شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۴۵Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک صنعت و معدن»

تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
قزوین- گنجی، مدیر شعب بانک صنعت و معدن استان قزوین گفت: با اختصاص 100 درصد تسهیلات بانکی به بخش تولید در سال گذشته 150 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
نقدینه   ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - بیژن اسدی معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن گفت: با تلاش و پیگیری مستمر همکاران در بخش وصول مطالبات در ستاد و شعب ، علیرغم مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۱:۱۸    
بانک صنعت و معدن شرایط و زمان عرضه بلوک 65 و 50.2 درصدی دو زیرمجموعه را به بیش از قیمت تابلو در بورس اعلام کرد. بانک صنعت و معدن شرایط و زمان عرضه بلوکی 65 و 50.2 درصدی سرمایه گذاری آتیه دماوند و سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران را بطور یکجا یا نقد و شرایطی اعلام کرد. ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- حمایت بانک صنعت و معدن از تولید از طریق تامین سرمایه درگردش تولیدکنندگان و واحد های صنعتی فعال در جهت نیل به ظرفیت حداکثری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: با پرداخت تسهیلات سه تا پنج هزار میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی و تولیدی این استان از منابع داخلی بانک صنعت و معدن کشور موافقت شد.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۴    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: با حکم رییس کل بانک مرکزی، محمد کلانتری مدیر بانک صنعت و معدن در استان کرمانشاه به عضویت هیأت خبرگان مورد وثوق بانکی و اقتصادی منصوب شد. به گزارش بانک مردم و به نقل از عصراعتبار، در بخشی از این حکم آمده است: ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین مهری اعلام داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن طی 8 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان 58 درصد افزایش پیدا کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۱    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وی ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: کارنامه عملکرد کل تسهیلات اعطایی این بانک طی 7 ماهه نخست سال جاری نشان می دهد از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه بیش از 132 هزار میلیارد ریال به بخش های مختلف تولید کشور از سوی این بانک پرداخت ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
با حکم عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی، محمد کلانتری مدیر بانک صنعت و معدن در استان کرمانشاه به عضویت هیأت خبرگان مورد وثوق بانکی و اقتصادی منصوب شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شرایط اقلیمی استان گلستان و رونق بخش کشاورزی سبب شده بخش عمده ای از صنایع استان در قالب واحدهای صنایع تبدیلی وابسته به کشاورزی شکل بگیرند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شرکت صرافی صنعت و معدن، اولین شعبه صرافی خود را با هدف جلب رضایت مشتریان و گسترش خدمات ارزی با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن افتتاح کرد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک صنعت و معدن خدمات دیجیتالی خود را جهت کاهش مراجعه های حضوری و ارتقاء کیفیت و سرعت ارائه خدمات به مشتریان شامل سامانه پات (پذیرش اینترنتی درخواست تسهیلات)، سدف (سامانه اینترنت بانک دیجیتال فرایندی)، هدف (همراه بانک دیجیتال فرایندی) و ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی) توسعه داده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
علی اسکینی/ تحلیلگر ارشد کارگزاری بانک صنعت و معدن ایران در تولید لاستیک با فعال بودن 11 واحد، ظرفیت اسمی 426 هزار تن در سال، 41درصد از سهم خاورمیانه و 2 درصد از جهان را به خود اختصاص داده است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علل تعطیلی بزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی خاورمیانه ، کارخانجات صنایع پوشش ایران ، دیشب در بخش گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 بررسی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند گفت: با تعیین تکلیف اراضی کارخانه نساجی پوشش، بخشی از این کارخانه را راه اندازی می کنیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کوچکی نژاد با اشاره به اینکه کارخانه نساجی پوشش به دلیل بدهی صاحب کارخانه با 4 هزار کارگر به بانک صنعت و معدن واگذار شد، گفت: شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند تعداد کارگران را به هزار نفر کاهش داد و کارخانه را تضعیف کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد و سرعت در تصمیم گیری را اولویت خود می دانیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن لرستان گفت: 6 واحد غیرفعال صنعتی استان از سال گذشته تاکنون توسط این بانک به سرمایه گذاران جدید واگذار و احیا شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۱    
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس،گفت: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی در شهرستان های خوی و چایپاره که مرتبط با بانک صنعت و معدن در دستور کار قرار بگیرد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تسریع و تسهیل تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت واحدهای صنعتی و تولیدی استان اردبیل در بانک صنعت و معدن خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن اعلام کرد: میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن در 7 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 152 درصد افزایش یافته است.
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۴:۰۸    
فرازنیوز : با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، فاز نخست پروژه ملی و زیرساختی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس که از سوی بانک صنعت و معدن و 8 بانک دیگر عضو سندیکای این پروژه برای چندین مجموعه صنعتی تأمین مالی شده است، روز پنجشنبه 15 آبانماه به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- رئیس کل دادگستری زنجان با اشاره به واگذاری سهم 46.50 درصدی شرکت پارس سویچ به یک شخص حقیقی گفت: بر اساس مستندات شرکت این میزان واگذاری سهم در سال 91 از سوی بانک صنعت و معدن انجام شده و قانونی است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، فاز نخست پروژه ملی و زیرساختی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس که از سوی بانک صنعت و معدن و 8 بانک دیگر عضو سندیکای این پروژه برای چندین مجموعه صنعتی تأمین مالی شده است، روز پنجشنبه 15 آبانماه به بهره برداری رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۰:۲۵    
علی اسکینی تحلیلگر ارشد کارگزاری بانک صنعت و معدن پیش بینی می شود در سال جاری 535 هزارتن PTA و سال آینده 616 هزار تن در مجتمع تندگویان تولید شود. همچنین برآورد می شود که شرکت در سال جاری 270 و 266 هزار تن گرید الیاف و بطری به فروش برساند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه عبدالشاه تحلیلگر واحد کالای کارگزاری بانک صنعت و معدن پلی اتیلن ترفتا لات (PET) پرکاربردترین پلیمر ترموپلاستیک در جهان است. پت ماده ای است یگانه از آن جهت که نسبت به آب، مواد غذایی و مواد شیمیایی واکنشی نشان نمی دهد، شفاف بوده و قابلیت بازیافت دارد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن اعلام کرد: میزان صدور ضمانتنامه های ریالی در بانک صنعت و معدن در 7 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 112 درصد افزایش یافته است.
طوفان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
انتشار نشریه داخلی بانک صنعت و معدن (ویژه نامه سال 99) چهل و یکمین نشریه داخلی بانک صنعت و معدن (ویژه نامه سال 99) حاوی مطالب بانکی ، مصاحبه ، اخبار و ... منتشر و در اختیار مخاطبین قرار گرفت. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران از رشد 188 درصدی سود عملیاتی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری اعلام داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن طی 7 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل 57 درصد افزایش پیدا کرده است. ...