شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۲:۰۰Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خرامه»

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و حمل مقدار 82 تن کود شیمیایی اوره به مقصد انبار کارگزاران شهرستان خرامه در تاریخ 24 خرداد ماه سال جاری توسط پیمانکار حمل طرف قرارداد خبر داد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از تسطیح 79 هکتار اراضی کشاورزی تحت پوشش پایاب سد درودزن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی حریق گسترده در پارک ملی بمو که از حوالی ساعت 16 روز یکشنبه 9 خرداد 1400 در پارک ملی بمو استان فارس در مسیر شهرستان خرامه آغاز شد، گروه های مختلف محیط بانان، آتشنشانان و گروه های مردمی دوستدار محیط زیست برای اطفاء حریق به منطقه اعزام شدند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از توسعه به کارگیری فناوری نوین پهپاد های هوشمند کشاورزی در سطح 750 هکتار از مزارع گندم این شهرستان در سال زراعی جاری خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از مرمت و بازسازی راه دسترسی بین مزارع هفت روستای این شهرستان به طول 16 کیلومتر و عرض هفت متر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان خرامه با همکاری شبکه بهداشت ، تزریق مرحله اول واکسنیناسیون کووید 19 براساس پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت و با حضور نظارت مستقیم نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و اداره بهزیستی شهرستان خرامه انجام گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس اعلام نمود: در سال 99 مقدار 5854 تن انواع کود شیمیائی توسط 4 شرکت تعاونی روستائی ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از کاشت 3150 اصله قلمه ریشه دار انگور ترکمن 4 در اراضی باغی روستای مهرآباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- یک روحانی جهادی در یکی از نقاط محروم شهرستان خرامه برای دسترسی بهتر مردم به امکانات، راه روستایی احداث کرد تا جاده ای به سوی آبادانی کشیده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرغ های یک واحد مرغداری متخلف در شهرستان خرامه ضبط شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۲:۱۶    
خیران شهرستان خرامه به یاری نیازمندان شتافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
2 هزار و 400 کیلوگرم مرغ خارج از شبکه توزیع در شهرستان خرامه کشف شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه گفت: 30 میلیون متر مکعب آب از سد درودزن برای آبیاری مزارع شتوی این شهرستان رها سازی شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: تقاطع بلوار نیستان و بزرگراه کنارگذر شرقی شیراز که در شمال شرق این کلانشهر در حال احداث است، دسترسی شهروندان را به شهرستان خرامه و آرامستان بهشت احمدی آسان می کند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۰    
بر اساس حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، "ایرج دهقانی" به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از حمل 100 تن کود اوره کشاورزی به شهرستان خرامه به منظور تأمین کود شیمیایی مورد نیاز مزارع گندم و جو در تاریخ 27 فروردین ماه سال 1400 از طریق شرکت حمل و نقل تعاونی کامیونداران ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ویدیو تجمع کشاورزان شهرستان خرامه بخش کربال استان فارس در اعتراض به کم آبی همین هفته پیش در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد. اعتراض آنها به سهمیه آب رهاسازی شده از سد درودزن و نرسیدن آب به زمین های کشاورزی شهرستان خرامه است. سراغ این کشاورزان رفته ایم و از نزدیک مشکلات آنها را روایت کرده ایم
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای فارس در خصوص اعتراض کشاورزان بخش کربال شهرستان خرامه به کمبود آب برای آبیاری مزارع شان، اعلام کرد که کشاورزان این منطقه سطحی بیش از حقابه پیش بینی شده را زیر کشت برده اند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: صبح امروز عده ای از کشاورزان بخش کربال در اعتراض به سهمیه آب رهاسازی شده از سد درودزن تجمع کردند. کشاورزان در این تجمع ، اعتراضشان را نسبت به نرسیدن آب به زمین های کشاورزی شهرستان خرامه اعلام کردند ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از شناسایی و توقف تغییر کاربری غیر مجاز 10 هزار و 550 متر مربع از زمین های زراعی و باغی این شهرستان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از نجات مرد گرفتار شده در چاه 60 متری بعد از 4 روز خبر داد. محمد هادی قانع گفت: صبح امروز افراد عبوری از کنار چاهی که در اطراف باغ های شهرستان خرامه قرار دارد متوجه فریاد هایی از درون چاه شده که پس از نزدیک شدن به چاه از وجود فردی در اعماق چاه 60 متری اطلاع ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: مرد میانسالی که در حال حفر چاه به علت ریزش دیواره زیر حجم زیادی از آوار گرفتار شده بود پس از 10 ساعت تلاش خستگی ناپذیر آتش نشانان همدان نجات یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
