جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۱:۳۳Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنگستان»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۴    
بوشهر - ایرنا - غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه با همراهی محمد هادی رستمیان معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از نخیلات خسارت دیده از سامانه بارشی مونسون در منطقه تنگستان بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به آسیب محصول نخیلات شهرستان های دشتی و تنگستان گفت: بررسی ها نشان می دهد 100 درصد محصول نخلستان ها شامل رطب و خرما خسارت دیده اند.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۵    
بوشهرنیوز: اگرچه عذرخواهی لطفی ستودنیست اما کافی نبوده و فرماندار تنگستان تا حصول نتیجه و اعلام آن به مردم نباید کار را تمام شده دانسته و به اصطلاح با یک عذرخواهی قضیه را تمام شده بداند.؛
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: در برخی از شهرستان ها به خصوص شهرستان های دشتی و تنگستان، مقداری مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته تحت عنوان مرغ دولتی و شرکت پشتیبانی امور دام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- توزیع مرغ های تاریخ مصرف گذشته در شهرستان تنگستان علاوه بر عذرخواهی فرماندار این شهرستان، واکنش شرکت پشتیبانی امور دام را در پی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۶    
فرماندار تنگستان با اشاره به انتقال مرغ منجمد تاریخ گذشته از تهران به تنگستان با نرخ ارزان تر از قیمت مصوب گفت: تاکنون 90 درصد از 600 کیلوگرم این محموله جمع آوری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرماندار تنگستان بابت توزیع 600 کیلوگرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان عذرخواهی کرد.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: فرماندار شهرستان تنگستان گفت: دستورالعمل صیانت از حقوق شهروندی و گسترش عفاف در تنگستان تدوین شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۳    
خدیجه جمالی از برگزاری جلسه کمیسیون پزشکی تعیین شدت معلولیت در بهزیستی شهرستان تنگستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی سد باهوش در شهرستان تنگستان با 200 میلیارد تومان اعتبار هفته دولت آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تغییر رنگ شهرستان تنگستان از قرمز (خیلی پرخطر) به نارنجی (پرخطر) پس از سه هفته رنگ قرمز از نقشه این استان حذف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱    
امام جمعه اهرم گفت: بر اثر بارندگی سامانه چند روز گذشته بیش از 50 درصد محصول نخداران از چرخه برداشت خارج شده و خسارتی بالغ بر 30 میلیارد تومان به کشاورزان وارد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱    
بوشهر- امام جمعه اهرم گفت: مسئولان نسبت به جبران خسارت محصول نخیلات کشاورزان که بر اثر بارندگی سامانه چند روز گذشته آسیب دید اهتمام ورزند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت:برای احداث سد باهوش در شهرستان تنگستان اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان مصوب شده و درهفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تنگستان گفت: علاوه بر پرداخت خسارت، خرمای ترش باغداران نیز با قیمت 3 هزار و 500 تومان خریداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در استان بوشهر نشان می دهد شهرستان تنگستان و دیلم در وضعیت نارنجی و شهرستان های بوشهر، جم، دشتستان، عسلویه، کنگان و گناوه در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در استان بوشهر نشان می دهد شهرستان تنگستان و دیلم در وضعیت نارنجی و شهرستان های بوشهر، جم، دشتستان، عسلویه، کنگان و گناوه در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از آغاز ساخت سد باهوش در اهرم تنگستان در هفته دولت خبر داد و گفت: برای ساخت این سد 200 میلیارد تومان تخصیص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: پارسال بیشترین فرزندآوری در شهرستان دَیِّر با 13.3 و کمترین میزان را در شهرستان تنگستان با 10.1 در هر 1000 نفر جمعیت ثبت شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تغییر رنگ شهرستان تنگستان از قرمز (خیلی پرخطر) به نارنجی (پرخطر) پس از سه هفته رنگ قرمز از نقشه این استان حذف شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تغییر رنگ شهرستان تنگستان از قرمز (خیلی پرخطر) به نارنجی (پرخطر) پس از سه هفته رنگ قرمز از نقشه این استان حذف شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۴    
اتحاد خبش: نماینده دشتی و تنگستان پنج شنبه 13 مردادماه در جلسه میز ملی خرما گفت: باید به دنبال مدیریت عاشورایی باشیم نه مدیریت شعاری، نباید خستگی بر ما غالب شود، از کمبود و مشکلات نهراسیم باید پیگیری بیش از حد داشته باشیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: خسارت نخل داران اهرمی پیگیری و جبران می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: محصول خرما تا زمانی که در سطح ملی متولی و سازمانی نداشته باشد در زمینه فروش صادرات و قیمت شاهد مشکل خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات حوزه نخل و خرما، تأسیس سازمان خرما ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برطرف کردن مسائل و مشکلات مربوط به محصول خرما در گرو تاسیس سازمان این محصول در کشور است که باید هرچه سریع تر این خواسته عملیاتی شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: میزان خسارت های وارده به نخیلات استان بوشهر مشخص نیست و در روزهای آینده بهتر مشخص خواهد شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۹:۱۵    
