پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۰۶:۲۷Jul 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان جویبار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف انواع دارو و قرص های قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما فیلمی از قربانی کردن و پخت غذای نذری در شهرستان جویبار را به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۶    
کیومرث هاشمی در ادامه روز نخست سفر خودش به استان مازندران بعد از حضور در میاندورود و ساری به شهرستان جویبار آمد و از سالن ورزشی پهلوان حسن یزدانی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران برای حل مشکل جاده دسترسی میرود – چپکرود در شهرستان جویبار طی بازدید میدانی از نزدیک در روند مشکلات این مسیر قرار گرفت و با بیان اینکه این پروژه چندین سال است متوقف شده و بلاتکلیف مانده ...
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جویبار از پرداخت 30 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به 218 مددجوی این اداره خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به منظور پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات جامعه معزز ایثارگری، ملاقات عمومی توسط معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در شهرستان جویبار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار از برگزاری کاروان های ویژه کنترل آفت مگس میوه مدیترانه ای در این شهرستان با پخش آنلاین در شبکه برکت مازندران خبر داد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۸    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار با اعلام اینکه تمام تلاشمان را به کارگیری خواهیم کرد تا بنگاه های راکد را به چرخه تولید بازگردانیم ، گفت: در دولت شهید رئیسی از 24 واحد راکد در این شهرستان 16 واحد به چرخه تولید بازگشت و تمام تلاشمان را به کارگیری میکنیم تا مابقی واحدهای راکد را تا پایان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان جویبار از آبگیری2هزار هکتار مزارع شالیزاری این شهرستان امسال از طریق سد آیت الله صالحی خبر داد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۶    
مدیر آبفا شهرستان جویبار با اعلام اینکه متاسفانه در سال گذشته 80 مورد انشعاب غیرمجاز در این شهرستان شناسایی شده است ، گفت : این انشعابات غیرمجاز برای مصارف کشاورزی، باغی و دامی مورد استفاده قرار گرفته است.
فرماندار شهرستان جویبار با اعلام اینکه انتخابات یک صحنه ویژه برای مشارکت آحاد مردم در تعیین سرنوشت و ساختن آینده کشور است، گفت: حضور منظم و مستمر مردم از ابتدای انقلاب تاکنون در صحنه انتخابات بسیار متفاوت و متنوع بوده است.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۷    
فرماندار شهرستان جویبار با اعلام اینکه یکی از سیاست های راهبردی دولت شهید رئیسی حضور مستمر مدیران در حوزه ماموریتی شان است ، گفت: سفر استاندار در این شهرستان در همین چهارچوب در جهت تحقق سیاست های دولت برای سرکشی مستمر به شهرها و روستاها و حضور میان تولیدکنندگان ، مردم و بازدید پروژه ها بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۵    
استاندار مازندران در تداوم بازدیدهای خود در شهرستان جویبار از مراکز پرورش ماهیان خاویاری جویبار بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات سرمایه گذاران این طرح قرار گرفت.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار با اعلام اینکه یکی از بزرگترین پروژه های یکپارچه سازی اراضی شالیزاری و احداث آب بندان در اراضی شالیزاری روستای شورکا انجام خواهد شد، گفت: برای این طرح هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در حال انتخاب پیمانکار هستیم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در ادامه سفر به شهرستان جویبار از مرکز خرید تضمینی گندم واقع در کارخانه آرد این شهرستان از نزدیک بازید کرد و گفت که پیش بینی می شود در سالجاری 120 هزار تن گندم مازاد بر مصرف نیاز کشاورزان این استان خریداری شود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران در ادامه بازدید های خود در شهرستان جویبار با حضور در شرکت پردیس مازندران که بزرگترین واحد فرآوری و بسته بندی برنج کشور نیز محسوب می شود، از مراحل مختلف این واحد تولیدی بازدید کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مازندران در تداوم بازدیدهای خود در شهرستان جویبار از مراکز پرورش ماهیان خاویاری جویبار بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات سرمایه گذاران این طرح قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۱    
یوسف نوری استاندار مازندران در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های ورزشی مازندران، با حضور در شهرستان جویبار از پروژه سالن کشتی پنج هزار نفری این شهر بازدید بعمل آورد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۴    
یوسف نوری استاندار مازندران در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های ورزشی مازندران، با حضور در شهرستان جویبار از پروژه سالن کشتی پنج هزار نفری این شهر بازدید بعمل آورد
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران از ابلاغ اعتبار 150 میلیارد تومانی ورزشگاه کشتی جویبار در آینده نزدیک خبر داد یوسف نوری، مقام عالی دولت در مازندران؛ در بازدید از پروژه ورزشگاه 5 هزار نفره کشتی جویبار؛ گفت: اعتبار 150 میلیارد تومانی ورزشگاه اختصاصی کشتی شهر جویبار به زودی ابلاغ می شود. ...
