جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۰۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح بازآفرینی شهری»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیریت ششم شهری سیاست های تشویقی برای احیای بافت های فرسوده و مناطق ناپایدار پایتخت وضع کرده و پروژه هایی برای حفظ هویت و بهبود سرانه های مناطق آسیب پذیر در دستور کار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران گفت: اجرای احکام مهمی، چون احیاء و نوسازی حداقل 10 درصد از پلاک های فرسوده پایتخت، اجرای طرح بازآفرینی شهری در محلات الگو و ... بهترین فرصت برای حرکت شهرداری در مسیر محرومیت زدایی از کلانشهر تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور استاندار هرمزگان و در هفتمین روز از هفته دولت، فاز نخست پارک ساحلی قشم به بهره برداری رسید و سایت ورزشی محلات این شهر کلنگ زنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه چهار یزد از جذب اعتبار 11میلیارد تومانی در قالب طرح بازآفرینی شهری برای کمک به مناطق کمتر توسعه یافته خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: بعد از شهرداری تهران، بالاترین عملکرد در بازآفرینی شهری متعلق به شهرداری مشهد است و امیدواریم تا در سایه تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی استان، دستیابی به پروژه ها و تحقق چشم اندازهای اجرایی تسریع شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان به تعیین پنج محله دارای بافت فرسوده در شهر ملایر اشاره و مطرح کرد: برای دو محله شمس آباد و سرجو ضوابط طرح بازآفرینی شهری تعریف شده و برای سه محله امامزاده عبدالله(ع) ...
رییس اداره راه و شهرسازی بجستان گفت: 67 هکتار بافت فرسوده در این شهرستان از آغاز سال تاکنون مشمول اجرای طرح بازآفرینی شهری قرار گرفت.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اعطای وام 90 میلیون تومانی به مالکان بافت های فرسوده استان برای اسکان موقت در طرح بازآفرینی شهری خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اعطای وام 90 میلیون تومانی به مالکان بافت های فرسوده استان برای اسکان موقت در طرح بازآفرینی شهری خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از برنامه ریزی برای ساخت 180 هزار واحد مسکونی در قالب طرح تامین مسکن در سطح پایتخت خبر داد و گفت: در دوره کنونی مدیریت شهری تهران 3 هزار و 800 هکتار از اراضی اراضی و عرصه های ناکارآمد و بلااستفاده در قالب 26 طرح بازآفرینی شهری تعیین تکلیف شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۷:۳۰    
بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: ستاد بازآفرینی شهری، اجرای 910 طرح بازآفرینی را در سه شهر استان مصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: 18 طرح بازآفرینی شهری در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین در حال اجرا است که 15 تا 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
در سی امین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان البرز طرح بازآفرینی محله حسین آباد مهرشهر مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۹    
تربت حیدریه - ایرنا - شهردار تربت حیدریه گفت: طرح بازآفرینی شهری با هدف رفع آسیب های اجتماعی و چالش های این شهر شتاب لازم را دارد و نسبت به اجرای آن اهتمام داریم.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج فرزانه در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم بازبینی کاربری های اراضی در شهرهای فاروج و تیتکانلو گفت: طرح بازآفرینی شهری فاروج و تیتکانلو باید ضمن تأمین اعتبار در دستور کار شهرداری های شهرستان قرار گیرد . روابط عمومی فرمانداری
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: بازآفرینی شهری یک از اولویت های مهمی است که بنا داریم این طرح را در تمام شهرهای این استان اجرایی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون برای تعداد 2 هزار و 287 واحد مسکونی در قالب نوسازی واحدهای مسکونی محلات هدف بافت های فرسوده در طرح بازآفرینی شهری پروانه ساختمانی صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
چهار طرح مهم بازآفرینی شهری زنجان از جمله ساماندهی سکونتگاه کوی فلسطین شهر زنجان در حال انجام است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اجرای برنامه های بازآفرینی شهری در سطح استان، گفت: تاکنون طرح هایی به ارزش 2 هزار و 813 میلیارد و 678 میلیون ریال در سطح استان اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار زارچ: در سه ماهه نخست امسال بیش از 45 هزار مترمربع از معابر شهر و همچنین بیش از 30 هزار مترمربع از محلات طرح بازآفرینی شهری زارچ آسفالت شد.
