چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۲۰Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه 20»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از سفر جو بایدن به ایتالیا برای شرکت در نشست گروه 20 و دیدار با رئیس جمهور فرانسه در ارتباط با تنش های اخیر میان پاریس و واشنگتن خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل افغانستان گفت: برگزاری نشست گروه 20 و پیش از آن، نشست ویژه سازمان ملل برای افغانستان در ژنو و ارائه بسته های کمک های انسان دوستانه به افغانستان، نشان می دهد که غرب تا اندازه ای متوجه مسئولیت خود در قبال وضعیت کنونی افغانستان شده، اما این راه هیچ کمکی به مردم افغانستان نکرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۵    
کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا برای شرکت در نشست سران گروه 20 به ایتالیا سفر کرده و پس از آن برای حضور در اجلاس آب و هوایی گلاسکو، عازم بریتانیا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن رییس جمهوری آمریکا برای شرکت در دو اجلاس گروه 20 و اجلاس آب و هوایی گلاسکو به ایتالیا و انگلیس سفر می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه چین یک طرح چهار بخشی را برای رسیدگی به مشکلات موجود در افغانستان به سران کشورهای 20 اقتصاد بزرگ جهان پیشنهاد کرد. به گزارش شفقنا از آریانا نیوز، سران گروه 20 از روز گذشته به این سو درباره افغانستان و وضعیت بحرانی بشری در کشور رایزنی کردند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سران کشورهای گروه 20، به غیر از پوتین و شی، در نشستی فوق العاده با وجود به رسمیت نشناختن طالبان، برای کمک به حل بحران اقتصادی- انسانی این کشور متعهد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه چین با اشاره به اینکه مسئولیت وضعیت کنونی افغانستان به عهده کشورهای مسبب آن است، از اعضای گروه 20 خواست به توسعه صلح آمیز در این کشور کمک کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ویدئویی که سرفه کردن پوتین را در حین گفت وگو با وزرا در کاخ کرملین نشان می دهد، یک روز پس از انکار ابتلا به کووید-19 از سوی وی، منتشر شد. از آنجایی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در نشست مجازی گروه 20 افغانستان هم شرکت نکرد، گمانی زنی ها پیرامون ابتلای وی به ویروس کرونا بیشتر شد. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رهبران 20 کشور صنعتی جهان بر سر کمک های انسان دوستانه به افغانستان به توافق رسیدند. به نقل از رویترز، رهبران این 20 کشور طی نشستی مجازی روز گذشته - سه شنبه- با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند. این نخستین نشست این کشورها پس از به قدرت رسیدن طالبان در افغانستان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵    
نخست وزیر ایتالیا سه شنبه پس از میزبانی یک نشست فوق العاده گفت، گروه 20 اقتصاد مهم جهان برای مقابله با بحران انسانی در افغانستان متعهد است، حتی اگر این به معنای هماهنگ کردن تلاش ها با طالبان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس دوره ای گروه 20 تاکید کرد که این گروه برای مقابله با بحران انسانی در افغانستان مصمم است، حتی اگر این به معنی هماهنگی تلاش ها با طالبان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
هیئت طالبان روز سه شنبه با مقامات اروپایی و آمریکایی در اولین دیدار سه جانبه از زمان تسلط این گروه بر افغانستان دیدار کرد. این دیدار با تعهد گروه 20 برای همکاری جهت نجات افغانستان از یک فاجعه انسانی همزمان بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ماریو دراگی نخست وزیر ایتالیا که ریاست نشست فوق العاده گروه 20 درباره افغانستان را برعهده داشت، گفت: ارتباط با دولت طالبان در افغانستان مورد نیاز است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به نقل از یورونیوز، این خبر همزمان با دیدار نمایندگان اتحادیه اروپا با طالبان در دوحه قطر منتشر شد. قرار است نماینده اتحادیه اروپا تخصیص این بودجه را در نشست گروه 20 که در ایتالیا جریان دارد با دیگر رهبران عضو در میان بگذارد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر هند خواستار ارائه کمک های انسانی فوری و بدون مانع تراشی به شهروندان افغان شد. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، نارندرا مودی ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۲    
