چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۰۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان اینکه یکی از وظایف ما معرفی زیبایی و هنری قرآن است افزود: زیبایی اصلی قرآن در معنا و مفهوم آن است و بعضی از ترجمه های قرآن آن زیبایی را بیان نمی کند ما باید تلاش کنیم ترجمه مناسبی را خصوصاً برای جوانان ارائه دهیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری با کمیسیون ملی یونسکو - ایران، با بیان روش های تبلیغی و رسانه ای غربی ها در تضعیف نهاد خانواده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با جمعی از فضلای حوزه علمیه مشکات دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مقامات روحانی و رهبران ادیان در پاسخ به نامه حجت الاسلام ایمانی پور در پی اهانت های مکرر به ساحت مقدس قرآن کریم، سوزاندن قرآن کریم و اهانت به مقدسات دینی را غیرقابل قبول دانستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاونین و مدیران دستگاه دیپلماسی فرهنگی و تنی چند از رایزنان فرهنگی در شرف اعزام با حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رئیس سازمان جامعة المصطفی دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: حمله به نهاد خانواده از طریق برجسته سازی و حمایت وسواس گونه غرب از الگوهای منحرف جنسی، معطوف به یک حوزه جغرافیایی خاص نمی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اسقف اعظم روسیه در پاسخ به نامه رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ایران با موضوع هتک حرمت قرآن کریم در برخی از کشورهای غربی، بر محکومیت رویکرد هتاکان به ادیان تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد: تحریم رسانه ای خبرگزاری تسنیم، فارس و پرس تی وی نشان از خشم و استیصال غرب در جنگ شناختی علیه ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روابط فرهنگی بین المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: ایران امروز با گفتمان انقلاب اسلامی در نزد افکار عمومی جهان بسیار محبوب است و اگر ما روایتگری مناسب و قوی داشته باشیم از محبوبیت و مقبولیت ویژه ای برخوردار خواهیم بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مهدی بزازان، مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری ایران اکونومیست گذاشته، توانمندسازی اقتصادی حوزه فرهنگ و صادرات محصولات فرهنگی را مورد واکاوی قرار داده است. او در یادداشت خود آورده است: ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در گفتگو با حیات :
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۸    
نمایندگی های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت امور خارجه در خراسان رضوی برای توسعه صنعت گردشگری در این استان، همکاری مشترکی را شروع می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی ترجمه کتاب صرخه اکملت المسیره نوشته آنتوان بارا با عنوان زینب فریاد فرمند ترجمه غلامحسین انصاری در حوزه ریاست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با سخنرانی عباس خامه یار و محمد رضا سنگری و با حضور جمعی از کارشناسان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۶    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر ضرورت تشکیل بنیاد جهانی برای حفظ خانواده تأکید کرد و گفت: حفظ خانواده یکی از مهمترین دغدغه های جوامع امروزی است که برای تقویت آن و پیشبرد درک میان مردم، فرهنگ ها و ادیان مختلف نیازمند تلاش های راهبردی در گفت وگوهای دینی هستیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به همت اداره کل بین المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری دانشگاه تهران وبینار بین المللی همگرایی جهانی در ارزش های انسانی اربعین حسینی(علیه السلام) برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اهمیت هوشمندی ساختارها در دیپلماسی فرهنگی گفت: معتقدیم با فراهم کردن بسترهای لازم برای کنشگران مردمی و بومی می توانیم ظرفیت های فراوان نظام اسلامی را برای ایجاد پیوندهای جدید فعال کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۳۶    
فهرست دستنویس های فارسی کتابخانه شهید علی پاشا (ترکیه استانبول) تألیف سید محمدتقی حسینی از سوی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی چاپ و منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: حفظ خانواده یکی از مهم ترین دغدغه های جوامع امروزی است که به منظور تقویت آن نیازمند تلاش های راهبردی در گفتگو های دینی هستیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۶    
دکترملک محمد نجفی درگفت وگو با جام جم آنلاین تصریح کرد:فرآیند مدیریت فرهنگی کشور در ابعاد برون مرزی و داخلی، لوازم و مقتضیات خاص خود را می طلبد که یکی از مهم ترین آنها، شناسایی استعدادها و توانمندی هایی است که مسیر تحقق این روند باید به کار گرفته شود ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبت ایام اربعین حسینی نهمین دوره جایزه جهانی اربعین را برگزار می کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۱    
حوزه/ یک مقام مسئول در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خواستار حضور فعال طلاب و مبلغین در برگزاری رویداد بین المللی جایزه جهانی اربعین شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عالیجناب آلن دی رائمی رئیس کنفرانس اسقفان سوئیس در پاسخ به نامه دریافتی از حجت الاسلام ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم گفت: اهانت به قرآن کریم ناروا، غیر قابل تحمل و مبتذل است. ...