صبح فومن   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۵    
اجرای طرح بازآفرینی شهری در فومن فرماندار شهرستان بر لزوم اهتمام شهرداران در بهره مندی از مزایای بازآفرینی شهری تاکید کرد. موسی فکور فرماندار فومن با بیان این که بازآفرینی شهری از اقدامات خوب دولت است، افزود: این برنامه از مدت ها پیش از سوی وزارت راه و شهرسازی دنبال شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: اعطای تسهیلات ارزان قیمت و مناسب در حوزه بازآفرینی شهری برای چند استان مرزی از جمله مشوقهای دولت است که منتظر ابلاغ آن هستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴    
استان البرز بنابر گزارش مأخوذه از سامانه ستاد ملی بازآفرینی ایران در خصوص تعداد پروانه های مسکونی صادر شده در آخرین ارزیابی ها رتبه ششم را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بازآفرینی شهری استان مرکزی با تشریح آخرین جزئیات و آمار از مناطق هدف در طرح بازآفرینی شهری در استان مرکزی گفت: عمده املاک مناطق نیمه برخوردار اراک فاقد اسناد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شادگان گفت: ادارات شهرستان در راستای اجرای طرح بازآفرینی شهری پروژه های عمرانی جدید معرفی کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل راه و شهرسازی و دبیر بازآفرینی پایدار آذربایجان شرقی گفت: 52 طرح بازآفرینی شهری همزمان با سراسر کشور در این استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۶    
تعداد واحد های اجرای طرح بازآفرینی شهری در گیلان به 964 واحد مسکونی رسید.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: سه طرح بازآفرینی شهری با ارزش ریالی 350 میلیارد ریال در محله وکیل آباد و کوی سالار ارومیه اجرا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: سه طرح بازآفرینی شهری با ارزش ریالی 350 میلیارد ریال در محله وکیل آباد و کوی سالار ارومیه اجرا شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۳    
در این بسته خبری از آغاز جمع آوری سگ های بی پناه از قشم تا اجرای فاز نخست طرح لکه گیری خیابان ها در بوشهر و بازسازی بیش از 25 طرح بازآفرینی شهری در اردبیل را بخوانید.
رییس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 9 طرح بازآفرینی شهری در راستای محرومیت زدایی از محلات هدف بازآفرینی شهری در سطح استان در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهر سازی چهارمحال و بختیاری گفت: تا کنون دو هزار و 200هکتار در 27 شهر استان در محدوده بافت فرسوده تعریف شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست با شهردار ارومیه بر اهتمام آن شهرداری نسبت به معرفی محلات مشمول بازآفرینی شهری تا پایان خرداد تاکید کرد و گفت: انتقال پادگان لشکر 64 در قالب طرح بازآفرینی شهری در دستور کار است که با اینکار در صدد هستیم تا از ظرفیت اراضی برای احیای کاربری های عمومی و به خصوص فضای ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: برای تمام محدوده های ناکارآمد شهر تهران مثل اسلام آباد، شن چاله ها، کوره های آجرپزی، کن، گلاب دره و سیمین قلعه طرح بازآفرینی تهیه شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 11 طرح بازآفرینی شهری با 915 میلیارد ریال اعتبار به روز در راستای محرومیت زدایی از محلات هدف بازآفرینی شهری شهرستان ارومیه اجرا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 247 طرح بازآفرینی از جمله توسعه امکانات و خدمات روبنایی و ارتقای زیر ساخت ها در شهرستان های استان تهیه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک 32 طرح بازآفرینی شهری با اعتبار 438 میلیارد تومان در مناطق حاشیه شهرهای زاهدان، زابل، خاش و سراوان توسط این اداره کل در دست اجراست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۰    
بیست و دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان طرح بازآفرینی شهرهای کوهسار و مشکین دشت و ناکارآمدی محله های این شهرها مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی جزئیات سوال خود از وزیر راه وشهرسازی در کمیسیون عمران را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری تیران گفت: 32 هکتار بافت قدیمی شهر مشمول طرح بازآفرینی شهری است که متناسب با طرح کارشناسی برنامه ریزی و احیا می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۴    
مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت:راهبرد بازآفرینی شهری ارتقای سطح کیفیت زندگی ساکنین موجود در این بافت ها است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان گفت: همدان باتوجه به محدودیت های موجود امکان توسعه شهری ندارد و اجرای طرح بازآفرینی شهری در همدان بخشی بزرگی از مشکل مسکن شهر را حل می کند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۹    
بخشدار بومهن گفت: حدود 700 واحد غیرمجاز جهت دریافت انشعابات در شهرک امام رضا(ع) وجود دارد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳    
شیوه تعیین ارزش تاریخی بافت مسکونی باید بازتعریف شود | ا توجه با محدودیت های شهر همدان و ضرورت توسعه شهری، طرح بازآفرینی شهری در همدان می تواند بخش مهمی از مشکل مسکن شهر را حل کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵    
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری از افتتاح هشت پروژه و آغاز عملیات اجرایی یک طرح بازآفرینی شهری در خراسان رضوی خبر داد.
هرمزبان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
هرمزبان – احمد وحیدی وزیر کشور در بازدید از روند اجرایی نهضت ملی مسکن در بندرعباس ، گفت: اجرای نهضت ملی مسکن را سرعت ببخشید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از خبرگزاری شبستان ، احمد وحیدی، وزیر کشور در جریان سفر خود به استان هرمزگان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: 33 طرح بازآفرینی شهری در شهرستان های چهارمحال و بختیاری در حال انجام است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: دکتر عباسی معاون وزیر کشور هدف توطئه های دشمنان نظام را مایوس کردن مردم دانست که تلاش های خائنانه زیادی در این راستا انجام داده اند و جز شکست برداشتی نداشته اند. ...
خلخالیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اجرای سنگ فرش خیابان کارگرجنوبی که جزو پروژه های طرح بازآفرینی شهری خلخال محسوب می شود، بعد از گذشت چندین سال بالاخره اواخر تابستان امسال آغاز شد. به گزارش خلخالیم ...