جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۸:۰۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه مشاوران املاک»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: تشدید نظارت و بازرسی ها در حوزه خرید وفروش مسکن در پلتفرم های آگهی بازار را آرام و باثبات کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر اینکه باید پلتفرم های انتشار آگهی در بازار مسکن ساماندهی شوند تا از قیمت سازی از این طریق جلوگیری شود، گفت: برخی فضاسازی ها حاکی از افزایش قیمت مسکن در نیمه دوم امسال دارد، اما مردم فریب این شایعات را نخورند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: 1400 واحد مشاور املاک در تهران از طریق بازرسان مشاوران املاک در تهران شناسایی و به اتاق اصناف معرفی شدند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: چند سالی هم هست که هیچ مشوق بانکی تاثیرگذاری نداریم تا کسی که می خواهد یک واحد آپارتمانی را بخرد، بتواند از تسهیلات بانکی استفاده کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازار مسکن از ابتدای سال جاری تا کنون وضعیت باثباتی داشته به طوری که دبیر اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، بر این باور است که ثابت ماندن قیمت دلار، ارز و در کنار آن نهاده های ساختمانی موجب شده تا شاهد آرامش در بازار مسکن باشیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۹    
بیگی نژاد، نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه تعداد افراد شاغل در صنف املاک بالا است گفت: مردم با دیدن تخلفات از باب دریافت حق کمیسیون آن را به اداره شکایت اتحادیه املاک گزارش کنند.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن گفت: گشت های نظارتی ما در سراسر کشور شکل گرفته و از ابتدای سال 60 هزار بازرسی از بنگاه های در کل کشور انجام شده و چهار هزار بنگاه فاقد مجوز پلمب شده اند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی به سخنان نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک درباره بنگاه های املاک تهران واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اتحادیه مشاوران املاک و مستغلات گنبدکاووس از فعالیت 689 واحد مشاور املاک در این شهرستان مرزی خبر داد و گفت: هم اکنون محل کسب 611 نفر از این افراد استیجاری است و آنها باید هرسال قرارداد جدیدی با مالک منعقد یا مکان فعالیت خود را تغییر دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اینکه برخی مشاوران املاک، بیشتر از نرخ نامه، دستمزد دریافت می کنند به خاطر زیاد شدن تعداد بنگاه های املاک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه "30درصد بنگاه های املاک شهر تهران مجوز ندارند" گفت: با دیوار دشمنی نداریم، اما باید واقعیت ها را به مردم بگوییم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مالکی، عضو اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه این روزها بازار مسکن، آرامش قبل از طوفان به خود گرفته است گفت: رشد قیمت نهاده های مسکن این پیام را می دهد که کاهش قیمت مسکن بعید است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدمهدی حجازی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان اظهار کرد: اقدامات دولت در راستای کنترل بازار مسکن بسیار درست است و سبب ممانعت از فعالیت مشاوران املاک بدون پروانه کسب وکار می شود ...
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان "معاملات غیرصوری در بازار مسکن نداریم"گفت:مسکن جای شوخی کردن نیست و نباید با نیاز افراد جامعه شوخی کنیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: از آنجا که موضوع مسکن شوخی بردار نیست، مردم معاملات خود در بخش مسکن را حتما به صورت حضوری و در مجموعه دفاتر املاک دارای پروانه انجام دهند تا از خسارات مالی گسترده دور بمانند.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه مشاورین و نمایشگاه داران اتومبیل بندرعباس بعد از 10 سال و با مجوز قانونی هیأت عالی نظارت بر تشکل های صنفی و دفتر خدمات اصناف کشوردوباره آغاز بکار کرد. به گزارش پایگاه خبری مکران، اتحادیه مشاوران املاک و نمایشگاه داران اتومبیل بندرعباس ظهر امروز با حضور ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۴    
