چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۲۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارمنستان»

فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس جمهور آذربایجان موزه جنگ قره باغ در باکو پایتخت آذربایجان افتتاح شد. به گزارش فرارو، این موزه شامل ادوات و خودرو های نظامی به غنیمت گرفته شده یا منهدم شده از ارتش ارمنستان در طول جنگ قره باغ است. این موزه در زمینی به مساحت 5 هکتار در فضای باز افتتاح شده است. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
باکو - ایرنا - الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان گفت: دولت جدید آمریکا سیاست متناسب و متعادلی را در قبال جمهوری آذربایجان و ارمنستان دنبال نمی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در آوریل سال جاری میلادی جمهوری آذربایجان اعلام کرد که بقایای موشک اسکندر که از سوی ارمنستان در جریان نبرد قره باغ استفاده شده بود، در شوشا و در جریان عملیات مین روبی یافت شد.
رئیس جمهور آذربایجان گفت: این سلاح مرگبار چگونه به دست ارمنستان رسیده است؟ هنوز جوابی برای این سئوال دریافت نکرده ایم.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهوری آذربایجان تاکید کرد که این کشور هیچ خواسته ای در منطقه علیه ارمنستان ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ایروان روز سه شنبه در پی به نمایش گذاشته شدن غنایم درگیری نظامی تابستان گذشته ارمنستان و جمهوری آذربایجان، این کشور را به تحریک نفرت قومی متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین از بررسی موضوع استفاده از موشک های تاکتیکی اسکندر در نبرد قره باغ و از سوی ارتش ارمنستان علیه جمهوری آذربایجان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ارمنستان در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که دولت این کشور در حال مذاکره با شرکای روسی خود به منظور تولید مشترک واکسن کرونای "اسپوتنیک وی" است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۱    
روزنامه های چاپ مصر، پاکستان، مالزی و جنوب شرق آسیا، ارمنستان و هند به مسائل مختلف جهانی و اخبار مربوط به کشورشان پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان روز سه شنبه گفت که آماده امضای تفاهم صلح با قره باغ است اما هیچ اقدام متقابلی از طرف ایروان نمی بیند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر ارمنستان موشک های اسکندر-ام را در اختیار ندارد، پرسشی که در اینجا پیش می آید این است که پس موشک های پرتاب شده به اراضی شوشا از کجا شلیک شده اند؟ در حقیقت پاسخ روشنی به این پرسش وجود ندارد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۸    
شفقنا- الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان گفت که امضای توافقنامه صلح بین کشورش و ارمنستان امری ممکن است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، علی اف امروز(سه شنبه) در یک کنفرانس مطبوعاتی در باکو گفت: معتقدیم که صفحه درگیری بسته شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس ترانزیت گفت: موضوع مهمی که در مذاکرات با چین می توان مطرح کرد، استفاده از قدرت و نفوذ اقتصادی و سیاسی چین در منطقه برای حل و فصل مناقشات ترانزیتی است، مثلا می توانیم از ارتباط چین و روسیه در حوزه قفقاز جنوبی استفاده و مناقشات ترانزیتی که آنجا با آذربایجان و ارمنستان داریم را رفع کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
"الهام علی اف" رئیس جمهوری آذربایجان هنگام افتتاح موزه ای اختصاص یافته درباره جنگ خونین اخیر قره باغ کنار کلاه های سربازان کشته شده ارمنستان در آن جنگ عکس گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۵    
در شبانه روز گذشته در ارمنستان 510 نفر مبتلا به ویروس کرونا شدند که 18 نفر از مبتلایان جانشان را از دست دادند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران تکمیل پروژه های نیمه تمام را از اولویت های این بانک توسعه ای در سال جدید عنوان کرد و گفت: منابع کافی برای تکمیل هر چه سریعتر پروژه های نیمه تمام در کشور در دسترس بانک قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی رایزنان جدید بازرگانی کشورمان در جمهوری آذربایجان و ارمنستان به دعوت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی به منظور آشنایی با ظرفیتهای تجاری و صنعتی استان و توسعه مراودات تجاری با کشورهای همسایه، به تبریز سفر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس بدخشان ظهوری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان روز دوشنبه با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارمنستان دیدار و دو طرف در مورد همکاری های دفاعی گفت وگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش محوری تبریز در توسعه مناسبات کشورمان با جمهوری آذربایجان و ارمنستان، بر اهتمام جدی همه بخش های دولتی و خصوصی برای افزایش سهم تجاری استان با این کشورها تأکید کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی تبریز با رایزنان جدید ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان دیدار کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فارس: وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از برگزاری رزمایشی دیگر با ارتش ترکیه و با هدف بهبود کیفیت نیروهای خود و تعامل با آنکارا خبر داد. به نوشته وبگاه احوال این تمرین نظامی تقریباً پنج ماه پس از آن برگزار شد که ارتش جمهوری آذربایجان با حمایت ترکیه توانست در نبرد دوم قره باغ کوهستانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۱    
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: در مذاکره با مسئولان ارمنستان پیگیر هستیم تا در آینده ای نزدیک مرسولات میان دو کشور به صورت انبوه و زمینی ارسال شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۷    
نخستین نمایشگاه مشترک تمبر های ایران و ارمنستان با همکاری موزه ارتباطات و موزه ملی ارمنیان برگزار شد. به گزارش اقصادملت و به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار شده است، تمبر های نوروزی ایران و گزیده ای از تمبر های ارمنستان به نمایش درآمد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست نمایشگاه برگزاری نمایشگاه مجازی تمبر ایران و ارمنستان را سرفصلی تازه برای گسترش همکاری های پستی در آینده دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۶    
