جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۹:۱۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح بازآفرینی شهری»

کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۵    
کمال حسین پور، در گفت و گو با کردپرس با اشاره به برگزاری جلسه ایی با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: از این میزان اعتبار105 میلیارد ریال برای شهر پیرانشهر، 105 میلیارد ریال برای شهر سردشت، 15 میلیارد ریال برای شهر ربط، 15 میلیارد ریال برای شهر نلاس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون بازآفرینی شهری راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 11 میلیارد ریال از محل اعتبارات بازآفرینی شهری راه و شهرسازی برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در نجف اباد هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مسوول اداره هماهنگی و امور اجرایی معاونت بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: سهم لرستان از طرح بازآفرینی شهری 19 محله بوده و در حال حاضر 21 پروژه با ارزش 18 میلیاد تومان در این حوزه در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - بافت تاریخی گرگان بعنوان وسیع ترین بافت تاریخی شمال ایران طی سالهای اخیر و پس از اجرایی شدن طرح جامع مصوب کالبد زنده تری پیدا کرده و در این بین اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان برای احیای بناهای تاریخی موقوفه خود در این محدوده اقدامات جدی تری را آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۲    
کاشان- ایرنا- مدیر امور شهری فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اساس مطالعات مشاور طرح توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی کاشان، 20 طرح جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر به ستاد بازآفرینی شهری پایدار معرفی شد که در انتظار تامین اعتبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی 8 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که یک هزار و 200 میلیارد ریال از این مبلغ توسط شرکت بازآفرینی شهری تامین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۳    
ارومیه - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: 243 طرح بازآفرینی شهری در هفت شهرستان این استان شامل ارومیه، خوی، میاندوآب، مهاباد، بوکان، سردشت و پیرانشهر تعریف شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار لنگرود گفت: چهار طرح در قالب بازآفرینی در این شهر در حال اجرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵    
معاون فنی اجرایی شرکت یادمان سازه: بزودی زمین های آزاد شده در محور نیلوفری یا شارباغ در اختیار پیمانکار قرار می گیرد تا ساخت بزرگترین طرح بازآفرینی شهری آغاز شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از اجرای بزرگ ترین طرح بازآفرینی شهری در پایتخت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد از تکمیل و بهره برداری 12 طرح بازآفرینی شهری در استان طی سال گذشته خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد : کمیته راهبری مگا پروژه آیمان ، بزرگ ترین طرح بازآفرینی شهری کشور با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در شهر تبریز تشکیل جلسه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا - آرزوی دیرینه سنندجی ها امسال به ورطه تحقق پا گذاشته و بعد از سال ها انتظار و آرزو خیابان پرخاطره شان که مزین به نام فردوسی حکیم است زیر سایه طرح بازآفرینی شهری در حال تبدیل به پیاده راه است تا با پیاده روی در فردوسی خاطره بسازند و خاطرات گذشته را ورق بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۶    
اجرای طرح بازآفرینی شهری در دهدشت با گذشت بیش از یکسال از وعده و وعیدهای مصوب هنوز وارد فاز عملیاتی نشده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح ها شامل مدرسه 12 کلاسه وکیل آباد، روشنایی محله کشتارگاه، معابر طرزیلو و راه اندازی خانه محله، مرکز جامع سلامت و ساماندهی معابر در سطح استان است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: شهرداری ها با اجرای طرح بازآفرینی شهری و شیک کردن ساختمان ها می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس شورای شهر چالوس گفت: در طرح بازآفرینی شهری در سال 98 اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان برای شهرداری چالوس در نظر می گیرند اما در پایان سال تنها 170 میلیون اختصاص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 3 میلیارد تومان به منظور خرید دستگاه شتاب سنج زلزله و بودجه 4 طرح بازآفرینی شهری در شهرستان تخصیص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۷    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ضمن تاکید بر لزوم حفظ اصالت و بافت تاریخی کامو و چوگان گفت: طرح بازآفرینی شهری کامو و چوگان عملیاتی شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: بیش از 17 میلیارد ریال در قالب طرح بازآفرینی شهری کاشان اختصاص داده شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد از اخذ مصوبه کمیسیون ماده 5 طرح تفصیلی مشهد برای تغییر کاربری و استفاده از اراضی شرق مشهد در جهت تأمین سرانه های موردنیاز شهری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان مراغه از آغاز عملیات اجرایی 2 طرح بازآفرینی شهری با اعتبار 12 میلیارد ریال خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۵۴    
توفیقی به لزوم تعامل همه دستگاه ها در اجرای طرح بازآفرینی شهری تاکید کرد و گفت: بازآفرینی شهری در مرکز شهر صومعه سرا از اهمیت بالایی برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: 6 طرح بازآفرینی شهری در این استان با اعتبار 2 میلیارد و 690 میلیون تومان آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۸    
ایسنا/لرستان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 50 میلیارد تومان پروژه در استان در قالب طرح بازآفرینی شهری در دست اجراست.
گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان بازوی اجرایی بانک مسکن، در دو پروژه ملی مسکنی یعنی طرح بازآفرینی شهری و برنامه اقدام ملی مسکن، مشارکت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار مهریز با اشاره به ایجاد قریب 300 فرصت شغلی با افتتاح 49 طرح این شهرستان به مناسبت هفته دولت، از مهمترین این طرح ها را شش طرح بازآفرینی شهری با سرمایه گذاری 9 میلیارد تومان اعلام کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان افزود: من هنوز اعتقاد دارم طرحی که در حوزه مسکن ارزش پیگیری داشت، طرح بازآفرینی شهری بود که در دولت اول آقای روحانی وقت زیادی صرف آن شد ولی حمایتی در این خصوص صورت نگرفت. واکاوی نقش کانون سراسری انبوه سازان در طرح اقدام ملی مسکن در گفتگو با فرشید پورحاجت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- دبیر ستاد بازآفرینی شهر سبزوار گفت: 207 طرح و راهکار بازآفرینی شهری در محلات حاشیه این شهر طی چهار سال گذشته با هزینه 680 میلیارد ریال اجرا شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۹    
سپهرغرب، گروه خبر - شکیبا کولیوند : ارمغان اجرای مناسب طرح بازآفرینی شهری برای همدان می تواند علاوه بر ارتقای عدالت شهری، کیفیت زندگی ساکنین در تمامی محلات باشد؛ حال که اعتبارات مربوطه برای استان به صورت دوره ای تزریق می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۶    
گروه استان ها- شهردار کوهدشت با بیان اینکه طرح بازآفرینی شهری در مناطق با بافت فرسوده این شهر اجرا می شود، گفت: حدود 40 هزار مترمربع از معابر خاکی کوهدشت آسفالت می شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگ معماری و شهرسازی به عنوان ضرب آهنگ حیات یک شهر است و اهمیت به نوسازی بافت های قدیم یک شهر که در حقیقت تار و پود آن و هویت بخش فرهنگ و قدمت تاریخی آن شهر به حساب می آید هم یک بحث دیگر و مهم است که نیاز به چکش کاری دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: توسعه گران، شرکت های سرمایه گذاری و معین اقتصادی در راستای مسئولیت اجتماعی خود به صورت مشارکتی به اجرای طرح بازآفرینی شهری و احیای بافت فرسوده در این استان وارد عمل شوند.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 50 درصد اهداف طرح بازآفرینی شهری در استان محقق شده است و از این لحاظ چهارمحال و بختیاری جزء استان های برتر کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- شهردار رشت گفت: امسال 10 طرح بازآفرینی شهری در این کلانشهر به اجرا درآمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی راه و شهرسازی لرستان گفت: 18 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در استان پیشنهاد داده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- فرماندار شهرستان رشت گفت: اجرای طرح بازآفرینی شهری از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید و همچنان مورد اهتمام جدی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: این بانک در طرح بازآفرینی شهری و احیا بافت فرسوده تا سقف 220 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد اسلامی روز چهارشنبه در سفر یک روزه به استان مرکزی در حمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد شکل گیری نهضت خانه سازی مورد نظر مقام معظم رهبری و تاکید رئیس جمهور هستیم و امیدواریم این نهضت به عنوان نهضت پابرجا شکل گرفته و روز به روز با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند. ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مرکزی نیز در آیین افتتاح افتتاح طرح بازآفرینی شهری 336 واحدی کوی سجادیه اراک گفت: با وجود شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه 80 پروژه راه و شهرسازی در استان مرکزی فعال است .
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز همه باید به دنبال کسب اعتماد مردم به خدمات دولت و نظام اسلامی باشد و دولت دوازدهم خود را مکلف بر تأمین مسکن مردم می داند و بر اجرای آن پایبند است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون در سراسر کشور زمین لازم برای ساخت بیش از 400 هزار واحد مسکونی جهت طرح اقدام ملی مسکن تامین شده است. به گزارش ایسنا؛ محمد اسلامی روز چهارشنبه 15 مردادماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: استقبال زیادی از طرح اقدام ملی مسکن در کشور به عمل آمد و یک میلیون و 600 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند. به گزارش جماران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- طرح مشارکتی 336 واحدی بازآفرینی شهری اراک عصر چهارشنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی به بهره بردای رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: این شرکت به نمایندگی از دولت در حال مدیریت 10 هزار و 500 طرح بازآفرینی شهری به صورت مستقل و یا با مشارکت برخی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان است.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با همراهی بهمن مرادنیا استاندار کردستان و جمعی از مدیران شهری از پنج طرح در حال اجرای این شرکت از جمله از طرح احداث پیاده راه در خیابان فردوسی سنندج بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اداره باز آفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان، به طرح هفت باغ سنندج بە مساحت 32 هکتار کە بزرگترین طرح بازآفرینی شهری کشور بە شمار می رود اشاره کرد و گفت: این طرح در مجاورت محله تاریخی چهارباغ قرار دارد که بدنه های تاریخی آن قابلیت تبدیل به فضای فرهنگی را دارد.