سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۱۴Oct 2020 20

جدیدترین‌های «لاوان»

 
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۰    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ساری ، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در سالروز شهادت شهید علی کریمیان بهنمیری وصیت نامه این شهید را از نظر می گذرانیم. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
9 نماد از جمله بانک صادرات و پالایشگاه لاوان آماده بازگشایی شدند اما سایپا ، بانک تجارت ، بانک اقتصادنوین و شش شرکت دیگر موقتا" از گردونه معاملات خارج شدند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نمادهای معاملاتی شرکت پالایش نفت لاوان (شاوان1)، شرکت تولید و صادرات ریشمک (ریشمک1) و شرکت ریل سیر کوثر (حسیر1) آماده انجام معامله است.
مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان گفت: شرکت پالایش نفت لاوان با حضور در جمع 50 شرکت صادر کننده برتر کشور موفق به دریافت لوح تقدیر در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه عرصه بازگشت ارز به کشور از طرف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به روابطی که آقای سالاری (مدیرعامل سازمان) با دولت دارد، موفق شد یکسری منابع را بابت طلب های سازمان دریافت کند تا بتواند بدهی بانکی سازمان را بپردازد. از سوی دیگر، امسال ده درصد از سهام شستا در بورس فروخته شد و بابت بدهی تامین اجتماعی به بانک رفاه داده شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۹    
به منظور رفع موانع تولید، رئیس کمیته حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری قوه قضائیه، رئیس خانه صنعت و معدن ایران، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و روسای کمیسیون های اقتصادی و صنایع مجلس از کارخانه روغن گلناز و گروه صنعتی لاوان در کرمان که با مشکلات زیادی مواجه هستند، بازدید به عمل آوردند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان فارس از برقراری و راه اندازی مسیر جدید پروازی هواپیمایی قشم از مبدا شیراز به بهرگان، سیری، لاوان و خارگ و همچنین افزایش پروازهای تهران- شیراز و بالعکس از اول مهرماه 99، خبر داد. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
با اعلام دلایل تعلیق نماد دومین شرکت پالایشی غایب از تابلو معاملات، پالایشگاه لاوان هم بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده بازگشایی شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی پالایش نفت لاوان (شاوان1) پس از رفع دلایل تعلیق و افشای اطلاعات بااهمیت، ، امروز سه شنبه مورخ 1399/06/25 آماده انجام معامله می باشد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران موفق به اخذ مجوز بهره برداری یکساله از بندر نخیلو به عنوان بندر پشتیبان فلات قاره در جزیره لاوان و سکوهای نفتی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی شد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۳:۵۶    
لاوان(جزیره شیخ شعیب) یکی از جزایر توریستی استان هرمزگان در خلیج فارس است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات بیچینگ توسط ناو نیروبر لاوان نیروی دریایی و نفربر های بی ام پی 3 نیروی زمینی ارتش در رزمایش ذوالفقار 99 ارتش انجام شد. در این عملیات، ناو به حدی به بستر و ساحل نزدیک می شود که می تواند درب سه تیکه خود را در ساحل قرار داده و ادوات و تجهیزات سنگین به راحتی از آن پیاده شوند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بیچینگ توسط ناو نیروبر لاوان نیروی دریایی و نفربرهای بی ام پی 3 نیروی زمینی ارتش در رزمایش ذوالفقار 99 ارتش انجام شد. در این عملیات، ناو به حدی به بستر و ساحل نزدیک می شود که می تواند درب سه تیکه خود را در ساحل قرار داده و ادوات و تجهیزات سنگین به راحتی از آن پیاده شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری مرحله نهایی از رزمایش ذوالفقار 99 ارتش، عملیات مشترک و پیچیده بیچینگ با موفقیت انجام شد. در این مرحله از رزمایش، نفربرهای BMP-3 حامل تکاوران نیروی زمینی ارتش توسط ناو نیروبر لاوان در ساحل دشمن تخلیه شدند که این عملیات برای نخستین بار در طول 40 سال گذشته اجرا شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
تکاوران و تفنگداران دریایی عملیات مشترک و پیچیده آبخاکی را در سواحل مکران به صورت دوسویه اجرا کردند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۷    
پالایش نفت لاوان سود خالص هر سهم خود در دوره 5 ماهه را معادل 189 تومان گزارش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
چهار پالایشگاه بندرعباس، تهران، لاوان و تبریز، صورت سود و زیان پنج ماهه منتهی به مرداد سال جاری را منتشر کردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۰    
می متالز - مدیرمالی شرکت پالایش نفت لاوان اظهار کرد که تغییر نرخ خوراک، رشد سودآوری پالایشی ها را در نیمه دوم سال تضمین کرده است.
