سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۴۸Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح بازآفرینی شهری»

استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهدی رازجویان در جلسه بازآفرینی شهری استان مازندران، اظهار داشت: بازآفرینی شهری ظرفیت های بسیار خوبی دارد که اگر از آنها به درستی استفاده گردد، توسعه شهری را در پی خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: 56 میلیارد ریال برای اجرای پنج پروژه بازآفرینی شهری در محلات کمتر برخوردار این شهرستان اختصاص یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار برف انبار با بیان این که این شهر 232 هکتار بوده که 29 هکتار آن بافت فرسوده است، گفت: برای اجرای طرح بازآفرینی شهری با کمبود بودجه رو به رو هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 34 طرح بازآفرینی شهری به ارزش یک هزار و 100 میلیارد ریال طی امسال در این استان اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: تسهیلات و مصوبات بسیار زیادی در شورای شهر برای بهبود بافت فرسوده در تهران وجود دارد که انشالله به زودی مردم می توانند از آن استفاده کنند و حرکت ما هم به سمت نوسازی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا-مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با سرمایه گذار بازسازی مجتمع شهید باهنر ارومیه گفت: ارتقای قابلیت زیست پذیری و کیفیت زندگی ساکنان مجموعه در قالب طرح بازآفرینی شهری از اهداف این طرح است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد عضو شورای اسلامی شهر یزد از تخریب حمام قدیمی حافظ جهت رفع مشکل ترافیکی چهارراه کوی اکبرآباد و تبدیل این مکان به میدانگاه براساس طرح بازآفرینی شهری در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امورعمرانی استاندار از آغاز اجرای طرح بازآفرینی شهری در شهرستان خمینی شهر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا قاری قرآن در ادامه سفرهای شهرستانی خود این هفته از پروژه های عمرانی شهرستان سمیرم بازدید بعمل آورد و ضمن بررسی پیشرفت طرح های حوزه راه و شهرسازی این شهرستان، واحدهای باقیمانده مسکن مهر سمیرم را مورد افتتاح قرارداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با اجرای طرح بازآفرینی شهری ، تاکنون بیش از 900 پلاک در بافت فرسوده اسلام آباد و گلکنی بندرعباس سند ترک برگ دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بازآفرینی شهری نگرشی جامع و یکپارچه برای حل مشکلات شهری است که در نهایت به یک پیشرفت پایدار اقتصادی، کالبدی، اجتماعی و محیطی می رسد به همین منظور در لرستان 26 طرح بازآفرینی شهری در حال اجرا یا به بهره برداری رسیده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رسیدگی به کمبودها و مشکلات شهرک شهید رجایی از مناطق حاشیه شهر مشهد به عنوان یکی از مناطق حاشیه نشین این کلانشهر در قالب طرح بازآفرینی شهری به همت استاندار خراسان رضوی و مدیران دستگاه های اجرایی آغاز شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: 505 پروژه عمرانی در قالب طرح بازآفرینی شهری در 78 محله واقع در حاشیه کلانشهر مشهد انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان ضمن انتقاد از اجرای نامطلوب بازآفرینی شهری در لرستان، گفت: اقدام ملی شتاب خوبی گرفته که لرستان در این زمینه پیش رو است و پروژه های آن تعریف شده و در بسیاری از شهرها قابلیت اجرا دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۶    
احمدی با بیان اینکه اجرای طرح بازآفرینی شهری در پروژه های مهم نیازمند همت همگانی است گفت: از پروژه های مهم و تاثیرگذار در رونق اقتصادی و گردشگری حمایت می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- دبیر ستاد بازآفرینی شهر سبزوار گفت: از مجموع 207 اقدام شهری که برای محلات حاشیه این شهر تعریف شده است تاکنون 40 طرح بازآفرینی به ثمر نشسته و ساکنان از آن خدمات بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
40 میلیارد ریال طرح بازآفرینی شهری استان به دلیل تعلل در اجرا برگشت داده شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: عملیات اجرایی طرح بازآفرینی شهری که از پارسال با 13 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی آغاز شده بود در دهه فجر امسال به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور استاندار کردستان مدرسه 9 کلاسه ننله که در قالب طرح بازآفرینی شهری ساخته شده بود، افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز دوشنبه با حضور استاندارکردستان مدرسه 9کلاسه ناحیه منفصل شهری سنندج که در قالب طرح بازآفرینی شهری ساخته شده افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از اجرای 36 طرح بازآفرینی شهری در استان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اعتباری بانک مسکن تعداد پروژه های بافت فرسوده را که برای اجرای طرح بازآفرینی شهری موفق به دریافت تسهیلات شده اند 3 هزار و 656 پروژه به تعداد 17 هزار و 243 واحد عنوان کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۰    
