یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۴Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هاشمی رفسنجانی»

کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۵    
همچنین آقای هاشمی رفسنجانی در تاریخ 3/2/1361 ضمن سخنانی در خطبه های نماز جمعه تهران که در تاریخ 4/2/1361 در روزنامه کیهان ، تحت عنوان برای غربی ها سقوط شریعتمداری از سقوط بنی صدر مهم تر است منتشر شد، گفت : ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبر مجازی دیدار فاطمه هاشمی رفسنجانی با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی خامنه ای واکنش نشان داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر دیدار خانم فاطمه هاشمی رفسنجانی با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی خامنه ای، یک منبع موثق برای تنویر افکار عمومی اعلام کرد: ضمن تایید اصل دیدار، نکته مهم قابل ذکر اینکه، بیشتر نقل قول ها و موضوعات مورد اشاره در خبر، خلاف واقع و کذب است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روز گذشته روزنامه وال استریت ژورنال با انتشار خبری مدعی شد که علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی از خانواده های امام خمینی(ره) و مرحوم هاشمی رفسنجانی برای کمک به آرام کردن اوضاع درخواست کمک کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز در گزارش زیر مروری بر مهم ترین خبرهای سیاسی 24 ساعت اخیر کرده است. از ادعای وال استریت ژورنال تا دیدار فرزندان هاشمی رفسنجانی و مقام رهبری.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر دیدار فاطمه هاشمی، دختر آن مرحوم، با حجت الاسلام والمسلمین محتبی خامنه ای، فرزند رهبری، را تایید کرد. ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
امین عارف نیا معاون فرهنگی هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی گفت: در ماه های اخیر درخواستی از جانب دبیر شورای عالی امنیت ملی مبنی بر ملاقات با اعضای بیت امام مطرح نبوده و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی هیچگونه تقاضایی از بیت امام راحل نداشته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
فرزند ارشد مرحوم هاشمی ادعای وال استریت ژورنال مبنی بر درخواست دبیر شورای عالی امنیت ملی از خانواده وی برای کمک به کنترل ناآرامی های اخیر را تکذیب کرد.
آنا / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فرزند ارشد مرحوم هاشمی ادعای وال استریت ژورنال مبنی بر درخواست دبیر شورای عالی امنیت ملی از خانواده وی برای کمک به کنترل ناآرامی های اخیر را تکذیب کرد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبر مجازی دیدار خانم فاطمه هاشمی رفسنجانی با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی خامنه ای واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال در گزارشی آورده است که نماینده خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و نماینده بیت خمینی (ره) با علی شمخانی در مورد اعتراضات با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیداری داشتند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۱    
هاشمی رفسنجانی در خاطرات 30 آبان سال 78 از جزئیات ملاقات با غرضی می گوید.
آنا / ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
هرچند امروز اصلاح طلبان دچار انسداد مضاعف در اقداماتشان شده اند، اما سرنوشت آنها در آینده نیز به موضع و عملکرد امروزشان در قبال وقایع این روز ها گره خورده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۵    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: با توجه به کمبود پزشک در دو بیمارستان امام خمینی(ره) و هاشمی رفسنجانی شیروان، طرح پزشکیار با جذب دو پزشک عمومی در اورژانس این بیمارستان ها فعال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/اصفهان وقتی حمام خسرو آغا را خراب کردند من به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان به استانداری و شهرداری نامه نوشتم، حتی به ریاست جمهوری وقت یعنی آقای هاشمی رفسنجانی هم نامه نوشتم که همه آن نامه ها اعتراض من به تخریب حمام خسروآغا بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۶    
دیوارهای سیمانی بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش) با نقش های جدید فوتبالی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۴    
رحوم هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات خود در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال 76 به نگرانی سید ابراهیم رییسی درباره این انتخابات اشاره کرده است. گاف خبرساز بوش پدر درباره ایران چه بود؟ / بی بی سی : رئیس جمهور آمریکا در تله رفسنجانی تقلبی افتاد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۷    
اثری که هم اینک در معرفی آن سخن می رود، به خوانشی انتقادی از خاطرات مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی پرداخته است
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری مشهد گفت: معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری موفق شده طی یک سال اخیر، 2 جایگاه در موقعیت های مکانی بسیار مهم و پرتردد احداث کند؛ جایگاه هایی که یکی در ابتدای محور خروجی مشهد به سمت نیشابور و دیگری در بولوار آیت ا... هاشمی رفسنجانی قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دیده بان ایران : در بخشی از کتاب صبر و پیروزی که به همت عماد هاشمی تهیه و تدوین شده، مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی به ماجرای نارضایتی رهبر انقلاب از تبلیغ برای مرجعیت ایشان اشاره کرده است.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مرحوم هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات خود مربوط به 22 آبان ماه سال 1373 به ماجرای نارضایتی رهبر انقلاب از برخی سخنان آیت الله احمد جنتی در نماز جمعه اشاره کرده است.
