یکشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۷:۱۵Dec 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت شهرک های صنعتی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد از داوری یازده ایده ارسالی به رویداد شناسایی فرصت های سرمایه گذاری نوین یزد خبر داد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:هم اکنون 96 طرح زیرساختی با اعتبار افزون بر 5000 میلیارد ریال در شهرک های صنعتی استان در دست اجرا است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه گفت: شهرک صنعتی کرمانشاه بزرگترین شهرک صنعتی در غرب کشور که در حال آماده سازی برای بخش صنعت استان و غرب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت:ضمانت نامه اعتباری به مبلغ هزار و 100 میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون برای 30 واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان صادر شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از سمنان، نشست تخصصی بررسی راهکارهای سرمایه گذاری در حوزه شهری با حضور دکتر موسوی شهردار سمنان، دکتر باقری مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از آماده سازی و آسفالت ریزی خیابان های اصلی ناحیه صنعتی نیر با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:بخش نخست طرح افزایش ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شیراز تا اسفند ماه امسال و بخش تکمیلی نیمه دوم سال آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون 30 میلیارد تومان برای ایجاد و توسعه زیرساخت های صنعتی در نگارخاتون هزینه شده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
هشت صبح/سمنان معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از وجود نزدیک به 50 متقاضی در صف دریافت پروانه بهره برداری برای راه اندازی شهرک صنعتی غیردولتی در سطح کشور خبر داد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی با اشاره به اینکه مشکلات ارزی واحدهای تولید حل می شود، گفت: تامین ارزی واحدهای تولیدی امری ضروری و مهم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: طی 2 سال گذشته 23 ایده استارت آپی از مجموع 45 ایده استارت آپی در حوزه کسب وکار صنعتی در این استان پس از طی مراحل اجرا و جذب سرمایه گذار، تجاری سازی شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: طی 2 سال گذشته 23 ایده استارت آپی از مجموع 45 ایده استارت آپی در حوزه کسب و کار صنعتی در این استان پس از طی مراحل اجرا و جذب سرمایه گذار تجاری سازی شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از استقرار و فعالیت 160 واحد تولیدی و طرح صنعتی دانش بنیان و مستعد دانش بنیان در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
این اردو با مشارکت بنیاد ملی نخبگان، بسیج رسانه،استانداری، دانشگاه یاسوج، پارک علم و فناوری، شرکت شهرک های صنعتی و سازمان بازنشستگی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۲    
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد برای واگذاری حق بهره برداری از چهار پروژه در شهرک های صنعتی، لیا، حکیمیه و خرمدشت را مطابق با اطلاعات درج شده در زیر و از طریق مزایده عمومی واگذار کند. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مجیدی گفت: با هدف ارتقای زیست بوم نوآوری و فناوری استان، راه اندازی دو پردیس علم و فناوری مشترک با دانشگاه بیرجند و شرکت شهرک های صنعتی استان و همچنین مرکز رشد مشترک با دانشگاه قاین در حال پیگیری است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۲    
بازدید کارشناسان غذا، دارو و شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی پادنا علیا و قول مساعد جهت اخذ مجوز شروع واگذاری به متقاضیان طرح های اشتغال زایی
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از بهره برداری از 3300 واحد تولیدی، صنعتی و کارگاهی در شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: در این واحدها برای افزون بر 40 هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: تمایل برای ایجاد واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان بسیار بیشتر از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از سرمایه گذاری 8هزار میلیارد ریالی در شهرک های صنعتی استان از آغاز سال تاکنون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: شهرک تخصصی آب شهرستان نیر جزو یکی از منحصر به فردترین شهرک های تخصصی کشور محسوب می شود که در زمینه بسته بندی محصولات آب معدنی و تولید فرآورده های نوشیدنی فعالیت می کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بدینوسیله از کلیه سهامداران شرکت خدماتی شهرک صنعتی شماره سه بندرعباس (سهامی خاص ) به شماره ثبت 15958 و شناسه ملی 14005181480 دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده که راس ساعت11 مورخ 27/09/1402 در آدرس بندرعباس ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در حاشیه بازدید این گروه از مزرعه میل بورم در سرآبتاوه، مسئول تولید این مزرعه گفت: هم اکنون 15 مزرعه میل بورم با تولید 3 هزار و 700 سبد تولید مزرعه داریم. کریمی افزود: این کرم 52 درصد پروتئین دارد که می تواند برای استفاده در مزارع تولید ماهی و مرغ استفاده شود. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نصر: سرپرست شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز در این نشست با بیان اینکه اولین قرارداد همکاری فن بازار منطقه ای کشور با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در سال 92 امضا شد، گفت: این استان از استان های پیشرو در همکاری با حوزه فن بازارها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از تامین زیرساخت منطقه ویژه اقتصادی در 49 هکتار زمین خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، میز خدمت شهرک صنعتی بزرگ شیراز با حضور دکتر ابراهیم عزیزی نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و مهندس سید مصطفی هاشمی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس برگزار و مسایل ومشکلات 14واحد تولیدی و صنعتی بررسی و رسیدگی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شرکت شهرک های صنعتی یزد همزمان با هفته پژوهش با همکاری دانشگاه یزد رویداد شناسایی فرصت های سرمایه گذاری را برگزار می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
