پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۲:۰۷Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت لوازم خانگی»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزه در بازار لوازم خانگی به قدری تنوع برند ها و محصولات زیاد شده است که، در هنگام خرید بسیار سردرگم خواهیم شد، و برایمان جای سوال است که چه محصولی از چه برندی را خریداری کنیم ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع لوازم خانگی در بازار مورد بررسی قرار گرفت.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بازار لوازم خانگی در ایران یکی از بزرگترین بازارهای مصرفی است. این بازار همراه با چالش هایی همراه بوده است که با ممنوعیت واردات، این چالش ها بیش از پیش تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را دچار آسیب کرد. یکی از اصلی ترین معضلات بازار لوازم خانگی در ایران، قیمت بالای محصولات است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: به منظور رقابت پذیر کردن کالا های ایرانی، با رعایت تعرفه های مناسب، ارائه مجوز برای واردات لوازم خانگی انجام خواهد شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۴    
پس از بارگشایی بازارچه مرزی هنگه ژال در بانه برای کولبران قیمت لوازم خانگی 15درصد در این بازار کاهش یافت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۰    
واردات رسمی لوازم خانگی برندهای سامسونگ، ال جی و بوش به ایران با باز شدن بازارچه مرزی بانه مجددا کلید خورد. با بررسی فروشگاه های مستقر در بانه متوجه کاهش بعضا تا 15 درصدی لوازم خانگی وارداتی از این منطقه طی چند روز گذشته می شویم./
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۱    
این روزها با توجه به تحریم هایی که علیه ایران اعمال شده و افزایش قیمت دلار، قیمت لوازم خانگی به صورت افسار گسیخته ای افزایش پیدا کرده است از این جهت بسیاری از افراد توانایی خرید لوازم خانگی جدید را نداشته و ترجیح می دهند که لوازم خانگی شان را در صورت وجود مشکل تعمیر کنند. ...
تورم نقطه به نقطه لوازم خانگی از تیرماه سال 1401 و به ویژه در 6 ماه نخست سال 1402، هر ماهه روندی نزولی را طی کرده و در اکثر ماه های سال جاری زیر 40 درصد بوده است.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۰:۴۱    
بررسی بازار نشان می دهد، جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5 با قیمت 9٫400٫000 تومان به فروش می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با بیان اینکه برخی از برآوردها حکایت از سهم 30 تا 35 درصدی قاچاق در بازار دارد، گفت: فعلاً مجوز افزایش قیمت ها صادر نشده است.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان اینکه تاکنون درباره مجوزهای افزایش قیمت اعلام نظر رسمی نشده، اما به نظر می رسد مکانیزم عرضه و تقاضا در حال پذیرفته شدن است، گفت: حدود 30 درصد هزینه های تولید داخل مربوط به عوارض و مالیات است و با در نظر گرفتن همین فاکتور، قاچاق 30 درصد زیر قیمت تولید داخل است.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان اینکه تاکنون درباره مجوزهای افزایش قیمت اعلام نظر رسمی نشده، اما به نظر می رسد مکانیزم عرضه و تقاضا در حال پذیرفته شدن است، گفت: حدود 30 درصد هزینه های تولید داخل مربوط به عوارض و مالیات است و با در نظر گرفتن همین فاکتور، قاچاق 30 درصد زیر قیمت تولید داخل است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان حمایت با اشاره به مجوزی که پیش از این برای افزایش قیمت لوازم خانگی صادر شد، گفت: حوزه لوازم خانگی به جهت تعزیراتی تا 30 درصد مجاز به افزایش قیمت هستند اما بیش از این رقم، گران فروشی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت با اشاره به مجوزی که پیش از این برای افزایش قیمت لوازم خانگی صادر شد، گفت: به دنبال آن هستیم که برای برخی اقلام لوازم خانگی سقف قیمت تعیین کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- افزایش خودسرانه قیمت لوازم خانگی و احتکار توسط عده ای سودجو در حالی چراغ خاموش ادامه دارد که در این بین عرصه بر زوج های جوان بیشتر از همه تنگ شده و وام ازدواج هم برای شروع زندگی مشترکشان گره گشایی نمی کند.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۲    
پکیج دیواری بوتان Perla Pro 24 Rsi (فن دار) با قیمت 16،196،900 تومان در صدر لیست قیمت لوازم خانگی در بازار قرار گرفت.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۳    
قیمت انواع لوازم خانگی در بازار مورد بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با وجود اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی از مواد اولیه و انرژی یارانه ای استفاده می کنند اما این موضوع در تعدیل و کاهش قیمت محصولات آن ها اثری نداشته و این به ضرر مردم است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: کاهش نرخ ارز روی قیمت لوازم خانگی قاچاق اثر داشته، اما در مورد کالاهای داخلی با توجه به زمان بر بودن تخصیص و تامین ارز، کاهش نرخ ارز باید چند ماهه باشد تا روی قیمت ها اثر بگذارد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۳    
کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000 با قیمت 10٫050٫000 تومان در صدر لیست قیمت لوازم خانگی در بازار قرار گرفت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: وزیر صنعت، معدن و تجارت کمتر از یک ماه پیش در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها با تایید نوسان قیمت در بازار لوازم خانگی از بررسی دلایل فنی و غیر فنی این نوسان در وزات صمت خبر داد و اعلام کرد که احتمالاً اقدامات سازنده ای برای تعدیل قیمت لوازم خانگی در دستور کار داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: فروشندگان به دلیل پرداخت چک، تامین نقدینگی و هزینه های فروشگاهی قیمت کالاهای خود را کاهش داده اند؛ این کاهش قیمت از 5 تا 20 درصد متغیر است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و تعمیرکنندگان لوازم خانگی اصفهان گفت: همه ضمانت نامه هایی که فروشندگان لوازم خانگی تحت عنوان ضمانت نامه یا گارانتی کالاهای خارجی به خریداران عرضه می کنند، تقلبی است و به صورت کیلویی از تهران خریداری می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۴۲    
