سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۶:۳۶Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عبدالمالک ریگی»

آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۱    
شبکه تلویزیون بی بی سی بارها تبدیل به تریبونی برای گروه های تروریستی ای شده که دستشان به خون مردم ایران آلوده بود. برای مثال پیش از دستگیری عبدالمالک ریگی سرگرده گروهک تروریستی جندالله، شبکه بی بی سی با وی در آنتن زنده این شبکه گفتگو کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رضا احمد زاده روزی که عبدالمالک ریگی را سربازان گمنام امام زمان(عج) را در آسمان شکار کردند در پوست خود نمی گنجیدیم و روزی که از کلیات جریان دستگیری و تبادل جیسون رضائیان جاسوس کارکشته اوباما رئیس جمهور مودب ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
انتشار برای نخستین بار؛ عبدالمالک ریگی از چگونگی دستگیری اش می گوید!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۷    
گروهک های جدایی طلب ایران در جنوب شرق و جنوب غرب کشور همواره به لحاظ فکری و مالی وابسته به سعودی ها بودند. از عبدالمالک ریگی و دار و دسته اش که خود را جندالله می نامیدند تا جنبش الاحوازیه و تجزیه طلب هایی که به دنبال جدا کردن بخش هایی از خوزستان از ایران هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالمالک ریگی فرایند دستگیری خود توسط وزارت اطلاعات را بسیار پیچیده دانست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در ویدیویی که نخستین بار منتشر شده عبدالمالک ریگی سرکرد گروه تروریستی از دستگیری اش می گوید.
سیما نیوز: ویدئویی از اعترافات عبدالمالک ریگی که از چگونگی دستگیری صحبت می کند برای اولین بار منتشر شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: آرمین رحیمیان بازیگر سینما و تئاتر که فیلم کوتاه تف به کارگردانی مشترک او و عماد امامی نیا در بخش داستانی مسابقه سینمای ایران در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۲    
به گزارش اطلاعات روز# سریال #خانه_امن که این روزها مورد توجه مخاطبین داخلی و خارجی قرار گرفته است در بعد پنهان خود تحیر سرویس های طالاعاتی دنیا را به دنبال داشته است تاجایی که فوکویاما از تخیلی بودن این سریال در توئیتی مینویسید ایران با خانه امن میخواهد امنیت را به جامعه خود تلقین کند هرچند که او ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همرزم شهید شوشتری گفت: سردار شوشتری خود را وقف امنیت در سیستان بلوچستان کرد و در اول خاکریز مبارزه با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی قرار گرفت و موفق شد که در اولین گام، تعداد زیادی از عشایر سیستان و بلوچستان را جذب سازمان کند و به عنوان طرح طوائف درآورد.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۶    
کلام تازه | یک بازنشسته نیروی انتظامی می گوید: درجریان تروریستی گروهک عبدالمالک ریگی؛ فرمانده سراوان بودم و با یک تیم قوی توانستیم انبار ذخیره شده از بمب را در آن منطقه کشف و عوامل این اقدام را دستگیر کنیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای همکلاس بودن مداح اهل بیت با “عبدالمالک ریگی” را ببینید.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون اسبق ستاد عملیات نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه بسیاری از لایه های عملیات دستگیری ریگی هنوز محرمانه است، گفت: شاهکار نیروی هوایی ارتش جلوگیری از خروج هواپیما از مرز بود که در نیمه شب رخ داد. شجاعت خلبان ما در مجبور کردن هواپیما برای نشستن در بندرعباس ستودنی بود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۴    
آشنایی مهدی مختاری مداح معروفی که بسیاری او را می شناسند با عبدالمالک ریگی، ماجرایی خواندنی است که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آشنایی مهدی مختاری مداح معروفی که بسیاری او را می شناسند با عبدالمالک ریگی، ماجرایی خواندنی است که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه یه روز تازه گفت: عبدالمالک ریگی با کمک تیم پدافند دستگیر شد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۱    
جشنواره فجر، بعد از ظهر سومین روز جشنواره، شلوغ ترین زمان خود را تجربه کرد. نمایش فیلم روز صفر که روایتی پر جاذبه از ماجرای به دام افتادن عبدالمالک ریگی است، توانست هم سالن های مرکز جشنواره را لبریز از جمعیت کند و هم تحسین اغلب کارشناسان و منتقدان را برانگیزد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۵    
