شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۲۴Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه احزاب»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات رئیسه خانه احزاب خراسان رضوی با تاکید بر لزوم ایجاد سازوکار و تدوین قوانین لازم برای واگذاری مناصب مدیریتی به جوانان متخصص، گفت: عدم توجه به جوان گرایی، خدمت به کشور و آرمان های انقلاب نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خانه احزاب و شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی خراسان رضوی در بیانیه های جداگانه ای مردم را برای حضور باشکوه دیدار نوروزی با رهبر معظم انقلاب دعوت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهریورماه سال 95 بود که احزاب و تشکل های سیاسی در خراسان رضوی بالاخره خانه دار شدند و کرکره های گفت وگو و همدلی را به عنوان اولین استان کشور که شعبه استانی خانه احزاب در آن افتتاح می شد، بالا کشیدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دین مداری، حسن خلق، تواضع، حب به اهل بیت(ع)، پویایی ونوآوری، بی اعتنایی به زخارف دنیا از مرحوم غفوری فرد چهره ای محبوب و مردمی ساخت به گونه ای که درانتخابات مجلس بدون آن که درلیستی باشدبا آراء مردم تهران به مجلس رفت.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۴    
نواندیش : محمد خونچمن، دبیرکل حزب جوانان ایران اسلامی و عضو شورای مرکزی خانه احزاب ایران درگذشت دکتر حسن غفوری فرد را تسلیت گفت: انالله و انا الیه راجعون ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب ایران گفت: جامعه متحد دانشجویی ما می تواند، بیرق دار صادقی برای مطالبه گری در خصوص ایرادات و مسائل کشور باشد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز برگزار شد؛ جلسه هیأت رییسه خانه احزاب با معاون سیاسی وزارت کشور اعضای هیأت رئیسه خانه احزاب با محمد رضا غلامرضا معاون سیاسی وزارت کشور در ساختمان وزارت کشور، دیدار کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای خانه احزاب ایران از تشکیل جلسه کمیته بین الملل با رئیس خانه احزاب ایران خبرداد و گفت: در این جلسه منوچهر متکی دولت ائتلافی را نمونه قابل مطالعه برای توسعه نظام حکمرانی عنوان کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: مجوز افزایش سرمایه پتروشیمی صادر شده و فاز دوم پروژه پتروشیمی با حضور رئیس جمهور در گلستان آغاز خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب در گفت و گو با فارس عوامل مشارکت سیاسی مردم را تشریح و نقش اغتشاشات اخیر را در انتخابات آتی توضیح داد.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس خانه احزاب گفت: ارتباط احزاب و خانه احزاب با وزارت کشور به عنوان پل ارتباطی با دولت سیزدهم گسترده است و در حوزه های مختلفی در حال تعامل با یکدیگر هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
با حضور منوچهر متکی رئیس خانه احزاب ایران،خانه احزاب استان هرمزگان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته بین الملل خانه احزاب ایران گفت: سفر اخیر رئیس جمهور کشور به چین مثبت و در آینده کشور اثرگذار خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب ایران در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل از ممانعت آمریکا و کشورهایی برای امدادرسانی به مردم زلزله سوریه انتقاد کرد و گفت: آمریکا در امدادرسانی به زلزله زدگان مغایر قوانین بین المللی عمل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب ایران گفت: بنده به استان های مختلف کشور سفر می کنم و در استان های مختلف اصلاح طلبان فعالیت انتخاباتی خود را برای مجلس آینده شروع کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب گفت: بیانیه گام دوم انقلاب دمیدن روح امید، بیان تکلیف، استفاده از خرد جمعی و نگاه به نسل های دوم، سوم و بعد از آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۴    
خانه احزاب استان زنجان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: بیست و دوم بهمن یادآور پیروزی قیام و خیزش ملتی بزرگ به مدد الهی و رهبری ابر مردی از تبار مردان خدا است که با اهدای خون بهترین و عزیزترین جوانان خویش بنای پوسیده و فاسد استبداد، ظلم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۵    
دومین جلسه کمیته بین الملل خانه احزاب ایران در محل خانه احزاب با حضور رئیس و اعضای کمیته بین الملل خانه احزاب ایران برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۹    
رئیس خانه احزاب گفت: عفو بزرگ رهبری، چشم فتنه و فتنه گران شکست خورده را کور کرد و بر پیشانی آنها و ایادی مستکبران و دیکتاتوران عالم مهر ابطال زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب ایران با اشاره به موافقت رهبر انقلاب با عفو گسترده محکومان اغتشاشات گفت: اقدام امروز مقام معظم رهبری نقطه پایان و میخی بر تابوت اغشاشات بوده و تکمیلی بر تعامل هوشمندانه ایشان با حوادث داخلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر متکی رئیس خانه احزاب ایران و وزیر امورخارجه اسبق جمهوری اسلامی ایران با حضور در خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس خانه احزاب استان زنجان با بیان اینکه امروز فضای سیاسی به جای اینکه محل هم اندیشی، کار و تلاش و هماهنگی برای رسیدن به افق های وسیع تر باشد به منازعات بی سرانجام سیاسی به صورت فردی یا گروهی تبدیل شده، گفت: چالش های جدید به مشکلات موجود افزوده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب استان زنجان در ارتباط با نقش احزاب در انتخاب مدیران استانی گفت: تا به امروز نه احزاب کسی را معرفی کرده اند و نه درخواستی در این باره از سوی مجموعه استانی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات رئیسه خانه احزاب خراسان رضوی با تاکید بر اینکه باید مسئولین رده های مختلف، عدم استقبال مردم از صندوق های رای را تحلیل کنند، گفت: باید بررسی شود که چرا در اولین نظرخواهی برگزار شده در نظام، 98 درصد مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۲    