رهبران گروه 20 دیروز برای بررسی بحران فزاینده در افغانستان دیدار کردند تا به اصطلاح تصمیماتی برای کمک به حل بحران اقتصادی این کشور گرفته شود
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امیر قطر اعلام کرد، کشورش در ایجاد بزرگترین کریدور هوایی در تاریخ که به خارج کردن هزاران تن با تابعیت های مختلف از افغانستان کمک کرد، سهم داشت. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه الشرق قطر، تمیم بن حمد آل ثانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان تاکید کرد، مساله به رسمیت شناختن حکومت طالبان در افغانستان در دستور کار اجلاس گروه 20 نیست زیرا این دولت فراگیر نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : رییس جمهور ترکیه پیشنهاد ایجاد یک کار گروه در داخل گروه 20 در مورد افغانستان را مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - کاخ سفید و متحدانش که پس از دو دهه اشغال افغانستان با خروج عجولانه از این کشور، وضعیت آشفته ای را برای مردم این سرزمین جنگ زده رقم زده است، مدعی شد رهبران گروه 20 در نشستی مجازی بر تعهد خود برای ارسال مستقیم کمک های بشردوستانه به مردم افغانستان تاکید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید از گفتگوی سران گروه 20 درباره تحولات اخیر افغانستان و خروج ایمن اتباع خارجی از این کشور خبر داد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از رویترز، اورزولا فن در لاین رئیس کمیسیون اروپا سه شنبه 12 اکتبر اعلام کرد اتحادیه اروپا یک میلیارد یورو برای یک برنامه کمک به افغانستان بودجه اختصاص داده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۹    
نشست فوق العاده سران کشورهای 20 اقتصاد بزرگ جهان برای رایزنی درباره افغانستان و وضعیت بحرانی بشری در این کشور آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، رجب طیب اردوغان در دیدار با جو بایدن همتای آمریکایی در حاشیه نشست گروه 20 در رُم درباره مسائلی از قبیل قره باغ، افغانستان و سوریه صحبت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر ایتالیا در حالی قرار است از امروز (سه شنبه) میزبان اجلاس ویژه اقتصادهای بزرگ عضو گروه 20 درباره افغانستان باشد که نگرانی ها در خصوص بروز یک فاجعه انسانی قریب الوقوع در این کشور بعد از به قدرت رسیدن طالبان رو به افزایش است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳    
ایتالیا میزبان نشست ویژه گروه 20 برای بررسی وضعیت افغانستان در پی نگرانی ها از وقوع بحران انسانی در این کشور است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای گروه 20 امروز در نشستی مجازی با هدف بررسی مسئله افغانستان به میزبانی ایتالیا حضور خواهند یافت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبران گروه 20 امروز برای بررسی بحران فزاینده در افغانستان دیدار خواهند کرد. این کشور با بحران مالی روبرو است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست فوق العاده مجازی گروه 20 قرار است فردا (سه شنبه) در مورد افغانستان برگزار شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۶    
سخنگوی کاخ کرملین در خصوص دیدار احتمالی روسای جمهور آمریکا و روسیه در جریان برگزاری نشست سران گروه 20 در رم گفت احتمال انجام چنین دیداری به حضور هر دو طرف در این اجلاس بستگی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴    
سخنگوی کاخ سفید در حالی اعلام کرد که امکان دیدار روسای جمهوری آمریکا و روسیه در حاشیه نشست سران گروه 20 در ایتالیا در حال بررسی است که حضور پوتین در این نشست هنوز بطور صددرصد قطعی نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که برای بهبود روابط با فرانسه در پی پیمان امنیتی آکوس در پاریس به سرمی برد، با "لوئیجی دی مایو" وزیر امور خارجه ایتالیا دیدار و درباره نشست آینده رهبران گروه 20 در رم گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۰    
