سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۴۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی انقلاب فرهنگی»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه مصوبات این شورا بدون هماهنگی با رهبری اجازه ابلاغ دارند، گفت: این شورا 80 سازمان مهم کشوری را تصویب کرده است که نباید به آسانی آنها را نادیده گرفت.
دکتر سعیدرضا عاملی؛ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سفر به شیراز با جمعی از مدیران و فعالان فرهنگی استان فارس دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمد علی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان بورسیه ها و متقاضیان بلاتکلیف گفت: هر ساله آذرماه فراخوان بورسیه ها و متقاضیان بلاتکلیف ارائه می شد اما امسال به دلیل اینکه تاریخ فراخوان جذب اعضای هیأت علمی به آبان و اردیبهشت ماه تغییر پیدا کرد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی از اصلاح تمامی سرفصل های دروس علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: سرفصل های دروس بر اساس مصوبات آموزش عالی و شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی اصلاح و ابلاغ شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۵    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: اگر امروز عنوان شود که زنان برای اولین بار در دولت روحانی با دیدگاه لیبرال دموکراسی غرب؛ به عنوان مربیان پویا، گفتمان ساز و پیشبرنده حکومت، نادیده گرفته شدند رجوع به مستندات عملکردی ثابت میکند که سخن گزافی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۳    
تهران- ایرنا- کتاب شرحی مختصر بر سند ملی حقوق کودک و نوجوان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مصوبه سند ملی حقوق کودک و نوجوان که در سال 1397 توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید، سرانجام برای اجرا ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام اینکه در شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیر سند ملی وقف هستیم، گفت: سازمان اوقاف مجری وقف در کشور است اما عملاً دیگر سازمان های کشور نیز در این امر دخیل هستند و در این میان خلأ قانونی وجود دارد که با تدوین سند ملی وقف توسط شورای عالی ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۱    
منتظری تصریح کرد: به نظر بنده نیاز است قرارگاه فرهنگی هرچه زودتر شکل گیرد یا ذیل شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا اینکه خود این شورا تبدیل به یک قرارگاه شود.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی روز پنج شنبه 22 مهر 1400 به منظور رونمایی از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی به شیراز سفر کرد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی روز پنج شنبه 22 مهر 1400 به منظور رونمایی از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی به شیراز سفر کرد.
دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی فاجعه تروریستی در قندهار افغانستان، را محکوم کرد و خواستار تامین امنیت مساجد و مراکز دینی شیعه و سنی این کشور، توسط حکومت افغانستان شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۲    
حجت الاسلام عباس نصیری فرد عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگویی به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) گفت: حضرت نقش بسیار تأثیرگزاری در مقابله با تفکرات الحادی حکومت عباسی داشتند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: هویت سازی و شخصیت دادن به نسل جوان بعنوان یک مساله حیاتی باید توسط نهادهای مسئول مورد توجه باشد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پرویز کرمی رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ،اظهار کرد: با تصویب سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی این سند از تاریخ 1400/4/9 دستور اجرای این سند ابلاغ شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۳:۰۰    
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با میزان در مورد مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و به ویژه افزایش سهم سوابق تحصیلی گفت: موضوع افزایش سهم سوابق تحصیلی با توجه به اینکه تا کنون زیر ساخت ها و شرایط ویزه برای اعمال آن صورت نگرفته است نه تنها نمی تواند کمکی به عدالت آموزشی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در هشتمین جلسه اندیشه ورزی اسناد ملی حوزه فرهنگ تأکید کرد: حتماً باید افق و دیدگاه بیانیه گام دوم در این سند لحاظ شود. وقف و امور خیریه سایه دولت و نظام حکمرانی است، برای اینکه بتواند خلأهای دولت را جبران کند؛ کار واقعاً بزرگ و عظیمی پیش رو داریم.
در دهه اخیر رسالت آن بر دوش شورای عالی انقلاب فرهنگی از گذرگاه تدوین و اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور با رویکرد سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404و بیانیه ی ارزشمند گام دوم انقلاب گذاشته شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۲    
به گزارش مشرق، حسن رحیم پور عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بخشی از سخنرانی خود را درباره دانش پزشکی پیشرفته ایران در قرون گذشته را در صفحه توییتری خود منتشر کرد. دانلود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر اینکه مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه علوم انسانی باید جدی گرفته شود، گفت: در تلاش هستم طرح های بین دانشگاهی با کمک دانشگاه های مرجع رونق بگیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه نسل جدید با دین و حوزه های علمیه فاصله گرفتند گفت: حوزه ها در کنار جوانان نیستند این قشر در انواع تهاجمات فرهنگی ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: به بهانه های واهی و معلولیت نباید اجازه سقط جنین صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه این سازمان متولی تربیت کودکان صفر تا شش سال است گفت: برنامه ریزی برای کودکان باید متناسب با زمانه و شرایط موجود باشد، قطعا باید به روز باشیم و امر تربیت کودکان را متناسب با یافته های جدید پیش ببریم.