از تغییر کاربری اراضی کشاورزی در شهرستان خرامه جلوگیری شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس و فرماندار شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرامه از بهره مندی اهالی روستای قرقیه بخش مرکزی این شهرستان از خدمات کاروان سلامت خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۴    
نشست با حضور روستا رئیس بهزیستی شهرستان خرم بید و کارشناس امور توسعه پیشگیری ، کارشناسان اورژانس اجتماعی و سایر ادارات مرتبط شهرستان در راستای اولویت بندی آسیب های اجتماعی موجود این شهرستان برگزار گردید ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۳    
نشست رئیس بهزیستی شهرستان خرامه ، مسئول نمایندگی قلم چی شهرستان و کارشناس امور دانش آموزی و دانشجویی بهزیستی شهرستان برگزار شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خرامه از کشف یک کوزه تاریخی نگهداری مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۱    
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان خرامه گفت : غربالگری بینایی سنجی در کل شهرستان در ایام الله دهه فجر به پایان رسید ،.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰    
8 طرح عمرانی، اقتصادی، کشاورزی وگردشگری در شهرستان خرامه افتتاح شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- 100میلیارد ریال پروژه در ششمین روز از دهه فجر در زمینه های مختلف در شهرستان خرامه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱    
10 هزار راس دام عشایر مناطق محروم شهرستان خرامه توسط کلینیک سیار دامپزشکی سپاه ناحیه خرامه به صورت رایگان واکسینه شدند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امامزاده اسحاق(ع) از نوادگان امام جعفر صادق(ع) است که در سفر کاروان احمدبن موسی شاهچراغ(ع) به خراسان، در شهرستان خرامه به شهادت می رسد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۷    
اشتغال زنان سرپرست خانوار مددجوی بهزیستی شهرستان خرامه با طرح اجرای دوره آموزشی مهارتی زنان ایجاد انگیزه و اشتغال کرد .
به گزارش رابط روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس در راستای برنامه کنترل و نظارت بر فرآیند توزیع و فروش کودهای شیمیایی یارانه ای، در تاریخ 8 بهمن ماه 99 کارگروه پایش متشکل از نمایندگان این مدیریت، معاون بهبود تولیدات گیاهی، مدیریت حراست، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
با تلاش نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان خرامه ، هفت هکتار از اراضی ملی پلاک دشت حسن آباد خرامه از دست متصرفان و زمین خواران خارج شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۵    
به منظور اجرای طرح کاداستر اراضی ملی بیش از 98 هکتار از اراضی شهرک ایثار شهرستان خرامه با اخذ سند تک برگ تحت مالکیت دولت قرار گرفت.
کاراته پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
جلسه هیات کاراته شهرستان خرامه با سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱    
دهقانی گفت: مراسم عزاداری فاطمیه دوم به همت مجمع اسلامی محبین اهل البیت (ع) شعبه فاطمه الزهرا (س) شهرستان خرامه و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی و هیئت الرضا (ع) شهرستان خرامه در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به منظور تعیین تکلیف اراضی ملی و صیانت از انفال 35 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان خرامه صاحب سند تک برگ می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۹    
یک هکتار از عرصه های جنگلی آسیب دیده از آتش سوزی روستای، ولی آباد شهرستان خرامه با همکاری طبیعت دوستان خرامه سبز و احیاء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
به منظور تثبیت مالکیت دولت و برخورد قاطع با متخلفان اراضی ملی 8 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان خرامه دارای سند تک برگ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جنگل ها و مراتع روستای بیدزرد چاه علی شهرستان خرامه با همکاری طبیعت دوستان احیاء و بذرکاری شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از آغاز اولین مرحله احیا و مرمت قنات بید زرد در غرب این شهرستان به طول 560 متر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۵    
با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرامه یک دستگاه تراکتور غیر مجاز در اراضی ملی خرامه توقیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مناطق و عرصه های جنگلی منطقه غنیمی شهرستان خرامه با حضور نیرو های منابع طبیعی امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری و نیرو های مردمی بذرکاری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- فرماندار شهرستان خرامه استان فارس گفت: با هدف محرومیت زدایی، ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت شهروندان، صنعتی شدن این شهرستان را در دستور کار قرار داده ایم و این مهم را به عنوان یک برنامه و هدف دنبال می کنیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از نخستین مرحله توزیع کود یارانه دار ویژه گندم تحویلی در این شهرستان خبر داد و گفت: از شهریور ماه سال جاری تاکنون 2993 تن کود اوره بین گندمکاران توزیع شده است.