چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۷Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۷    
نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی امروز سه شنبه 18 آذر ماه برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۸    
کاور تأمین سرمایه؛ ریشه ای ترین مانع توسعه معادن ایران 1 با این که ایران از نظر ذخایر معدنی غیر نفتی مقام پنجم جهان را دارد ولی از نظر بهره برداری وضعیت خوبی ندارد 2 ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: دولت از طریق کمیسیون اصل 44 می تواند بسیاری از موانع برای سرمایه گذاری و توسعه بخش خصوصی را برطرف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نکات قابل تأمل جلسه علنی امروز مجلس این بود که 27 نفر از نمایندگان علی رغم حضور در صحن بهارستان، به خود زحمت ندادند که به طرح تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی حتی رای ممتنع بدهند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره مخالفت مجلس با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: مخالفت نمایندگان با تشکیل کمیسیون ویژه بود اما موضوع جهش تولید همچنان در دستور کار نمایندگان است و در کمیسیون های تخصصی پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس مخالفت کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی مجلس شورای اسلامی، در جلسه امروز چهارشنبه مجلس، بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و بهبود فضای کسب و به رای گذشته شد و نمایندگان مجلس پس از استماع سخنان رحیم زارع عضو کمیسیون برنامه و بودجه و طراح کمیسیون ویژه و تذکر تعدادی [...]
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 مخالفت کردند تاریخ انتشار: 10:33 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635757
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۱    
نماینده ملایر درباره تحت تأثیر قرار گرفتن موضوع تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از بررسی اعتبارنامه تاجگردون تذکر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس مخالفت کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در حالی امروز آغاز به کار کرد که تصمیم گیری در خصوص تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و بهبود فضای کسب و کار در دستورکار نمایندگان قرار دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۰    
به گزارش جماران، جلسه علنی امروز دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و بعد از برگزاری حدود یک ساعت جلسه غیرعلنی آغاز شد. در جلسه غیرعلنی تاجگردون منتخب گچساران مستندات خود را ارائه کرد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بر ضرورت اعطای تسهیلات ارزان قیمت به تولید از سوی شبکه بانکی تاکید کرد و گفت: دولت باید با ارایه یارانه به شبکه بانکی روند تسهیلات دهی به بخش تولید را تسریع کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران از تقاضای عده ای از نمایندگان جهت تشکیل دو کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و کمیسیون فناوری اطلاعات، فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال خبر داد.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس، در حال جمع آوری امضا برای تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم در نامه ای به رئیس مجلس یازدهم 15 اولویت کاری مجلس را بر شمرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۲    
رحیم زارع نماینده دور ه. های نهم، دهم و منتخب مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا گفت: در راستای حمایت از تولید ملی به زودی طرح تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار در مجلس یازدهم ارائه خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم می گوید شیوع ویروس کرونا آزمون خوبی برای ارزیابی ادعای مسئولان درباره نحوه اجرای دولت الکترونیک بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم می گوید هرچند عده ای فضای مجازی را دارای ظرفیتی مناسب برای خرید و فروش خودرو می دانند اما باید برای استفاده از این پتانسیل در وهله نخست باید زمینه قانونی و شروط لازم را مشخص کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۰    
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با اشاره به نقش مساجد در اقتصاد گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد ایده ها و نظرات افراد در رابطه با جهش تولید را شناسایی و معرفی کنند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44قانون اساسی مجلس گفت: بعد از اصلاحات اصل 44قانون اساسی، روش رد دیون اصلاح شد و بخش خصوصی حقیقی به میدان آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس دهم، گفت: شیوع ویروس کرونا، فرصتی برای آسیب شناسی مشکلات دولت الکترونیک و اصلاح ساختار های آن است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: هدایت نقدینگی به سمت امور مولد مهم ترین اقدامی است که می تواند جهش تولید را تضمین کند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهار شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز آخرین جلسه مجلس دهم است، گفت: در مجلس دهم تقریبا 200 قانون به تصویب رسید که حدود دو سوم آن را لوایح تشکیل می دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در جلسه علنی دیروز (سه شنبه) در خصوص ارزیابی اثرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف، تجربه کشورهای منتخب و سیاست های پیشنهادی قرائت شد که از نکات جالب توجه این گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در گزارشی فشرده ارائه شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (44) قانون اساسی در خصوص مفاهیم و الزامات جهش تولید، ظرفیت ها، آسیب شناسی و ارائه راهبردها و راهکارها در صحن علنی مجلس قرائت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از ارزیابی اثرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف، تجربه کشورهای منتخب، سیاست های پیشنهادی در صحن علنی قرائت شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس با اشاره به اینکه اجرای اصل 44قانون اساسی بیشتر به سمت واگذاری ها سوق یافته است، گفت: این در حالی است که واگذاری ها به صورت رد دیون بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
