شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۳:۴۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح بازآفرینی شهری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در دهمین نشست ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان چالش های مربوط به بافت فرسوده بررسی و برای 23 طرح بازآفرینی فعال شهری در سراسر استان تصمیم گیری شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از اختصاص 60 میلیارد ریال برای 4 طرح بازآفرینی شهری در ارومیه خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۶:۱۲    
شهرداری گلپایگان با تعریف آثار تاریخی در طرح بازآفرینی شهری و تخصیص بودجه برای مرمت، احیا، بازسازی و تغییر کاربری بناهای تاریخی و ارائه خدمات به هنرمندان صنایع دستی ، سرنوشت شهر را در دست گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اصلاح هسته مرکزی شهر اردبیل نیازمند طرحی جامع است که در اجرای این طرح نباید به زیبایی های تاریخی اردبیل لطمه وارد شود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرم الهی گفت: طرح بازآفرینی شهری در 5 شهر استان لرستان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: طرح بازآفرینی شهری در خرم آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز و کوهدشت عملیاتی شده و در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت با اشاره به مشکلات شهر 70 هزار نفری دهدشت گفت: درآمدزایی پایدار حلقه مفقوده در مدیریت شهری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: 40 درصد جرائم استان در محله هادی آباد شهر قزوین رخ می دهد و باید اجرای طرح بازآفرینی شهری در این محله به اولویت اصلی استان بدل شود.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد با همفکری و همسویی آستان قدس رضوی و نیز شهرداری مشهد، بتوان در زمینه بازآفرینی شهری در این کلانشهر گام برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 30 طرح بازآفرینی شهری در یکسال گذشته و در راستای ارتقای کیفیت زندگی در مناطق کم برخوردار در سکونتگاه های غیررسمی این استان اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بازآفرینی شهری نگرشی جامع و یکپارچه برای حل مشکلات شهری است که در نهایت به یک پیشرفت پایدار اقتصادی، کالبدی، اجتماعی و محیطی شهرها منجر می شود به همین منظور در لرستان طرح بازآفرینی شهری مورد توجه قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: 16 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار برای تهیه قیر و تحویل رایگان آنها به شهرداری های استان به منظور آسفالت معابر محلات مورد هدف طرح بازآفرینی شهری از سوی این اداره کل در سالجاری اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: سه مدرسه 12 کلاسه در محلات شناسایی شده طرح بازآفرینی شهری در استان احداث می شود و 480 میلیارد ریال از محل اعتبارات بازآفرینی شهری برای این کار در نظر گرفته شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای امیدآفرینی به جامعه هدف، تولید بسته های عکس نوشته خبر خوش در دستور کار قرار گرفت که در این بسته عملیات اجرایی 10 طرح بازآفرینی شهری در کهگیلویه وبویراحمد پرداخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی 10 طرح بازآفرینی در شهرهای مختلف استان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: واحد های مسکونی غیرمقاوم در محلات هدف طرح بازآفرینی شهری در اردبیل بازسازی شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: دولت و شهرداری ها نباید نگاه سودآوری نسبت به بافت فرسوده داشته باشند تا با استفاده از ظرفیت شهروندان طرح بازآفرینی شهری اجرا شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به البرز گفت: 183 هزار هکتار بافت فرسوده و احیای بیش از 2 هزار محله در قالب طرح بازآفرینی شهری در دستور کار قرار گرفته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۹    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس در دیدار با معاونان وزارت راه و شهرسازی خواستار تامین اعتبار طرح بازآفرینی شهری خلخال به میزان 4 میلیارد تومان و پرداخت مطالبات شهرداری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار خرانق در آیین معارفه خود گفت: احیای بافت تاریخی خرانق مستلزم اجرای طرح بازآفرینی شهری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده در سطح شادگان اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: سه طرح بازآفرینی شهری شامل ساماندهی و بازآفرینی محله زغال آباد، بهسازی حمام تاریخی خواجه نصیر و ساماندهی محوطه رصدخانه در این شهر اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: اجرای حدود 30 طرح بازآفرینی شهری در سکونتگاه های غیررسمی این استان آغاز شده و در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- اختصاص بیش از 33 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع، احداث یک هزار واحد مسکونی طرح جهش تولید مسکن، لزوم تغییر الگوی کشت، گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه و اجرای 30 طرح بازآفرینی شهری از مهمترین عناوین رویدادهای هفته گذشته در نقاط مختلف استان اردبیل بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
