جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۱۵Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک صنعت و معدن»

تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۹    
مدیرعامل بانک صنعت و معدن می گوید: نظام بانکی کشور از طریق تامین مالی زنجیره ارزش می تواند نقشی اساسی در تقویت زنجیره های ارزش مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی و خدماتی (مانند گردشگری) ایفا کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۷    
شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته دوم آذر ماه 1400 را اعلام کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
امروزه توسعه زنجیره های ارزش از مقدم ترین سیاست های توسعه و رونق اقتصادی در جوامع محسوب می شود. در واقع، رقابت از کسب و کارها به سمت زنجیره های ارزش هدایت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تربت حیدریه گفت: تاکنون 50 میلیون یورو از طریق صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک صنعت و معدن به طرح نیروگاه سیکل ترکیبی برق راشد این شهرستان تخصیص یافته و تکمیل فاز نخست آن نیازمند 50 میلیون یورو دیگر است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تأسیس این نهاد مردمی و پر افتخار را به همه بسیجیان غیور و فداکار کشور تبریک و تهنیت گفت.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور از شرکت سرجین بافت زنجان که توسط بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، بازدید کرد و برای حل مشکل این واحد به وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار زنجان ماموریت داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در تبیین اهمیت و جایگاه بانک های توسعه ای در شرایط کنونی اظهار داشت: در شرایطی که اقتصادها دچار رکود یا تورم و یا رکود تورمی می شوند و شرایط برهم زننده چرخه معمول اقتصاد بروز می کند، تقویت و استفاده از ظرفیت بالای بانک های توسعه ای در خروج از بحران ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با عملیاتی شدن تامین مالی زنجیره ای طی ماه های آتی مشکل سرمایه در گردش اکثر تولید کنندگان کشور برطرف خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: ایمیدرو با همکاری وزارت صمت، بنگاه ها و بانک ها، بخشی از منابع موجود را به سمت بانک های توسعه ای هدایت و منابع حاصله را صرف تامین منابع مالی مورد نیاز تکمیل طرح های نیمه تمام کشور می کند ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
استان کهگیلویه و بویراحمد دارای صنایعی همچون صنایع غذایی و آشامیدنی، منسوجات، دباغی و عمل آوری چرم، صنایع سلولزی، محصولات کانی غیر فلزی، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی و برق و الکترونیک است و از لحاظ صنایع معدنی نیز دارای ذخایر مناسبی از موادی همچون سنگ آهک، ذخایر نمک، دولومیت، بوکسیت، فسفات، سلستین است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم می گوید: در چند سال اخیر بانک صنعت و معدن در بحث رونق و تسهیل تولید و جهش تولید به خوبی وظیفه خود را ایفا کرده است و صنعت گران نیز از این بانک رضایت دارند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر علی خورسندیان اظهار داشت: میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن در 7 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 249 درصد، رشد داشته است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش آنکتاد در سال 2019 درآمد ایران از درآمد تجارت الکترونیکی در منطقه و در بین کشورهای همسایه از جمله ترکیه، عربستان، امارات تنها 7 درصد است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۹:۳۵    
گزارش تحلیلی صنعت فولاد از سوی کارگزاری بانک صنعت و معدن منتشر شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، طرح توسعه شرکت طب پلاستیک نوین که روز پنجشنبه سیزدهم آبان ماه با حضور وزیر صمت به بهره برداری رسید، جهت تولید انواع ظروف بسته بندی و یکبار مصرف در شهرک صنعتی شاهرود با ظرفیت تولید سالانه 22 هزار تن احداث شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته سوم آبان ماه 1400 را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۰:۲۶    
