شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۱۲Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی»

نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
نصر: روز فرهنگی تاجیکستان با همکاری وزارتخانه های فرهنگ ایران و جمهوری تاجیکستان و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با حضور هنرمندان این کشور در تبریز آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۰    
مهدی رضا، از کارشناسان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نوشت: ایران و تاجیکستان در آسیای مرکزی دارای مشترکات فراوانی در تاریخ، فرهنگ، زبان و دین هستند و علایق و پایبندی به آداب و رسوم اجداد و نیاکان موجب افزایش میزان همبستگی بین ساکنان دو کشور شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری میان اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در راستای توسعه دیپلماسی ایثار و شهادت امضاء شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، هفته فرهنگی جمهوری تاجیکستان در ایران با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت فرهنگ جمهوری تاجیکستان و سفارت تاجیکستان در ایران و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی عصر امروز - دوشنبه 11 مهرماه در منطقه فرهنگی گردشگری اراضی عباس آباد تهران افتتاح و از روزهای آینده نیز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به تقارب فرهنگی ایران با کشورهای آمریکای لاتین از برنامه آن سازمان در گسترش حضور ایران در این کشورها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اینکه ایجاد هراس از همسایه دسیسه های دشمنان، استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است، گفت: انتظارما از کشور تاجیکستان این است که آنچه را حقیقت ایران است، به ملت خود منعکس و معرفی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با وزیر فرهنگ جمهوری تاجیکستان با اشاره همکاری های خوب و ستودنی ایران و تاجیکستان در منطقه، بر افزایش همکاریهای فرهنگی و هنری میان دو کشور تاکید کرد و گفت: هرگز دنبال تبلیغ نیستیم؛ انتظارمان انعکاس واقعیات ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۴    
زلفیه دولت زاده وزیرفرهنگ تاجیکستان در رأس هیأت فرهنگی به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی جمهوری تاجیکستان در ایران به کشورمان سفر کرده و صبح امروز دوشنبه باحجت الاسلام محمدمهدی ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: ما در حال طراحی هفته های قرآنی هستیم که این هفته ها، بحث های نمایشگاهی، حضور گروه های قرآنی در ابعاد مختلف و اپلیکیشن های قرآنی را شامل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت عملیات تروریست های تکفیری در افغانستان، این جنایت را نماد و مصداق دیگری از مظلومیت شیعیان این کشور عنوان کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۳    
تهیه کننده برنامه عمو پورنگ درباره سفرهای نوروزی عوامل این برنامه تلویزیونی به خارج از کشور گفت: امسال قرار است از هفتم تا هفدهم فروردین ماه عمو پورنگ و امیرمحمد در شهرهای سیدنی، ملبورن و کامبرا در استرالیا برای کودکان و خانواده هایشان به اجرای برنامه بپردازند ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با رهبر ارکستر و رئیس هیأت مدیره مرکز فرهنگی هنری دار الاسد سوریه، بر ضرورت تبادل هیأت های فرهنگی و تقویت همکاری های مشترک بین دو کشور تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی ایران در سوریه، این رویداد فرهنگی را دریچه ای برای آشنایی مردم سوریه با تمدن ایرانی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یادداشت تفاهم همکاری فرهنگی میان تهران و دمشق به امضای رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزیر فرهنگ سوریه رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تأکید کرد: روابط فرهنگی دو کشور در سطح مناسبی قرار دارد و تلاش ما بر این است تا این همکاری های فرهنگی و هنری افزایش پیدا کند.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۰    
در جلسه مشترک مدیر شبکه جهانی جام جم و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همکاری مشترک با هدف تولید برنامه های تلویزیونی در حوزه دین و فرهنگ برای ایرانیان و فارسی زبانان خارج کشور مورد تأکید قرار رفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
هفته فرهنگی ایران در سوریه با حضور نمایندگانی از دو کشور از جمله حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دمشق برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه محفل مجازی شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به همت اداره کل بین المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تولید و بر روی محیط گوگل درایو، بارگذاری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روابط ایران و قزاقستان را عمیق، دیرینه و تاریخی توصیف کرد و گفت: شناخت ایران و قزاقستان از ظرفیت های یکدیگر پیش نیاز توسعه روابط فرهنگی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با رئیس دپارتمان روابط خارجی کلیسای ارتدکس روسیه تصریح کرد: برای دولت و ملت روسیه احترام ویژه ای قائل هستیم و امیدواریم روابط خوب دو کشور را با همکاری یکدیگر توسعه دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با وزیر فرهنگ و ورزش قزاقستان، لغو روادید 14 روزه ایران و قزاقستان را ظرفیت خوبی برای تعمیق روابط فرهنگی و قدمی مهم برای گسترش گردشگری دو کشور دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مفتی اعظم قزاقستان درباره تعاملات فرهنگی دو کشور و به خصوص همکاری برای تشکیل دبیرخانه مشترک "فارابی" تبادل نظر کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با یرلان صدیقوف، رئیس دانشگاه ملی اوراسیا با تأکید بر اهمیت زبان فارسی به عنوان مهم ترین فرصت گسترش روابط ایران و قزاقستان، گفت: مصمم به افزایش تعاملات فرهنگی با قزاقستان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۹    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ایران گفت: امروز برخلاف گذشته دین در میان ملت ها و روابط بین الملل دوباره نقش محوری یافته است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۴    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ایران و رئیس دانشگاه ملی اوراسیای قزاقستان دیدار و درباره همکاری فرهنگی و علمی دو کشور گفت وگو کردند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی عدالت و صلح را خواسته ذاتی بشر دانست و تاکید کرد: ترویج سبک زندگی دینی و خانواده محور در جهان امروز ضرورت دارد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدال گفت وگوی دینی به حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور در هفتمین کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی در کاخ استقلال پایتخت قزاقستان، اهداء شد.
