سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۵۳Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش زورخانه ای»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نایب رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای سیستان و بلوچستان گفت: تیم ورزش زورخانه ای این استان با اعزام چهار ورزشکار در رقابت های رده سنی نوجوانان کشور یک مدال طلا و 2 مدال نقره کسب کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۹    
یکی از مشکلات اساسی ما ورزش کاران و مربیان ورزش زورخانه ای عدم وجود ادوات ورزش زورخانه ای به عنوان ابزار کمک آموزشی در زورخانه ها است.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳    
ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی مازندران دوباره در حال استعدادپروری و معرفی چهره های جدید است. نفرات قدیمی و خوشنام جدا شدند و مردان تازه از راه رسیدند تا مازندران پس از سال های گذار، حضوری خوب در ترکیب تیم های ملی داشته باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا - رییس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان گفت: تیم ورزش زورخانه ای استان اصفهان با کسب 92 امتیاز قهرمان مسابقات رده سنی نوجوانان کشور در شاهرود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دو باستانی کار و مربی مازندرانی در اردوی آماده سازی تیم ملی ورزش زورخانه ای شرکت کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نهایی رقابت های مهارت های فردی ورزش زورخانه ای قهرمانی نوجوانان کشور دقابقی پیش در شهرستان شاهرود از توابع استان سمنان آغاز گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا - رییس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان گفت: مسابقات قهرمانی این رشته ورزشی در رده نوجوانان کشور با حضور 80 ورزشکار در پنج مهارت فردی در شاهرود آغاز شد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
برای اینکه بتوانیم اقشار مختلف جامعه را به این ورزش جذب نماییم باید در اماکن و مجامع عمومی حضور بیشتر و پررنگ تری داشته باشیم. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ، محمدرضا سالاری مربی تیم ملی گفت: از سال 84 تا امروز ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۶    
نبود امکانات ورزشی در سیستان و بلوچستان بخصوص در ورزش زورخانه ای از عمده چالش ملی پوشان و ورزشکاران ما در این استان محسوب می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ماه در می زند در تازه ترین قسمت خود میزبان محمدرضا طالقانی و هوشنگ فرهی دو پیشکسوت ورزش زورخانه ای بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۲    
پیشکسوت نامی ورزش زورخانه ای مشهد در بی خبری اهالی و مسئولان ورزش، مسافر دیار باقی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۹    
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: مجمع هیات ورزش زورخانه ای و پهلوانی و ورزش روستایی را پیش رو داریم که ورزش پهلوانی تاییدیه کاندیدا آمده و به فدراسیون اعلام شده تا تاریخی را برای زمان برگزاری مشخص کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام وابط عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، روح الله سوادکوهی سرمربی تیم های ملی اظهار داشت: یکی از اهداف مهمی که باید به جد پیگیر آن باشیم و با کمک آن انگیزه های از دست رفته را به قهرمانان این ورزش ملی بازگردانیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر تیم های ملی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، گفت: تیم ملی خود را برای حضور در رقابت های بین المللی آنلاین کره جنوبی، حضور در نمایشگاه ورزشی اکسپو 2022 در دوبی، نمایشگاه ورزشی روسیه، جام جهانی اصفهان و نخستین دوره جام اکو آماده می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، جلسه هماهنگی اردو های تیم ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۱    
مهیار چوپان زاده ورزشکار شاهرودی به اردوی تیم ملی ورزش زورخانه ای بزرگسالان کشور دعوت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نایب رئیس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کرمان گفت: سه ورزشکار از این استان با پایان یافتن رقابت های انتخابی تیم ملی طی روزهای گذشته به میزبانی تهران به اردوی تیم ملی بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران راه یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی قم گفت: 2 ورزشکار قم با درخشش در رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان ورزش زورخانه ای کشور، به عضویت این تیم درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نایب رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای سیستان و بلوچستان گفت: 2 ورزشکار این استان با موفقیت در رقابت های انتخابی بخش های میانداری انفرادی، چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل بازی و میل گیری به دعوت تیم ملی ورزش زورخانه ای و پهلوانی در آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۲    
ورزشکاران قمی با موفقیت در رقابت های انتخابی در بخشهای میانداری انفرادی و چرخ تیز و میل بازی، میل سنگین به عضویت تیم ملی ورزش زورخانه ای و پهلوانی در آمدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: توسعه و ارتقای ورزش زورخانه ای از اولویت های وزارت ورزش و جوانان است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری میزان – طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در حاشیه برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی زورخانه ای، ساماندهی زورخانه های سراسر کشور را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با مشورت و همفکری همکاران، مسئولان فدراسیون در راس آن سردار باران چشمه همچنین هیات های استانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در خصوص شرایط این رشته ورزشی توضیحاتی را بیان کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
