سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۲۰:۵۱Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قائم مقام وزیر خارجه»

فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی 17 اسفندماه با اعضای هیاتی از گینه شامل ابراهیم سوری بانگورا وزیر شهرسازی، مسکن و عمران، علی سیدوبا سوما وزیر انرژی، هیدرولیک و هیدروکربن، فلیکس لاما وزیر حمل ونقل، لانسین لاسو کروما مشاور عالی فرستاده ویژه نخست وزیر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
محمد ایرانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت با منصور العتیبی ، قائم مقام وزیر خارجه این کشور دیدار و رایزنی کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
جناب دکتر کمال خرازی،خبر خوش آمادگی مان برای بازگشت به تعهدات برجامی را داده اند و باقی ماندن تنها یک مانع مساله پادمان .
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست مشورت های سیاسی ایران و هند با حضور معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در دهلی نو برگزار شد و راه های گسترش مناسبات مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران و هیات همراه که برای مشورتهای سیاسی معاونین وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هند به دهلی نو سفر کرده، روز پنجشنبه با وینای موهان کواترا، قائم مقام وزیر خارجه هند دیدار و گفت وگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۱:۱۹    
احمد هالیلوویچ قائم مقام وزیر خارجه بوسنی و هرزگوین در سفر به قزوین ضمن بازدید از چند واحد صنعتی با رئیس اتاق بازرگانی قزوین دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه بوسنی و هرزگوین گفت: در حال حاضر سطح مراودات تجاری به ویژه صادرات و واردات بین ایران و بوسنی مطلوب نیست و باید در جهت توسعه این مراودات و افزایش تجارت بین 2 کشور گام های بزرگی برداشته شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- قائم مقام وزیر خارجه بوسنی و هرزگوین گفت: کشور ما خواستار همکاری های گسترده اقتصادی و توسعه مراودات تجاری با ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۲    
قائم مقام وزیر خارجه بوسنی گفت: استان قزوین از قابلیت های بزرگی در حوزه تولید برخوردار است و به همین خاطر به دنبال این هستیم که زمینه حضور سرمایه گذاران بوسنی در صنایع استان قزوین را فراهم سازیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۳:۱۵    
قائم مقام وزیر خارجه کشور بوسنی و هرزگوین با حضور در استان قزوین از چند واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-قائم مقام وزیر خارجه بوسنی و هرزگوین روز دوشنبه با سفر به قزوین با توانمندی های صنایع مستقر در شهرک های صنعتی استان آشنا شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۹    
قائم مقام وزیر خارجه و همچنین رئیس پارلمان صربستان در دیدار معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران بر تعمیق و توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران تأکید کرده و از علاقه مندی تجار این کشور برای همکاری با شرکای ایرانی خبر دادند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان در سفر به صربستان با وزیر خارجه و قائم مقام وزیر خارجه این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در دیدار معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با قائم مقام وزیر خارجه صربستان بر تسریع شروع مذاکرات امضای موافقتنامه تجارت آزاد بین دو کشور تاکید شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت سوریه بشار الجعفری را به عنوان سفیر این کشور در مسکو انتخاب کرد شفقنا- دولت سوریه از انتخاب بشار الجعفری قائم مقام وزیر خارجه سوریه، به عنوان سفیر این کشور در روسیه خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اتریش که در رأس هیأتی از اعضای این گروه به وین سفر کرده است با پیتر لاونسکی قائم مقام وزیر خارجه اتریش دیدار گفت وگو کرد و در این دیدار عنوان کرد: شرایط فعلی افغانستان دستاورد سیاست های غلط قدرت های بزرگ است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۰    
رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و اتریش با قائم مقام وزیر خارجه اتریش دیدار و گفت و گو کردند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر کار و بازرگانی موریس که در رأس یک هیات سیاسی و اقتصادی به تهران سفر کرده است، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. وزیر کار و بازرگانی موریس که در رأس یک هیات سیاسی و اقتصادی به تهران سفر کرده است، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حسینی در هنگام ورود به کلمبیا از سوی قائم مقام وزیر خارجه کلمبیا و کاردار جمهور ی اسلامی ایران در این کشور امریکای لاتین مورد استقبال قرار گرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۰:۲۳    
ایران حساب کار را به دست سوئد داد نماینده سوئددر ایران اعلام کرد: از تروریست ها حمایت نمی کنیم. امروز سفیر ایران در سوئد اعتراض شدید ایران به حکم حمید نوری را به قائم مقام وزیرخارجه سوئد اعلام کرده و گفته محاکمه و رای دادگاه حمید نوری جهت تأمین خواسته های یک فرقه تروریستی انجام شده است. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر پی از صدور حکم سیاسی دادگاهی در این کشور علیه حمید نوری مدعی شد که دولتش تمایلی به آسیب زدن به روابط با ایران ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه سوئد در دیدار سفیر ایران در پی صدور حکم سیاسی دادگاهی در این کشور علیه حمید نوری مدعی شد که دولتش از تروریست ها حمایت نمی کند و هیچ تمایلی به آسیب زدن به روابط با جمهوری اسلامی ایران ندارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه رایزنی های پیوسته تهران- دوحه را تحکیم کننده ثبات و استقرار منطقه عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدار علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران با احمد الحمادی قائم مقام وزیر خارجه قطر و محمد الخلیفی معاون منطقه ای این ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با قائم مقام وزیر خارجه قطر و نیز معاون منطقه ای این وزارتخانه، تاکید کرد: رایزنی های پیوسته ایران و قطر تحکیم کننده ثبات و استقرار منطقه است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه آمریکا هشدار داد در صورتیکه کره شمالی آزمایش اتمی انجام دهد، با واکنش ایالات متحده و کره جنوبی مواجه خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی در واکنش به خبر خبرگزاری دولت در خصوص آزادسازی قریب الوقوع 7 میلیارد دلار از دارایی های ایران، در توییتی اعلام کرد که هیچکس از سئول فعلا قصد سفر به تهران را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه اتریش در دیدار مهدی صفری بر تمایل این کشور برای گسترش روابط تجاری با ایران تأکید کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۰    
ناگفته های مذاکرات هسته ای: ویلیام برنز قائم مقام وزیر خارجه آمریکا و رئیس هیئت مذاکره کننده این کشور گفت: موضع ما این نیست که بگوییم شما نیاز به سوخت ندارید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۱    
قائم مقام وزیر خارجه آمریکا با تکرار مواضع واشنگتن در تنش اوکراین و روسیه، اعلام کرد که آینده خط لوله نورداستریم 2 بستگی به اقدامات مسکو دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه کشورمان با قائم مقام و دبیرکل وزارت کشاورزی و گردشگری اتریش دیدار کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
علی باقری کنی در این پیام تاکید کرده است که در این دیدار که با حضور مجدی الظفیری، قائم مقام وزیر خارجه و ولید علی الخبیزی، معاون کشورهای آسیایی وزارت خارجه، توافق کردیم افق های جدید در روابط دو کشور را با اراده و تلاش مشترک پدیدار سازیم. شایان ذکر است که معاون سیاسی وزارت [...]