صاحبنظران روش های فعلی حمایت از تولید در قوانین و مقررات را به پول پاشی یا رانت پاشی تعبیر می کنند اما چرا؟ آسیب شناسی ها نشان می دهد با وجود ده ها سال تجربه حمایت های دولتی از تولید و سرمایه گذاری، اثربخشی این حمایت ها تا حد مطلوب فاصله زیادی دارد و بخشی از این حمایت ها به هدف اصابت نمی کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست های اصل 44 در گزارشی درباره تأثیرات منفی کرونا بر اقتصاد تأکید کرد: کاهش فروش محصولات پتروشیمی، درآمدهای ارزی کشور را کاهش داده و مشکلات شرکت های پتروشیمی را تشدید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در قرائت گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره اجرای اصل 44 قانون اساسی عنوان شد که بانک های غیردولتی و موسسات مالی و اعتباری سقف سهامداری را رعایت نمی کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی ضمن قرائت گزارش کمیسیون متبوعش، موانع تحقق اهداف جهش تولید را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ارزیابی اثرات اقتصادی کرونا بر بخش های مختلف کشور و سیاست های پیشنهادی برای مقابله با تأثیرات منفی آن در دستور کار مجلس قرار گرفت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بر ضرورت فراهم ساختن زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری مردم در بورس تاکید کرد و گفت: ارایه آموزش های لازم برای حضور در بازار سرمایه لازم است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با همکاری مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی گزارشی در خصوص مفاهیم و الزامات جهش تولید، ظرفیتها ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
هفته جاری فعالیت های انجام گرفته در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس جمع بندی می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با همکاری مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی گزارشی در خصوص مفاهیم و الزامات جهش تولید، ظرفیتها، آسیب شناسی و ارائه راهبردها و راهکارها منتشر کرد که در بخشی از این گزارش به ظرفیت شناسی جهش تولید در بخش های اقتصادی اشاره شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در آخرین هفته کاری مجلس گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مورد مفاهیم و الزامات جهش تولید و اقدامات نظارتی مجلس در اجلاسیه چهارم دوره دهم را مورد بررسی قرار می دهند. تاریخ انتشار: 11:22 - 26 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 620945
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
گزارش مشترک مرکز پژوهش ها و کمیسیون تولید ملی مجلس مبنی بر صعود 48 رتبه ای ایران در شاخص جهانی نوآوری طی 7 سال گذشته اثبات می کند ایران کشوری دانش بنیان و تحقق جهش تولید در این کشور امکانپذیر است. *** الزامات و مفاهیم جهش تولید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس: رفع رکود تورمی راهی جز حمایت از تولید و جهش تولید ندارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: علیرغم تحریم های بین المللی علیه اقتصاد ایران، تولید و تجارت در اغلب بخشهای معادن و صنایع معدنی در سالهای 97 و 98 با رشد همراه بوده است و این بخش یکی از حوزه هایی است که کمترین تاثیر را از تحریم ها گرفته است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
راهکارهای تحقق "جهش تولید" در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و تدوین شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۱    
کاظم اولیایی کارشناس مدیریت ورزش واقعیت این است جناب آقای زارعی، نماینده آباده و سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولیدملی و نظارت بر اجرای اصل 44 گزارش جامعی از وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مجلس خواندند که بسیار جامع و امیدوارکننده بود و جامعه ورزش خصوصا کارشناسان فوتبالی را امیدوار کرد که ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۴    
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (44) قانون اساسی در خصوص درآمدزایی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی قرائت شد. متن کامل این گزارش به شرح زیر است: چکیده: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با همکاری مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی 9 راهبرد اصلی برای تحقق جهش تولید را اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مورد درآمدزایی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی قرائت شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در جریان قرائت گزارش این کمیسیون درباره درآمدزایی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی خواستار واگذاری مسئولیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط هیأت دولت از وزارت ورزش به وزارت اقتصاد تا زمان واگذاری آن شد تا از حاشیه ها کاسته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد درآمدزایی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی در صحن علنی مجلس خوانده شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۵    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه ویژه در این کمیسیون برای بررسی آثار اقتصادی کرونا خبر داد.