آموزی علوم و فناوری نانو را کسب کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش در حالی از هفته گذشته در اقصی نقاط کشور آغاز شده که منتخبان همدان نتایج تلخ و شیرین را به ثبت رسانده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دامغان - یازدهمین دوره المپیاد ورزشی بسیجیان برادر کشور جام اقتدار با حضور یک هزار و 200 بسیجی از سراسر کشور به میزبانی شهر تاریخی دامغان آغاز به کار کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دختران ورزشکار از 31 استان کشور برای رقابت در 2 رشته فوتسال و والیبال در شاهرود گردهم آمدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان 700 دانش آموز دخترِ دوره های اول و دوم متوسطه از 31 استان کشور برای رقابت یک هفته ای در 2 رشته والیبال و فوتسال به استان سمنان آمدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - معاون اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان از المپیاد ملی ورزشی دختران دانش آموز کشور به میزبانی شاهرود و با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: المپیادهای درون مدرسه ای پایه توسعه المپیادهای ملی و گامی برای توسعه ورزش همگانی به منظور ارتقای سلامت جامعه است.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان گفت: المپیاد ملی ورزشی دختران دانش آموز کشور با حضور 700 ورزشکار از 32 استان و در رشته های فوتسال و والیبال در شاهرود برگزار می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه برگزاری المپیاد ملی دانش آموز دختران فرصت طلایی برای شاهرود است، گفت: این میزبانی ظرفیت های شهرستان را محک می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان گفت: المپیاد ملی ورزشی دختران دانش آموز کشور با حضور 700 ورزشکار از 32 استان و در رشته های فوتسال و والیبال در شاهرود برگزار می شود .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - دادرسان اسفراینی، نماینده خراسان شمالی در هفتمین دوره المپیاد ملی دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس)، موفق به کسب 3 عنوان برگزیده کشوری این رقابت ها شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دبیرخانه سلامت وزارت ورزش و جوانان از برپایی نخستین المپیاد ملی ورزش سالمندان با حمایت و نظارت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، چهارمین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان سراسر کشور در دو بخش دختران و پسران در حال برگزاری است که بخش دختران این رقابت ها در دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد و بخش پسران آن نیز در دانشگاه بوعلی سینا همدان در 9 رشته (هفت سنگ، فریزبی، دارت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از کسب رتبه سوم کشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری طرح ملی دادرس توسط دانش آموزان دختر خوزستانی خبر داد. به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی اظهار کرد: هفتمین دوره رقابت های طرح ملی دادرس ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم دانشجویان پسر دانشگاه صنعتی کرمانشاه در چهارمین المپیاد ملی ورزش های همگانی دانشجویان از بین 41 تیم در رشته های آمادگی جسمانی و دارت، جایگاه سیزدهم را از آن خود کرد.