دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۶:۰۳Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی انقلاب فرهنگی»

اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی آیین نامه انضباطی دانشجویان مصوب سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اجرا به تصویب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری رسید.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهر : شیوه نامه اجرایی آیین نامه انضباطی دانشجویان مصوب سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اجرا به تصویب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری رسید.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
رییس جمهور مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان اهم مسایل و راهبردهای فرهنگی جهت تقویت سلامت و آرامش اجتماعی را برای اجرا ابلاغ کرد.
مرور نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پورعباس گفت: برای آزمون 1402 باید طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی عمل کنیم که در آنجا تأثیر معدل در آزمون سراسری تأثیر قطعی ذکر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۴    
نشست فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس با حضور دبیر و اعضای دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار و در آن حجت الاسلام پژمان فر که ریاست کمیسیون اصل نود را نیز بر عهده دارد، تأکید کرد این کمیسیون از جایگاه نظارتی خود به ترک فعل ها و کم کاری ها در حوزه قرآنی کشور ورود خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۲    
شفقنا- رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصوبه سند ملی توسعه علوم و فناوری نانو را برای اجرا ابلاغ کرد. به گزارش شفقنا به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده اهم مسائل و راهبردهای فرهنگی جهت تقویت سلامت و آرامش اجتماعی را ابلاغ کرد.
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصوبه سند ملی توسعه علوم و فناوری نانو که در جلسه 873 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بازنگری آیین نامه جامع مدیریت خبر داد و گفت: در این آیین نامه که سال ها قبل توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده، پارک های علم و فناوری در آن مد نظر فرار نگرفته بود ضمن آنکه روسای پارک ها نیز جایگاه قانونی از این جهت در آیین نامه نداشتند.
آنا / پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
جدیدترین نسخه شیوه نامه اجرایی آیین نامه انضباطی دانشجویان کشور با امضای وزرای علوم و بهداشت برای اجرا به دانشگاه های کشور ابلاغ شد.
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که باید تفکر انتقادی داشت، گفت: تفکر انتقادی در ایران در این سال ها به سمت تلخ گویی و طرح مسئله بدون پاسخ جدی رفته است.
در راستای اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی نشست مسئولین هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی با مدیرکل این استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۶    
مجمع آبان ماه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در پاسخ به پرسشی درمورد بحث حجاب، مطرح کرد: این امر جزو وظایف شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
آصفری عضو هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در پاسخ به پرسشی درمورد بحث حجاب، مطرح کرد: این امر جزو وظایف شورای عالی انقلاب فرهنگی است. باتوجه به اختیارات شورا و حضور سران قوا و کمیسیون های خاص مجلس، اگر قرار بر گرفتن تصمیمی در این خصوص باشد، باید توسط این شورا اتخاذ شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی یکشنبه با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به ابلاغ پیشین و تاکید اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تاسیس خانه گفتگوی آزاد، این مرکز را پیش برنده مسیر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس، با اشاره به ابلاغ پیشین و تاکید اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تاسیس خانه گفتگوی آزاد، این مرکز را پیش برنده مسیر دانست تا از این طریق و با برگزاری نشست های هم اندیشی و جلسات مختلف گفتگوهای آزاد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از مجموعه کتب منظومه مولّد در ششمین نمایشگاه قرار سالانه مرکز رشد دانشگاه امام صادق(ع)، با حضور حمید پارسانیا، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد. ...
دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز در رقابت های جام جهانی را تبریک گفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۳    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آنچه برای گشودن افق های جدید پیش روی فلسفه اسلامی نیاز داریم، جدی گرفتن و پرداختن به حکمت عملی است. رونق دادن به زیرشاخه های نوین فلسفه هم موضوع دیگری است که باید بیش از گذشته به آن توجه داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان گفت: آنچه در باب ابن سینا باید انجام شود، شاید در کشور ما مغفول مانده و اقداماتی در شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفته، به تنهایی کافی نیست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، محمد فرشکاران روز چهارشنبه در نشست تخصصی اعضای دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگ عمومی استان های البرز، همدان، زنجان و آذربایجان شرقی ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شنیده ها حاکیست وزیر آموزش و پرورش و معاونینش چند روزی است که از طریق سازمان برنامه و بودجه پیگیر پرداخت حقوق آبان و مزایای رتبه بندی معلمان هستند.