ندا صالحی تحلیلگر کارگزاری بانک صنعت و معدن سهام پتروشیمی جم دارای مزیت های فراوانی است. از جمله کشش بالای سود شرکت به نرخ دلار، توانایی تولید با هر دو خوراک گاز و مایع و حاشیه سود مناسب محصولات، دسترسی به آب های آزاد و موقعیت جغرافیایی خوب، داشتن زیرمجموعه با ارزشی همچون پلی پروپیلن جم.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ماندانا زنگنه "معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری" در حاشیه بازدید از واحدهای تولید تور ماهیگیری، تولید قوطی و تولید کنسرو ماهی در شهرک صنعتی کنارک که با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن و تجارت کشور انجام شد؛ افزود: واحد تولیدی کنسرو ماهی استان ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار تاکید کرد: موقعیت استراتژیک این منطقه با ایجاد زیرساخت های بیشتر و حمایت از تولیدکنندگان داخلی شکوفایی بخش صنعت را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر عامل بانک صنعت و معدن با بیان اینکه از سرمایه گذاری در حوزه سواحل مکُران حمایت می کنیم گفت: تعامل با سرمایه گذاران و پشتیبانی از واحدهای صنعتی و تولیدی از اولویت های بانک صنعت و معدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن به منظور بررسی و تعامل بیشتر با صنایع و واحدهای تولیدی و حمایت از تولیدات سواحل مکُران، از واحدهای صنعتی شهر بندری کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن به اتفاق هیأت همراه فردا چهارشنبه به منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار سفر می کند.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ریسک، خطر و احتمال محقق نشدن پیشبینی های آینده و امکان وقوع هر نوع خسارت یا زیان (اعم از مالی و غیرمالی) در نتیجه انجام یک فعالیت است. ریسک همواره بخش جدایی ناپذیر فعالیتهای مالی بوده است و بانک ها و مؤسسات مالی در انجام فعالیتهای خود با انواع گوناگونی از ریسکها و مخاطرات مواجه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با مدیر بانک صنعت و معدن استان بر حمایت همه جانبه بانک ها از واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری به منظور تداوم تولید، اشتغال پایدار و توسعه صادرات، به عنوان یک ضرورت، تاکید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۲۹    
ندا صالحی کارشناس تحلیل کارگزاری بانک صنعت و معدن
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۶    
خرم آباد - ایرنا - قهرمانی دختران و پسران خرم آباد در رقابت های دو و میدانی کشور، سفر مدیرعامل بانک صنعت و معدن به بروجرد و امضای حکم 10 شهردار از مهمترین اخبار هفته گذشته لرستان بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: در راستای تکمیل و بهره برداری هرچه سریعتر واحد صنعتی سیلیس متال بروجرد سه هزار میلیارد ریال تسهیلات به این کارخانه پرداخت می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن با پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را تبریک و تهنیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
هدف مدیریت رعایت قوانین و مقررات تطبیق، حفظ ثبات در عملیات بانکی و پیشگیری از مواجهه با مخاطرات ناشی از عدم رعایت قوانین، مقررات و استاندارد هایی است که به موجب آن ها ممکن است بانک مشمول جریمه ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
استان سیستان و بلوچستان دارای صنایعی مانند صنایع غذایی، نساجی، پوشاک و صنایع شیمیایی، فلزکاری، ریخته گری، ساخت لوازم خانگی و تانکر سازی، صنایع شیلات و ماهی گیری نظیر پرورش میگو و ماهی و .. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی و سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به اتفاق هیأت همراه در سفر به استان فارس از تعدادی واحد صنعتی که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، بازدید نمودند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۰    
