یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۳۶Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اورژانس کشور»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۲    
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان اورژانس کشور از برنامه ها و اقدامات انجام شده در مسیر ارتقای کمی و کیفی و بهبود وضعیت منابع انسانی این سازمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان اورژانس کشور از برنامه ها و اقدامات انجام شده در مسیر ارتقای کمی و کیفی و بهبود وضعیت منابع انسانی این سازمان خبر داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۸    
چهل و یکمین همایش سراسری روسای مراکز اورژانس کشور با حضور دکتر جعفر میعادفر، رئیس سازمان اورژانس کشور، معاونین سازمان و روسای مراکز اورژانس سراسر کشور در محل سالن همایش های نیما هاشم زاده در کرج برگزار شد.
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین رئیس سازمان اورژانس کشور در چهل و یکمین همایش سراسری روسای مراکز اورژانس که در محل سالن همایش های نیما هاشم زاده در کرج برگزار شد، از کتابهای مدیریت تروما در اورژانس پیش بیمارستانی، پروتکل های آفلاین ویرایش سوم و برنامه ملی حوادث و بلایا رونمایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
چهل و یکمین همایش سراسری روسای مراکز اورژانس کشور با حضور جعفر میعادفر، رئیس سازمان اورژانس کشور، معاونین سازمان و روسای مراکز اورژانس سراسر کشور در محل سالن همایش های نیما هاشم زاده در کرج برگزار شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اورژانس کشور گفت: مزاحمان تلفنی اورژانس و افرادی که مکرر تماس می گیرند، به مراجع قضایی معرفی و تنبیهات اجتماعی برای آنان پیش بینی می شود. دکتر جعفر میعاد فر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان اورژانس کشور از آموزش 2 هزار دانشجو در 107 مرکز آموزشی اورژانس کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: بیش از 400 دستگاه آمبولانس در 2 مرز ورودی و 6 مرز خروجی و 25 دستگاه اتوبوس آمبولانس در فواصل پیش بینی شده، در نقاط صفر مرزی به منظور ارائه خدمات به زائران اربعین مستقر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به برگزاری مراسم اربعین امسال و تمهیدات در نظر گرفته شده به منظور تامین سلامت زائران، در عین حال درباره اقدامات انجام شده برای آموزش موکب ها جهت رعایت موارد بهداشتی توضیح داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در مراسم اربعین سال گذسته هیچ فوتی ناشی از گرمازدگی نداشته ایم. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور در مراسم چهارمین کنگره سلامت در اربعین گفت: در موضوع اجتماع اربعین مهم ترین مخاطره بحث گرما زدگی زائران است . ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۷    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی 327 پایگاه اورژانس در سطح کشور در طول دوران فعالیت دولت سیزدهم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مرکز پایش مراقبتهای درمانی (MCMC) دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی 9 تیرماه با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور در ستاد اورژانس آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۵    
رییس اورژانس کشور از فوت 189 نفر در پی وقوع حوادث ترافیکی و غیرترافیکی طی هفته گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
محمداسماعیل توکلی رئیس سازمان اورژانس استان تهران به بیان گزارشی از ماموریت های هفته گذشته سازمان اورژانس کشور پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در طول هفته گذشته(2 تا 8 تیرماه) در مجموع 726 حادثه ویژه در کشور ثبت شده که نسبت به هفته قبل از آن، دو درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدومیت 1433 نفر در حوادث ویژه ترافیکی طی هفته گذشته گفت: بیشترین آمار مصدومان سوانح ترافیکی در استان های خراسان رضوی، تهران و مرکزی بوده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در بسته خبری پیش رو مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را باهم مرور می کنیم ،امروز سرویس جامعه خبرگزاری ایران اکونومیست با اخبار مختلفی از حوزه اجتماعی ایران همراه بود که گزیده این اخبار را می توانید در ادامه بخوانید. هوشمندسازی کارت معاینه طبی آمبولانس های خصوصی ...
رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به هوشمندسازی کارت معاینه طبی آمبولانس های خصوصی، گفت: مراکز درمانی در صورت نیاز به خدمات آمبولانسی می توانند با مراکز آمبولانس خصوصی دارای کارت هوشمند معاینه طبی قرارداد امضا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رییس سازمان اورژانس کشور گفت: تهدیدات جمعیتی یکی از سرفصل های مهم امروز در پدافند غیرعامل بوده که در این رابطه با تیم های متخصص وارد همکاری شده ایم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: کمیته پدافند غیرعامل با همکاری سازمان پدافند غیرعامل این برنامه های آموزشی را جهت توانمند کردن دانشگاه ها و فعالین حوزه سلامت در دستور کار قرار داده است و آموزش های دوره ای را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس سازمان اورژانس کشور گفت: قرارداد 500 دستگاه آمبولانس منعقد شده است که تا پیش از رسیدن اربعین حسینی 250 دستگاه از گمرک ترخیص و 250 دستگاه دیگر تا پایان شهریور توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس سازمان اورژانس کشور گفت: بنابر گزارش جهانی کاهش خطر بلایا، ایران جزو 10 کشور بالا خیز جهان است و در قاره آسیا نیز از این حیث رتبه چهارم را دارد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۳    
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور از اعلام آمادگی سازمان اورژانس کشور برای مقابله با تب دنگی در سراسر کشور خبر داد و گفت تکنسین های اورژانس اطلاعات خود را به روز کرده اند و همچنین به آموزش و هدایت افرادی که در خصوص این بیماری با اورژانس تماس می گیرند، می پردازند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۶    
پزشکی و سلامت همزمان با جلسه مسئولین روابط عمومی مراکز اورژانس سراسر کشور؛ به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، همزمان با جلسه مسئولین روابط عمومی مراکز اورژانس سراسر کشور در سازمان اورژانس کشورعباس عابدی با توجه به سوابق ارزشمند خود در حوزه روابط عمومی(مسئول روابط عمومی اورژانس پیش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور راهکار ها و هشدار هایی را برای مقابله با گرمازدگی ارائه کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۱    
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور شرایط مواجهه با یک فرد گرمازده را در ایام افزایش دما در کشور تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش همگانی سازمان اورژانس کشور گفت: همه ساله با شروع فصل گرم، یکی از مهمترین دلایل تماس هموطنان با سازمان اورژانس کشور مساله گرمازدگی است که اکنون نیز این تماس ها به شکل چشم گیری افزایش یافته است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تعداد بالای مصدومان زلزله کاشمر خبر داد و گفت خوشبختانه گزارشی مبنی بر خسارت جانی دریافت نشده است، اما آمار مصدومان بالاست و باید صبر کرد تا تعداد دقیق آن ها مشخص شود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعلام اسامی بیماران فوتی حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم گفت: آمار فوتی های تا کنون هشت نفر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار سازمان اورژانس کشور در سال های اخیر بیشتر غرق شدگی ها در رودخانه ها اتفاق افتاده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی اورژانس کشور گفت: تب دنگی از نیش پشه آئدس آلوده منتقل می شود و یک بیماری ویروسی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: بیش از 600 پروژه در بخش های مختلف اورژانس پیش بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم تعریف و تا کنون 400 پروژه افتتاح شده است.
