دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۴۵Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه مشاوران املاک»

پایگاه خبری گسترش   ۸ ساعت پیش    
یک منبع آگاه به گسترش نیوز گفت که دلیل اصلی بازداشت نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک به کمیسیون ماده 39 و گزارشی که این کمیسیون، مدت ها قبل تهیه کرده بود مربوط می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: دی ماه امسال 4427 فقره خرید و فروش ملک در شهر تهران انجام شد که نسبت به ماه قبل مقداری افزایش یافت اما با توجه به افت 68 درصدی نسبت به سال گذشته می توان گفت که بازار هنوز در رکود به سر می برد ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۶    
مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: نیمی از گرانی ها در بازار مسکن به دلیل مسائل روانی و قیمت گذاری غیر اصولی از طریق سایت های خرید و فروش است. روند نزولی قیمت مسکن در ماه های آینده ادامه دار است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران از ادامه روند نزولی قیمت مسکن در ماه های آینده خبر داد و گفت: نیمی از گرانی ها در بازار مسکن به دلیل مسائل روانی و قیمت گذاری غیر اصولی از طریق سایت های خرید و فروش است.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
هفته پیش رو، روزهای مهمی در بازار دارایی های کشور است. پس از ریزش قیمت در بازار ارز و سکه و البته تعدیل قیمت ها در بازار سهام، حالا بخش تقاضا در حوزه مسکن در انتظار کشف کف قیمتی است.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
با کاهش نرخ ارز در آبان ماه، بازار مسکن دستخوش تغییرات مشهودی شده که دامنه آن تا ماه جاری تیز ادامه یافته و سبب کاهش قیمت ها و میزان معاملات شده است.
شهریار نگار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روند کاهش قیمت مسکن رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهریار گفته است که :
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۱    
گروه استان ها- انتخابات اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان در شرایط کرونایی با تجمع و بی اعتنایی رای دهندگان در محل اخذ رای نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد، نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران اکنون در بازداشت پلیس امنیت اقتصادی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران هفته پیش دستگیر شده که بخشی از تخلفات وی صنفی بوده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۰    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از دستگیری حسام الدین عقبایی نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران خبر داد.مصطفی قلی خسروی با تأیید دستگیری حسام عقبایی گفت: وی روز چهارشنبه در منزلش دستگیر شده و سپس به دفاتر حقوقی برده شد و پس از بازرسی دفاتر حقوقی وی از سوی مأموران ...
598   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که وزیر راه و شهرسازی و رئیس اتحادیه مشاوران املاک با ازسرگیری درج قیمت در آگهی املاک وبسایت های اینترنتی و اپلیکیشن های گوشی همراه مخالفند، اما این وبسایت ها پس از لغو ممنوعیت درج قیمت ها با دستور دادستانی تهران پس از 8 ماه ممنوعیت، دوباره قیمت گذاری را آغاز کرده اند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: در حالی که وزیر راه و شهرسازی و رئیس اتحادیه مشاوران املاک با ازسرگیری درج قیمت در آگهی املاک وبسایت های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایلی مخالفند، این وبسایت ها قیمت سازی را آغاز کرده اند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه ترس عجیبی در وزارت راه و شهرسازی از اجرای دستور روحانی برای انتقال اتحادیه املاک به وزارت راه و شهرسازی وجود دارد گفت: انتقال اتحادیه املاک به نفع بازار مسکن است.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: ورود قیمت ها به سایت ها بازار مسکن را با قیمت های کاذب به جنجال و گرانی می کشاند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاران املاک گفت: کرونا سبب شده است بسیاری از فعالان بازار ملک و مشاوران املاک تغییر شغل بدهند . ▫️مصطفی قلی خسروی ، رییس اتحادیه مشاوران املاک در گفتگو با خیرگزاری خبرآنلاین افزود ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت:با توجه به تغییراتی که در حال رخ دادن است و انتخاباتی که در پیش داریم، حتم بدانید به ثبات قیمتی نزدیک خواهیم شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رییس اتحادیه مشاوران املاک اعلام کرد؛ با توجه به تغییراتی که در حال رخ دادن است و انتخاباتی که در پیش داریم، حتم بدانید به ثبات قیمتی نزدیک خواهیم شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با هر نوع تخلف در بازار مسکن و اجاره از جمله دریافت سکه و دلار به جای اجاره برخورد خواهیم کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بازرسی اتحادیه مشاوران املاک گفت: مشاوران املاک فاقد مجوز، درصورتی که برای دریافت جواز کسب به اتحادیه مراجعه نکنند، واحد صنفی شان پلمب می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان - یادگاری در گفت وگوی تلویزیونی در خصوص مشاوران املاک بدون مجوز گفت: بر اساس اخطار های صادر شده توسط بازرسی اتحادیه مشاوران املاک، در شهر تهران حدود هزار و 200 مشاور املاک بدون مجوز فعالیت دارند. ...
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با هر نوع تخلف در بازار مسکن و اجاره از جمله دریافت سکه و دلار به جای اجاره برخورد خواهیم کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک نیز که همواره بر لزوم حذف نرخ از سایتها تاکید کرده، دل خوشی از بازگشت نرخ به سایتها ندارد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که درج قیمت مسکن در سایت های اینترنتی قماربازی است،گفته بود: اگر قیمت ملک را در سایت های اینترنتی اعلام نکنند، بازار مسکن به آرامش می رسد. ...
