چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۹:۲۰Oct 2020 28

جدیدترین‌های «کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد دستگاه های عضو کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد از متلاشی شدن دو باند قاچاق کالا در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی در کردستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۳    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، در حکمی محمد ترابیان را به سمت مسئول دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز لرستان گفت: شهریور ماه امسال 356 پرونده قاچاق کالا به ارزش 190 میلیارد ریال در این استان تشکیل شده که در همین رابطه 9 باند متلاشی و 365 نفر دستگیر شده اند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۳    
فرماندار شهرستان ترکمن در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تاکید کرد: استفاده از تولیدات داخلی یکی از مولفه های مبارزه با قاچاق کالا است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد گفت: در شش ماهه نخست امسال ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده 40 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که از این میزان 23 میلیارد تومان آن مربوط به محصولات غذایی و یک میلیارد و 600 میلیون تومان لوازم خانگی را تشکیل داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری یزد گفت: در 6 ماهه نخست سال 1399 با تشکیل 347 پرونده 400 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با حکم استاندار خراسان شمالی، احمد برادران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان جانشین رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد از افزایش 15 درصدی تعداد پرونده ها و 51 درصدی ارزش کشفیات قاچاق در این استان طی پنج ماهه ابتدای امسال خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۹    
معاون فرماندار علی آبادکتول گفت: هدف از برگزاری این جلسات ارائه راهکار های کارشناسی برای مقابله با این معضل و اولویت فرهنگ سازی با توجه به نیاز جامعه هدف کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاوارز است. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، ششمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۱    
گروه استان ها- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: در راستای فرهنگ سازی بهتر استفاده از کالای داخلی تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اداره کل ارشاد استان امضا شد.
ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری آئین امضاء و تبادل تفاهم نامه این اداره کل و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز خبر داد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۶    
با حضور اعضای کارگروه فرهنگی سومین نشست مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شهریار در سال جاری برگزار شد .
آئین امضاء و تبادل تفاهم نامه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می گردد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۶    
چهارمین نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس برگزار شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گلستان با بیان این که صید ماهیان خاویاری در دریای خزر ممنوع است،خواستار آن شد که یگان حفاظت شیلات با صیادان غیرمجاز برخورد کرده و از تردد قایق های با قدرت بالا جلوگیری شود. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست حسینی نیا سرپرست فرمانداری مینودشت و با حضور اعضای این کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور استاندار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کرج - دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز گفت: کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز حائز رتبه دوم کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۸    
گروه استان ها- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین گفت: بیش از 170 هزار راس دام سنگین در سراسر استان داریم که 62 درصد آنها هنوز پلاک دار نشده و بی هویت هستند و می توانند طعمه خوبی برای قاچاقچیان دام باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۳    
گروه استان ها- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین گفت: طی 5 ماهه نخست سال 1399 قاچاق داروی انسانی در استان قزوین 4 هزار و 909 درصد افزایش داشته و بیش از 49 برابر شده است.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۶    
کلام تازه | حمید انصاری فرماندار شهرستان چناران در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بر اطلاع رسانی گسترده و هم گانی طرح ثبت نام الکترونیکی توزیع گاز مایع (LNG) تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۴    
دومین کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 99 با حضور اعضاء کارگروه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار گردید .
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پیشوا به ریاست سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار و با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۵    
گروه استان ها- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز از تشدید نظارت بر واحدهای تولیدی لوازم خانگی در این استان خبر داد و گفت: برخی واحدهای تولید کننده لوازم خانگی البرز در تامین قطعات کم کاری و اهمال می کنند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۲    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز گفت: در راستای تحقق شعار سال و استفاده از ظرفیت و پتانسیل اتحادیه ها و اصناف استان تفاهم نامه ای با اتاق اصناف مرکز استان البرز منعقد شد . یاسر نژاد فلاح امروز در حاشیه مراسم آئین امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیسیون مبارزه با [...]