نصر: رییس اتحادیه مشاوران املاک تبریز گفت: در راستای کنترل بازار املاک و مستغلات و مقابله با تخلفات این حوزه، امسال 483 مورد اخطار به مشاوران املاک در این شهرستان صادر شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران اظهار داشت: پشت بام خوابی و اجاره اشتراکی در آپارتمان حتی در مناطق پایین شهر تهران دیده نشده است و به طور قطع این مورد در نقاط بالا شهر تقاضایی ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان"فعالیت برخی اپلیکیشن ها در بازار مسکن خطرناک است"گفت: باید از تمام انگیزه هایی که بحث مصرفی مسکن را به خطر می اندازد، جلوگیری به عمل آوریم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک درباره خروج سازندگان از بازار مسکن گفت: در چند سال اخیر این موضوع شدت بیشتری پیدا کرده است. در واقع کسانی که قبلا وارد بحث تولید مسکن شده بودند، امروز نیستند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به انتشار مطالبی مبنی بر انجام معاملات مسکن بر پایه دلار گفت: اساس و پایه کدهای رهگیری در بنگاه های املاک بر پایه ریال است و نمی توان در این رابطه مبلغی را به دلار در قالب معاملات و قرارداد وارد کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۱    
سید مهدی حجازی، رییس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان می گوید: دولت با دو اقدام می تواند بازار رهن و اجاره را سروسامان دهد و از افزایش غیرمعقول اجاره بها جلوگیری کند. من معتقدم باید قانون مشخصی برای تعیین اجاره بها وضع شود. همچنین باید عرضه مسکن افزایش یابد تا بین عرضه و تقاضا تناسب ایجاد شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۰    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان ری گفت: در بازرسی از 16 بنگاه معاملات ملکی در کهریزک، هشت واحد به دلایلی اعم از نداشتن مجوز و به کارگیری مشاور اتباع جریمه شدند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عصراقتصاد: رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران، طرحی به سازمان امور مالیاتی کشور و وزارت اقتصاد ارائه شد مبنی بر اینکه با همکاری سازمان امور مالیاتی کشور و بررسی های کارشناسی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۰    
زنجان- لطفی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک زنجان با اشاره به تحویل برخی واحدهای مسکن ملی در استان، گفت: این مهم باعث کاهش 20 درصدی قیمت مسکن شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۴    
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: یک عده از کارشناسان، قیمت دلاری برای مسکن تعیین کردند؛ یعنی گفتند در فلان سال، قیمت یک مترمربع در یک منطقه برای مثال 100 دلار بوده است. حالا 100 دلار آن زمان چقدر بوده و امروز چقدر شده است
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک درباره ماجرای فروش دلاری مسکن توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۷    
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک گفت: اکنون تسهیلات ساخت مسکن زمینه ساز افزایش میزان تولید وعرضه مسکن و در نتیجه تقویت بازار می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بیگی نژاد گفت: در نیمه دوم امسال بازار آرامی چشم انتظار متقاضیان مسکن خواهد بود و با تمهیدات دولت در حوزه نهضت ملی مسکن بازار پر رونقی را در پیش خواهیم داشت. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: ا باید شرایطی را فراهم کنیم که تولید مسکن افزایش یابد، اما سلسله تصمیماتی که در گذشته وجود داشته، انگیزه تولیدکنندگان بخش ساختمان را از بین برده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۱    
مرصاد نیوز: نشست معاون قضایی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه با حضور مسئولین و کلیه مشاورین املاک شهرستان سنقروکلیایی با موضوع ساماندهی بازار املاک و مستغلات و دعاوی ناشی از عقود و قراردادها برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اخیرا از طریق انتشار آگهی مسکن در یکی از سایت های اینترنتی دو نفر در شهرک نفت به قتل رسیدند. بنابراین ضرورت دارد هویت هر فردی اعم از مشاور املاک یا انواع اپلیکیشن هایی که می خواهند در این حوزه فعالیت کنند، مورد بررسی قرار بگیرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک اظهار داشت: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حدود 185 هزار مشاور املاک دارای پروانه کسب و مجاز در سطح کشور فعال هستند ، گفت: اگر این عدد را به جمعیت کل کشور تقسیم کنیم به عبارتی به ازای هر 440 نفر یک مشاور املاک وجود دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک اظهار داشت: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حدود 185 هزار مشاور املاک دارای پروانه کسب و مجاز در سطح کشور فعال هستند ، گفت: اگر این عدد را به جمعیت کل کشور تقسیم کنیم به عبارتی به ازای هر 440 نفر یک مشاور املاک وجود دارد ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه شغل آزاد یکشنبه 15 مرداد، به طرح دغدغه ها و مشکلات اتحادیه مشاوران املاک خواهد پرداخت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در طول دهه های گذشته دائما با هر روشی از مصاحبه گرفته تا گزارش و فیلم و طنز و غیره، مشاور املاک را بی اعتبار کردند ...
