سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۰۸Oct 2020 20

جدیدترین‌های «شناگران»

اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
فدراسیون شنای ژاپن یک ورزشکار این کشور را به دلیل زیرپا گذاشتن مسائل اخلاقی با محرومیت روبرو کرد. سایت واشنگتن پست: فدراسیون شنا ی ژاپن پس از انتشار یک مطلب از سوی یک مجله زرد در این کشور مبنی بر اینکه دایا ستو یکی از برترین شناگران ژاپنی با یک زن دیگر رابطه دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - حسن امید از شناگران زبده شهرستان دیلم برای نخستین بار در استان بوشهر مسیر 20 کیلومتری آبهای خلیج فارس را شنا کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۶    
مطمئنا همه شما حداقل یک بار گرفتگی گوش را تجربه کرده اید و می دانید که چقدر ناراحت کننده است؛ ممکن است دچار وزوز گوش شوید، میزان شنوایی تان کاهش یابد، صداها در سرتان بپیچند و... این وضعیت ممکن است برای هرکسی اتفاق بیفتد اما معمولا در کودکان، شناگران و مسافران هواپیما شایع تر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تیم پرسپولیس هنوز مطالبات شناگران را پرداخت نکرده است و باید دید با توجه به قول هایی که داده است چه زمانی به تعهداتش عمل خواهد کرد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
قهرمان بازی های پارآسیایی جاکارتا گفت: با توجه به بیماری کرونا هفت ماه است که داخل آب نرفته ام این ضربه بزرگی به من و دیگر شناگران وارد کرده، چقدر بدنسازی کنیم و بیرون بدویم تا ظرفیت هوازی خود را حفظ کنیم؟
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت و گو با ایسنا، در مورد پرداخت مطالبات شناگران تیم پرسپولیس اظهار کرد: هنوز متاسفانه پرداخت نشده اما قول هایی دادند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از مشارکت 10 تن از شناگران و ناجیان غریق کشور در دوره آموزش مدرسی 1 ستاره غواصی بین المللی قشم خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن پاراشنا گفت: شناگران با هماهنگی کامل زیر نظر مربیان در حال تمرین هستند و این موضوع به رشد آنها کمک زیادی خواهد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش شنای ایران گفت: توجه به خواسته های معقول شناگران به آن ها امید بیشتری می دهد تا برای کسب سهمیه المپیک تلاش کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۷    
مدیر فنی تیم های ملی شنا گفت: همه اصناف و ورزشکاران کارشان را شروع کرده اند جز استخر های شنا که از سایر مکان ها امنیت بیشتری در قبال کرونا دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش شنا گفت: کرونا شرایطی به وجود آورد که برخی از شناگرانی که آینده خوبی داشتند با این رشته خداحافظی کردند.
فدراسیون نابینایان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شنبه 29 شهریور 1399 - 07:56 به دعوت انجمن شنای نابینایان و کم بینایان جهت حضوردر رقابتهای آسیایی بحرین در رده های سنی جوانان و نوجوانان صورت گرفت. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۱    
انجام دادن فعالیت های فیزیکی می تواند لذت رابطه جنسی شما و همسرتان را بالا ببرد. در زیر به برخی از حرکات ورزشی که به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک می کنند، اشاره می شود. شنا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۸    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس هیات شنا و شیرجه خراسان شمالی گفت: شناگران این استان در انتظار بازگشایی استخرها هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هیئت شنا خوزستان گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی هیئت شنا برای فصل تابستان برنامه های مختلفی داشت، اما شیوع بیماری کرونا اجازه نداد برنامه های عملی مورد نظر برگزار شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
با آمدن فصل پاییز و سرد شدن هوا، تمرینات ملی پوشان واترپلو در استخر روباز با مشکلاتی روبه رو خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضوانی گفت:همبستگی ونزدیکی هیئت شنای لرستان به آموزش وپرورش راه نجات شنای استان است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۶    
یک عکاس حرفه ای با سه ورزشکار شیرجه آزاد در هاوائی آشنا می شود. پس از کمی صحبت متوجه میشود که این شناگران اعضای کادر درمان بخش کووید 19 هستند. آن ها چهار روز در هفته و هر روز دوازده ساعت کار می کردند. این عکاس به آن ها پیشنهاد اجرای نمایش مفهومی درباره ویروس کرونا و کادر درمان در زیر آب را می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۰    
گروه استان ها- رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور گفت: اگر المپیک برگزار شود تمام تلاشمان را برای حضور در المپیک انجام داده و امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر تمرینات تیم ها را آغاز کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد بازیکنان باشگاه پرسپولیس در لیگ شنا و واترپلو حدود 500 تا 600 میلیون تومان است اما پس از گذشت 8 ماه هنوز این تیم هیچ پرداختی به بازیکنانش نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شنا در سدها و دریاچه ها لذتی آنی است که به قیمت جان شیرین آدمی تمام می شود و خاطره ای تلخ و تاسف باری را برای امدادگران و باقی ماندگان، رقم می زند. غواصان می گویند، آب حتی ماهرترین شناگران را هم می بلعد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه روزهای گرم تابستان همیشه با شنا در آبهای خنک دلچسب می شود، به شرط آنکه در محل مناسب انجام شود و نه در دریاچه سدها و رودخانه های خروشان که ممکن است به مرگ شناگران منجر شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فردی بر اثر غرق شدگی در رودخانه خرسان، نزدیک روستای کتا از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا فوت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بنیامین قره حسنلو گفت: وضع قراردادها در لیگ شنا خیلی خراب است به طوری که سقف قرارداد شناگران در لیگ حدود 8 تا 9 میلیون تومان و کف آن 2 تا 3 میلیون تومان است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: یک نهنگ مادر برای محافظت از فرزند خود به دو زن در سواحل استرالیا حمله کرد که موجب زخمی شدن این دو زن شد. یکی از این شناگران که زنی 29 ساله است، به خاطر ضربۀ باله این نهنگ دچار شکستگی دنده و خونریزی داخلی شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان گفت: مدت 5 ماه است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی استخرها و نداشتن تمرینات آبی شناگران دچار افت رکورد شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای تیم ملی شنا، شیرجه و واترپلو که برای کسب سهمیه المپیک 2020 باید تمرین کنند همچنان منتظر بازگشایی استخرها هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