به گزارش روابط عمومی موسسه معتمد، اولین دوره تربیت مربی با محوریت مدیریت خطر، حوادث و سوانح در نظام سلامت با سفارش سازمان اورژانس کشور در تاریخ 22 و 23 خرداد در یکی از مراکز همکار معتمد در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: بیش از 600 پروژه در بخش های مختلف اورژانس پیش بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم تعریف و تاکنون 400 پروژه افتتاح شده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور نسبت به گزیده شدن افراد توسط حشرات و جانوران مختلف باتوجه به گرم شدن هوا هشدار داد و گفت توصیه می شود تا افرادی که بیشتر در فضای خارج از خانه هستند یا اقدام به طبیعت گردی در مناطق مختلف می کنند، لباس پوشیده بر تن داشته باشند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
[حمیدرضا خالدی ] چند روز قبل بود که سخنگوی اورژانس کشور از فردی گفت که 49هزار بار با اورژانس تماس گرفته و ایجاد مزاحمت کرده است. وی در بخش دیگری از این مصاحبه اعلام کرد که به زودی این مزاحمین تلفنی جلوی دوربین صداوسیما خواهند رفت تا شاید درس عبرتی باشد برای سایرین ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی از انتقال نوجوان 17 ساله جهت پیوند کبد از اراک به شیراز توسط هواپیمای بال ثابت اورژانس کشور خبر داد
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان اورژانس کشور 21 دستگاه موتورلانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 21 دستگاه موتورلانس برای اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز پنج شنبه با حضور دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان اورژانس کشور در مشهد رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان اورژانس کشور گفت: 246 دستگاه موتورلانس در حوزه اورژانس موتوری، در دولت سیزدهم خریداری و وارد ناوگان اورژانس کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در دولت مردمی سیزدهم بیش از 350 پایگاه اورژانس 115 در سراسر کشور راه اندازی شد؛ عددی که در نوع خود بی نظیر و قابل توجه بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با آغاز فصل گرما، سازمان اورژانس کشور به هموطنان به ویژه ساکنان استان های جنوبی و همچنین به حجاج بیت الله الحرام که در عربستان به سر می برند، توصیه کرد تا به صورت منظم و زمانی که هنوز تشنه نشده اند، آب بنوشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره نمایش چهره مزاحمان تلفنی حرفه ای توضیحاتی را ارائه کرد.
بابک یکتاپرست با هشدار درباره گرمای هوا و امکان گرمازدگی برای افراد اظهار داشت: بهتر است در ساعات اوج گرما یعنی ساعت 10 و نیم تا 17 از خانه خارج نشوید، ولی اگر باید در بیرون از خانه فعالیت داشته باشید حتما نکاتی را رعایت کنید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور امروز گفته مجوز های اولیه از دادگاه گرفته شده تا به زودی مزاحمان تلفنی حرفه ای جلوی دوربین بروند تا دیگران از این کار دوری کنند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۹    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور امروز گفته مجوز های اولیه از دادگاه گرفته شده تا به زودی مزاحمان تلفنی حرفه ای جلوی دوربین بروند تا دیگران از این کار دوری کنند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۰    
ایرنا نوشت: اخبار و اطلاعات نشان می دهد از مزاحمت های تلفنی در کشورهای توسعه یافته خبری نیست. شاید کار فرهنگی که منجر به افزایش آگاهی در خصوص اهمیت فعالیت اورژانس شود یا رأی قاطع دادگاه برای افرادی که مرتکب چنین اشتباهی می شوند مزاحمت های تلفنی را کاهش داده است ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۰۸    
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تشریح روش های پیشگیری از گرمازدگی گفت قرار نگرفتن در معرض حرارت مستقیم، استفاده از لباس های روشن، تهویه مناسب و استفاده از مواد خوراکی مناسب باعث جلوگیری از گرمازدگی می شود.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: برای جلوگیری از مزاحمت های تلفنی، مجوزهای اولیه از دادگاه گرفته شده است تا به زودی مزاحمان تلفنی حرفه ای جلوی دوربین بروند تا دیگران از این کار دوری کنند.