محمدصادق جنان صفت در روزنامه جهان صنعت نوشت: نوکری آداب و آیین دارد. هیچ کس نمی تواند به صرف اینکه ادعا می کند واقعا نوکر مردم باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کانال تلگرامی خانه موزه آیت الله هاشمی کلیپی را از ایشان برای نخستین بار منتشر کرد.مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در این ویدئو به رخدادهای اول انقلاب و تندروی ها پرداخته است ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی از ملاقات خانواده وی با فائزه هاشمی در زندان اوین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان کرمان از افزایش پروازهای فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سرلشکر صفوی از کربلای 5 نیز به عنوان مقطع مناسب برای پایان دادن به جنگ یاد کرده است. بگذارید از جلسه ی هاشمی رفسنجانی و فرماندهان سپاه در روز 18 دی بنویسم. روزی که شبش عملیات کربلای 5 آغاز می شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۱۸    
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی از ملاقات خانواده وی با فائزه هاشمی در زندان اوین خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۱    
فاطمه هاشمی نوشت: عکس العمل مامان در مواجهه با فائزه در زندان جالب بود. وی مات و مبهوت فائزه را نگاه می کرد و چشم از او برنمی داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۷۳ سایت دیگر  
چندثانیه، تصویری از عفت مرعشی و فاطمه هاشمی مقابل زندان اوین را منتشر کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مرحوم هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات خود مربوط به هفدهم آبان ماه سال 74 به موضوع حجاب نامتعارف بی نظیر بوتو اشاره کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
همسر و دختر هاشمی رفسنجانی به فوت یکی از وزرای دولت هاشمی رفسنجانی واکنش نشان دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جمهور سابق کشورمان، درگذشت مرتضی محمدخان، از مؤسسان حزب اعتدال و توسعه را تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرتضی محمدخان وزریر اقتصاد دولت ششم در دوره ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی و از مدیران اقتصادی در 76 سالگی دار فانی را وداع گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
مرتضی محمدخان وزریر اقتصاد دولت ششم و از مدیران اقتصادی کشور دار فانی را وداع گفت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی و استاد تاریخ دانشگاه با ابراز این عقیده که جامعه الآن از مسأله حجاب عبور کرده است، گفت: به نظر من سیستم رسانه ای در این 40، 50 روز کاملا فشل بوده است. باید مطالبات، جدی تر به رسمیت شناخت شود، چهره امنیتی کشور اصلاح شود و یک سری کارها هم نباید بشود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تیتر اول روزنامه سازندگی، روز گذشته روی تصویر بزرگی از آیت الله هاشمی رفسنجانی این بود: اگر هاشمی بود... این مطلب که گفتگو با محسن هاشمی است، به بررسی جای خالی هاشمی رفسنجانی در وقایع دو ماه اخیر ایران می پردازد. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران از جای خالی آیت الله می گوید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سال ها پیش بهزاد نبوی احزاب اصلاح طلب را گروهک های فولکسی خوانده بود، درحالی این حزب ادعای برگزاری میتینگ خیابانی دارد که برای برپا کردن یک جلسه درون تشکیلاتی به حد و نصاب لازم نرسیده است!
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تاریخ و اندیشه ایرنا، علی اکبر ناطق نوری در کتاب خاطرات خود می نویسد: بعد از ترور شهید مطهری و آقای هاشمی رفسنجانی و دیگر بزرگان به این فکر افتادیم که گروه فرقان را شناسایی و دستگیر کنیم. البته هنوز مرکز اطلاعات دفتر نخست وزیری تشکیل نشده و اطلاعات سپاه هم تازه شکل گرفته بود. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- محمد هاشمی رفسنجانی تأکید دارد که امروز باید گفت وگوی ملی در سطوح های مختلف شکل بگیرد و با توجه به شرایط زمانی، نظرات، نقدها و راهکارها درباره موضوعات مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا :یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان روایتی از بازدید از زندان اوین بعد از حادثه آتش سوزی گفت: جمع بندی ما این است که مقداری ضعف حفاظت فیزیکی در سلول زندان ها بوده که باعث اتفاق اخیر در زندان اوین شده است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد خوش چهره چندین سال پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 1384، درباره مناظره تاریخی خود با نوبخت توضیحاتی مبسوط ارائه کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رامین راستاد به خبر دستگیری همسرش واکنش نشان داد. به گزارش وقت صبح ، رامین راستاد بازیگر مطرح ایرانی که روز گذشته خبر دستگیری همسرش به همراه سه زن دیگر در فضای مجازی پیچید به این خبر واکنش نشان داد. ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
قاسم روانبخش عضو جبهه پایداری، در برنامه شیوه در شبکه 4سیما اتهاماتی را متوجه شهیدمطهری،هاشمی رفسنجانی و بازرگان کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: سازندگی درخواست عفت مرعشی از رهبر انقلاب را منتشر کرد. عفت مرعشی،همسر آیت الله هاشمی : از آیت الله خامنه ای می خواهم نه به عنوان رهبری، بلکه به عنوان کسی که از 60 سال پیش با او همزیستی و همکاری در مبارزه داشته ایم که از بدرفتاری با زندانیان پرهیز شود. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی درخواست عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی از رهبر معظم انقلاب را منتشر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۵۰ سایت دیگر  
از آیت الله خامنه ای می خواهم نه به عنوان رهبری، بلکه به عنوان کسی که از 60 سال پیش با او همزیستی و همکاری در مبارزه داشته ایم که از بدرفتاری با زندانیان پرهیز شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
هاشمی طبا با اشاره به تاکید سیاستمداران و فراخوان رئیس قوه قضائیه برای گفتگو کردن گفت: شرایط برای گفتگو کردن محقق نمی شود. چندسالی می شود که رهبر انقلاب فرمودند کرسی آزاد دانشگاه برگزار شود اما، کسی اعتماد نمی کند که بیاید و صحبت کند ...