پایگاه خبری رصد نیوز مدعی شده است که بررسی ها نشان می دهد که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دولتی صنعت و معدن در پایان سال 99 جمعاً 22 میلیارد 357 میلیون ریال حقوق و دستمزد دریافت کردند که به طور میانگین در هر ماه 370 میلیون ریال دریافتی هریک از آنان بوده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، این بانک درسال گذشته علیرغم چالش های نظام بانکی و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه با وجود شیوع ویروس کرونا و تحریم های اقتصادی و بانکی ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد تشکینی رییس مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و مسؤل طرح آمایش وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتفاق هیأت همراه در سفر به استان بوشهر از چندین واحد صنعتی که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده اند، بازدید کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری در آستانه فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر، سالروز وفات حضرت محمد (ص)، شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه امام رضا (ع) را با صدور پیامی تسلیت گفت.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیأت همراه در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از یک واحد صنعتی که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، بازدید نمودند.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره، رضا رضوی با حکمی از سوی مدیرعامل به عنوان مدیر استانی فارس و رییس شعبه شیراز بانک صنعت و معدن معرفی شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حسابرسی داخلی، ارزیابی مستقلی است که توسط بخشی با همین عنوان در بانک یا توسط یک بنگاه اقتصادی برای بررسی سیستم کنترل داخلی، انجام می شود؛ در واقع حسابرسی داخلی ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نود اقتصادی مدعی شده است که طبق اطلاعات صورت مالی بانک صنعت ومعدن، مانده تسهیلات کلان غیرجاری در این بانک تا پایان سال 1399 به حدود 34 هزار و 500 میلیارد تومان رسیده است. منتظر توضیحات بانک صنعت و معدن هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در متن این پیام آمده است: هفتم مهرماه سالروز تأسیس بانک صنعت و معدن و نمایانگر بیش از نیم قرن خدمت صادقانه این بانک به بخش تولید و اشتغال کشور است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد جواد عبدالهی تحلیلگر کارگزاری بانک صنعت و معدن دنیای اقتصاد : شرکت فولاد خوزستان در سال 1352 به دلیل وجود منابع گاز، برق، آب و امکان حمل و نقل ریلی و جاده ای و نزدیکی به دریا در استان خوزستان در نزدیکی شهر اهواز با نام شرکت فولاد اهواز آغاز به کار کرد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی پیام تسلیتی صادر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی بانک صنعت و معدن در سامانه کدال نشان می دهد که این بانک دارایی های نامشهود فراوانی دارد و از موجودی نقدی قابل توجهی برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر امور برنامه ریزی بانک صنعت و معدن کشور گفت: کارخانه سیلیکون متال ارزآوری بالایی در تولید سیلیکون متال دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وزیر صمت در خلال این سفر از چهار واحد تولیدی فولاد زاگرس ایوان، پتروشیمی ایلام، نورد ایوان غرب و پویا نخ ایلام بازدید و با فعالان اقتصادی، صنعتگران، معدن کاران و کارآفرینان این استان پیرامون موانع و مشکلات بخش تولید ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۵    
جناب آقای دکتر خاندوزی، وزیر محترم اقتصاد! همانطور که وعده داده بودید و پیش از شما نیز، آیت الله رئیسی گفته بودند، حمایت از تولید و جهت دهی نقدینگی بانکها به سمت و سوی تولید، از مهمترین اقداماتی خواهد بود که پس از روی کار آمدن حضرات عالی اتفاق خواهد افتاد.
طبق آمار های مالی منتشر شده بانک های دولتی، بانک صنعت و معدن با نسبت کفایت سرمایه 2.58 درصدی کمترین نسبت را در میان سایر بانک های دولتی دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس صورت مالی بانک صنعت و معدن، این بانک تعداد قابل توجهی وام بلندمدت قرض الحسنه برای مدیران خود اعطا کرده که در صورت مالی به جای شفاف سازی نام این مدیران، از افشای نام آنها خودداری کرده است. این تسهیلات که به مدیران این بانک داده شده، در اقساط 20، 25 و 30 ساله و با سود 1 تا 14 درصد است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سیاستگذاری و برنامه ریزی در امور ارزی بانک ها در قالب خط مشی های تعیین شده از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا. و هیأت مدیره هر بانک، تهیه، تدوین و ابلاغ بخشنامه ها و دستورالعمل های ارزی، بررسی و پاسخ گویی به ابهامات استعلام های دریافتی از واحدهای ارزی و شعب ...