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به دیدارهایش در کویت ، در حساب کاربری اش در توئیتر نوشت: امروز در کویت در دیدار دوستانه با دکتر احمدناصر المحمدالصباح، وزیر خارجه و وزیر مشاور در امور هیئت وزیران و با حضور مجدی الظفیری، قائم مقام وزیر خارجه و ولید علی الخبیزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر خارجه عراق، در دیدار با وزیر کشور سوریه، روابط دوجانبه و بازگشت سوریه به اتحادیه عرب را بررسی کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پوشش وندی شرمن قائم مقام وزیر خارجه آمریکا در دیدار با مقام رژیم صهیونیستی سوژه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سفر وزیرخارجه رژیم صهیونیستی، قائم مقام وزیر خارجه آمریکا با مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
باقری در توئیتی با اشاره به تماس تلفنی قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی نوشت: به وی خاطرنشان کردم تنها اقدام موثر و سریع در رفع محدودیت منابع ایران در کره جنوبی و جبران خسارات وارده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در توئیتی با اشاره به تماس تلفنی قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی نوشت: به وی خاطرنشان کردم تنها اقدام موثر و سریع در رفع محدودیت منابع ایران در کره جنوبی و جبران خسارات وارده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیرخارجه کره جنوبی در اظهاراتی از تداوم تلاش این کشور برای احیای برجام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که امروز دوشنبه 12مهرماه در راس هیاتی به دوحه سفر کرده در ادامه ملاقات های امروز خود با احمد حسن الحمادی قائم مقام وزیر امور خارجه قطر دیدار و گفتگو نمود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
حمید رضا دهقانی سفیر ایران در قطر در مورد این دیدار در صفحه توییتر خود نوشت: گفتگو برای پیشبرد امور ایرانیان مقیم قطر در دیدار آقای سجادی معاون وزیر خارجه کشورمان با آقای الحمادی قائم مقام وزیر خارجه قطر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در وین اعلام کرد، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و قائم مقام وزیر خارجه اتریش با یکدیگر در وین دیدار کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۳    
به گزارش پارسینه به نقل از میدل ایست نیوز، نزار الخیرالله ، قائم مقام وزیر خارجه عراق و سخنگوی کمیته برگزارکننده کنفرانس منطقه ای بغداد، در کنفرانسی مطبوعاتی که در بغداد برگزار کرد گفت که هر کنفرانسی در این حجم پروژه ای در سطح حکومتی است و افزود که تا کنون هر کنفرانس بین المللی درباره عراق در خارج ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی گفت: حمایت دیپلماتیک کره برای تلاش ها جهت احیای برجام ادامه خواهد داشت. برای جهان و شبه جزیره کره فرایند صلح بسیار مهم است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۴    
محمد مهدی رحیمی در توئیتی با اشاره به ادعای یکی از نمایندگان نوشت: وزیر خارجه هند، قائم مقام وزیرخارجه کره جنوبی و نماینده ویژه دولت چین در مراسم تحلیف حضور داشتند و نخست وزیر ژاپن هم روز قبل از مراسم پیام تبریک کتبی ارسال کرد.
سلام نو / دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره سفرش به تهران و دیدار با مقامات ایرانی و مذاکرات برجامی، توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای مراسم تحلیف آیت الله سید ابراهیم رئیسی به تهران سفر کرده بود، در یک توییت نوشت: گفت و گوی بسیار جالبی درباره برجام داشتم . ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: قائم مقام وزیرخارجه آمریکا در جلسه ای در مجلس سنا اذعان کرد که دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکایی اهداف یکسانی را در قبال ایران دنبال می کنند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر: چوی جونگ کان ، قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی و فرستاده ویژه رئیس جمهور این کشور به تهران در حساب کاربری خود در توئیتر از دیدارها و نشست های سازنده خود با مقامات ایرانی خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
چوی جونگ کان قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی و فرستاده ویژه رئیس جمهور این کشور پس از دیدار با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه توئیتی را در ارزیابی دیدارش منتشر کرد.
سلام نو / شفاف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی برقراری هر نوع ارتباط بین منابع ارزی بلوکه شده ایران با مذاکرات برجام را غیر قابل قبول خواند.