چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۲۵Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت مرغ»

رئیس تنظیم بازار جهادکشاورزی استان همدان گفت: قیمت مصوب مرغ زنده 14 هزار و 400 تومان بوده که در همدان این میزان 1500 تا 2000 تومان کمتر از سایر استان ها است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه قیمت مرغ در همدان کمتر از سایر استان هاست، گفت: قیمت مصوب مرغ زنده 14 هزار و 400 تومان است که در همدان 1500 تا 2000 تومان کمتر از سایر استان هاست به طوریکه همدان نسبت به استان های دیگر کمترین قیمت مرغ زنده را دارد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه عرضه مرغ با نرخ بالای 21 هزار تومان گرانفروشی است، گفت: قیمت واقعی هر کیلو مرغ زنده بالای 17 هزار تومان و مرغ گرم را 22 تا 23 هزار تومان است که با توجه به افزایش قیمت مولفه های تولید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: با توجه به قیمت خرید مرغ از مرغداران، قیمت منطقی هر کیلوگرم مرغ در بازار حداکثر 22 هزار تومان است.
ایسنا: قیمت هر کیلو مرغ در خرده فروشی های سطح شهر تهران به بیش از 21 هزار تومان رسید. براساس مشاهدات میدانی و گزارش های رسیده از برخی از محله های تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: قیمت مرغ گرم در برخی از واحدهای صنفی استان کمتر از نرخ مصوبِ 20 هزار و 400 تومانی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸    
رسولی، دبیر انجمن صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی با رد این ادعا که از ضایعات مرغ در تولید سوسیس، کالباس و ژامبون استفاده می شود، گفت: سال ها است ضایعات مرغ که قبلا توسط مصرف کنندگان مرغ دور ریخته می شود به چرخه تولید باز می گردد و از آن برای تهیه صابون و خوراک طیور و آبزیان استفاده می شود.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی جوجه ریزی شب عید را منوط به تصمیمات ستاد تنظیم بازار دانست وگفت: ستاد تنظیم بازار هر چه سریع تر نرخ مصوب مرغ را متناسب با هزینه های تولید باید اصلاح کند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در چند ماه گذشته قیمت ارز خارجی از مرز 23 هزار تومان هم گذشته، قیمت مرغ از 20 هزار تومان گذشت و قیمت بسیاری از کالاها و خدمات با رشد نجومی مواجه بودند رشدی قدرت خرید را از مردم گرفته است و مردم ناچار هستند که برخی از اجناس و مواد غذایی را از سبد غذایی خانوار حذف کنند و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 15 هزار تومان و مرغ گرم 24 هزار تومان است.
نایب رییس کانون سراسری مرغداران گوشتی گفت: باوجود تعیین قیمت مرغ گرم از سوی ستاد تنظیم بازار؛ شرکت پشتیبانی امور دام مرغ مازاد در واحد های تولیدی را با قیمت کمتر خریداری می کند و مرغداران در هر کیلو مرغ 5 هزار تومان ضرر می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 21 هزار تومان عنوان کرد و گفت: پیش بینی افزایش نسبی قیمت را برای روزهای آینده داریم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 20 تا 21 هزار تومان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های جهانی نشان می دهد که قیمت ذرت و سویا بالا خواهد رفت. قیمت ذرت و سویا به ترتیب به حدود 8 و 14 هزار تومان خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران جوان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران درباره علت افزایش قیمت شکر و تغییرات قیمت مرغ و تخم مرغ توضیحاتی داد. حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی اختصاص رتبه اول کشور در راستای تثبیت قیمت مرغ به آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: اکنون قیمت تخم مرغ نیز در فروشگاه های استان بالغ بر 16 هزار و 900 تومان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی وظیفه تولید مرغ و تخم مرغ را برعهده دارد و پیگیری اینکه مرغ و تخم مرغ در بازار با چه قیمتی فروخته می شود برعهده این وزارتخانه نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران این روزها مرغ و تخم مرغ با نوسانات قیمت خود دغدغه های زیادی را برای مردم استان به همراه داشته اند، از یک سو مازندران به عنوان قطب تولید مرغ افزایش قیمت های زیادی را طی یکی دو ماه اخیر تجربه کرد که مورد اعتراض مردم قرار گرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کمبود گاز دلیل قطعی برق نیست، اعلام نتایج قرعه کشی تارا و اختلاف قیمت مرغ با هزینه تولید از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 14 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 21 هزار تومان است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تلاش ها برای افزایش بیشتر قیمت مرغ و تخم مرغ ادامه دارد! وضعیت بازار مرغ و تخم مرغ این روزها بسیار آشفته شده و اصلا معلوم نیست که قرار است چه بلایی سر تنها محصول پروتئینی مانده در سفره های مردم بیاید، یک روز جوجه ها را معدم می کنند و یک روز مرغ ها را ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از آرام گرفتن قیمت مرغ در بازار، این بار در نبود نظارت های کافی و سوءمدیریت ها نوبت به تخم مرغ رسید تا به قیمت شانه ای 60 هزار تومان برسد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۸    
قیمت گوشت مرغ هم با 93.1 درصد افزایش از 12 هزار و 700 تومان در آذر سال قبل به حدود 24 هزار و 600 تومان در آذر امسال رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۱    
رئیس اتاق اصناف زنجان از کاهش قیمت مرغ در زنجان خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم 19 هزار و 500 تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرغ منجمد در زنجان به دلیل کاهش مهمانی ها از بازار حذف شد و قیمت مرغ گرم هم هزار تومان ارزان شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مقام های سیاسی و یا کارشناسان با نگاه نظری و بدون توجه به منطق بازار، از حذف پرداخت ارز ترجیحی ابراز نگرانی کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مرغ کامل تازه در میادین میوه و تره بار با قیمت هر کیلوگرم 18900 تومان عرضه می شود که 1500 تومان از قیمت 20400 تومانی مصوب ستاد تنظیم بازار ارزان تر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۴    
ایسنا/زنجان نایب رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان گفت: قیمت مرغ و تخم مرغ در زنجان کاهش نداشته است.
