جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۲:۱۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اورژانس کشور»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: نیروهای اورژانس گاهی به سبب ترافیک سنگین معابر با تاخیر به بیمار می رسند و به همین دلیل با خشم همراهان بیمار مواجه و مرد ضرب و شتم قرار می گیرند، سالانه حداقل با بیش از 40 مورد از این نوع حوادث مواجه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور در کنفرانس مطبوعاتی کمیته بهداشت و درمان ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام(ره) با اشاره به تمهیدات انجام شده در این کمیته، از آمادگی کامل کادر بهداشت، درمان و اورژانس پیش بیمارستانی برای خدمات دهی هرچه بهتر به مردم و زائران مرقد مطهر طی روزهای 13 و 14 خردادماه جاری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست اورژانس استان تهران از استقرار 226 دستگاه آمبولانس، 18 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 60 موتورلانس در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در تهران خبرداد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا_ معاون درمات وزارت بهداشت از آماده باش بیمارستان های کشور در ایام 14 و 15 خرداد خبر داد و اعلام کرد که کارشناسان بهداشتی بر سلامت آب آشامیدنی و اغذیه زائران نظارت دارند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵    
اراک- خبرنگار کیهان: رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 3 هزار و 500 دستگاه آمبولانس در راستای تقویت خدمات اورژانسی و درمانی کشور به ناوگان اورژانس اضافه می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های انجام شده، 3500 نیروی عملیاتی جدید جذب اورژانس کشور شدند، سازمان اورژانس کشور برای ارائه خدمات مطلوب نیاز به جذب 15 هزار نیروی جدید دارد و با مساعدت سازمان امور استخدامی و وزارت بهداشت می توان در کمترین زمان ممکن این تعداد نیرو را جذب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان اورژانس کشور از استخدام 3500 نیروی عملیاتی جدید در اورژانس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور، از استخدام 3500 نیروی عملیاتی در اورژانس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تشکیل مجمع خیرین اورژانس کشور، از افزوده شدن 1500 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور تا سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه در برخی شهر ها و مناطق خدمات دهی اورژانس با آمبولانس امکان پذیر نیست؛ اورژانس موتوری را برای تسریع در ارائه خدمات بهینه و ارزان تر به مردم راه اندازی کرده ایم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، میهمان دومین روز اجلاس رؤسای مراکز اورژانس کشور بود که از روز گذشته برگزاری آن در شهر یزد آغاز شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور کمبود نیروی انسانی متخصص را ازمهمترین چالش پیش روی این سازمان بیان کرد و گفت: این سازمان با کسری 15 هزار نیروی متخصص روبرو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۲    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه در برخی شهر ها و مناطق خدمات دهی اورژانس با آمبولانس امکان پذیر نیست؛ اورژانس موتوری را برای تسریع در ارائه خدمات بهینه و ارزان تر به مردم راه اندازی کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی هزار و 400 پایگاه اورژانس دیگر در کشور در صورت تامین اعتبار خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور، فرسودگی ناوگان آمبولانس را یکی از جدی ترین چالش های این مجموعه ذکر کرد و گفت: در نظر داریم امسال و سال آینده یک هزار و 500 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس اضافه کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تشکیل مجمع خیرین اورژانس کشور از افزایش 1500 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور تا سال آینده خبر داد.
رئیس سازمان اورژانس کشور از اختصاص بیش از سه هزار مجوز استخدامی در آزمون پیش روی وزارت بهداشت به حوزه اورژانس خبر داد و گفت: جذب و بکارگیری و توزیع مناسب نیروهای اورژانس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان این که برای تقویت زیرساخت های این سازمان به حمایت مجلس نیاز جدی داریم، گفت: سالانه پنج میلیون مأموریت فعال در سطح کشور توسط سازمان اورژانس ثبت می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور در ششمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت که در محل سالن امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سی و نهمین اجلاس روسای سازمان اورژانس کشور به منظور بحث و تبادل نظر در زمینه چالش ها و مشکلات موجود و راهکارهای رفع موانع برای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به هموطنان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در شهر جهانی یزد برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به 23 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی 48 ساعت گذشته به 6 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر بروز زلزله 4/4ریشتری در سفید سنگ استان خراسان رضوی سه تیم ارزیاب به محل حادثه اعزام شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به 23 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی 48 ساعت گذشته به 6 نفر رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به 23 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی 48 ساعت گذشته به 6 نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون سازمان اورژانس کشور از انجام 23 ماموریت مرتبط با اصابت صاعقه به مردم از سوی اورژانس خبر داد و گفت که این ماموریت ها در مقایسه با سال های قبل افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از ابتدای سال تا کنون، به دنبال وقوع صاعقه، 23 ماموریت توسط تکنیسین های اورژانس انجام شده است.
