یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۹:۰۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق شهروندی»

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: به منظور تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان، شمار جایگاه های عرضه سوخت مایع در منطقه کرمان به 292 باب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بوشهر- دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: تحقق عدالت و صیانت از حقوق شهروندی در بوشهر با جدیت دنبال می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال به اتفاق معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری و حراست در راستای چگونگی طرح تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی در ادارات و بررسی نحوه برخورد مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی با مراجعه کنندگان به صورت سرزده از مدیریت مخابرات شهرستان ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۲    
هزینه های ارتکاب جرم در کشور پایین است. کارشناسان با بیان این موضوع معتقدند تناسب نداشتند مجازات ها با جرایم، ضمن بروز مشکلاتی برای دستگاه های قضائی و انتظامی موجب بروز نگرانی ها در مردم و آسیب به حقوق شهروندی شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تیتربرتر - فیصل مزرعه رئیس دادگستری شهرستان دزفول گفت: امیر طلوعی نیا رئیس شعبه 102 کیفری دو دزفول، در رسیدگی به برخی پرونده های مرجوعه، در اقدامی پسندیده و قانونی، محکومان را به جای حبس و جزای نقدی به کاشت نهال مکلف کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالملکی با تاکید بر ضرورت توجه به احیای اداره امور محجورین در بنیاد شهید استان ها گفت: هدف برگزاری همایش حقوق شهروندی ایثار افزایش سطح آگاهی جامعه ایثارگری و حقوق شهروندی آنان با حفظ جایگاه و کرامت ویژه است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۲    
کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور معاونین و روسای ستادی به ریاست حسین رسولی تشکیل گردید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین از اجرای عملیات جمع آوری وانت بارها در چهارراه کوثر شهر قزوین خبر داد و گفت: در راستای رفع سد معبر که منجر به تضعیف حقوق شهروندی می شود، عملیات جمع آوری وانت بارها در چهارراه کوثر به انجام رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی گفت: نهضت مسکن در گیلان طی دو ماه اخیر شتاب ویژه ای گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار کرمان از سامان دهی دکه های شهر با رعایت حقوق شهروندان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به درخواست های مکرر مردمی در خصوص مشکلات پخت نان در سطح استان بویژه در شهر ایلام و در راستای حفظ حقوق شهروندی و صیانت از حقوق عامه دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام در مکاتبه با فرماندار و رئیس شورای آرد و نان ایلام بر رفع این مشکل در اسرع وقت تاکید کرد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۵۲    
مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت : یکی از اهداف کمیته های صیانت ، محترم شمردن حقوق شهروندی است تا بتوانیم با تکیه بر این اصل موانع را برطرف نموده و زمینه اعتماد دوجانبه را فراهم سازیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ نوشت: حق انتقاد و دادخواهی، حق رفاه و آسایش و بسیاری دیگر از حقوق شهروندی در نهج البلاغه نشان از اهمیت شان و منزلت انسان در برابر حکومت از نگاه اسلام را نشان می دهد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۵    
ابوالقاسم اکبری مدیرکل آموزش و پرورش استان در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) و با هدف تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردم به مدیران و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هم استانی ها و ارج نهادن به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
روحانی یکی از لوازم مشارکت گسترده در انتخابات را جلب رضایت مردم عنوان کرد و افزود: بهبود نسبی وضعیت معیشت مردم، رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسانی بویژه درباره زنان، جوانان و دانشگاهیان و توجه به مقولات مهمی مانند کاهش نرخ بیکاری و فقر و تورم می تواند مردم را به انتخابات و مشارکت سیاسی امیدوار کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور قدرت رحمانی مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت و مسئولین شهرستان در مسجد روستای ویسرود، میز خدمتی در راستای تکریم حقوق شهروندی و پاسخگویی به مردم برپا شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، چهارمین جلسه کمیته سلامت و صیانت از حقوق شهروندی در محل دفتر مدیرکل دامپزشکی لرستان با حضور اعضاء برگزار شد. در آغاز جلسه آقای دکتر مصطفی زبردست مدیرکل دامپزشکی استان ضمن عرض خیرمقدم بر اهمیت برگزاری جلسات این کمیته تاکید نمودند. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - مردم می توانند با مراجعه به سامانه شکایات و ارتباط مردمی بانک مرکزی، شکایات خود را نسبت به بانک ها و موسسات اعتباری اعلام کنند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سامانه پاسخگویی به شکایات و ارتباط مردمی بانک مرکزی به منظور تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی طراحی شده است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی محکومیت قرآن سوزی را به تنهایی کافی ندانست و گفت: لازم است همه کشورهای اسلامی ضمن حفظ یکپارچگی و اتخاذ اقدامات عملیاتی، از جامعه بین المللی و سازمان ملل متحد درخواست کنند با جرم انگاری اینگونه اقدامات، طبق قانون بین المللی و میثاق بین المللی حقوق شهروندی و سیاسی ...