صبای سلامت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۳    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه بازار مسکن دیگر توان افزایش قیمت ندارد، اظهار کرد: قیمت های فعلی متعارف نیست و نامعقول است و در حال حاضر هم رکودی بر بازار حاکم است، به دلیل انتظار کاهش قیمت ایجاد شده، نه اینکه رکود تورمی باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با بیان اینکه نبود نظارت در کنار امکان درج قیمت در آگهی ، تهدید بالقوه ای برای بازارها است، گفت: شبکه ای از افراد که مشخص هستند آگهی های انبوه از اموال خود یا شرکت های وابستگان خود را به سایت های پذیرنده آگهی ارائه می دادند و از آنجایی که بابت این آگهی ها ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
لطفی، عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه این روزها سود بساز بفروش ها علیرغم گرانی مسکن و افت معاملات 60 درصد است گفت: این سازنده ها حاضر نیستند سهم خود را به 40 درصد کاهش دهند درحالیکه سازندگان مسکن در امارات از سودهای خود به شدت کوتاه آمده اند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: چند روز قبل، رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه فروشندگان مسکن در تهران، متری 10 میلیون تومان تخفیف می دهند و خریدار نیست، اظهار کرد: تعداد فروشندگان چند برابر خریداران است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه بازار مسکن دیگر توان افزایش قیمت ندارند، اظهار کرد: قیمت های فعلی متعارف نیست و نامعقول است و در حال حاضر هم رکودی بر بازار حاکم است، به دلیل انتظار کاهش قیمت ایجاد شده، نه اینکه رکود تورمی باشد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۲۷    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به کاهش 15 درصدی قیمت مسکن بر لزوم تشکیل ستاد تنظیم بازار مسکن اشاره کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت قیمت ها در بازار مسکن گفت: طبق آن چیزی که ما در بازار می بینیم قیمت مسکن 10 الی 15 درصد کاهش داشته است و بازار ظرفیت کاهش 40 درصدی تا پایان سال را هم دارد، اما عده ای بساز و بفروش و یا بخر و بفروش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه مشاوران املاک و نمایشگاه داران اتومبیل زنجان گفت: در حال حاضر بازار مسکن در زنجان دوران رکود خود را سپری می کند.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۷    
قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: کاهش یک درصدی قیمت مسکن را قبول ندارم، چرا که قیمت مسکن در تهران تا 15 درصد کاهش یافته است.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که اخبار منتشر شده بر کاهش قیمت مسکن در بازار دلالت دارد، معامله گران از تغییر مسیر بازار و رکود شدید معاملات خبر می دهند. به گزارش روند بازار مسکن به نقل از خبرآنلاین ...
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی، افزایش تولید مسکن و برخورد با سوداگرانی که آرامش بازار مسکن را بر هم می زنند ضروری دانست و گفت: جالب است که نخود و لوبیا ستاد تنظیم بازار دارد اما مسکن ندارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرورزشی / لیگ برتر ایران ؛ رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفته قیمت ساخت هر متر مسکن با بهترین مصالح نهایتاً 4 میلیون تومان می شود؛ چرا باید 80 میلیون به فروش برسد؟! ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۸    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با رد آمارهای بانک مرکزی و مرکز ملی آمار مبنی بر کاهش 1 درصدی قیمت مسکن اظهار کرد: آمارهای ما نشان می دهد قیمت مسکن 10 تا 15 درصد ارزان شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: کاهش یک درصدی قیمت مسکن را قبول ندارم، چرا که قیمت مسکن در تهران تا 15 درصد کاهش یافته است.
شادا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک افت شدید معاملات مسکن را ناشی از رکود فصلی نمی داند و می گوید: اکر در برخی مناطق حتی یک مورد معامله مسکن صورت نگرفته به دلیل کاهش قدرت خرید متقاضیان مسکن است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: قیمت هر متر مسکن با بهترین مصالح نهایتا 4 میلیون تومان می شود چرا باید 80 میلیون به فروش برسد؟
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو: افزایش 100 درصدی قیمت مسکن در یک سال گذشته تائید شد. رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران: از کف بازار به شما اطلاع می دهم که قیمت مسکن نسبت به سال گذشته صد درصد افزایش داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتحادیه مشاوران املاک کرج با اشاره به کاهش میزان معاملات مسکن در این شهرستان، در مورد دلایل تعویق انتخابات این اتحادیه توضیحاتی ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه هم اکنون فروشندگان مسکن چند برابر خریداران هستند گفت: نرخهای پیشنهادی در بعضی مناطق بیش از 10 میلیون تومان در هر متر مربع کاهش یافته و خریدار نیست اما می بینیم که عده ای بساز و بفروش عنوان می کنند نرخها پایین نیامده؛ معلوم است که اینها نفع دارند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه املاک می گوید: فروشندگان مسکن متری 10 میلیون تخفیف می دهند، کسی نمی خرد!
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۷    
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: هنوز قیمت مسکن به هیچ عنوان کاهش نیافته و تنها در این ایام شاهد ریزش های پراکنده قیمتی در برخی مناطق هستیم.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تبریز گفت: در حال حاضر خرید و فروش در بازار مسکن در حالت ثبات بوده و فروشنده و خریدار با آرامش کامل می تواند وارد بازار شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی رئیس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش 15 درصد قیمت مسکن در آذرماه خبر داده بود که بانک مرکزی با استناد به آمار اتحادیه این کاهش را 1.1 درصد اعلام کرده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
چند روز قبل مصطفی قلی خسروی - رییس اتحادیه مشاوران املاک - خبر داد که نرخ های پیشنهادی مسکن در تهران 10 تا 15 درصد کاهش پیدا کرده است. البته این میزان افت در نرخ های قطعی مشاهده نشد. در واقع آنچه در گزارش بانک مرکزی دیده می شود از اختلاف معنادار کاهش نرخ قطعی با قیمت های پیشنهادی حکایت دارد ...