تهران - ایرنا - مراسم رونمایی از تمبر یادبود کلیسای ارامنه تادئوس مقدس و نخستین نمایشگاه ایران و ارمنستان روز یکشنبه با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست و آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در ایران در موزه ارامنه آرداک مانوکیان برگزار شد.عکس ها از :ژوانا ابدیان - ژنیا ابدیان
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تمبر یادبود کلیسای تادئوس مقدس در حاشیه نمایشگاه مجازی تمبر ایران و ارمنستان با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۵    
بر اساس گزارش شورای اروپای، ارمنستان با کاهش تعداد زندانیان در سال 2020 روبرو بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه مشترک تمبر های ایران و ارمنستان با همکاری موزه ارتباطات و موزه ملی ارمنیان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۵    
به نوشته روزنامه آرمن پرس ارمنستان صد ها کامیون که عازم این کشور بودند به علت بارش برف شدید در مرز گرجستان و روسیه متوقف شده اند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۶:۱۵    
چندی پیش، اعترافات نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان مبنی بر شلیک موشک اسکندر به آذربایجان در جنگ 44 روزه سر و صدای زیادی ایجاد کرده بود. بدین ترتیب، پاشینیان با اعتراف خود جواب رئیس جمهوری سابق ارمنستان ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۲    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، نمایشگاه مشترک تمبرهای ایران و ارمنستان با همکاری موزه ارتباطات و موزه ملی ارمنیان، اسقف آرداک مانوکیان یکشنبه مورخ 22 فروردین 1400 در محوطه موزه ارامنه مانوکیان برپا می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد، دیگر هیج اسیری به ارمنستان بازگردانده نخواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۱    
اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور ایران، روسیه ، بلاروس، ارمنستان ، قزاقستان و قرقیزستان در حوزه هایی همچون کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع دستی، مهندسی، صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، لجستیک و ..... برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۱    
روزنامه های ترکیه، مصر، جمهوری آذربایجان، هند و ارمنستان به مسائل مربوط به کشورهایشان و منطقه پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در دیدار با رئیس دوره ای مجمع عمومی سازمان ملل، درباره مسائلی از قبیل منطقه قره باغ کوهستانی و ناعدالتی جهانی در توزیع واکسن ویروس کرونا صحبت کرد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۸    
در دیدار رییس مرکز ملی زیباشناسی ارمنستان با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ایروان، زمینه های همکاری های دوجانبه در حوزه کودک و نوجوان مورد بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معترضان ارمنی با تجمع در مقابل ساختمان وزارت دفاع این کشور، خواستار بازگشت فرزندانشان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰    
به نوشته آرم تایمز ، در خط تماس نیرو های ارمنستان و جمهوری آذربایجان آرامش حاکم است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۶    
در این مطلب راز های خوشمزه شدن حلیم کشدار گندم با مرغ یا گوشت قرمز و بوقلمون را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم. طرز تهیه حلیم در کشور های دیگر در ارمنستان و کردستان، حلیم با طرز تهیه مشابه، ولی نام متفاوت تهیه می شود. به این غذا هاریسا یا هلیسه یا می گویند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی، گفت: از 25 اسفند تا 15 فروردین از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز 5 هزار و 904 مسافر و تعداد 6 هزار و 863 کامیون تردد کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۱    
روزنامه های ترکیه، مصر، جمهوری آذربایجان، هند و ارمنستان به مسائل مربوط به کشورهایشان و منطقه پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۵    
عملیات مربوط به احیای محله قدیمی فردوسی شهر ایروان آغاز شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری آذربایجان از ارمنستان خواستار شد تا بدون هیچ بهانه ای نقشه اراضی مین گذاری شده را ارائه دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پاشینیان نخست وزیر ارمنستان تلاش کرد در دیدار با پوتین ، روسی حرف بزند و مجبور شد از روی کاغذی که همراهش آورده بود ،سخن بگوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد، با رئیس جمهور روسیه در مسکو درباره موضوعات مختلف شامل ایجاد اصلاحات در ارتش ارمنستان سه ساعت و نیم صحبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - "نیکول پاشینیان" نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد که در نشستی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، توافق شد با کمک مسکو ارتش ارمنستان را اصلاح و بازسازی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۹    
نخست وزیر ارمنستان مذاکرات روز چهارشنبه خود با رئیس جمهوری روسیه در مسکو که درباره مسائل مهم در روابط دوجانبه، تحقق برخی طرح های مشترک و روند اوضاع در قره باغ بود را بسیار نتیجه بخش و مثبت ارزیابی کرد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر ارمنستان در دیدار امروز در مسکو پیرامون قره باغ و امکان ساخت نیروگاه هسته ای در ایروان توسط مسکو گفتگو کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از رویترز، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان امروز چهارشنبه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مسکو دیدار کرد. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در دیدار با رئیس جمهور روسیه ضمن درخواست برای دریافت واکسن کرونای ساخت روسیه، از پوتین خواست برای آزادی اسرای جنگ سال گذشته قره باغ با جمهوری آذربایجان که با وساطت مسکو پایان یافت، به ایروان کمک کند.