چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۲۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توان بخشی»

پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در هفدهمین نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی با تاکید بر اینکه توسعه کیفی مراکز آموزشی باید در کنار توسعه کمی مدنظر قرار گیرد گفت توزیع متوازن مدارس استثنایی و مراکز مشکلات ویژه یادگیری در استان ها بر اساس آمایش دقیق ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. طرح حمایت از ارائه خدمات درمانی و توان بخشی به کودکان و نوجوانان توان یاب انجمن خیریه سرای مهر اتیسم بندر ماهشهر با حضور حمیدرضا خادمی، سرپرست توسعه ارتباطات فناپ در استان خوزستان؛ سحرانه جوادی ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با حضور در همایش سالانه انجمن حامیان دانش آموزان استثنایی کشور ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار گفت مدرسه سازی، مدرسه یاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان خواستار راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شد و گفت: در بستر شبکه ملی اطلاعات می توان بخشی از شبهات و پرسش ها را پاسخ داد، زیرا نظام اسلامی برگرفته از معارف دین خداست و شهدا، آزادگان و ایثارگران از افتخارهای جامعه محسوب می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی؛ در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه با تأکید بر اینکه ورزش در آموزش وپرورش استثنایی امری حاشیه ای نیست، بلکه محور فعالیت های آموزش وپرورش استثنایی در مدارس است ...
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد استان مرکزی بابیان اینکه موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار فضایی برای تکریم و حفظ شأن ایثارگران است، اظهار داشت: ایثارگران اولویت موسسه فرهنگی ورزشی و توان بخشی ایثار در ارائه خدمات هستند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده هاشمی در بازدید از مرکز توانبخشی ایثارگران لرستان در خرم آباد که امروز 23 دی ماه صورت گرفت، اظهار کرد: برای تکمیل و افتتاح کامل این مرکز توانبخشی در سفر امروز به لرستان 20 میلیارد تومان اختصاص داده شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: در خراسان رضوی چهار خانه حمایتی سالمندان فعالیت دارد که در مجموع 40 سالمند در آن نگهداری می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سروش باقری بیان کرد: این دستگاه، در توان بخشی و بازتوانی، ارتوپدی، تربیت بدنی، علوم ورزشی و ساخت انیمیشن نیز استفاده می شود.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۰    
فیزیوتراپی از جمله علوم روان شناختی به شمار می رود که در دسته درمان های توان بخشی قرار گرفته است. این مجموعه درمان ها براساس اهداف خاصی صورت می پذیرند که از مهم ترین آن ها می توان به افزایش سطح قدرت عضلات ، بهبود عملکرد ، افزایش دادن دامنه ی حرکات ، بهبود سطح زندگی فرد ، بهبود عملکرد کلی فرد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۰    
پزشکان متخصص بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت شرکت در کمیسیون پزشکی در استان مرکزی برای تعیین درصد و حق پرستاری جانبازان معزز روز پنجشنبه 16 دی ماه در موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار استان حضور یافتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نائب علی صحرا روشن می گوید: خیلی ها را از بچه تا بزرگ می شناسم که دوتار می نوازند و می خوانند. اینها بخشی هستند؟، خیر بخشی نیستند. نسل بخشی ها منقرض شده و آخرین بازمانده آن ها حاج قربان سلیمانی بود که از دنیا رفت. افراد جدید را نمی توان بخشی به حساب آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: پیشگیری، درمان و ارتقای سلامت، توان بخشی و بازتوانی ایثارگران و آموزش پرستاران و پزشکان متصدی بخش درمان ایثارگران به طور جد باید موردتوجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
کتاب بسته های تحولی سال 1400 سازمان آموزش و پرورش استثنایی شامل دو بسته تحولی خدمات آموزشی، پرورشی و توان بخشی و ورزشی خانواده محور و غربال و مداخله بهنگام نوآموزان پیش دبستانی در معرض مشکلات ویژه یادگیری منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۳    
شهرکرد- ایرنا- دشت های چهارمحال و بختیاری در 2 دهه گذشته با افت شدید سطح ایستابی روبرو شده است و از 10 دشت اصلی چهار دشت ممنوعه بحرانی و دیگر دشت ها در آستانه ممنوعه بحرانی شدن قرار دارد این در حالی است که به گفته کارشناسان با آبخوان داری می توان بخشی از حیات را به دشت های استان بازگرداند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیاست همسایگی و رویکرد متوازن در سیاست خارجی ایران یکی از رئوس اعلامی دولت آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای دولت سیزدهم است که می توان بخشی از سیاست کلان تعامل هوشمند با جهان باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، همدلی و همبستگی از رهگذار همراهی رسانه ای را از الزامات پیشبرد اهداف متعالی شهر دانست.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به ارائه خدمات بیمه سلامت در بخش اوتیسم، توان بخشی و ناباروری، گفت: بیش از80 درصد نسخه نویسی الکترونیک در کشور محقق شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۲۶    
مدیر موسسه فرهنگی، ورزش و توان بخشی ایثار گفت: جلسه شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار برگزار و احکام اعضای جدید شورا ابلاغ شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۲:۱۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان زنجان از بخش های مختلف مجموعه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار زنجان بازدید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان زنجان از بخش های مختلف مجموعه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار زنجان بازدید کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۲:۴۲    
روانشناس مرکز توانبخشی امید لارستان در باب عملکرد های مرکز توانبخشی امید که شامل ویزیت در منزل نیازمندان و بیماران می شود، گفت: بازدید از منزل مددجویان به صورت ماهانه،...