نشست این هفته انجمن اهل قلم تنگستان به برگزاری کارگاه داستان با حضور استاد فرید میرشکار اختصاص یافت.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۴:۵۵    
راضیه فلاح، خبرنگار: مقصد این هفته سردر شهر تنگستان است. محال است نام تنگستان شنیده شود و اسم رئیس علی دلواری به ذهن نیاید. تاریخ این منطقه از استان بوشهر براساس رشادت و مبارزه پایه ریزی شده و نفس که می کشی، ذره ذره اکسیژن برایت عطر دیگری دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: با تلاش های صورت گرفته مسیر اهرم - فراشبند بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: عوامل راهداری این شهرستان در تلاش هستند تا محور اهرم به کلمه که به علت ریزش کوه مسدود شده بود طی 24 ساعت آینده به طور کامل بازگشایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهرگفت: با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای ، محور اهرم-فراشبند در شهرستان تنگستان بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرماندار تنگستان استان بوشهر گفت: عوامل راهداری این شهرستان در چند شیفت کاری عملیات بازگشایی مسیر اهرم به کَلَمِه را در دستور کار دارند و تلاش می شود در 24 ساعت آینده، این مسیر بازگشایی شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تنگستان گفت : مرحله اول واکسیناسیون تب برفکی با شروع واکسیناسیون در دامهای سبک (گوسفند و بز) روستایی از روز دوشنبه 10 مرداد آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش های مهارتی بر اساس نیاز بازار کسب و کار استان بوشهر ارائه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنگستان گفت: در پی بارش های اخیر سازه های آبخیزداری تنگستان به صورت کامل آبگیری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۷    
معاون عمرانی فرماندار تنگستان از مسدود شدن مسیر اهرم به کلمه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۵    
طرح پرورش ماهی در قفس با ظرفیت هزار و 250 تن در قالب 10 قفس که با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه و بخش خصوصی اجرا شده است، در بندر رستمی شهرستان تنگستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۸    
مدیرکل بحران استان بوشهر از ادامه بارش باران در نقاط مختلف استان خبر داد و گفت: به سبب ریزش کوه، محور اهرم تنگستان مسدود است و فردا عملیات بازگشایی آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- معاون برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری تنگستان گفت: بر اثر ریزش کوه مسیر راه اهرم - فراشبند مسدود شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: بارندگی تا کنون بیش از 12 میلیون مترمکعب آب به شبکه های آبیاری تنگستان و دشتستان تزریق کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بارش های روزهای اخیر سد انحرافی اهرم در شهرستان تنگستان را سرریز و نخلستان ها را سیراب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف شناور حامل محموله قاچاق در بندر بوالخیر تنگستان خبر داد و گفت: از این شناور تجهیزات پزشکی به ارزش 3میلیارد تومان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۰    
آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان های استان بوشهر نشان می دهد شهرستان تنگستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و دو شهرستان دیر و کنگان نیز از آبی به زرد تغییر وضعیت داده اند.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر گفت: با اقدامات صورت گرفته در کانال های مجاری سیل ناشی از بارندگی اخیر در دشتستان و تنگستان تهدیدات ناشی از سیل که در ادوار گذشته باعث خرابی و خسارت در استان بود تبدیل به فرصت و سیراب شدن نخیلات شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در استان بوشهر نشان می دهد شهرستان تنگستان قرمز و شهرستان های دیر، دیلم، کنگان، گناوه و عسلویه در وضعیت زرد کرونا قرار دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تهدید سامانه بارشی مونسون در استان به فرصت تبدیل شد گفت: با تدابیر ویژه و همکاری اعضا ستاد مدیریت بحران استان، بارش باران میلیون ها نخل در استان از جمله در دشتستان و تنگستان را سیراب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی بارندگی های روزهای اخیر سد انحرافی اهرم در شهرستان تنگستان سرریز شد و آب آن راهی نخیلات شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۹    
بوشهر - ایرنا - استاندار بوشهر گفت: آب سد انحرافی اهرم تنگستان پس از آبگیری در سیلاب روز گذشته در سه کانال اصلی با ظرفیت 6 مترمکعب در ثانیه برای آبیاری نخیلات این منطقه رهاسازی شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر:معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار تنگستان گفت: پس از بارندگی اخیر، خسارت چندانی به نخیلات اهرم وارد نشده است.