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی روز یکشنبه در نشست مشترک کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی و قم در اراک گفت: تامین سوخت لوکوموتیوهای تهران - اهواز یک ضرورت است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز گفت: در راستای تحقق شعار سال تفاهم نامه ای با اتاق اصناف استان البرز منعقد شد که یکی از بندهای این تفاهم نامه معرفی کسبه منصف به مردم است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ ارسلان زارع روز یکشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار داشت: کنترل و رصد واردات و صادرات کالا با هوشیاری هرچه بیشتر، علاوه بر تشدید نظارت های مستمر و هدفمند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۱    
استاندار گیلان : مبارزه ی منطقی و جدی با پدیده ی شوم قاچاق کالا با تعامل منطقی مجموعه نیروهای اثرگذار با مردم میسر است.
نخستین جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با دعوت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین از اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، برگزار شد.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۶    
فرماندار هشترود در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان گفت: امروزه قاچاق کالا در کشور صدمات جبران ناپذیر به بدنه اقتصادی کشور و معیشت مردم وارد کرده و موجب جولان دلالان در جامعه شده است که راه اندازی سامانه برای کالاهای اساسی می تواند دراین امر مفید وکارساز باشد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۶    
احمدرضا آدینه معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری آزادشهر در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان گفت: بازدید های میدانی از سطح بازار یکی از راه های کاهش تخلفات صنفی می باشد که ماموریت اصلی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بازدیدهای خود مبارزه با کم فروشی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
امین امینیان روز پنجشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان افزود: خرید گندم تنها در سیلوها و مراکز تعیین شده از سوی جهاد کشاورزی مجاز بوده و حمل آن به سایر شهرستان ها ممنوع است. وی افزود: برخی دلالان که با آغاز برداشت گندم در شهرستان فعال تر می شوند اقدام به [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۶    
گروه استان ها دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین گفت: از آنجایی که قیمت اجناس به خاطر تورم افزایش داشته، میزان قاچاق کالا در استان به لحاظ ارزشی 133 درصد افزایش داشته است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رضا جمشیدی ظهر سه شنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در فرمانداری آستارا گفت: خوشبختانه در مرزهای زمینی، دریایی و ریلی این شهرستان، رونق صادرات و حمل و نقل مرزی را شاهد هستیم اما در مقابل آن باید با کوچکترین محموله قاچاق و عوامل آن مقابله شود. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، بخشدار مرکزی و دیگر اعضا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز لرستان گفت: در خرداد ماه امسال 348 پرونده قاچاق کالا به ارزش152میلیارد و 300میلیون ریال در استان تشکیل شده که در همین رابطه 8 باند متلاشی و 340نفر دستگیر شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۵    
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پاکدشت برگزار شد.
فرمانداری چادگان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۲    
عباس توکلی فرماندار شهرستان چادگان با بیان اینکه سال ، سال جهش تولید است اظهار داشت: جلوگیری از قاچاق کالا در تولید ملی تاثیر گذار خواهد بود و در صورت مبارزه جدی با قاچاق کالا شاهد جهش تولید در کشور خواهیم بود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
همشهری نوشت: رشد قیمت ارز، زمینه سودجویی برخی افراد را با چاپ و توزیع دلارهای جعلی، فروش ارز در سوپر مارکت ها یا قاچاق ارز از برخی کشورهای همسایه به ایران فراهم کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۵    
آموزش تغذیه سالم در روستای حسن آباد، کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و انتصاب فرمانده سپاه حوزه ثارالله آبیک را در این بسته خبری ببینید.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۹    
سرپرست فرمانداری ماکو گفت : در یک ماه گذشته افزون بر 97 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان ماکو کشف و ضبط شد . به گزارش خبر ماکو : از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۰    
کرمان - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید و تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: بمنظور کمک به تحقق شعار سال و براساس مصوبات نشست کمیسیون قرارگاه ویژه مبارزه با قاچاق کالا در کرمان با همکاری نیروهای مسلح استان تشکیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کوشا در ارتباط ویدئو کنفرانسی با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی گفت: هدف اصلی و غایی از تبلیغات هوشمندانه تغییر رفتار مخاطبان در مواجهه با قاچاق کالا و ارز است.