خانه احزاب استان زنجان با انتشار بیانیه ای اهانت های اخیر به مقدسات اسلامی و قرآن کریم در چند کشور اروپایی را نشاندهنده عمق دشمنی و کینه توزی شیطان صفتان وابسته به سران جهان سلطه و استکبار به ساحت مقدس ترین کتاب آسمانی و مقدسات اسلامی برشمرد و آنرا محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۷    
چهاردهمین نشست خانه احزاب ایران برگزار شد و در این جلسه بر گرامیداشت و دعوت همه احزاب از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن و نمایش اقتدار و انسجام ملی به عنوان اصلی ترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین نشست شورای مرکزی خانه احزاب روزدوشنبه (10 بهمن) درمحل خانه احزاب ایران برگزار می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
روز شنبه 8 بهمن همایش آسیب شناسی دو انتخابات اخیر از سوی کمیته انتخابات خانه احزاب ایران در سالن وزارت کشور برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
جماران نوشت: عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها در خصوص جلسه خانه احزاب در وزارت کشور گفت: ظاهرا قرار بود از طرف اصلاح طلبان در دور اول صحبت ها خانم منصوری،حسین مرعشی و حسین کمالی سخنرانی کنند که هیچکدام اجرا نشد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۴    
از تشکل های عضو خانه احزاب می خواهیم که به جای طرح مباحثی که نتیجه روشنی ندارند، به تبادل نظر درباره راهبردها و روش های حل مشکلات و اقدامات رفاه گستر و عادلانه و گسترش حضور مردم در انتخابات بپردازند
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رامین مهمان پرست طی حکمی از سوی منوچهر متکی به عنوان مشاور اقتصادی خانه احزاب منصوب شد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۴۴    
وزیر کشور گفت: کشور نیازمند حزب است و احزاب می توانند در ایجاد ثبات و جلب مشارکت سیاسی نقش آفرینی کرده و جایگاه برای بیان خواسته ها و مطالبات مردم باشند ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۱    
احمد وحیدی وزیر کشور در نشست خانه احزاب ایران برای آسیب شناسی دو انتخابات اخیر گفت: فرراسیدن ماه رجب را تبریک عرض می کنم و خوشحالم که امروز در خدمت شما هستیم تا درباره این عنوانی که برای نشست انتخاب شده یعنی آسیب شناسی دو انتخابات اخیر صحبت کنیم ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش خانه احزاب ایران با عنوان آسیب شناسی انتخابات اخیر با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، منوچهر متکی رئیس خانه احزاب ایران، محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور، عبدالله مرادی دبیر کمیسیون ماده 10 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی و دبیران کل احزاب در وزارت کشور برگزار شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس خانه احزاب با بیان اینکه عملکرد مجلس یازدهم جهت دهنده در میزان مشارکت انتخابات مجلس دوازدهم است، گفت: یکی از رسالت های خانه احزاب رصد حکمرانان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۵    
مدیرکل سیاسی وزارت کشور و دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب گفت: برای برگزاری تجمعات و راهپیمایی، دستورالعملی تدوین شده که با کمک خانه احزاب در مسیر ابلاغ است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در اغتشاشات اخیر جای احزاب خالی بود چرا که لازم است نسبت به مداخله گری قدرت های خارجی موضع گیری داشته باشند. به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در همایش خانه احزاب با بیان اینکه انتظار می رود احزاب و تشکیلات سیاسی برای رشد و پیشرفت کشور نقش آفرینی کنند، گفت: ارتقای ثبات سیاسی ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس خانه احزاب ایران گفت احزاب نقش مهمی در انتخابات دارند، بر همین اساس باید مشوق مردم باشند و امید را بالا ببرند. منوچهر متکی در همایش آسیب شناسی دو انتخابات اخیر که بعدازظهر امروز در وزارت کشور برگزار شد گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷    
رئیس خانه احزاب گفت: عملکرد مجلس یازدهم جهت دهنده در میزان مشارکت انتخابات مجلس دوازدهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب گفت: احزاب خودشان را جدی نمی گیرند و ما چندان نباید منتظر تحویل گرفتن دولت باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس خانه احزاب گفت: نهادهایی چون مجلس، ریاست جمهوری، خبرگان و شوراها، نمونه ای از تبلور اراده مردم است که در انتخابات تجلی پیدا می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای خانه احزاب ایران از برگزاری همایش با موضوع انتخابات توسط خانه احزاب ایران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته انتخابات خانه احزاب ایران از برگزاری همایش این خانه در روز شنبه در محل تالار وزارت کشور با عنوان آسیب شناسی دو انتخابات اخیر در ایران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۳    
دبیر اجرایی خانه احزاب گفت: همایش با موضوع آسیب شناسی دو انتخابات اخیر به کوشش کمیته انتخابات در 8 بهمن برگزار خواهد شد
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۹۷ سایت دیگر  
خانه احزاب استان گلستان با صدور بیانیه ای، اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای خانه احزاب ایران گفت: عصر امروز جلسه شورای مرکزی خانه احزاب با حضور سه فراکسیون اصولگرا اصلاح طلب و مستقلین با اکثریت اعضاء تشکیل شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۶    
رئیس خانه احزاب استان زنجان با اشاره به دلایل فرار شاه از کشور، گفت: بی لیاقتی و بی کفایتی حکومت پهلوی منجر به فرار شاه شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۵    
عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: دولت سیزدهم باید اعتماد از دست رفته ی مردم را برگردانده و رضایت اجتماعی خلق کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور در دیدار اعضای فراکسیون احزاب مستقل خانه احزاب گفت: برنامه وزارت کشور گفتگو با احزاب بر پایه منطق و اخلاق سیاسی به منظور حل مساله و پیشرفت کشور است.