احمد ابوالحسنی، نایب رئیس اتاق اصناف تهران از صدور 11 مجوز راه اندازی شهرک صنفی از سوی هیئت وزیران خبر داد و گفت: در راستای ساماندهی بیشتر اصناف، شرکت شهرک های صنعتی مجوز احداث و ایجاد 11 شهرک صنفی را از هیئت وزیران برای اصناف تهران اخذ کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بر رفع مشکلات تأمین برق شهرک های صنعتی اقلید تاکید کرد و گفت: در زمینه تامین برق تعدادی از شهرک های صنعتی فارس در مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری موارد مهمی به تصویب رسیده است که تأمین برق شهرک های صنعتی اقلید نیز با این مصوبه انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در 8 ماهه نخست سال جاری، تعداد 33 طرح تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد بهره برداری قرار گرفت که با شروع به کار این واحدهای تولیدی، برای بیش از 800 نفر اشتغال ایجاد شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج، به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه قدس گیلان میز خدمت تخصصی با حضور 19 مدیر دستگاه اجرایی و خدماتی استان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۶    
کاشف اسرار -مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در گفتگو با گیلان امروز از ایجاد نخستین شهرک اختصاصی اصناف با ایجاد شهرک اتومبیل در زمینی به مساحت 17 هکتار در مجاورت شهرک صنعتی سفیدرود رشت واقع در جیرده خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
میز خدمت جهادی، تخصصی به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه قدس گیلان و شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان برپا شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به مناسبت هفته بسیج میز خدمت جهادی، تخصصی به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه قدس گیلان و شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان برپا شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۵    
یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از مشکلات اصلی شهرک های صنعتی استان کمبود انرژی برق است که با اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان از جمله ایجاد پست برق و احداث دو شهرک تخصصی خورشیدی به رفع ناترازی انرژی در واحدهای صنعتی استان پایان می دهد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به مصرف صرفاً 200 هزار مترمکعب گاز در ساعت در کل 29 شهرک صنعتی استان، گفت: این میزان مصرف گاز نه توجیه ذخیره سازی دارد و نه توجیه قطع شدن.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۰    
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد برای عملیات اجرای شبکه آبیاری شهرک صنعتی کاسپین باتوجه به اطلاعات درج شده در زیر مناقصه عمومی دو مرحله ای برگزار کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: با توجه به افزایش اراضی صنعتی در ملایر که تا پایان سال محقق می شود، یک شهرک صنفی- صنعتی احداث خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 2 سال اخیر بیش از 20 میلیارد تومان برای زیرساخت های ناحیه صنعتی یانچشمه هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اتمام مطالعات ایجاد خوشه صنعتی پوشاک و نساجی، پیاده سازی و اجرای این خوشه صنعتی به زودی در استان اردبیل آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: فاضلاب شهرک صنعتی کاشمر تا 6 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: یک شهرک جدیدالاحداث در حد و اندازه شهرک صنعتی بوعلی در 200 هکتار پهنه صنعتی جدید در شهرستان همدان پیش بینی شده که به زودی کلنگ زنی خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین: رضا صفاری ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: استقرار طرح بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع کوچک با استفاده از مدیریت تجمیعی سمت تقاضا (DSM) و با هدف حفاظت از منابع انرژی در شهرک صنعتی کاسپین استان کلید خورد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۳    
دکتر مقیمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور از واحدهای تولیدی شهرستان محلات بازدید نمود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۳    
دکتر مقیمی معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور در ادامه سفر به استان مرکزی از واحدهای تولیدی شهرستان دلیجان بازدید نمود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: از 33 شهرک صنعتی گیلان تا کنون تصفیه خانه 11 شهرک دایر و فعال شده است که سه مورد از آنها در دولت سیزدهم در شهرک های صنعتی لاهیجان، کوچی چال فومن و لوشان راه اندازی شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان از آغاز عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی با حدود 342 میلیارد ریال اعتبار در شهرک آرادان و ناحیه تویه دروار در آذر ماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: مشارکت این شرکت در تامین زیر ساخت های آب، برق و گاز شهرک های صنعتی که باید توسط شرکت های خدمات رسان انجام شود، میسر نیست و تنها هزینه های سرمایه گذاری واحدهای صنعتی را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: یکی از دلایل اقبال کم صنایع در استفاده از پساب تصفیه شده شهرک ها و نواحی صنعتی، در دسترس بودن آب تمیز و ارزان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: در یک سال اخیر افزون بر 125 میلیارد ریال در پروژه های زیرساختی شهرک های صنعتی آباده هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: بسته های حمایتی و بسته های سرمایه گذاری صنایع کوچک به سرمایه گذاران هم مهیا شده است.