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک یزد گفت: با راه اندازی گشت های نظارتی از مشاوران املاک یزد، حدود 10 درصد قیمت مسکن در استان یزد کاهش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: شرایطی که ابتدای سال در بازار اجاره به وجود آمده بود خیلی بغرنج بود که بیشتر تحت تاثیر دو عامل اساسی فضای مجازی و مشاوران املاک فاقد پروانه بود که به صورت سازماندهی شده در جهت افزایش قیمت حرکت می کردند و موجب شدند امسال برای مستاجران خیلی بد شروع شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: افزایش قیمت ها متاسفانه همیشه به ضرر مشاوران املاک بوده است، چون هر مقداری که به قیمت ساختمان اضافه می شود، به همان نسبت قدرت خرید مردم و قدرت جابه جایی مردم هم کاهش پیدا می کند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران از شناسایی هزار و 200 بنگاه املاک غیرمجاز در شهر تهران خبر داد و گفت: اجاره توکن (امضای دیجیتال) توسط بنگاه های غیرمجاز برای صدور کد ره گیری تقلب محسوب می شود و خلاف قانون است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران از شناسایی هزارو200 بنگاه املاک غیرمجاز در شهر تهران خبر داد و گفت: اجاره توکن (امضای دیجیتال) توسط بنگاه های غیرمجاز برای صدور کد رهگیری تقلب محسوب می شود و خلاف قانون است. اخیراً اخذ کدرهگیری اجاره ای، شیوه جدید املاکی های متخلف شناسایی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران از شناسایی هزار و 200 بنگاه املاک غیرمجاز در شهر تهران خبر داد و گفت: اجاره توکن (امضای دیجیتال) توسط بنگاه های غیرمجاز برای صدور کد رهگیری تقلب محسوب می شود و خلاف قانون است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۶    
در راستای طرح ساماندهی بازار، زمین، مسکن و اجاره بها، تاکنون 21 هزار و 268 بازرسی از بنگاه های املاک در سراسر کشور صورت گرفته است که در اصفهان این تعداد به 1406 بازرسی می رسد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک می گوید: قیمت مسکن به صورت فزاینده ای افزایش پیدا کرده و این سنگین وزن شدن قیمت مسکن، باعث شده که حتی اگر افراد خانواده تمایل به انجام امور ملکی داشته باشند، به دلیل عوامل توانایی در تهیه مبلغ مورد نیاز برای جابه جایی، عقب گرد کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سعید لطفی، دبیر اتحادیه مشاوران املاک از توقف کامل معاملات مسکن به دلیل رکود سنگین حاکم بر این بازار خبر داد
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۰    
نزدیک به 180 هزار بنگاه املاک مجاز در کشور فعالیت دارند که اگر جمعیت ایران را حدود 85 میلیون نفر در نظر بگیریم به ازای هر 440 نفر یک بنگاه املاک به صورت مجوزدار در حال فعالیت است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اتحادیه مشاوران املاک بجنورد گفت: 160 واحد مشاور املاک مرکز خراسان شمالی از ابتدای سالجاری تاکنون پروانه کسب خود را به دلیل رکود و کسادی بازار مسکن ابطال کردند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک، حق الزحمه مشاوران املاک عدد مشخصی است و از وظایف صنفی مشاوران املاک این است که طبق نرخنامه، حق کمیسیون دریافت کنند.
ضرورت نظارت موثر اتحادیه مشاوران املاک بر عملکرد منضبط بنگاه های معاملاتی، انتصاب مدیرعامل صندوق ملی مسکن و بانک مسکن، شناسایی و تایید 27 منطقه برای احداث شهرک های جدید در نوار ساحلی جنوب ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دومین جلسه توجیهی مشاوران املاک در بخش کهریزک با حضور سرپرست بخشداری و معاون حوزه قضایی کهریزک، رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان ری، نماینده پلیس امنیت و جمعی از سازندگان و مشاوران املاک باقرشهر در بخشداری کهریزک برگزارشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۴    
بجنورد-ایرنا- رییس اتحادیه مشاوران املاک بجنورد گفت: بهار امسال اجاره بهای مسکن در مناطق مختلف شهر بجنورد نسبت به مدت مشابه پارسال 70 تا 100 درصد افزایش یافته که بیشترین افزایش مربوط به هسته مرکزی شهر است.