با هدف ارتقای شاخص های زیست سالم و با کیفیت شهروندان 30 طرح بازآفرینی در محلات مختلف شهرستان های اردبیل، مشگین شهر، پارس آباد و خلخال در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 10 پروژه بازآفرینی شهری در محله ها و سکونتگاه های غیررسمی و هدف بازآفرینی این استان در دست ساخت و اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: 26 محله این شهر برای اجرای طرح بازآفرینی شهری شناسایی شده است و بعد از بررسی کارشناسان پنج محله برای اجرای طرح بازآفرینی منتخب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده در سطح آذربایجان شرقی تنها در هشترود اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح بازآفرینی شهری دهدشت در بی توجهی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به فراموشی سپرده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۱:۲۴    
گروه استان ها - شهردار فرون آباد با اشاره به وجود 30 هکتار بافت فرسوده در این شهر، از اجرای مطالعات ابتدایی برای اجرایی شدن بازآفرینی شهری خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۹    
گروه استان ها- طرح بازآفرینی شهری در گناباد از جمله طرح هایی بوده که در راستای رفع معضلات شهری، عدالت اجتماعی و خدمت رسانی شهری در محلات مختلف این شهر در حال اجرا است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۶    
تاکنون برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در این استان 517 میلیارد ریال هزینه شده و 28 پروژه از این طریق اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 17 طرح بازآفرینی شهری با اعتبار حدود 27 میلیارد تومان در این استان اجرا شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خوانسار با تأکید بر ضرورت بازنگری طرح بازآفرینی شهری این شهر، گفت: خوانسار دارای 1226 هکتار بافت فرسوده است، اما تنها 36 هکتار مصوبه طرح بارآفرینی شهری دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در این استان 517 میلیارد ریال هزینه شده و 28 پروژه از این طریق اجرایی شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷    
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان، از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت محله مورد هدف طرح باز آفرینی سلمان فارسی شهرستان خمیر خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر منطقه شش شهرداری قم، احمد ترکمن با اشاره به اهمیت بهسازی بافت های فرسوده اظهار داشت: بافت های فرسوده به رغم هویت تاریخی و فرهنگی ازنظر اجتماعی و شهرنشینی با مشکلات و چالش های متعددی مواجه اند که بازآفرینی شهری در آن ها ضروری است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۹    
طرح بازآفرینی شهری زابل به بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان سپرده شد؛ این نهاد در بازآفرینی شهرهای زاهدان و چابهار مشارکت داشته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مرمت بازار تاریخی شهرضا از سال 98 در قالب طرح بازآفرینی شهری آغاز شده است اما موانعی برای تکمیل آن وجود دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:پروژه فرهنگسرا و خانه محله آلاشت به عنوان یکی از پروژه های تعریف شده در طرح بازآفرینی شهری کشور با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، مسئولان شهرستان و اعضای مدیریت شهری آلاشت با به زمین زدن کلنگ این طرح و صدور پروانه توسط شهرداری آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: عملیات اجرایی سه طرح در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در این شهر خراسان شمالی با 22 میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اظهار کرد: درحال حاضر 14 طرح بازآفرینی شهری محلات هدف دراستان ایلام با پیشرفت فیزیکی مختلف درحال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: 33 پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار 127 میلیارد ریال در این استان در حال اجراست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۸    
معتمدیان گفت:طرح بازآفرینی شهری نیز با 4 هزار میلیارد تومان تصویب شد که 1700 میلیارد آن تامین اعتبار شده است تا زمینه اجرایی 137 پروژه در شهر مشهد را ایجاد کند، طرح کمربند شهر مشهد برای جلوگیری از ساخت و سازها است که امیدوارم اجرایی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بالغ بر 26 میلیارد تومان برای اجرای 44 طرح بازآفرینی شهری در خراسان جنوبی هزینه شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بازآفرینی شهری ایران، چندین طرح بازآفرینی شهری و عمرانی در استان افتتاح و بهره برداری شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ولیپور گفت: به زودی استارت احداث کتابخانه عمومی زیراب و آلاشت در قالب طرح بازآفرینی شهری توسط اداره کل راه و شهرسازی خواهد خورد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از مرکز پژوهش های مجلس، معاونت مطالعات آموزش و فرهنگ این مرکز در گزارشی به بررسی جایگاه بافت های تاریخی در طرح بازآفرینی شهری پرداخت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: امسال بیش از47 میلیارد ریال اعتبار قیر برای آسفالت معابر محلات هدف طرح بازآفرینی شهری و مجتمع های مسکن مهر در این استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۰    
نخستین طرح بازآفرینی شهری در شهر سی سخت کلنگ زنی شد.