اولین جلسه کمیته اربعین حسینی(ع) روز گذشته با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور به عنوان رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین و اعضای این کمیته برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در حادثه آتش سوزی گسترده بالا در ضلع جنوب شرقی میدان گمرک در انبار لوازم موتورسیکلت، مرکز اورژانس تهران 6 دستگاه آمبولانس، 6 دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس را به محل حادثه اعزام کرده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۸    
سخنگوی اورژانس کشور توضیحاتی درباره انتقال مصدومان حادثه آتش سوزی میدان گمرک به مراکز درمانی ارائه داد.
روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در حادثه آتش سوزی گسترده بالا در ضلع جنوب شرقی میدان گمرک در انبار لوازم موتورسیکلت، مرکز اورژانس تهران 6 دستگاه آمبولانس، 6 دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس را به محل حادثه اعزام کرده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱    
در پی بروز حریق در انبار قطعات یدکی، سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه تعداد کل مصدومین این حادثه 13 نفر بود، گفت: از این تعداد چهار مصدوم توسط ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که خوشبختانه تمامی آنها پس از درمان از بیمارستان ترخیص شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: آتش سوزی در میدان گمرک تهران هشت مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۷    
عملیات اجرایی ساخت پایگاه اورژانس هوایی شهر جدید امیرکبیر با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور در نخستین روز هفته فرهنگی امیرکبیر آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس کشور گفت: ناوگان اورژانس کشور فرسوده است و خیلی اورژانسی باید به آن برسیم به همین دلیل دولت در سال 1402 حدود 3.5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این بخش در نظر گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بزرگترین پایگاه هوایی کشور با 20 هزار مترمربع وسعت روز پنجشنبه با حضور رییس سازمان اورژانس کشور و شماری از مسئولان استان مرکزی در اراک آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: سه هزار و 500 میلیارد تومان برای نوسازی ناوگان اورژانس کشور در سال جاری اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: این سازمان در نظر دارد در راستای تقویت خدمات اورژانسی و درمانی، 3500 آمبولانس را به ناوگان اورژانس اضافه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس سازمان اورژانس کشور از جذب 200 فارغ التحصیل زن در فوریت های پزشکی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی عملیات اجرایی پایگاه اورژانس هوایی شهید ابوالفضل میرزایی در شهر جدید امیرکبیر با حضور رییس سازمان اورژانس کشور آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان اورژانس کشور از خرید 1500 دستگاه آمبولانس طی امسال و سال آینده در کشور خبر داد. جعفر میعادفر 28 اردیبهشت ماه 1402 در جریان بازدید از تعمیرگاه متمرکز اورژانس 115 استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوع آمبولانس یکی از جدیدترین امور در وزارت بهداشت، سازمان اورژانس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس کشور گفت: ناوگان اورژانس کشور فرسوده است و خیلی اورژانسی باید به آن برسیم به همین دلیل دولت در سال 1402 حدود 3.5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این بخش در نظر گرفتنه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس سازمان اورژانس کشور گفت: مجوز واردات هزار دستگاه آمبولانس توسط خیرین، از دولت گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/مرکزی جایگاه سوخت گیری اورژانس 115 استان مرکزی با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور در اراک افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ساخت مرحله دوم اورژانس هوایی، امروز با حضور رئیس اورژانس کشور در اراک آغاز شد.