محمد آقاسی دبیر ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی درگذشت استاد اصغر کفشچیان مقدم را تسلیت گفت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مصوبه سند ملی حقوق کودک و نوجوان که در جلسه سال 97 شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده، به تصویب رسیده بود، چندی پیش توسط رئیس جمهوری برای اجرا ابلاغ شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۶    
معاون آموزشی وزارت بهداشت از راه اندازی کار گروهی برای بررسی ظرفیت پذیرش در رشته های علوم پزشکی خبر داد و گفت: به زودی ما جلسه مشترک جهت همفکری با شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهیم داشت و نظرها و برنامه های خود در مورد افزایش ظرفیت پذیرش در رشته های علوم پزشکی اعلام می کنیم. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۳۷    
حجت الاسلام مهراب صادق نیا در یادداشتی تلگرامی با عنوان حق با آقای قرائتی است نوشت: امروز جایی به نقل از جناب حجةالاسلام قرائتی خواندم که “متاسفانه طلاب ما به خوبی تفسیر بلد نیستند و باید به این امر گریست.” ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته مطالعات جمعیت شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در 6 ماهه اول امسال حدود 557 هزار نوزاد به ثبت رسیده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه بسیاری از استان ها به دنبال ایجاد فضای های رسانه ای هستند، گفت: ما به دنبال ایجاد یک جریان رسانه ای نوین در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی هستیم. از این رو اهمیت حوزه رسانه ای هم در تهران و هم در سایر استان ها و همچنین در بخش بین الملل را مدنظر داریم.
دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی موفقیت دلاور مردان تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در رقابت های قهرمانی جهان را تبریک گفت.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱    
آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه تأیید انتخاب دبیر شورای فرهنگ عمومی که در جلسه 845 مورخ 1400/06/30 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت از راه اندازی کارگروهی برای بررسی ظرفیت پذیرش در رشته های علوم پزشکی خبر داد و گفت: به زودی جلسه مشترک جهت همفکری با شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهیم داشت و برنامه های خود در مورد افزایش ظرفیت پذیرش در رشته های علوم پزشکی اعلام می کنیم.
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در طراحی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور: برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور از مهمترین الزامات بودجه بندی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی و کارگروه های برنامه ریزی و توسعه در استانهاست.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس فصل ششم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که در سال 1390 خورشیدی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید، حقوق معلمان باید بر اساس سطح کیفی آنها مشخص شود، ولی این طرح تاکنون اجرا نشده و این در حالی است که وضعیت بودجه عمومی کشور هم اجازه افزایش حقوق معلمان را نمی دهد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار توجه ویژه به موضوع تحکیم و استحکام بنیان خانواده شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد خزاعی که جزء تهیه کنندگان نسبتا جوان سینمای ایران به حساب می آید، فارغ التحصیل رشته هنر های تجسمی است و حتی پیش از این به عنوان عضو کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت می کرد.
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در طراحی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور: شورای فرهنگ عمومی لرستان در زمینه تدوین برش استانی، عملکرد موفقی داشته و جزو یازده استان برتر کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز فرایند اجرایی تدوین برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی، گفت: با توجه به عمکرد مطلوب استان در این زمینه، شورای عالی انقلاب فرهنگی در نظر دارد که برش استانی آذربایجان شرقی را به عنوان پایلوت کشوری به سایر استان ها معرفی کند.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۱    
نشست هم اندیشی رسانه و برش های استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور با حضور دکتر محمود حاجیلویی؛ معاون خط مشی گذاری ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخی مدیران خبرگزاری ها در سالن فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی، با اشاره به بند هفت ماده شش سند ملی حقوق کودک و نوجوان، گفت: بر اساس این سند خانواده و دولت وظیفه دارند با رعایت حریم های جنسی و عفاف از هوشیار سازی زودهنگام غریزه جنسی کودکان پیشگیری کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استانها- وزیر علوم، فناوری و تحقیقات از تصویب راه اندازی صندوق علوم در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: سعی می کنیم در لایحه بودجه 1401 بودجه خوبی را برای این صندوق و سیستم های تشویقی و ترغیبی در نظر بگیریم.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
16:43 – 14 مهر 1400 7919893 نظر دادن دانلود PDF دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی: نظر دادن دانلود PDF به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، کبگانیان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: 6 بند ازماده واحده سیاست ها وضوابط ساماندهی سنجش وپذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی درشورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد و ریاست سابق شورا این بخش مصوبه و ماده واحده ها راقطعی اعلام کرد بنابراین به عقب برنمی گردیم واین موارد تصویب و ابلاغ شد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۷    
جلسه یک صد و پنجاه و سوم شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به ریاست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون ماده واحده مصوبه "سیاست ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه)" برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر از درآمد 200 میلیارد تومانی یک پلتفرم در ماه، از شبکه نمایش خانگی داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه بازی های رایانه ای یکی از قلمرو های بزرگ مصرف و عملیات داده ای در جهان است، گفت: از بازی در بستر داده ای صحبت می کنیم. بستری که داده ها قابل رویت و الگوسازی است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت عالی جذب هیات علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی معتقد است که نه تن ها قوانین موجود مشکلی را برای داوطلبان ایجاد نمی کند، بلکه دانشگاه ها ملزم به پاسخگویی به داوطلبان جذب هیات علمی نیز هستند.