بلومبرگ به نقل از منابع آگاه از عدم حضور رئیس جمهوری چین در اجلاس گروه 20 در رُم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه از کشورهای گروه 20 خواست تا شروطی را برای به رسمیت شناختن دولت طالبان افغانستان ارائه کنند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا: به نقل از اسپوتنیک، امانوئل ماکرون ، رئیس جمهوری فرانسه از اعضای گروه 20 خواست تا شرایط مشخصی را برای به رسمیت شناختن دولت به رهبری طالبان در افغانستان مشخص کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- رییس جمهور فرانسه از گروه 20 خواست پیام محکمی به گروه طالبان ارسال کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ امانوئل مکرون از گروه20 خواست شرایط شناسایی بین المللی را به خوبی به طالبان تفهیم کند تا این گروه بداند برای دریافت این امتیاز، چه تعهداتی دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه اظهار کرد، احتمالا در جریان نشستش با جو بایدن در حاشیه اجلاس گروه 20 در ماه اینده میلادی خواستار دریافت غرامت از بابت کنار گذاشته شدن آنکارا از برنامه خرید جنگنده های پیشرفته رادارگریز اف-35 خواهد شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در فصل 94 – 93 با حضور 24 تیم و در 2 گروه 12 تیمی پیگیری می شد که ناگهان فدراسیون اعلام کرد مسابقات فصل آتی قرار است در یک گروه 20 تیمی برگزار شود و امسال تعداد تیم های سقوط کننده از هر گروه سه تیم خواهد بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۰    
تهران- ایرنا- فعالان بین المللی محیط زیست امروز ( پنجشنبه) با نخست وزیر ایتالیا که کشورش ریاست دوره ای گروه 20 را بر عهده دارد، در مورد پیشبرد اقدامات جهانی در مسیر مقابله سازنده با بحران تغییرات آب و هوایی دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین یادآور شد که رئیس جمهوری روسیه بعد از مشخص شدن جزییات مربوط به برگزاری نشست اضطراری رهبران کشورهای گروه 20 برای بررسی اوضاع افغانستان، شرکت خود در این نشست سران را اعلام خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۷    
نخست وزیر ایتالیا زمان برگزاری نشست فوق العاده گروه 20 درباره افغانستان را اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر ایتالیا که کشورش ریاست دوره ای گروه- 20 را در اختیار دارد در سخنانی اعلام کرد که نشست فوق العاده این گروه درباره افغانستان 12 اکتبر برگزار می شود. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
با حضور 200 هیات؛ 50 شخصیت عالی رتبه دینی؛ 94 شخصیت سیاسی و دیپلمات به نمایندگی از 70 کشور جهان، گردهمایی گفتمان بینادینی گروه 20 با مشارکت 160 سخنران، در شهر بولونیا ایتالیا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع محلی در ترکیه اعلام کردند رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور قرار است در حاشیه اجلاس سران گروه 20 در رم با همتای آمریکایی خود ملاقات کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رؤسای جمهور ترکیه و آمریکا در حاشیه اجلاس سران گروه 20 در شهر رم در ماه آینده میلادی دیدار خواهند کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور سابق آمریکا هنگام دیدار با رئیس جمهور روسیه گفته مقابل دوربین ها اندکی با او سرسختانه تر رفتار خواهد کرد. به گزارش فارس، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا هنگام برگزاری نشست گروه 20 در ژاپن با ولادیمیر پوتین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا هنگام دیدار با رئیس جمهور روسیه گفته مقابل دوربین ها اندکی با او سرسختانه تر رفتار خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : ایتالیا ریاست دوره ای گروه 20 را بر عهده دارد و به دنبال میزبانی اجلاس ویژه ای در مورد افغانستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری اسپوتنیک روسیه در گزارشی از برگزاری نشست گروه 20 در هفته های آینده با محوریت افغانستان خبر داد.