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ماده 84 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور اظهار داشت: پایگاه رایانه ای به منظور اعلان عمومی مصوبات، بخشنامه ها و تصمیمات مرتبط با حقوق شهروندی فعال می باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان لرستان در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از خطر ابتلا به بیماری های مشترک بین انسان و دام و زیبا سازی مبلمان شهری اداره کل دامپزشکی استان لرستان با همکاری شهرداری خرم آباد و فرماندهی نیروی انتظامی و با اخذ دستور قضائی کلیه مکان های نگهداری ...
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی از واحدهای نهضت ملی مسکن با پیشرفت 54 درصدی در استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توانبخشی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مناسب سازی شهری یک انتخاب نیست یک التزام قانونی است، گفت: مناسب سازی محیط شهری یکی از مؤلفه های حقوق شهروندی است و مناسب سازی معابر شهری مطالبه به حق افراد دارای معلولیت است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی امام خمینی (ره) رشت اظهار داشت: رعایت حقوق شهروندی از جمله مسائلی است که اسلام هزار سال پیش برای ما قانون و شرح وظایفی در این حوزه تعیین کرده است. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروزه با افزایش آگاهی عمومی نسبت به حقوق شهروندی و همچنین پیچیده تر شدن روابط انسانی، نیاز به مشاوره حقوقدانان و وکلای تخصصی در زمینه های مختلف از جمله حوزه خانواده، بیش از پیش احساس می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۱    
نصر: مدیرکل امور عشایر آدربایجان شرقی با اهداء لوح سپاس از تلاش ها و همکاری های آژانس خبری تحلیلی نصر در راستای انتشار اخبار و گزارشات این شهرستان و آگاه سازی جامعه از حقوق شهروندی تقدیر کرد.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه یک شیراز در بازدید از پروژه های عمرانی گفت: با توجه به احساس مسئولیتی که در رعایت حقوق شهروندی داریم با حساسیت و دقت نظر ضمن تسریع در روند تکمیل پروژه های عمرانی آنها را برنامه محور خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰    
دومین همایش حقوق شهروندی و ایثار با حضورمسئولان 17 شهرستان گیلان در رشت برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست مرکز بهداشت زاهدان گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و سلامت عمومی در 6 ماه گذشته 25 آرایشگاه زنانه به دلیل تخلفات بهداشتی پلمب شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج، با اشاره به آنکه حمایت از تاکسیداران احترام به حقوق شهروندی محسوب می شود، گفت: ارزش دادن به وسایل حمل و نقل عمومی بویژه تاکسیداران ارزش گذاری به شخصیت و جایگاه شهروندان است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : سهل انگاری و بی احترامی به قوانین راهنمایی و رانندگی و حقوق شهروندی باعث به وجود امدن ای تصادف شد و پلیس خودروی سواری را مقصر اعلام کرد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: حمایت از تاکسی داران احترام به حقوق شهروندی محسوب می شود.
