دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۷:۱۴Aug 2020 10

جدیدترین‌های «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»

 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال گذشته توانست بیش از 100 واحد صنعتی را دوباره به چرخه فعالیت باز گرداند.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان امروز چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399به ریاست دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور و با حضور حشمت اله عسگری معاون اقتصادی استانداری و طاهری فرماندار شهرستان شهریار پس از بازدید از شرکت الیاف در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
طاهری پیرو پیگیری های جدی در جهت رفع مشکلات شرکت های کاله و الیاف جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان را با حضور دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور و حشمت اله عسگری معاون اقتصادی استانداری تشکیل و به بررسی موارد و موانع پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سی و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به منظور رفع مشکلات واحد های تولیدی و با هدف ایجاد رونق اقتصادی و جهش تولید برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، استاندار تهران در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به ارتقای همکاری بانک های استان تهران در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی اعلام کرد: حدود 580 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 در بخش صنعت پرداخت شد ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: برخورد قاطع با عوامل سرگردانی سرمایه گذاران در سطح دستگاه های اجرایی باید در سرلوحه اقدامات قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در چهار ماهه نخست امسال کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان 493 مصوبه برای رفع موانع تولید واحدهای صنعتی در استان تصویب کرد که از این تعداد 194 مصوبه عملیاتی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۵    
یازدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تهران و شهرستان شهریار در محل شرکت الیاف تهران و شرکت صنعتی بهشهر برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی از تصمیم گیری درباره 66 پروژه سرمایه گذاری اولویت دار در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد: هفتاد و یکمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل با محوریت پیگیری دستور مقام معظم رهبری برای تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید برگزار شد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
میثم زالی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در سفر به استان گیلان از نزدیک در جریان مراحل اجرایی فعال شدن واحد تولیدی ایحاگستر که قریب بر 9 سال تعطیل بوده و با پیگیری ستاد تسهیل روند بازگشایی مجدد آن از سه هفته پیش آغاز شده است، قرار گرفت. به گزارش [...]
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی در خصوص 4 پروژه سرمایه گذاری شاخص استان تصمیم گیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: ضوابط و مقررات نباید مانع کار تولیدکنندگان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۱    
مشکلات زیرساختی 2 واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری بررسی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ری به ریاست حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه و بخشدار در محل بخشداری کهریزک و با هدف بررسی مشکلات و چالش های بلوار 60 متری امام حسین ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۰    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: تحقق جهش تولید با تعامل و هم افزایی با قوه قضاییه سهل الوصول است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حسین توکلی روز دوشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ری در کهریزک اظهار داشت: تولید کنندگان به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با تحریم های ظالمانه دشمنان باید فقط به بحث تولید و افزایش کیفیت کالای خود فکر کنند و هیچگونه دغدغه در حوزه تامین زیرساخت های تولید نداشته باشند. وی [...]
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به نامگذاری سال به نام جهش تولید، گفت: ایجاد تولید و اشتغال باید محور تمامی فعالیت ها در ایلام قرار گیرد. به گزارش خبرنگار مهر ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک مشترک با کارگروه اقتصاد مقاومتی به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور رؤسای ادارات و تولیدکنندگان بخش ها صنعت و کشاورزی با محوریت بررسی آخرین وضعیت پروژه های اقتصاد ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بازدید فرماندار پاکدشت به همراه اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان از واحدهای تولیدی مبین قطعه آسیا و سازه پیکر قرن در شهرک صنعتی عباس آباد برگزار شد
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از بررسی پیشنهاد استرداد واحدهای تملک شده به مالکان قبلی با اخذ 5 درصد از اصل، سود و خسارت با نرخ سود شورای پول و اعتبار تا تاریخ اقاله با اعطای یک سال تنفس خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: سند الزامات بهبود فضای کسب وکار حوزه تولید در پنج حوزه مالیات، بیمه تامین اجتماعی، گمرک، بانک و محیط زیست تدوین شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اعلام کرد: شرایط برای بازگشت واحدهای تولیدی تملک شده به صاحبان اصلی آنها، تسهیل شده و در همین راستا بانک ملی ایران از بانک های عمل پیشرو در اجرای این مصوبه بوده است.