شرکت پالایش نفت لاوان در دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 860 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 2 هزار و 39 اعلام شده بود، از کاهش 58 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۷    
شرکت پالایش نفت لاوان در گزارش اصلاحی دوره 3 ماهه منتهی به خرداد 1399 به ازای هر سهم 860 ریال سود محقق کرده که نسبت به گزارش قبلی 97% افزایش یافته است.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ امروز شنبه 15 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد 13 هزار واحدی رو به رو بود. براساس اعلام سازمان بورس نماد پالایشگاه های تبریز، اصفهان، بندرعباس، تهران، لاوان و شیراز به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی حداکثر تا 26 شهریور به مدت 10 روز کاری تعلیق شد. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماد پالایشگاه های تبریز، اصفهان، بندرعباس، تهران، لاوان و شیراز به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی به مدت 10 روز کاری تعلیق شد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بیسکویت گرجی، سرمایه گذاری سپه و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در بورس و معامله گران شرکت های سنگ آهن گهر زمین، شیر و گوشت زاگرس و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، امروز میزبان گاز مایع پالایش نفت لاوان و گاز مایع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه- امروز سهامداران شرکت های بیسکویت گرجی، سرمایه گذاری سپه و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در بورس و معامله گران شرکت های سنگ آهن گهر زمین، شیر و گوشت زاگرس و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بیسکویت گرجی، سرمایه گذاری سپه و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در بورس و معامله گران شرکت های سنگ آهن گهر زمین، شیر و گوئشت زاگرس و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 68هزار و 722واحدی در ارتفاع یک میلیون و 650718هزار و 766واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 996میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 606میلیارد تومان در بیش از 935هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بیسکویت گرجی، سرمایه گذاری سپه و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در بورس و معامله گران شرکت های سنگ آهن گهر زمین، شیر و گوشت زاگرس و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، امروز میزبان گاز مایع پالایش نفت لاوان و گاز مایع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است .
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاملات سهام عدالت مربوط به شرکت پتروشیمی مارون (سهامی عام)، شرکت پالایش نفت شیراز (سهامی عام)، شرکت پالایش نفت لاوان (سهامی عام) و شرکت پتروشیمی تندگویان (سهامی عام) امروز سه شنبه مورخ 1399/06/04 در نمادهای معاملاتی (مارون4)، (شراز4)، (شاوان4) و (شگویا4) انجام می پذیرد
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
عاشوری: قیمت فروش نفت خام به پالایشگاه ها، به جای میانگین قیمت محموله های صادراتی منطقه در مصوبه قبلی، به میانگین ماهانه محموله های صادراتی کشور تغییر کرده است و جزئیات این تغییرات متعاقبا اعلام خواهد شد .
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
فلوترهای هاوزر ترمینال نفتی SBM منطقه لاوان با تلاش کارکنان تعمیرات زیر آب و عملیات دریایی این منطقه تعویض و این گوی شناور در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۷    
سازمان خصوصی سازی در راستای اجرای ماده 23 قانون اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی، اطلاعات مربوط به واگذاری سهام/بنگاه مدیریتی و کنترلی را به شرح فایل پیوست اعلام می نماید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۹    
آغاز پرداخت سود "شاوان" از مهرماه 1399/05/08 - 15:53 شرکت پالایش نفت لاوان زمان پرداخت سود را تعیین کرد. "وآفری" 20 تومان سود داد 1399/05/08 - 15:38 مجمع عمومی شرکت بیمه کارآفرین در تاریخ 1399/04/30 برگزار شد. در این جلسه 200 ریال سود بین سهامداران توزیع شد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت لاوان زمان پرداخت سود را تعیین کرد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله گران شرکت های بانک دی، پتروشیمی مارون و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
روند بازار به نقل از تسنیم نوشت: امروز سهامداران شرکت های ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله گران شرکت های بانک دی، پتروشیمی مارون و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 54هزار و 711واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 955هزار و 858واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 530میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 18هزار و 836میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 119هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله گران شرکت های بانک دی، پتروشیمی مارون و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت لاوان در تاریخ1399/04/31 مجمع عمومی برگزار کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۱    
می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با اشاره به اینکه این شرکت 3 پروژه سودآور در دست اقدام دارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی این شرکت را اعلام کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان گفت: شرکت در حال بررسی و پیگیری فرآیند های مربوطه جهت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها با هماهنگی سهامدار عمده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱    
فرماندار بندرلنگه گفت: مشکلات ساکنان بومی جزیره نفتی لاوان با ورود دستگاه های متولی بر طرف می شود.
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۷    
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان یه مسافرت متفاوت و منحصر به فرد را تجربه نمود؟ آیا زمان آن نرسیده که یک مسافرت ویژه به یک نقطه خاص را در برنامه خود قرار دهید؟ اگر تصور می کنید تمامی مسافرت های ما باید به نقاط شناخته شده و با بار ترافیکی بسیار زیاد از حیث گردشگری باشد قطعا معنا و ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران "آسیا" در مردادماه سود می گیرند 1399/04/17 - 15:35 شرکت بیمه آسیا از 15 مردادماه سال جاری پرداخت سود به سهامداران را آغاز می کند. سهامداران "شاوان" در جریان باشند 1399/04/17 - 15:20 شرکت پالایش نفت لاوان در تاریخ 1399/04/31 مجمع عمومی دارد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۶    
شرکت پالایش نفت لاوان در تاریخ 1399/04/31 مجمع عمومی دارد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دیروز و در آخرین روز کاری بورس در این هفته، سهامداران شرکت های سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت، معدنی و صنعتی چادرملو و سیمان تهران در بورس و معامله گران شرکت های آهن و فولاد ارفع، سرمایه گذاری مسکن الوند و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت، معدنی و صنعتی چادرملو و سیمان تهران در بورس و معامله گران شرکت های آهن و فولاد ارفع، سرمایه گذاری مسکن الوند و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 66هزار و 44واحدی در ارتفاع یک میلیون و 612هزار و 889واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 180میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 13هزار و 740میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 391هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...