دنیای اقتصاد: خبر آزادشدن قیمت لوازم خانگی، نوید گران تر شدن این بازار گران قیمت را می دهد، اما برخی اعضای این صنف خبر فوق را رد می کنند. در همین حال رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به موضوع آزادشدن قیمت لوازم خانگی واکنش نشان داد و گفت: این خبر را صد درصد تایید نمی کنیم ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه صنعت لوازم خانگی نیازمند یک رسیدگی است، گفت: اخیرا به دلایل فنی و غیر فنی در این بخش نوسانات قیمتی وجود داشته که وزارت صمت مشغول بررسی آنهاست و احتمالاً اقدامات سازنده برای تعدیل قیمت لوازم خانگی در دستور کار داشته باشیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۰:۴۵    
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: ما فروشنده محصولات تولیدی هستیم و نقشی در قیمت ها نداریم اما در صورتی که نرخ ارز 2 ماه و نیم ثابت بماند، تولید کنندگان نیز محصولات خود را با قیمت های جدید در اختیار فروشندگان قرار می دهند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: ما فروشنده محصولات تولیدی هستیم و نقشی در قیمت ها نداریم اما در صورتی که نرخ ارز 2 ماه و نیم ثابت بماند، تولید کنندگان نیز محصولات خود را با قیمت های جدید در اختیار فروشندگان قرار می دهند.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع لوازم خانگی در بازار مورد بررسی قرار گرفت.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۰    
نرخ ارز و ممنوعیت واردات دو مولفه تاثیرگذار بر قیمت لوازم خانگی هستند که با توجه به تحریم ها کارخانجات تولید لوازم خانگی ایرانی برخی از قطعات مورد نیاز خود را با نرخ بالاتری تولید می کنند و همین امر سبب افزایش قیمت لوازم خانگی می شود ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۳    
در بازار لوازم خانگی قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما مدل BWF 40907 WT مبلغ 24,271,000 تومان است این در حالیست که قیمت لباسشویی اسنوا مدلSWM-94S60 مبلغ 20,540,000 تومان اعلام شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۱    
بررسی بازار لوازم خانگی حکایت از کاهش قیمت بخشی از محصولات دارد اما نکته مهم این است که این کاهش قیمت از سوی تولیدکنندگان نیست بلکه کسبه به دلیل رکود، کالاها را ارزان تر می فروشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی بازار لوازم خانگی حکایت از کاهش قیمت بخشی از محصولات دارد اما نکته مهم این است که این کاهش قیمت از سوی تولیدکنندگان نیست بلکه کسبه به دلیل رکود، کالاها را ارزان تر می فروشند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۹    
در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برقی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای خرید مایکروفر جدید مایکروفر قدیمی خود را تعمیر کنند. در بسیاری از موارد تعمیر مایکروفر مشکل آن را برطرف می کند و تا حد زیادی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب سعی شده است به بررسی قیمت های برند سامسونگ در تهیه جهیزیه و مقایسه آن با میزان وام ازدواج بپردازیم.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فروشندگان لوازم خانگی معتقدند قیمت کالاها در بازار نسبت به ماه گذشته شاهد کاهش 10 تا 15 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد گفت: قیمت لوازم خانگی در مشهد 25 درصد کاهش یافته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: متاسفانه برخی از تولید کنندگان لوازم خانگی قیمت ها را 15 درصد افزایش داده اند که این موضوع خلاف است. اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: قدرت خرید لوازم خانگی در بازار چندان در حد مطلوب نیست ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به افزایش عجیب و غریب قیمت لوازم خانگی بسیاری برای رفع نیازهای خود سراغ اجاره این اقلام می روند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: با توجه به اثر پذیری قیمت لوازم خانگی از مواد اولیه و کاهش تقاضا، فروش اقساطی لوازم خانگی رونق گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب سعی کرده ایم هزینه های تهیه یک جهیزیه از لوازم خانگی برند سامسونگ را بررسی کنیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: لغو تحریم ها ابتدای کار است و برای مشاهده تاثیر مثبت آن در بازار باید حداقل یک سال صبر کنیم!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صمت با اشاره به افزایش هزینه های تولید گفت: از نظر دفتر تخصصی لوازم خانگی، هر چه زودتر باید موضوع قیمت لوازم خانگی تعیین تکلیف شود. ...
اقتصاد آنلاین / تیتر20   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان درباره درخواست های صدور مجوز برای افزایش قیمت برخی کالاها، گفت: این درخواست ها در صف بررسی در ستاد تنظیم بازار هستند.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۶    
کولر گازی 24000 ا Iran Radiator Air Conditioner IAC 24CH/A با قیمت 25٫379٫000 تومان در صدر لیست قیمت لوازم خانگی در بازار قرار گرفت.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت با تاکید بر این که گرانی لوازم خانگی بدون مجوز از این سازمان توسط تولیدکنندگان انجام شده، گفت: در حال حاضر با توجه به گرانی مواد اولیه تولید، درخواست بازبینی قیمت لوازم خانگی در نوبت رسیدگی ستاد تنظیم بازار قرار داشته و پس از بررسی آن، قیمت های جدید اعلام خواهد شد.