در نشست تبادل نظر و همفکری مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با رایزنان و نمایندگان فرهنگی در شرف اعزام و مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر ارائه مسیر روشن و دائمی برای اکران جهانی آثار سینمای ایران تاکید شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ترویج زبان فارسی در سایه تعاملات فراسازمانی گفت در انتقال این زبان به کشورهای مختلف جهان اگر نیاز است که مدارس آموزش زبان فارسی در منطقه افزایش یابند، بایست همه پای کار بیایند و حمایت کنند. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور در پی درگذشت فقیه مجاهد آیت الله حاج شیخ محمد حسین نجفی در ایالت پنجاب پاکستان، پیام تسلیتی منتشر کرد. به گزارش گروه فرهنگی حیات ؛ متن این پیام بدین شرح است: إنّا لله و إنّا إلیه راجعون ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی ضمن ابراز تاسف از درگذشت طلال سلمان روزنامه نگار لبنانی و بنیان گذار روزنامه السفیر ، اظهار کرد:ایشان با تاسیس روزنامه لبنانی السفیر در سایه گفتمان مقاومت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب مسیحیان و روزگار جدید با حضور نویسنده کتاب حجت الاسلام والمسلمین محمد مسجدجامعی، علی اکبر ضیایی، رئیس و جمعی از مدیران و کارشناسان مرکز گفت وگوی ادیان و فرهنگ ها و مراکز مختلف سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به همت مؤسسه نور مبین و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با مشارکت جمعی از نهادهای دولتی و مردمی ایران و عراق، نخستین گردهمایی فعالان تعلیم و تربیت اسلامی در ایام اربعین امسال در کربلا برگزار می شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۰    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )،ددر ادامه سلسله نشست های تخصصی مرکز گفت وگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نشست تخصصی با محوریت نقد و بررسی کتاب مسیحیان و روزگار جدید؛ فرهنگ سیاست و دیپلماسی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام محمد مسجدجامعی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با رئیس اندیشکده مطالعات پیشرفته اسلامی مالزی مواردی چون مطالعات تمدن نوین اسلامی، معرفی ظرفیت های گردشگری ،گفت وگوی ادیان و مذاهب مطرح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی زیبائی شناسی در جریان اربعین و سبک زندگی در آئین امام حسین (ع) به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاریس دانشگاه تهران برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی فراخوان نهمین دوره جایزه جهانی اربعین را منتشر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۸    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتقاد از رفتار غیر مسئولانه برگزار کنند گان نمایشگاه کتاب فرانکفورت، رویداد های بین المللی کتاب محور را فرصت مهمی برای پاسخ به قرآن سوزی ارزیابی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وبینار بین المللی زیبایی شناسی اربعین به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاری دانشگاه تهران برگزار می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۵    
دکتر ملک محمد نجفی در گفت و گو با جام جم آنلاین اظهار داشت: تدوین استراتژی در عرصه مدیریت منابع انسانی، مسیر، چشم انداز و اهداف یک مجموعه را پوشش می دهد. اگر استراتژی ها سطحی یا اشتباه تدوین شوند، سازمان در رسیدن به آن اهداف و چشم انداز دچار مشکل می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۳    
مسئول نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در استان قم با بیان اینکه مساجد در برابر جهانی سازی الحاد، سخن از ایمان و بازگشت به خدا می گویند به تبیین نقش مساجد در تقویت رویکرد معنوی در دنیای امروز پرداخت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، از مقام والای شهید سید محمدعلی رحیمی به عنوان شهید شاخص سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سال 1402 تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب مواکب نوشته حجت الاسلام غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منتشر و راهی بازار نشر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: جلسه هم اندیشی بین مدیران چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
متروپولیتن ولوکولامسکی در پاسخ به نامه رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: پیشنهاد می کنم توهین به مقدسات و احساسات مربوط به ادیان به عنوان یکی از موضوعات در نشست سال آتی گفت وگوی اسلام و مسیحیت ارتدوکس بین ایران و روسیه در تهران لحاظ شود.
رضا ملکی در مراسم افتتاحیه میز اندیشه ورزی خانواده در عرصه بین الملل در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: اندیشه ورزی لازمه نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خانواده در عرصه بین الملل است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
هم زبانی برخی از عوامل دخیل در اغتشاشات سال گذشته با این حادثه، به وضوح نشان می دهد که چگونه باید میان جنگ شناختی و نبرد امنیتی با دشمن، درمسیر تامین امنیت ذهنی و عملی کشور اسلامی و عزیزمان هم پوشانی ایجاد کرد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۲    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در گفتگو با حیات :
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: یکی از نکاتی که رهبری می فرمایند این است که اگر می خواهید تحریم ها از بین برود باید تحریفات علیه ایران را از بین ببرید. بنابراین باید یک تصویر شایسته از ایران نشان دهیم که وظیفه سازمان فرهنگ با کمک اصحاب رسانه است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۲    
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با مشارکت نمایندگی های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، همکاری های مشترکی را شروع می کنند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اندیشه: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مراسم تکریم خبرنگاران به این نکته اشاره کرد که اگر بخواهیم به موضوع قرآن سوزی ساده انگارانه نگاه کنیم می گوییم این حرکت هیجانی است اما عمیق تر می شویم، قرآن سوزی بخشی از پروژه اسلام هراسی رژیم اشغالگر قدس است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، محمدمهدی اسماعیلی در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه جهانی امام خمینی (ره) که روز چهارشنبه 18 مرداد با حضور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، گفت: این جایزه با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام (ره) در داخل و خارج کشور، در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده است ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از دیپلماسی قرآنی به عنوان یک نگاه راهبردی برای وحدت بیشتر در کشورهای جهان اسلام یاد کرد و گفت: گسترش فعالیت های قرآنی به توسعه همکاری با کشورهای مسلمان منجر خواهد شد و با رویکرد تمدنی در گام دوم انقلاب منطبق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست شورای سیاستگذاری جایزه جهانی امام خمینی (ره) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.