به گزارش گلستان 24؛ به نقل از مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: عبدالمالک ریگی بدشانسی آورد، زمانی دستگیر شد که شبکه های اجتماعی به این شکل نبود وگرنه همین جماعت هشتگی، براش هشتگ آزادی میزدن و بیگناه معرفیش میکردن.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۱    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: عبدالمالک ریگی بدشانسی آورد، زمانی دستگیر شد که شبکه های اجتماعی به این شکل نبود وگرنه همین جماعت هشتگی، براش هشتگ آزادی میزدن و بیگناه معرفیش میکردن. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گفتگو با خانواده شهید جواد عبداللهی که در عملیات مقابله با عبدالمالک ریگی به شهادت رسید، خیلی سخت نیست و با مهربانی تمام می پذیرند که درباره جواد حرف بزنند، هرچند که می گویند درباره او و مهربانی هایش بین فامیل و همسایه ها زیاد حرف زده اند.
598   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با بازداشت سرکرده گروهک تروریستی تندر، به سراغ همه چهره های جاسوس یا تروریستی رفته ایم که بیرون مرزهای کشورمان بازداشت شده اند. عبدالمالک ریگی و روح الله زم از مهمترین چهره های بازداشت شده هستند.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در سالهای اخیر قدرتنمایی اطلاعاتی ایران در بیرون از مرزهای کشورمان باعث شد تا سرکردگان بسیاری از گروه های تروریستی در دام تیم های اطلاعاتی – امنیتی ایران گرفتار شوند. یکی از مشهورترین چهره هایی که در برابر اقتدار اطلاعاتی ایران سر تعظیم فرود آورد، عبدالمالک ریگی بود ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چند سال پیش جمهوری اسلامی یکی از جوانان فعال مدنی را در حالی که سوار بر هواپیما بود دستگیر و به اعدام محکوم کرد... او عبدالمالک ریگی است... آن هایی که از روی چهره قضاوت می کنند همان موجوداتی هستند که اگر ریگی هم زنده بود برایش( نه به اعدام) میگفتند چون خون انسان های بی گناه برایشان ذره ای ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جیش الظلم به نام گروهکی برمی گردد که درواقع به ظلم معروف است تا عدل. کاربران توئیتر هم علت چنین حمله ناشیانه ای را خودنمایی به آمریکا و عربستان دانسته اند تا شاید نظر آن ها را برای حمایت های مالی جلب کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۰    
زاهدان- گدارناهوک نام یک پاسگاه مرزی در جنوب سیستان و بلوچستان است که وهم گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی نخستین بار اینجا به جان ایرانی ها افتاد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت: حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم در یک برنامه تلویزیونی از ماجرای دیدار با حاج قاسم بعد از دستگیری ریگی سخن گفت. حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم و منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم در برنامه دستخط با بیان اینکه با عبدالمالک خیلی درگیر بودم به ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۳    
دکتر حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم و منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم مهمان برنامه این هفته دست خط بودند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم در برنامه دست خط از ماجرای دیدار با حاج قاسم بعد از دستگیری ریگی سخن گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار محرمانه حضور عبدالمالک ریگی را در یکی از پروازها در روز سوم اسفندماه 1388 تأیید می کند. سرکرده گروه تروریستی جندالله از فرودگاه بین المللی دبی به مقصد بیشکک قرقیزستان برای ملاقات با نماینده ویژه امنیتی ایالات متحده آمریکا در حال پرواز بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روز شنبه نهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۹    
25 اسفندماه سال 84 بود که حادثه دردناکی توسط یک گروهک تروریستی در منطقه تاسوکی سیستان و بلوچستان به وقوع پیوست و عده ای از خدا بی خبر 22 نوجوان و جوان را در کمال بی رحمی و با رگبار گلوله به شهادت رساندند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرح عملیات موفق و پیچیده نیرو های نظامی و انتظامی کشور علیه گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی در 17 اسفند 1387 را در ادامه مشاهده می کنید.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۶    
سلام نو - سرویس فرهنگ و هنر : در روزهای اخیر زمزمه هایی مبنی بر خبر ساخت فیلم تازه ای با محوریت عبدالمالک ریگی شنیده می شود، این فیلم سومین اثری است که به ماجرای عبدالمالک ریگی می پردازد و قرار است اعترافات او را به تصویر بکشد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۴    
به مناسبت سالروز علمیات آسمان و دستگیری سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان فیلمی را ببنید. به مناسبت سالروز علمیات آسمان و دستگیری سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان فیلمی را ببنید.
