شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۴۷Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حالی برگزار می شود که رسول حق جو، گرافیست خوزستانی، به عنوان نماینده استان خوزستان در بخش مسابقه پوستر جشنواره مذکور حضور دارد.
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از راه یابی یک نمایش از البرز در بخش نمایش های صحنه ای سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نمایش "کمین ژاله" به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی کاری از گروه نگاه نو و نمایش خیابانی "تنهای تنها" به نویسندگی و کارگردانی امیر رجب پور از گروه هنرمعاصر از قزوین به بیست و نهمین جشنواره تئاتر بین المللی فجر راه پیدا کرد. ...
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از انتخاب اثر نمایشی "پاشوره"از خراسان شمالی در بخش صحنه ای (غیررقابتی) سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مدیر کل زندان های استان تهران اعلام کرد: نمایش آخرین بازی اثر استاد فقید زنده یاد “محمود استاد محمد ” برای حضور در جشنواره تئاتر فجر مورد بازبینی حسین مسافر آستانه دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام نتایج نهایی بخش ویژه سرباز انقلاب در سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۱    
با اعلام نمایش های منتخب جهت شرکت در بخش مسابقه تئاتر فجر ، تئاتر ناخوانده به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی افشین محمودی از شیراز به این مسابقه راه یافت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دو نمایش رادیویی هنرمندان واحد نمایش صدای مرکز مازندران به مرحله نهایی بخش رادیوتئاتر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/اصفهان احسان جانمی که تئاترِ بیداری به وقت خون به کارگردانی او، ابتدا از سوی جشنواره تئاتر مقاومت و سپس، از طرف جشنواره تئاتر استانی اصفهان به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شده بود، به انتقاداتی که چند تن از هنرمندان تئاتر دراین باره مطرح کرده اند، پاسخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و داور بازبین سومین جشنواره ملی تئاتر آیات گفت: برگزاری جشنواره آیات جریان تئاتر را زنده نگه می دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر سی و دومین جشنوارۀ تئاتر استان اصفهان اعلام کرد که تئاترهای بیداری به وقت خون و بهشت حکیم الله ، به عنوان آثار برگزیدۀ این دوره از جشنوارۀ استانی انتخاب و بدون اولویت، برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۹    
دو اثر نمایشی از حوزه هنری لرستان به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، نمایش کسوف در میان روز به نویسندگی و کارگردانی محمد نوریان و نمایش اوهام گاو خشمگین به نویسندگی و کارگردانی کاوه نورمحمدی ...
دو نمایش صحنه ای چهارشنبه های غم انگیز به کارگردانی ندا اعتمادی کیا و چگونه بمیرم که مرا دوست داشته باشید به کارگردانی پژمان مهراب پور، از منطقه آزاد اروند به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نمایش ریبوت به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر از مشهد و نمایش ملودی های شهرزاد مدرنیته به نویسندگی و کارگردانی مصطفی لعلیان از سبزوار به عنوان برگزیدگان سی امین جشنواره تئاتر خراسان رضوی معرفی و به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نمایش های "ریبوت " به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد و "ملودیهای شهرزاد مدرنیته" به کارگردانی و نویسندگی مصطفی لعلیان از سبزوار با انتخاب هیات داوران سی امین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور راه یافتند.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از پایان داوری آثار سی و دومین جشنواره تئاتر استان خبر داد و گفت: هشت اثر در مرحله ی نهایی جشنواره حضور داشتند که دو اثر به عنوان نماینده لرستان به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
چهارشنبه های غم انگیز به کارگردانی ندا اعتمادی کیا و چگونه بمیرم که مرا دوست داشته باشید به کارگردانی پژمان مهراب پور، به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره استانی تئاتر اروند برگزار شد که دو اثر برگزیده در این جشنواره به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه می یابند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۷    
گروه استان ها دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی استان کردستان گفت: 8 گروه نمایشی به صورت مجازی در این جشنواره شرکت داشتند که 2 اجرای برتر به جشنواره تئاتر فجر راه خواهند یافت.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۳۵    
فرهنگ امروز/ سید حسین رسولی این روزها، تصمیم گیری درباره شرایط برگزاری سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با توجه به وضعیت اسفناک اجراهای تئاتری زیر سایه کرونا در هاله ای از ابهام قرار دارد. ویروس کووید 19 کاری کرده که اجراهای تئاتری از اسفند ماه سال 98 تعطیل شدند ...
