پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۲۳Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سناتور آمریکایی»

طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ساعاتی پس از تبادل زندانیان، سناتور تام کاتن، در نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار اطلاعات در مورد 6 میلیارد دلاری که دولت بایدن به ایران پرداخت کرده و همچنین آزادی 5 فرد ایرانی در آمریکا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۰    
یکی از سناتور های آمریکا از بایدن درخواست کرد تا خود را بازنشسته کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا خواستار تحریم رئیس جمهور جمهوری آذربایجان به اتهام آن چیزی که وی قتل عام ارمنستانی ها توصیف کرده، شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یکی از سناتورهای ارشد آمریکایی به دولت واشنگتن تاکید کرد تا علیه رئیس جمهوری آذربایجان تحریم وضع کند. او، علی اف را به آغاز کارزار نسل کشی علیه اقلیت ارامنه در قره باغ متهم کرد؛ اتهامی که باکو آن را رد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی گزارش دادند، دو سناتور دموکرات و جمهوریخواه این کشور از دولت جو بایدن خواستند هر گونه اسناد و مدارک مربوط به دست داشتن عربستان در حملات 11 سپتامبر 2001 را از طبقه بندی خارج کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
هیئت منصفه عالی دادگاه جورجیا، اتهاماتی کیفری را علیه سناتور لیندسی گراهام درباره تلاش برای تغییر نتایج انتخابات 2020 مطرح کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هنرمندان از جمله افرادی هستند که در چند سال آینده تحت تأثیر هوش مصنوعی قرار خواهند گرفت. با این وجود، اکنون گروهی از هنرمندان نامه ای سرگشاده به سناتور آمریکایی چاک شومر و دیگر اعضای کنگره ارائه کرده اند که در آن استدلال شده هوش مصنوعی مولد برای فرآیندهای خلاقانه می تواند عملکرد مثبتی داشته باشد و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در بخشی از خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی به حواشی دیدار کروبی ،رئیس مجلس ششم با چند سناتور آمریکایی در رسانه ها و مساله اسرای کویت در عراق و درخواست برای پادرمیانی ایران پرداخته شده است .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برای دومین بار در یک ماه گذشته میچ مک کانل به مدت بیش از 30ثانیه در کنفرانس خبری بی حرکت ماند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سناتور میت رامنی نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2012 گفت: ما داریم ارتش روسیه را با هزینه بسیار کمی در مقایسه با دیگر خرج های نظامی مان ضعیف و نابود می کنیم. یک روسیه ضعیف شده چیز خوبی است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از راشا تودی، میت رامنی که به عنوان نامزد جمهوری خواه، انتخابات سال 2012 ایالات متحده را به باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا باخت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی امروز تهدید کرد درصورتیکه ترکیه تحرکات خود در قبرس را ادامه دهد، ممکن است هدف تحریم هایی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار وزیر امور خارجه تاجیکستان و رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا آمریکا روابط دو جانبه در زمینه های مختلف بررسی شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی در نامه سرگشاده خطاب به بایدن نوشت: آزاد سازی 6 میلیارد دلار ایران به ازای آزادی زندانیان دوتابعیتی، بدعتی خطرناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور قرقیزستان در دیدار با سناتور آمریکایی و رئیس کمیته امنیت ملی و امور دولتی سنا گفت: سفر وی به بیشکک انگیزه ای برای تشدید همکاری های پارلمانی است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به اعتقاد بسیاری از کارشناس و مردم آمریکا بخش درمان این کشور علیرغم صرف هزینه های بالا، بسیار ناکارآمد است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
26 سناتور آمریکایی ادعا کردند توافق دولت بایدن با ایران برای تبادل زندانیان و آزادی 6 میلیارد دلار از اموال مسدودشده در کره جنوبی، باج دادن به ایران است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
26 سناتور آمریکایی در نامه ای خواستار توضیح دولت کشورشان درباره مفاد توافق مبادله زندانی با ایران شدند. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ سناتورها در این نامه نوشته اند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی در دومین سالگرد فرار آمریکا از افغانستان (پس از بیست سال اشغالگری) گفت: خروج از افغانستان، شرم آورترین تصمیم در تاریخ سیاست خارجی آمریکا است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
26 سناتور آمریکایی امروز در نامه ای به بلینکن نسبت به مفاد توافق برای آزادی گروگان های آمریکایی در ایران و همچنین تلاش دولت بایدن در دور زدن کنگره برای دستیابی به تفاهم با ایران ابراز نگرانی کردند.