دکتر سید حمید سجادی اهمیت ترویج فتوت در ورزش زورخانه ای و حتی جامعه را مورد توجه قرار داد همچنین نسبت به بازنگری تمرینات ورزش زورخانه ای و حرکت به سمت تمرینات مدرن تاکید و ساماندهی زورخانه های کشور و صدور ورزش زورخانه ای به دنیا را یک تکلیف عنوان کرد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیکارهای انتخابی تیم ملی ورزش های زورخانه ای امروز (پنجشنبه) با حضور نمایندگان 20 استان کشور در تهران آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معرفی و نمایش ورزش زورخانه ای و آیین پهلوانی همراه با طنین ملکوتی یا حسین و یاد سردار دل ها در حاشیه بازی های پارالمپیک توکیو 2020 برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۰    
توکیو- ایرنا- رییس دانشگاه علوم ورزشی ژاپن، گفت: مشتاق ورزش زورخانه ای هستم و امیدوارم آئین آن در توکیو به اجرا درآید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از اختصاص بیش از 35 میلیارد ریال، برای برنامه های جاری هیات های ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی در سراسر کشور خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه هفت اورنگ سه شنبه 12 مرداد با موضوع ثبت ملی ورزش زورخانه ای از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه هفت اورنگ که به معرفی ثبت ملی و جهانی میراث ناملموس ایران زمین اختصاص دارد، امروز به ثبت ملی ورزش زورخانه ای اشاره می شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۳    
مسن ترین مرشد ورزش زورخانه ای ایران دارفانی را وداع گفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۱    
نشست هم اندیشی خبرگان ورزش زورخانه ای در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۱    
رئیس هیأت ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی اردستان: شورای پهلوانی شهرستان اردستان برای مقابله با آسیب های اجتماعی تشکیل شده است.
یافته   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار قاسم ماکلانی پیشکسوت ورزش زورخانه ای استان لرستان و مرشد خوش ضرب و صدای زورخانه های کشور به علت بیماری در بیمارستان تهران درگذشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان در مسابقات مهارت های فردی ورزش های زورخانه ای بخش نونهالان کشور قهرمان شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۶    
قزوین (پانا) - قهرمان چندین دوره سنگ زورخانه ای ایران اعلام کرد اگر حامی مالی باشد، رکورد گرفتن سنگ زورخانه ای جهان را در گینس به نام کشورم ثبت می کنم. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ورزش زورخانه ای و پهلوانی، ریشه در تفکر بزرگ شیعه و اسلام دارد و گود زورخانه و ورزش باستانی نماد فروتنی و تواضع ورزشکاران است. زورخانه آهن اصفهان که یکی از قدیمی ترین زورخانه های استان می باشد این روزها همچنان میزبان ورزشکاران و علاقه مندان به این ورزش باستانی است./خدیجه نادری
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۴:۱۰    
عکسی که حسن شکوهی در حال ورزش زورخانه ای در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۰    
گناباد - ایرنا - رییس هیات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی تربیت بدنی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: توسعه کمی و کیفی ورزش های زورخانه ای در شهرستان های مختلف استان از رویکردهای اصلی سپاه امام رضا (ع) است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان در خصوص خبری مبنی بر ابطال انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی توضیحاتی ارائه کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در این نشست مهرعلی باران چشمه گزارشی از برنامه های این فدراسیون در حوزه های مختلف به ویژه رقابت های قهرمانی کشور و حضور در مجامع بین المللی در سال 1400 را به مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان ارائه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۲    
مهدی قمری مربی و پیشکسوت ورزش زورخانه ای خراسان جنوبی: شیفته تواضع، فروتنی و نگاه متواضعانه آیت الله رئیسی هستم، قرار ما مردم ایران 28 خرداد در پای صندوق های رای با یک انتخاب درست و بجا باشد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز و به نقل از به نقل از سیاوش الفتی رییس کمیته رسانه های ایت الله رییسی در کشور، تعدای از معلمان جنوب تهران در تاریخ 25 خرداد در محل دفتر مرکزی ورزش زورخانه ای تهران با حضور دکتر حق وردی نماینده مجلس و عضو کمیسیون اموزش مجلس و هماهنگی دکتر حسن نوروزی و امیر عرب برگزار گردید ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از فدراسیون کشتی پهلوانی و زورخانه ای، در حکم سبزواری آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در رشته ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بموجب این حکم از 25 خردادماه 1400 به عنوان سرپرست نایب رییسی فدراسیون منصوب می شوید. ...
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۱    
- انتخابات فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی. - آغاز هفته سوم لیگ ملت های والیبال. - ایران - آمریکا امروز و ایران - صربستان فردا. - جایگاه ورزش در دولت آینده کجاست؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش، تلاش بیش تر رییسان هیات های استانی و مسوولان فدراسیون برای توسعه ورزش زورخانه ای را خواستار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مهرعلی باران چشمه با رای اعضای مجمع ، به عنوان رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی انتخاب شد .