وارش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وارش، دکتر حشمت اله علی نژاد رییس دانشگاه مازندران با حضور در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با دکتر خلج منفرد معاون توسعه روابط فرهنگی و دکتر ملک محمد نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدال گفت وگوی دینی به حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور در هفتمین کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی در کاخ استقلال پایتخت قزاقستان، اهداء شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نورسلطان- ایران پرس: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت، شعار اصلی هفتمین کنگره جهانی ادیان و مذاهب در قزاقستان، نقش ادیان پس از کرونا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بامداد امروز در سفر به قزاقستان مورد استقبال مقامات فرهنگی این کشور قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به همت کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران و اداره ارتباطات فرهنگی بین المللی زنان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بازنمایی نقش زنان در مصائب محرم بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵    
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در یازدهمین اجلاس بین المللی شورای جهانی کلیسا ها در شهر کارلسروهه آلمان شرکت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در رأس هیأتی در هفتمین کنگره "رهبران ادیان جهانی و سنتی" حضور می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: نقاط برجسته تاریخ بشری به واسطه هنر، ماندگار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد: گفت وگوهای دینی بستری لازم برای نزدیکی هرچه بیشتر ادیان به یکدیگر است که نتیجه آن، صلح و آرامش در جهان خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر فرهنگ سوریه اجرای پروژه های سینمایی از جمله فعالیت های وزارت فرهنگ سوریه است و خواهان استفاده از تجربیات گرانبهای ایران در این زمینه هستیم. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حجت السلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) با حجت الاسلام و المسلمین مهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دیدار کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و انتشارات عرفان ایتالیا امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۰    
معاون همکاری های علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: مسئله زنان در جوامع باید در سطح تمدنی تحلیل شود و طراحی و ایجاد شبکه تعاملی فعالان زن و خانواده در راستای توانمندسازی و توان افزایی زنان در دستور کار قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با تاکید بر اینکه کسانیکه امروز سبک های جدیدی از زندگی را ترویج می دهند، پر تعداد نیستند اما صدای بلندی دارند، تصریح کرد: یکی از رسالت های امروز ما این است که برای سبک زندگی صحیح بر پایه دین تلاش کنیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۰:۴۰    
حجت الاسلام محمدمهدی ایمانی پور ؛ رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هفته دولت و سالگشت عروج مظلومانه شهید رجایی و شهید باهنر، فرصت مناسبی را جهت بازخوانی دغدغه های دولت محترم و زحمتکش سیزدهم در عرصه های گوناگون فراهم آورده است ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور با صدور پیامی، درگذشت عالم وارسته آیت الله محمد علی ناصری را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی : یکی از دغدغه های دولت سیزدهم مسئله صادرات فرهنگی است و به همین نسبت سازمان فرهنگ و ارتباطات را ملزم کرده در نگاه تحولی خودش به مسئله اقتصاد و فرهنگ توجه ویژه ای داشته باشد،
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس فرهنگ و ارتباطات اسلامی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری، در خصوص عملکرد دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی فرهنگی، ظرفیت ها و چالش ها گفت: یکی از دغدغه های دولت سیزدهم، صادرات فرهنگی است و به همین دلیل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۵    
مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت و حوزه های علمیه در دیدار سرپرست نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قم گفت: نقش این سازمان جهت اقتدار حوزه علمیه در عرصه بین الملل حائز اهمیت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم دولابی در دیدار سرپرست نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قم با تأکید بر تدوین سند راهبردی بین حوزه علمیه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، گفت: نقش این سازمان جهت اقتدار حوزه علمیه در عرصه بین الملل حائز اهمیت است.
هنر صدا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس روز جهانی مسجد، یکشنبه 30 مردادماه در سالن اجتماعات الزهراء سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور 1500 امام جماعت مساجد استان تهران برگزار می شود. ...