26 سناتور آمریکایی در نامه ای خواستار توضیح دولت کشورشان درباره مفاد توافق مبادله زندانی با ایران شدند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
لیندسی گراهام، سناتور آمریکایی اظهار داشت که خروج نظامیان از افغانستان یکی از تصمیم های شرم آور در تاریخ سیاست خارجی آمریکا بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی از متولیان دارایی های شوهر درگذشته خود به اتهام سوءاستفاده مالی از سالمند و خیانت در امانت شکایت کرد. سناتور آمریکایی، دیان فینستین، از متولیان دارایی های شوهر درگذشته خود به اتهام سوءاستفاده مالی از سالمند و خیانت در امانت شکایت کرد و خواستار عزل آنها شد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در این برنامه، موضوع رفتار عجیب و غریب بایدن با زنان و حتی کودکان در طول سالیان مطرح شد، از جمله مواردی که به شدت رسانه ای شده است: بوییدن مو (هم زنان و هم کودکان) و لمس کردن بیش از حد صمیمی آنان.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی نسبت به اقدامات دولت بایدن نسبت به محافظه کاران و به دنبال آن وقوع انقلاب یا جنگ داخلی در این کشور هشدار داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
توافق تبادل زندانیان میان تهران – واشنگتن خشم تام کاتن سناتور جمهوریخواه تندرو ایالت آرکانزاس را برانگیخت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نبیل بکانی در رای الیوم نوشت: هدف از پیشنهاد مجلس سنا برای پیوستن مراکش به مانورهای ارتش آمریکا مشارکت در راستای مقابله با تهدید ایران در منطقه به گفته مارک کلی، سناتور آمریکایی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۷:۰۲    
سناتور جمهوریخواه آمریکایی گفت که به نظر او اوکراین در جنگ با روسیه پیروز نمی شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تامی توبرویل سناتور جمهوریخواه آمریکایی گفت که به نظر او اوکراین در جنگ با روسیه پیروز نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی اذعان کرد که علیرغم کمک های نظامی فراوان غرب به اوکراین، این کشور شانسی برای پیروزی در نبرد با روسیه ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی گفته است آن سال ها که ایران از تجهیزات نظامی پیشرفته نظیر پهپادها و موشک های دوربُرد و نقطه زن برخوردار نبود آمریکا در نبرد 8 ساله به نیابت صدام هم نتوانست کاری انجام بدهد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چین و روسیه به تازگی عملیات دریایی مشترکی را در نزدیکی آلاسکا انجام دادند که با واکنش نیروی دریایی آمریکا و نگرانی سناتور جمهوریخواه این کشور مواجه شد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت امنیت سایبری با تأیید ادعاهای یک سناتور آمریکایی می گوید اقدامات مایکروسافت در حوزه ی امنیت سایبری سهل انگارانه بوده است. تبلیغات ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور تندرو جمهوریخواه آمریکایی با هشدار به روسیه درمورد احتمال استفاده از سلاح اتمی در جنگ با اوکراین، گفت: حمله اتمی به اوکراین به منزله حمله به ناتو خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
لیندسی گراهام، سناتور جمهوریخواه آمریکایی که به داشتن مواضع جنگ طلبانه مشهور است هشدار داد، حمله هسته ای روسیه علیه اوکراین را حتی با وجود اینکه این کشور در ائتلاف ناتو عضو نیست به عنوان یک حمله علیه این ائتلاف در نظر می گیرد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۲    
دو سناتور آمریکایی گفتند برای تدوین سندی که یک تنظیم کننده دولتی ایجاد کند که توانایی کنترل سکو های شرکت متا و چند شرکت فناوری بزرگ دیگر را داشته باشد، فشار خواهند آورد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی با اظهار اینکه واشنگتن در مبارزه با داعش با طالبان همکاری نمی کند، تصریح کرد طالبان نمی تواند دوست آمریکا باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دو سناتور آمریکایی گفتند برای تدوین سندی که یک تنظیم کننده دولتی ایجاد کند که توانایی کنترل سکو های شرکت متا و چند شرکت فناوری بزرگ دیگر را داشته باشد، فشار خواهند آورد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سناتور ارشد آمریکایی در اظهاراتی از لایحه بودجه دفاعی کلان این کشور در حالی که با بحران های متعدد در حوزه های مختلف دست وپنجه نرم می کند، انتقاد کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بقلم برنی سندرز سناتور آمریکایی و عضو ارشد کمیته بودجه سنا. 25 ژوئیه 2023 تارنمای کانترپانچ برگردان و کوتاه سازی علی اصغر شهدی Asghar.shahdi@gmail.com ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۱:۰۱    
سناتور آمریکایی گفت: ایران با وجود تحریم ها امروز بیش از سال 2019 نفت صادر می کند. جری موران، سناتور آمریکایی گفت: ایران با وجود تحریم ها امروز بیش از سال 2019 نفت صادر می کند. ایران به توسعه برنامه هسته ای خود ادامه می دهد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۲    
نکته ای که توجه افکار عمومی را در باب این اتش سوزی به خود جلب کرده این که تنها دو روز پیش از وقوع این آتش سوزی، سناتور رند پل از قصد جدی خود برای تعقیب قضایی پدرخوانده ی کووید 19 خبر داده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۱    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در دیدار با سفیر پاکستان تاکید کرد دو کشور باید در مسائل افغانستان مشارکت قوی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ و 5 سیاستمدار جمهوری خواه دیگر ملاک های لازم را از لحاظ نظرسنجی ها و درآمدزایی های انتخاباتی برای حضور در نخستین مناظره احراز کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
چهار نفر از نمایندگان آمریکایی اعلام کردند که سخنرانی رئیس رژیم صهیونیستی در کنگره را تحریم کرده و در آن مشارکت نخواهند کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
گروهی متشکل از هشت سناتور آمریکایی در نامه ای که روز جمعه به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه و جنت یلن، وزیر خزانه داری فرستاده شد، از دولت خواستند تا راهبردی برای جلوگیری از صنعت پتروشیمی ایران اتخاذ کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
چند سناتور آمریکایی با ارسال نامه ای به دولت بایدن، تحریم شرکت هایی از چین را خواستارشدند که با ایران روابط تجاری دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- 18 سناتور آمریکایی در نامه ای خواستار تحقیق درباره وضعیت پرونده رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و علت تعلیق دسترسی ها و مجوز امنیتی وی شدند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی گفت که لایحه مسدودسازی تیک تاک ممکن است به تغییراتی نیاز داشته باشد. به گزارش سایبربان،رئیس کمیته اطلاعات سنای آمریکا که از قانون مسدود سازی تیک تاک حمایت کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حکومت افغانستان در واکنش به اظهارات سناتور آمریکایی اظهار داشت: فروش سلاح های به جامانده آمریکا در افغانستان تبلیغات است و صحت ندارد.