شارا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
از: دکتر حسن خسروی. مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل مدیریت دولتی ایران. - آموختن سواد رسانه ای و توسعه آگاهی و دانایی و تبدیل شدن به یک شهروندی که حقوق شهروندی را می داند و بر اساس مسئولیت اجتماعی خویش تلاش برای عمران و آبادانی کشورش را دارد ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از بررسی 24 گزارش و شکایت حقوق شهروندی در 6ماه گذشته خبرداد وگفت: هیات نظارت بر حفظ حقوق شهروندی استان از ابتدای سالجاری تاکنون24 مورد گزارش و شکایت دریافتی را در4جلسه بررسی کرده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در مواردی مانند حقوق بشر، حقوق زنان و حقوق شهروندی دولت های غربی در چند سال اخیر خیلی بد عمل کرده اند و باید مطالبه گر آنان در این مباحث باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۸    
رییس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی گفت: جمعی از ثبت نام کنندگان ملاقات حضوری، با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار کردند و به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۳    
بوشهر- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اهمیت ارتقای کیفیت و ایمنی خدمات بالینی گفت: مشارکت بیماران و جامعه در امور سلامت از مصادیق حقوق شهروندی است.
در راستای تحقق برنامه های حقوق شهروندی و و پاسخگویی به مشکلات مردمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) حاضر می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
[شهروند] دولت دموکرات جو بایدن به اذعان آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور، سیاست بازدارندگی، فشار و دیپلماسی را در قبال جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته و در این مسیر از هیچ اقدام مداخله جویانه ای علیه ایران غفلت نمی کند ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، یکی از وظایف شهرداری ها آموزش حقوق شهروندی است که بلا اشکال مهمترین وجه این اقدام پیشگیری از حق الناس است! در فرهنگ دینی ما مسلمانان حق الناس از اهمیت ویژه ای برخوردار است ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان البرز در راستای حقوق شهروندی و ایجاد ارتباط نزدیک و صمیمی با مردم بر اساس برنامه اعلامی، با حضور محسن پورگلیان مدیر کل نوسازی مدارس استان با همراهی معاونین ایشان در غرفه میز خدمت دستگاه های اجرایی، میز خدمت این اداره کل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷    
پنج افسر پلیس شهر ممفیس واقع در ایالت تنسی آمریکا در دادگاه فدرال به اتهام نقض حقوق شهروندی محاکمه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۳    
کرمانشاه - ایرنا - وجود تیرهای برق مزاحم در خیابان ها و کوچه های کنگاور و مشکلات ناشی از آنها از قبیل تصادفات رانندگی، راه بندان و سد معبر، لزوم اهتمام برای برچیدن این یادگارهای گشایش مسیر یا عقب کشی های ساختمانی را ضروری کرده و مردم بی توجهی نهادهای مسوول به این مهم را مترادف با پایمال کردن حقوق ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان امیدیه خبر داد. سرهنگ حجت اله سفیدپوست جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سید حجت فتاحی گفت: در راستای حفظ حقوق شهروندی و جلوگیری از انباشت وسایل نقلیه متوقف شده در پارکینگ ها و همچنین تسریع در تعیین تکلیف آنان، حداکثر مهلت تعیین تکلیف برای موتورسیکلت های متوقف در پارکینگ ها 6 ماه و برای سایر وسایل نقلیه یک سال تعیین شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- برخی از شهروندان ساروی از تضییح حقوق شهروندی و رعایت نشدن آن توسط برخی تاکسیرانان گلایه دارند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۰    
نظام اداری کشور متاسفانه بجای خدمت گذاری و پاسخگویی و کارامدی، غرق در یک چرخه بروکراسی حداکثری سلیقه محور کم اطلاع و غیر حساس به مسائل کیفری، حقوقی، حقوق اساسی، حقوق شهروندی و قانون اساسی است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۹    
در راستای حمایت از حقوق شهروندی و احقاق حقوق افراد دارای معلولیت اولین جلسه کارگروه استانی قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در بهزیستی استان برگزار شد .