دکتر پیرحسین کولیوند در حکمی پیمان نامدار را به سمت سرپرست معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر منصوب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مجید هداوند، معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار کرد: بر اساس مصوبات سازمان ملی کرونا قرار بود مدارس به صورت حضوری از اول آذرماه بازگشایی شوند، طبق بخشنامه های ارسال شده از سوی وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی مقابله با کرونا ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بهزیستی آذربایجان شرقی با کسب 8 مدال طلا، 7 نقره و 5 برنز به مقام قهرمانی جشنواره ورزشی مجازی گروه توان بخشی دست یافت.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مسجد کبود تبریز، با معماری بسیار زیبا و منحصربه فرد، متعلق به قرن نهم هجری قمری و باقی مانده از دوران پادشاهی قراقویونلو ها است که در یکی از کهن ترین و تاریخی ترین محله های شهر تبریز قرار دارد. این بنا به دستور سلطان جهانشاه، فرمانروای قراقویونلو ها ساخته شده است ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شمال نیوز : سمیه قاسمی طوسی، از تدوین سند ارتقای وضعیت زنان استان خبر داد و تصریح کرد: هدف نهایی این سند رسیدن به عدالت جنسیتی، ارتقا و بهبود وضعیت زنان از طریق آگاهی بخشی، توان بخشی و افزایش مشارکت پذیری آنان در عرصه های مختلف اجتماع است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۸    
سلامت نیوز : با پیشرفت علم و تکنولوژی روزانه روش های جدیدی برای درمان به فیزیوتراپی اضافه می شود. همانطور که می دانید شما به کمک جلسات فیزیوتراپی که شرکت می کنید می توانید توان بخشی لازم را که از دست داده اید دوباره زیر نظر فیزیوتراپیستی ماهر، بدست آورید ...
اداره کل توان بخشی جمعیت هلال احمر با حضور پر رنگ خود در ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته به بازدیدکنندگان مشاوره رایگان توانبخشی ارائه می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس آموزش و پرورش استثنایی یزد با بیان این که دانش آموزان معلول در این استان چشم انتظار حمایت خیرین هستند، گفت: بالغ بر سه هزار دانش آموزان استثنایی تحت پوشش سازمان بهزیستی استان یزد بود و علاوه بر کمک های موردی این سازمان نیازمند خدمات توان بخشی خاص هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رییس آموزش و پرورش استثنایی یزد گفت: سه هزار دانش آموزان تحت پوشش این اداره به لحاظ نوع معلولیت که با آن روبرو هستند، نیاز به خدمات توان بخشی خاص، حمایت خیران و نیکوکاران دارند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، عملکرد سازمان بیمه سلامت در ارایه خدمات توان بخشی به معلولان را مثبت ارزیابی کرد .