شریان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روایتی از شخص پشت پرده فعالیت های تروریستی عبدالمالک ریگی به مناسبت 4 اسفندماه؛ سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی را مشاهده می نمایید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۰    
10 سال پیش در چنین روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات توانسته اند در یک عملیات پیچیده، ریگی را در آسمان جمهوری اسلامی ایران درحالی که از دبی به بیشکک سفر می کرد، دستگیر کنند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات دستگیری عبدالمالک ریگی، رئیس گروهک تروریستی جندالشیطان، یکی از بزرگ ترین و پیچیده ترین عملیات های اطلاعاتی و امنیتی کشور محسوب می شود که در چهارم اسفند 1388 انجام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۵    
بعید است شاهد یک اتفاق شگفت انگیز در حوزه اکران عمومی باشیم. از این منظر می توان تاکید کرد گیشه سینمایی که متکی بر فیلم های جشنواره فجر بسته شود، گیشه ای شکست خورده است و اقتصاد سینما عمدتاً مبتنی بر فیلم های عمدتاً کمدی است که در جشنواره حضور نداشتند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: در فهرست آثار جشنواره امسال چندین فیلم با سوژه های تاریخ معاصر حضور دارند که اتفاقات تاریخی و سیاسی پس از انقلاب اسلامی را روایت کرده اند ...
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
روز صفر اولین ساخته سعید ملکان در مقام کارگردانی است که قصه دستگیری عبدالمالک ریگی را روایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۱    
روز صفر اولین ساخته سعید ملکان در مقام کارگردانی است که قصه دستگیری عبدالمالک ریگی را روایت می کند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲    
فیلمنامه روز صفر با نگاه یک سویه و جناحی به مسئله دستگیری عبدالمالک ریگی پرداخته است، فردمحوری در فیلم غوغا می کند و روایت ناقص از این اتفاق، انتقادها را برانگیخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۲:۲۵    
سعید ملکان در نخستین اثر سینمایی خود، دستگیری عبدالمالک ریگی را به تصویر کشید.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، یک نفر دارد به دنبال ریگی می گردد. سایه به سایه. کوه به کوه. یکه و تنها. و دست آخر در آسمان پیدایش می کند. ملکان با روز صفر روایتگر داستانی است که حس امنیت و غرور ملی را نه بر پرده های سینما بلکه در دل تک تک مخاطبان اکران می کند. ...
سیمرغ   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در این مقاله به نقد و بررسی فیلم "روز صفر" سعید ملکان می پردازیم. ملکان برای اولین فیلمش به سراغ عبدالمالک ریگی و ماجرای دستگیری او رفته است
سینما سینما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
سینماسینما ، پگاه هوشنگی روز صفر داستان دستگیری عبدالمالک ریگی است. یک جدال پلیسی اطلاعاتی خوب از روند دستگیری رهبر گروه جندالله. یک فیلم ملی امنیتی با بیگ پروداکشن قوی و روایتی متفاوت از اتفاقی که اگر به وقوع می پیوست فاجعه معاصر بود . ...