یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۲۲Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهداری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 296 کیلومتر از جاده های خسارت دیده از سیل سال 1398 خوزستان بهسازی شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان رفع نواقص محور رامهرمز- بهبهان تا پیش از پایان امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۳    
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از افزایش تردد خودروها در خروجی های استان بعد از لغو محدودیت های تردد خبر داد
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: آذر امسال، 159هزار و 996دستگاه کامیون از پایانه های مرزی جاده ای کشور تردد کردند که نشان دهنده رشد عبور و مرور 49درصدی از مرزهای زمینی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 30 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور اختصاص یافت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۷    
تاریخ انتشار: 1399/10/27 معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: نقش رانندگان در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور در آئینه رسانه ها، سینما و تلویزیون مغفول مانده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ملایر از آماده بهره برداری چهار پروژه راهداری در دهه فجر خبر داد و گفت: مجموع تعداد اشتغال ایجاد شده برای این پروژه ها 110 نفر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: پس از بارش برف در دو روز گذشته 60 کیلومتر از محور های مواصلاتی این شهرستان برف روبی و نمک پاشی شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۰    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 12.1 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۱    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 12.1 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره برداری طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه این شهرستان در سال 1400 خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره راهداری شهرستان سنقر گفت: در حاشیه روستای خانقاه و پیج حادثه ساز روستای لنجاب شهرستان سنقروکلیایی در راستای ایمن سازی، نیوجرسی نصب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 12.1 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹    
عملیات لکه گیری و چاله پرکنی با استفاده از آسفالت سرد برای ترمیم رویه آسفالت و ارتقای ایمنی حمل ونقل در راه های ارتباطی شهرستان به همت راهداران تلاشگر شهرستان هشترود در حال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 15 کیلومتر از کریدور شمال - جنوب در حوزه استحفاظی راهداری این شهرستان زیربار ترافیک رفت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام طی مراسمی و با حضور فرماندار ،معاونت راهدار و معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام رییس اداره شهرستان چوار معارفه شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون راهداری لرستان با بیان اینکه 12 درصد فوتی های تصادفات در لرستان مربوط به راکبین موتورسیکلت هستند گفت: امسال آمار فوتی های ناشی از تصادفات در لرستان 28 درصد کاهش یافت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از لزوم ثبت تمامی موارد مورد نیاز ایمنی جاده ای در قرار دادها توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در استان و اداره کل راه وشهرسازی طبق مصوبه کمیسیون ایمنی راه های استان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۳    
مهاباد- ایرنا- به دنبال بارش برف و کولاک در محور اشنویه به ارومیه تعدادی از خودروهای عبوری در این محور و سه راهی آغبلاغ - مرگور گرفتار شدند که با تلاش شبانه روزی ماموران راهداری و هلال احمر رهاسازی شده و به مسیر خود ادامه دادند.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۲    
تاریخ انتشار: 1399/10/27 رئیس شورای سیاست گذاری جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور با ارسال تقدیرنامه ای از عملکرد اداره کل و زحمات مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان در هفته ایمنی حمل ونقل تقدیر و تشکر کرد. ...
تاریخ انتشار: 1399/10/27 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهدی خضری در نشست هم اندیشی انتقال پایانه امیرکبیر که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان و سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شد ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سفر معاون امور عمرانی استاندار ایلام به شهرستان هلیلان آینده هلیلان روشن است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام به قصد بازدید از طرح ها و پروژه های هلیلان صبح امروز سه شنبه23 دیماه به این شهرستان سفر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: 2 مورد از مجموع 25 مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در دست ساخت محورهای ارتباطی این استان تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
تاریخ انتشار: 1399/10/27 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، منصور شیشه فروش در نشست هم اندیشی انتقال پایانه امیرکبیر به خارج از شهر اصفهان اظهار کرد: آلودگی هوا در کلان شهراصفهان و شهرهای بزرگ استان شرایط ویژه ای را ایجاد کرده است. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از ادامه طرح نوسازی ناوگان راهداری قم با خرید 2 دستگاه لودر با ارزشی افزون بر63 میلیاردریال خبرداد .
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهر سازی و دبیر کمیسیون ایمنی راه های کشور با ارسال نامه ای از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تقدیر کرد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از کسب عنوان برتر کشوری در مدت زمان رسیدگی به شکایات حوزه حمل و نقل کالا در آذرماه توسط این اداره کل خبر داد.
نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان به همراه نماینده سازمان صمت استان از مراکز تخلیه و بارگیری کالا در مرکز بار مهدیه بازدید کرد.
معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: ازمجموع 32 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای درکشور ، استان قم درفرآیند ارزیابی عملکرد حائز رتبه سوم جشنواره شهید رجایی شد .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در حال حاضر 150 کیلومتر از راه های شهرستان کبودرآهنگ به روکش آسفالت نیاز دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 49 درصدی کامیون های عبوری از پایانه های مرزی کشور در آذر نسبت به آبان خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اعضای کمیته ساماندهی پایانه های مرزی سازمان تعیین شدند. به گزارش اقتصادتهران، طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اعضای کمیته ساماندهی پایانه های مرزی سازمان تعیین شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اشنویه گفت: از شامگاه گذشته تاکنون 45 دستگاه خودرو که در برف و کولاک شدید محور اشنویه - ارومیه و سه راهی آغبلاغ - مرگور گرفتار شده بودند، رهایی یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: بر اثر بارش برف تردد در گردنه زمزیران محور مهاباد - سردشت به کندی و تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع که در جدول زیر اشاره شده، باقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش یک درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر از افتتاح چهار پروژه راه و شهرسازی همزمان با دهه فجر خبر داد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: راه اندازی پمپ گازوئیل در ترمینال زنجان از خواسته های 10 ساله رانندگان زنجانی است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در محدوده های بیلقان و تونل کندوان سنگین است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاهرود- وزیر راه با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شاهرود آماده پروازهای خارجی است، گفت: در صورت استقبال مردمی، می توانیم شاهد تداوم پروازها باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای فومن از آسفالت 9 کیلومتر راه روستائی در این شهرستان خبر داد .
وزیر راه و شهرسازی گفت: به واسطه محدودیت منابع، ماشین آلات زیادی در سازمان راهداری وجود دارد که سالهاست به واسطه برخی سیاست ها و شرایطی که وجود داشت از کار افتاده شده بودند. در سال جدید یک نهضت فعالی برای بازسازی ماشین آلات را شاهد هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در محدوده های بیلقان و تونل کندوان سنگین است.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 40 درصد جابجایی ها در مسافت های میان و بلند با استفاده از حمل و نقل عمومی جاده ای انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۱    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری و کلنگ زنی 7 پروژه مختلف در حوزه راهداری و راه و شهرسازی در هویزه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 130 رای در حوزه ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا طی 9 ماهه سالجاری صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: محور خلخال به پونل بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانویه مسدود است.
اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در قالب کارگروه استانی از مراکز معاینه فنی استان بازدید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: ارائه سرویس های دربستی مینی بوس از گلستان به مازندران به مدت یک هفته ممنوع شد.