در جلسه ای به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با حضور جمعی از اعضا شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعضا دولت، کلیات سند ملی امنیت غذایی کشور مورد بررسی قرار گرفت و به تایید رسید.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی معاون اجرایی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی را منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۷    
شورای عالی انقلاب فرهنگی بیش از سه دهه از نام گذاری 4 آذر، سالروز حماسه مقاومت مردم اندیمشک در طولانی ترین هجوم هوایی دشمن بعثی امتناع می ورزد. غفلت از درج این واقعه از سوی عالی ترین نهاد فرهنگی کشور، محروم ساختن تاریخ از یک رویداد بزرگ است که روح ایستادگی در آن موج می زند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی که ظهر امروز در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، با اشاره به وضعیت نامناسبت روخوانی و روان خوانی قرآن گفت: برای بهبود این وضعیت آماده همکاری با موسسات قرآنی هستیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۰    
در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده است؛ از سال 1402 معدل به شکل قطعی در نمرات کنکور تأثیرگذار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: کنکور روشی بود که عمق سواد را کم کرده بود و ما نیازمند یک روش مناسب تر بودیم که بتواند موجب تقویت سواد و علم شود. به همین دلیل ما وارد یک دعوای بزرگی شدیم که کسب و کار 80 هزار میلیارد تومانی را با خطر مواجه کرد و آنها فشار آوردند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: کنکور روشی بود که عمق سواد را کم کرده بود و ما نیازمند یک روش مناسب تر که بتواند موجب تقویت سواد و علم شود، بودیم. به همین دلیل وارد یک دعوای بزرگی شدیم که کسب و کارهای 80 هزار میلیارد تومانی کنکور را با خطر مواجه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران با اشاره به برنامه تحولی توسعه صنعت شیلات گفت: در روند توسعه زنجیره آبزیان با توجه به تحول چشمگیری که در شیلات وجود دارد ...
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با بیان اینکه برگزاری آزمون ترمیم معدل در 2 نوبت قطعی است، گفت:داوطلبان طبق دروس نظام جدید امتحان خواهند داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر گفته شورای عالی انقلاب فرهنگی شش ماه قبل مصوبه ای ابلاغ کرده که نباید در برخورد با بی حجابی، برخورد فیزیکی انجام شود . خبرآنلاین در مصاحبه با این عضو شورای انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت گشت ارشاد را بررسی کرده است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی دکتر سیدجلال موسوی را به عنوان معاون نظارت و راهبری ستاد تعلیم و تربیت منصوب کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
وثوقی وحدت با بیان اینکه شورای انضباطی دانشجویان نهادی است که برای رسیدگی به تخلفات دانشجویان با هدف کمک به تحقق اهداف اصلی دانشگاه توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین شده، گفت: طبق آیین نامه انضباطی، وظیفه اصلی این شورا حفاظت از حقوق عموم دانشجویان است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه در دی ماه 1400 آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ماده واحده افزایش ظرفیت پزشکی در مقطع عمومی را برای اجرا ابلاغ کرد، این افزایش ظرفیت در رشته های کنکور 1401 اعمال شد
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی آقای مهدی صفار دستگردی را به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.
دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی دکتر محمود حاجیلویی را به عنوان قائم مقام و دبیر ستاد فرهنگ منصوب کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمد واحدی ضمن بیان این مطلب و با اشاره به مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش تاثیرسوابق تحصیلی در پذیرش کنکور سراسری اظهار کرد: تغییراتی که قرار است در کنکور سراسری اعمال شود، به طور کلی مثبت است. چراکه در پذیرش دانشگاه میان سهم کنکور و عوامل مختلف عدالت برقرار می شود ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۲    
شهرری (پانا) - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه نشست مدارس سمپاد در مدرسه شهید بهشتی شهرری، زیباترین سرمایه آدمی را ایمان به علم و دانش دانست و گفت دانش آموزان می توانند با قلم و مکتوبات خود از خاک و آیین این وطن محافظت کنند. ...
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای نقشه مهندسی فرهنگی کشور ویژه 12 استان با موافقت معاون اول رییس جمهور اختصاص یافته که رقم بالایی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همتی گفت: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد افزایش ضریب معدل ظلم است. با این مصوبه فرزند کارگر تا آخر کارگر مانده و فرزند آنکه پول دارد، می تواند در بهترین دانشگاه ها درس بخواند. این ترویج سرمایه داری است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اختلاف نظر دوباره مجلس درباره مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درخصوص کنکور سراسری باعث شده تا دانش آموزان کنکوری و خانواده های آن ها، نگران تغییر دقیقه نودی در شیوه برگزاری آزمون باشند اما عضو کمیسیون آموزش مجلس می گوید کنکور 1402 طبق تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود و ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بر اساس بخشنامه ای که ابلاغ شده، دانشگاه ها ملزم به برگزاری نشست های نقد و مناظره و گفتگو هستند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه موسیقی یکی از مهمترین نمادهای پیوستگی فرهنگی در داخل و خارج از کشور است، تصریح کرد: وزارت فرهنگ در دوره جدید بر ترویج و گسترش موسیقی نواحی و اقوام ایرانی تاکید ویژه دارد
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
براساس سند جدید ستاد علم و فناوری در حوزه نانو باید تا سال 1412 تعداد اختراعات بین المللی استفاده شده در حوزه نانو به 700 اختراع، تعداد محصولاتی که نخستین بار در جهان تجاری سازی شده به 45 محصول و سهم صادرات ایران از فناوری فناوری به 25 درصد برسد. ...