زرک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان مشکلات 60 واحد تولیدی و اقتصادی استان بررسی شد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ اسد عبدالهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان در حاشیه این جلسه که در جمع خبرنگاران سخن می گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت پگاه به ریاست استاندار تهران تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 194 مصوبه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی عملیاتی شده است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۹    
در این جلسه آقای مهندس راعی، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام محمد بافر (ع) از حضور مستمر مدیرعامل محترم شرکت شهرک های صنعتی استان و تعامل سازنده ایشان با صاحبان تولید و خدمات خصوصا اعضاء محترم هیات امنا شهرک های صنعتی شهرستان تقدیر و تشکر نمودند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: مصمم هستیم با پشتوانه مالی تأمین اجتماعی و توانمندی فنی ایمیدرو رونق به هپکو باز گردد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
میثم زالی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از شهرک صنعتی خصوصی بهسازی صنایع چوب ایران واقع در احمد آباد مستوفی در جنوب غرب تهران بازدید کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، گفت: حل مشکلات و موانع واحدهای تعطیل در اولویت است و سعی می شود همه ظرفیت های بخش های مختلف برای گره گشایی از مشکلات صنعت بکارگیری شود.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در سفر دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به آذربایجان غربی عنوان شد: مصوبات ستاد تسهیل و کارگروه های استانی برای همه لازم الاجراست دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور روز چهارشنبه اول مردادماه با سفر به استان آذربایجان غربی و بازدید از واحدهای تعطیل این استان با تولیدکنندگان و واحدهای ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- کریمی، معاون اقتصادی استاندار گلستان گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تمرکز کرده ایم که واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد استان تعیین تکلیف و فعال شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مشکلات 6 واحد تولیدی استان قزوین روز یکشنبه با حضور عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گرفت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: امسال برای طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی 6 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی و بخشی از آن تخصیص داده شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به بهانه حمایت از تولید به دنبال تعلیق اجرای مواد 5 و 21 قانون جدید صدور چک برای واحدهای تولیدی بالای 50 نفر است که این موضوع به اعتبار چک لطمه می زد و نهایتا به ضرر بخش تولید تمام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- تشکیل و فعالیت مستمر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در دولت تدبیر و امید، سبب شده تا انگیزه برای احیای واحدهای اقتصادی در آذربایجان غربی 2 چندان شود و همچون پلی برای تحقق شعار جهش تولید باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 153 واحد تولیدی راکد و نیمه تمام این استان در سال 98 توسط ستاد تسهیل و رفع موانع تولید احیا شد که این میزان به نسبت سال 97 رشد 45 درصدی داشته است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۸    
اصلاح آیین نامه تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جلسه هیئت وزیران به تصویب رسید. *** اصلاح آیین نامه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ، هیئت وزیران در جلسه 31 تیر 1399 به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس جمهور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۸    
ایسنا/زنجان سفر استاندار زنجان به شهرستان ابهر و حضور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حاشیه هایی برای خبرنگاران همراه بود، تا جایی که استاندار زنجان دفاع تمام قدی از خبرنگاران حاضر در این بازدید داشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان غربی با انتقاد از رویکرد بانک ها در تملک واحدهای اقتصادی در آذربایجان غربی اظهار داشت: متاسفانه تملک برخی از واحدهای اقتصادی توسط بانک ها با تعطیلی کامل آن واحد اقتصادی منجر به بیکاری چندصد نفری در یک واحد می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با اشاره به نامگذاری امسال به نام جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این امر اتمام حجت معظم له برای حمایت همه جانبه از این بخش مهم اقتصادی بوده است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۸    
در این جلسه آقای مهندس راعی، ضمن تبریک حلول ماه ذی الحجه و بزرگداشت روز پیوند آسمانی میان حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهراء (س)، بر ضرورت رفع موانع تولید و ایجاد زمینه مناسب و مساعد برای تولید محصولات و خدمات در سال مزین به عنوان جهش تولید تصریح نمودند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از تملک بیش از 2400 واحد صنعتی و تولیدی به دلیل بدهی و مشکلات ناشی از تولید توسط بانک ها خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
میثم زالی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان غربی اظهار کرد: دادستان کل کشور نیز سال 1397 به دادستان های کل کشور ابلاغ کرد که مصوبات کارگروه های استانی ستاد تسهیلات رفع موانع تولید برای همه دستگاه ها و شبکه های بانکی لازم الاجراست ...
آنا / دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
هیئت دولت به منظور تأمین نظر مجلس شورای اسلامی، آیین نامه اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور درباره تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را اصلاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۳    
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکلات و پیگیری راه اندازی مجدد خط تولید شرکت سیرنگ کوهرنگ بر سه محور تعیین مالکیت، پرداخت حق و حقوق بیت المال و بررسی شیوه های کمک تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- هفدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم تشکیل و در آن از پایین بودن میزان متقاضیان دریافت تسهیلات آسیب دیدگان ناشی از کرونا در استان خبر داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه سلسله جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی در خصوص تعدادی از پروژه های سرمایه گذاری شاخص استان تصمیمات مقتضی گرفته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۹    
ایسنا/سمنان استاندار و رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان از توقف در صادرات و تعطیلی خط تولید برخی واحدها به دلیل مشکلات ناشی از محدودیت در تامین ارز خبر داد.