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 13 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 19هزار و 500 تومان است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز بدون تغییر خاصی نسبت به روز گذشته عرضه شد. قیمت انواع مرغ در بازار 21 دی ماه 1399 به شرح زیر است: نوع مرغ قیمت(تومان) ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق 30,300 مغز ران بدون پوست بدون استخوان 35,300 ساق مرغ بدون پوست و سر ساق 36.100 ...
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۲    
یک کارشناس ارشد صنعت مرغداری گفت: دخالت های دولت در بازار مرغ سبب ایجاد نوسان در قیمت ها می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین بازی قیمت مرغ و تخم مرغ گویا تمامی ندارد. بعد از گرانی مرغ در آذر ماه، از نیمه دی ماه قیمت تخم مرغ سر ناسازگاری با مردم پیدا و سفره کوچک آنان را کوچک تر کرد به طوری که امروز دیگر نیمرو هم غذای لاکچری محسوب می شود!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۹    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی لرستان گفت: بر اساس تدابیری که در کشور اتخاذ شده تا پایان سال 99 در کشور و استان از نظر تامین نهاده دامی مشکلی وجود ندارد و همین امر نیز باعث ثبات در قیمت مرغ در بازار، در ایام منتهی به سال جدید می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نعمتی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب درباره علت گرانی مرغ طی ماه های اخیر و قیمت این محصول تا پایان سال پاسخ می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
در پی شیوع کرونا و وخیم شدن اوضاع غزه، یک هنرمند فلسطینی می گوید تابلوهایش را با چنان تخفیفی به فروش گذاشته که قیمت هر کدام از آن ها از پول خرید دو عدد مرغ هم کمتر است! این در حالی است که محاصره توسط رژیم صهیونیستی نیز مانعی بزرگ بر سر راه هنرمندان فلسطینی است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه صنعت و معدن گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، محمدعلی اسفنانی در برنامه "رویداد" در خصوص فعالیت های تعزیرات طی هفته گذشته اظهار کرد: فعالیت ها به صورت روتین در جریان است ولی هر از چند گاهی رخدادی اتفاق می افتد که بخش قابل توجهی از انرژی ما صرف آن می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی البرز گفت: واحدهای تولیدی به تناسب میزان نهاده دامی که به صورت دولتی دریافت کردند، موظفند محصولات تولیدی از جمله مرغ و تخم مرغ خود را با قیمت دولتی به بازار عرضه کنند و مازاد آن را نیز با قیمت بازار عرضه کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان افزایش قیمت نهاده های تولید، افزایش قیمت مصوب، افزایش هزینه های جانبی و کاهش تولید در نتیجه حذف گله های مادر را از دلایل عمده ادامه گرانی تخم مرغ در بازار عنوان می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت محصولات پروتئینی حکایت از کاهش قیمت مرغ حتی به زیر نرخ مصوب دارد، اما محصولات دیگر مانند گوشت، تخم مرغ، ماهی و دیگر اقلام بسیار گرانند و خریداران می گویند سوء مدیریت عامل این گرانی ها است.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۹    
قیمت مرغ برای روز شنبه 20 دی برای واحدهای صنفی 18 هزار و برای مصرف کننده 18900 تومان تعیین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ بین 19 تا 20 هزار تومان و کمتر از نرخ مصوب آن است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره گرانی مرغ طی توییتی از مسئولان دولت پرسید: در کالایی مثل گوشت مرغ، ارز 4200 تومانی برای واردات نهاده ها اختصاص پیدا کرد و واردات نیز صورت گرفت؛ توضیح بدهند چرا قیمت مرغ بالا رفت؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
حجت گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 13 هزار و 500 تا 14 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 20 تا 20 هزار و 500 تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسکن ملی به دور سوم رسید، کاهش قیمت مرغ و مناظره پیرامون رد یا تایید لوایح FATF از اخبار اقتصادی امروز است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 14 هزار تومان و مرغ گرم 20 هزار تومان است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
چند وقتی است که افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به یکی از دغدغه های اصلی مردم تبدیل شده است. واحد مرغ تخم گذار هگانه شهرستان فاروج یکی از واحد های تولیدی تخم مرغ استان است که علی رغم وجود ظرفیت مطلوب با مشکلات زیادی روبرو است و مجموع این مشکلات سبب شده که نیمی از ظرفیت تولید این واحد غیرفعال باشد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۹    
بنا به اعلام توزیع کنندگان مرغ گرم عمده در سطح شهرهشترود، در بازار روز چهارشنبه 17 دی قیمت هر کیلو مرغ گرم 19400 تومان می باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مرغ در بازار مصرف اصفهان از تولیدکنندگان برتر این محصول با نرخ هرکیلوگرم 20 هزار و 500 تومان به مشتری عرضه می شود. دبیر انجمن صنفی کشتارگاه های طیور استان اصفهان گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۵    
این انجمنی که صاحب کارگاه از آن نام می برد، چند سال پیش، اطلاع و اعتقادی به الزام به فروش وزن خالص نداشت. حالا بر اساس کدام مکانیزم، قیمت گذاری کرده است؟ بخش جالب داستان نیز مربوط به فروش محصول واحد با دو نرخ بوده است. فروش در فروشگاه های زنجیره ای و فروش در سایر مغازه ها ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع مرغ در بازار امروز سه شنبه 16 دی ماه 99 را مشاهده کنید.