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از اجرای طرح رایگان اصلاح و تعمیر سیستم روشنایی موتور سیکلت با هدف آشکارسازی وسایل نقلیه به منظور جلوگیری از حوادث جاده ای و افزایش ایمنی در جاده ها به صورت پایلوت در شهرستان جویبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مبارزه بیولوژیک در یکهزار هکتار از شالیزار های شهرستان جویبار انجام شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس پلیس 110 شهرستان جویبار گفت: اولین و مهم ترین طعمه دشمن در عرصه جنگ ترکیبی، بانوان به ویژه دختران جامعه هستند که صیانت از آنها موجبِ حفظ مرزهای حیا و عفت می گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۰    
پیش بینی می شود؛ بیش از 17 هزار تن گندم امسال از مزارع شهرستان جویبار برداشت شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان جویبار از افتتاح پنجمین نمایشگاه صنایع دستی به مناسبت هفته صنایع دستی در شهرستان جویبار، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار از توزیع بیش از یک میلیون و 200 هزار لیتر سوخت کشاورزی در این شهرستان در دو ماهه نخست سالجاری خبر داد.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار از آغاز ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه خواهران و برادران خبر داد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۲    
مدیر آبفا شهرستان جویبار به هزینه 100 میلیارد تومانی زیرساخت های آب و فاضلاب جویبار در دولت شهید رئیسی اشاره ای کرد و گفت : در دولت شهید رئیسی برای بهبود وضعیت توزیع آب شرب این شهرستان اقدامات موثری صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- گره گشایی از قفل 9 ساله ساخت سالن چندمنظوره و پیشرفته کشتی شهرستان جویبار (ملقب به پایتخت کشتی جهان) از جمله اقدام مهم و موثر دولت سیزدهم برای این خطه قهرمان پرور است که با اعتبار هزار و 500 میلیارد ریالی دور دوم سفر استانی هیات دولت به مازندران این طرح مهم ورزشی استان را در مدار تکمیل ...
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار از نشای برنج در بیش از 9 هزار هکتار از شالیزارهای این شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان جویبار در دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور میزبان وزیر جهاد کشاورزی بود.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان مازندران، عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرستان جویبار به طول 22 کیلومتر، آغاز شد.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
کشف 18 کیلوگرم حشیش در “جویبار” سرهنگ اکبری، فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف 18 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش از یک سوداگر مرگ در آن شهرستان خبر داد. ...
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کلاهبردار 1900 میلیاردی در جویبار دستگیر شد سردار حسینی، جانشین انتظامی استان مازندران از دستگیری متهم متواری تحت تعقیب نیابتی از تهران به اتهام کلاهبرداری-خرید و فروش اتومیبل به ارزش 1900 میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان جویبار خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب جویبار از بازداشت یک کلاهبردار حرفه ای به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق فریب مردم خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد جویبار گفت: در سال گذشته 304 نفر از مددجویان این شهرستان از تسهیلات اشتغال به مبلغ 30 میلیارد تومان بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۳    
جویبار- مردم شهیدپرور شهرستان جویبار مجلس قوی را مستلزم حضور افراد شایسته و متعهد دانستند و گفت: این هدف با مشارکت پرشور در انتخابات رقم می خورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جویبار از استقرار 79 شعبه برای رای گیری از شهروندان این شهرستان در روز 21 اردیبهشت ماه همزمان با برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قائمشهر خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
ساری-ایرنا- فرماندار شهرستان جویبار از استقرار 79 شعبه برای رای گیری از شهروندان این شهرستان در روز 21 اردیبهشت ماه همزمان با برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قائمشهر خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
10 هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان جویبار رفع تصرف و اعاده به وضع سابق گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با شهادت امام جعفر صادق علیه السلام و اردیبهشت مقاومت مراسم سالگرد شهدای گمنام در جوار شهدای گمنام شهرستان جویبار برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری 4 نفر از اراذل اوباش سابقه دار در آن شهرستان خبر داد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۷    
نشست صمیمی بیش از چهارساعته کمال رستمعلی فرماندار شهرستان جویبار با تعدادی از دانش آموزان پسر متوسط اول و دوم شهرستان جویبار در محل سالن اجتماعات شماره یک فرمانداری برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۴    
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان جویبار از راهیابی 6دانش آموز جویباری به المپیاد دانش آموزی مازندران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از توقیف 2 خودروی کامیون حامل 28 تن گندم خارج از شبکه توزیع در شهرستان جویبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
91 حامی جدید طرح اکرام ماه مبارک رمضان در شهرستان جویبار اضافه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کاشت برنج به روش مکانیزه در روستای کیامحله شهرستان جویبار سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۲    
مشکل انباشت زباله ها این روزها به یک چالش بزرگ برای استان مازندران و شهرستان جویبار تبدیل شده است، هرچند مسئولان برای رفع این معضل بزرگ وعده هایی داده اند اما هنوز اجرایی نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جویبار- سریال انصراف پزشکان خانواده، کوچ و مهاجرت آنان به دیگر مناطق به شهرستان جویبار رسید و پنج نفر از فعالیت در این حوزه انصراف دادند.