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۱    
ششمین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی معلولان، جانبازان و سالمندان و صنایع پزشکی وابسته، با هدف تامین وسایل مورد نیاز این افراد در بوستان گفتگو آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت ایران، با 5 صندوق بیمه ای بیمه شدگان بسیاری را تحت پوشش خود داشته و در حال حاضر بیش از 40 میلیون نفر در جامعه از خدمات این بیمه در بخش سرپایی و بستری استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه نهضت توان افزایی برای تامین 105 قلم تجهیزات آموزشی و توان بخشی 70 هزار دانش آموز استثنایی اجرایی شده است، گفت: سال گذشته خیرین 145 میلیارد تومان به این حوزه در سراسر کشور کمک کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور گفت: سه میلیارد تومان اعتبار برای تأمین تجهیزات توان بخشی در استان آذربایجان شرقی اختصاص داده خواهد شد تا در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 172 بیمار خاص و صعب العلاج زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی استان قرار دارند و از بسته های خدمتی تعریف شده در زمینه هزینه های تشخیصی، درمانی، دارویی و توان بخشی برخوردارند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدجواد حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در جلسه شورای آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از راه اندازی یک مرکز مشاوره توانبخشی خانواده و دو مرکز ویژه یادگیری نیز خبر داد و افزود: به همت والای خیرین 165 مدرسه برای آموزش و پرورش استثنایی احداث شده است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سید جواد حسینی روز یکشنبه در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین در تبریز، گفت: حدود 43 درصد این پروژه ها با مشارکت خیرین محقق شده است. وی گفت: این پروژه ها شامل مدرسه، خوابگاه شبانه روزی، سالن ورزشی درون مدرسه ای، سالن ورزشی برون مدرسه ای، مرکز جامع تشخیصی و توان بخشی و پایگاه آموزش مجازی می [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: باید نسبت به برنامه ریزی در زمینه اشتغال دولتی و غیردولتی، استفاده از فضاهای ورزشی، ارتقای تجهیزات توان بخشی معلولان و آموزش کودکان معلول اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری توان بخشی کریم اهل بیت استان البرز در بخشهای کاردرمانی - گفتاردرمانی – فیزیوتراپی و گفتاردرمانی ذهنی به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد خدمات ارائه می دهد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهدی جمالی نژاد روز شنبه همزمان با هفته گرامیداشت معلولان، در سومین رویداد ملی استارت آپی در حوزه فناوری های توانبخشی افراد داری معلولیت ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱    
یک مرکز آموزشی و توان بخشی معلولان با مشارکت بخش خصوصی در پیرانشهر افتتاح شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۳    
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست با مدیران مدارس مجری برنامه نظارت همتا به تشریح سیاست های آموزش و پرورش استثنایی برای تحقق مدرسه صالح و مانا و ارتقای مدیریت آموزشگاهی پرداخت. ...
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین یزد همایش ورزش های همگانی این استان را برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورش های جانبازان و معلولین، هیئت یزد با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ، مرکز توان بخشی پاکمهر و مجتمع گردشگری کاریزبوم این استان، به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون امور توان بخشی اداره کل بهزیستی قم گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 800 معلول با معلولیت های مختلف تحت پوشش بهزیستی استان قرار گرفتند و خدمات توان بخشی به این گروه ارائه می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان علیرضا احمدی پور معاون امور توان بخشی بهزیستی استان کرمان به مناسبت روز جهانی بزرگداشت افراد دارای معلولیت پیامی را صادر کرد در این پیام امده است :
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱    
استان فارس دارای 110 هزار معلول است. جعفری سرپرست معاونت توان بخشی بهزیستی فارس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، گفت: 110 هزار معلول شامل نابینا، ناشنوا، بیماران جسمی حرکتی، بیماران روانی و کودکان معلول ذهنی در استان است که از این تعداد، 40 هزار نفر در شیراز زندگی می کنند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۸    
ابوالفضل نجیب، روزنامه نگار در یادداشتی با عنوان اسطوره شریعتی به روایت پوران شریعت رضوی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: بی تردید زندگی شریعتی را همچنان که مرگ او می توان بخشی از پروسه ای تلقی کرد که در تعمیق پدیده شریعتیزم و همان اندازه بر سرنوشت نسل من نوعی بسیار مهم و تاثیرگذار ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: 2 بسته "خدمات آموزشی، پرورشی، ورزشی و توان بخشی خانواده محور" و "غربال و مداخله به هنگام نوآموزان پیش دبستانی در معرض مشکلات یادگیری" امسال از سوی این سازمان تهیه و تدوین شد.