محققان می گویند کوسه ها در بسیاری از موارد شناگران یا موج سواران را با حیواناتی چون فوک یا لاک پشت اشتباه می گیرند کوسه سفید در سواحل ایالت مین، در شمال شرقی آمریکا یک زن 63 ساله اهل نیویورک را کشت. این نخستین مرگ ثبت شده بر اثر حمله کوسه ها در این ایالت آمریکا است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۲    
انجام دادن فعالیت های فیزیکی می تواند لذت رابطه جنسی شما و همسرتان را بالا ببرد. در زیر به برخی از حرکات ورزشی که به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک می کنند، اشاره می شود. شنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان برگزاری المپیک توکیو با کمک یکی شناگران خود که با سرطان خون مبارزه می کرد، از ویدئوی رسمی شان در فاصله یک سال تا المپیک رونمایی کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
FINA قصد دارد تا مبلغ چهار میلیون دلار جهت کمک به بخش تمرین و مبلغ دو میلیون دلار را برای گسترش طرح حمایتی بورسیه اختصاص دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن شنای معلولان گفت: در صورتی که شرایط اعزام به پارالمپیک توکیو برای شناگران معلول فراهم نشود حضور موفق در پاراآسیایی جوانان بحرین یکی از اهداف اصلی ما است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹    
مهندسان نوعی موتور شتاب دهنده مخصوص شناگران را اختراع کردند که سرعت شناکردن را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
غریق نجات ها نقشی اساسی در پیشگیری از غرق شدن مردمی دارند که در سواحل و استخرها شنا می کنند اما مشکل اینجاست که گاهی در سواحل شلوغ امکان ردیابی و نظارت بر همه شناگران وجود ندارد .
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از افزایش ارتفاع موج در مناطقی از آب های جنوب کشور ظرف امروز و فردا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مربی تیم ملی شنا گفت: نمی دانم چرا هر بار با پیک کرونا تنها تمرینات شنا تعطیل می شود؟ چرا در فوتبال که بالغ بر 20 ورزشکار کرونا گرفته اند، تعطیلی نداریم؟
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۹    
به مناسبت پیروزی سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه شنا در ماکو برگزار شد. به گزارش خبر ماکو : از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ، این مسابقه به همت هئیت شنای ماکو و با شرکت 60نفر از شناگران خانم و آقا در شهرستان ماکو برگزار شد . ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: شنا کردن در دریاچه سدها ی بزرگ وکوچک آبی و رودخانه ها و نهرها و کانالهای آبیاری و زهکشی استان گلستان ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان از ممنوعیت شنا در دریاچه سدهای بزرگ و کوچک آبی، روخانه ها، انهار، کانال های آبیاری و زهکشی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمیع زاده گفت: وقفه 4 ماهه برای تمرین ملی پوشان در آب باعث افت شدید ورزشکاران شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش insidethegames فدراسیون بین المللی شنا درصدد است تا در المپیک 2024 تغییراتی را در برنامه شناگران داشته باشد و بنابراین تلاش می کند تا وضعیت خود را در المپیک توکیو به عنوان فدراسیون بین المللی که بیشترین مدال را بگیرد حفظ کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی گفت: از زمانی که استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی برای تمرین ملی پوشان شنا باز شده است، پروتکل های بهداشتی به طور کامل رعایت می شود و ما نگرانی از ضدعفونی استخر نداریم بلکه نگرانی ما بیشتر از سوی شناگران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- 12 نفر که بیشتر آنها نوجوان و جوان بودند به دلیل ناآشنایی با فن شنا از آغاز سال 99 تاکنون در استخرهای ناایمن و غیراستاندارد کشاورزی استان یزد جان خود را از دست داده اند که به گفته مسوولان امر این آمار نسبت به سال قبل رو به افزایش است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تیم های ملی شنا گفت: شرایط کرونا بهتر شود تعداد شناگران حاضر در تمرین را افزایش خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۰    
انصاری گفت: شنا کردن در استخر پس از یک وقفه زمانی 4 ماهه برای شناگران دشوار بود و امیدوارم رفته رفته شرایط مثل سابق شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۶    
حضرتی گفت: استخر آزادی پس از بازگشایی برای ملی پوشان شنای کشورمان به طور مرتب ضدعفونی می شود.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۰    
فدراسیون شنا در پیامی درگذشت محمد صباغ از شناگران اسبق استان اصفهان را تسلیت می گوید.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون شنا برای حمایت از ملی پوشان خود نیاز به حمایت مالی دارد و بدون تردید مدیران آن دلسوزان واقعی شناگران ملی هستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به مرگ سالیانه 430 نفر بر اثر غرق شدگی در رودخانه های کشور گفت: رها کردن زباله در آب می تواند منجر به غرق شدن شناگران در آب های جاری شود.