هرمز آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام آرای هفتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم ، نمایش سه بعلاوه یک مساوی است با خاکستر به کارگردانی کمیل جعفری برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از رقابت 6 اثر نمایشی در جشنواره استانی تئاتر خراسان شمالی، دو تئاتر باران اگر بخواهد و دستور از بالا به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
دو اثر نمایشی "قرقره با آهنگ نقاره" به کارگردانی محسن فتحی و "ویولون زن پشت بام" به کارگردانی وحید محمدخانی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
دو اثر نمایشی "قرقره با آهنگ نقاره" به کارگردانی محسن فتحی و "ویولون زن پشت بام" به کارگردانی وحید محمدخانی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- 2 اثر "وقتی زنجره ها شیهه می کشند" و "معصوم مرده" از ارومیه به عنوان 2 نمایش برگزیده سی و دومین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی معرفی و راهی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۵    
نمایش نقش در ستایش ژست از شهرستان خمین به سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نمایش "ابراهیم" از شهرستان محلات به سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.
دو نمایش اسب قاتلین و خانه بدریا آل بویه به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۸    
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، از راه یابی یک نمایش از البرز به ارزیابی نهایی بخش دیگر گونه های اجرایی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
برگزیدگان سی ودومین جشنواره تئاتر مازندران به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲    
ا جزئیات هزینه های 2جشنواره تئاتر آیینی و سنتی و کودک و نوجوان1398 به همراه کمک هزینه گروه های نمایشی جشنواره تئاتر فجر سال قبل با مجموع رقم حدود 4میلیارد و600میلیون تومان منتشر شد. ...
هزینه های انجام شده برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی- سنتی و بیست وششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و نیز کمک هزینه گروه های نمایشی سی وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و بیست وششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در سامانه شفاف سازی سایت وزارت فرهنگ و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
گزارش مالی سی وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و بیست ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منتشر شد؛ گزارش هایی که هم نکته های جالب توجه برای اهالی تئاتر دارد و هم چند ابهام.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
هزینه های انجام شده برگزاری سی وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و بیست ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سامانه شفاف سازی سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
هزینه های انجام شده برگزاری سی وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و بیست ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سامانه شفاف سازی سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معتقد است اهانت به پیامبر بزرگ اسلام(ص) و حمایت رئیس جمهور فرانسه از این اهانت، یک بازی کثیف سیاسی علیه اسلام و مسلمانان است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اشاره به اینکه نباید در شرایط موجود این دوره از جشنواره را با دوره های قبل مقایسه کنیم، تأکید کرد جشنواره سی و نهم بین المللی نخواهد بود. ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی گفت: واقعیت امر مرکز هنرهای نمایشی و در راس آن قادر آشنا به عنوان ریاست مرکز هنرهای نمایشی تمام تلاشش را برای بسته نشدن تئاتر در دو هفته گذشته انجام داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خط باریک قرمز داستان یک گروه مجرم نوجوان در یک زندان است که با کمک چند مربی بازیگری تصمیم می گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند و ناگفته های زندگی خود را از این طریق بیان کنند تا اگر این نمایش موفق بود به این بهانه و برای اجرا در جشنواره بین المللی تئاتر فجر از زندان خارج شوند ...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر فراخوان بخش رادیوتئاتر، با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش منتشر شد. به گزارش گلونی جشنواره بین المللی تئاتر فجر سال هاست امکان گردآمدن هنرمندان سراسر کشور را در یک محفل صمیمی فراهم می آورد تا این هنر ارزشمند هرچه بیشتر به همدلی و توسعه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فراخوان بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در 2 قسمت اصلی و ویژه منتشر شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی تئاتر فجر که از مهمترین رویدادهای بین المللی کشور است و هر ساله در ایام دهه فجر میزبان فعالیت های یک ساله هنرمندان عرصه تئاتر است، در سال جاری در سایه شیوع ویروس کرونا با تغییراتی نسبت به سال های گذشته همراه است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: فراخوان بخش صحنه ای و خیابانی سی و نهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر منتشر شد. به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می شود ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۱    
آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر دقایقی پیش در تالار وحدت آغاز شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که انتظار می رفت حرکت جشنواره تئاتر فجر در شرایط کرونایی متوقف شود اما مسئولان جشنواره تمام تلاششان را می کنند تا فراخوان بخش های مختلف را با توجه به شرایط فعلی و آتی کشور طراحی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
فراخوان بخش های مسابقه نمایشنامه نویسی و مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۰    
محسن حسن زاده در گفتگو با خبرگزاری میزان، پیرامون تعطیلی تماشاخانه های تئاتر طی رزو های آتی گفت: به مناسبت فرارسیدن شهادت امام سجاد (ع) ، تعطیلی تمامی تماشاخانه های تئاتر از اذان مغرب روز یکشنبه 23 شهریور آغاز شده و تا اذان مغرب روز دوشنبه ادامه دارد. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
حسین فرخنده گفت:اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان، در راستای سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با هدف ارتقای سطح کیفی تئاتر پانزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی را جهت معرفی آثار منتخب به جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۷    
از نخل تا بلوط، از خرمشهر تا ایلام، رود زلالی بود که جاری شد و به دریا پیوست. آخرین بار در جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تماشاخانه سنگلج با "رسم عاشقی آبها" درخشید و در شبی به یادماندنی از او تجلیل شد.