ساری (پانا) - شهردار قائمشهر اعلام کرد که با همکاری نمایندگان قائمشهر طرح بازآفرینی شهری کنار رودخانه در نظر گرفته شده است که به اجرا درخواهد آمد. نشست خبری شهردار قائمشهر در سالن شهرداری با حضور اعضای شورا اسلامی شهر و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۹    
کردستان- ثابتی، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: پنج طرح بازآفرینی شهری به مناسبت دهه فجر در این استان به بهره برداری می رسد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
خدابخشی گفت: متأسفانه درنتیجه تعلل های صورت گرفته اعتبارات برگشت می خورد که نمونه بارز آن برگشت 40 میلیارد ریال اعتبار طرح بازآفرینی استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۵    
کاشان - ایرنا - مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و محمدرضا رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه از چند طرح بازآفرینی شهری در کاشان و آران و بیدگل بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 614 طرح در حال اجرای بازآفرینی شهری در بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی کشور تا پایان دولت دوازدهم تحویل مردم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مهدی عبوری گفت: تلاش می شود 614 طرح در بافت فرسوده و سکونتگاه غیررسمی سطح کشور تا پایان دولت دوازدهم تحویل مردم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: عرصه کل بافت فرسوده استان بالغ بر 14 هزار هکتار مساحت دارد که هزار هکتار آن به کاشان و آران و بیدگل اختصاص دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۵۰ سایت دیگر  
محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در زمینه احتمال افزایش سقف تسهیلات در بافت فرسوده برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در قالب طرح اقدام ملی مسکن، گفت: یکی از تقاضاهای شرکت بازآفرینی شهری این بود که سقف تسهیلات در بافت فرسوده با توجه به افزایش قیمت ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۹    
گروه استان ها استاندار سمنان گفت: بافت های مسکونی فرسوده یکی از مسئله های موردتوجه است و باید طرح بازآفرینی شهری در این زمینه مدنظر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: هم اکنون در 24 محله حاشیه نشین، بافت ناکارآمد و تاریخی این استان 55 طرح بازآفرینی شهری در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷    
اولین طرح بازآفرینی شهری سی سخت چشم انتظار برگزاری مناقصه توسط مسئولان استانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- گسل تبریز امروزه میزبان زندگی حداقل 400 هزار نفر از شهروندان است که ساخت و ساز بر روی آن به رغم گذشت سه دهه از هشدار کارشناسان و متخصصان درباره خطرات این رویکرد، تا چندی قبل ادامه داشته و حال در راستای طرح بازآفرینی شهری گام های مثبتی در مسیر توقف آن برداشته می شود.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، غلامرضا جانقربان با اشاره به تفاهم نامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم با بنیاد مسکن، اظهار داشت: طرح بازآفرینی موضعی 73 هکتار در محدوده خاکفرج در این تفاهم نامه پیگیری می شود. ...
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۹    
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در حاشیه سفر به اردستان: دولت برای بهسازی و نوسازی خانه های تاریخی یک میلیارد و 200 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: طرح های بازآفرینی شهری در شهرستان اردستان به عنوان الگوی کشوری فعالیت مشترک وزارت راه و شهرسازی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اجرا می شود.
نماینده مجلس یازدهم، بر لزوم کاهش نرخ سود تسهیلات بدون سپرده در محدوده بافت فرسوده تأکید کرد و گفت: با کاهش نرخ سود تسهیلات روند اجرای بازآفرینی شهری چندین برابر خواهد شد که این نیازمند ورود رئیس جمهور و هماهنگ کردن وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت در لایحه بودجه 1400 باید اعتبارات قابل قبولی را برای اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده در نظر می گرفت، البته مجلس نسبت به افزایش اعتبارات این حوزه پافشاری خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اجرای طرح های بازآفرینی شهری در محله های "بنه مهدی" و "دره نو" شهرستان شوشتر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه محلات 14 شهر استان هدف طرح بازآفرینی شهری قرار گرفته است، گفت: در کلیه این شهرها پروژه هایی برای اجرای بازآفرینی شهری تعریف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در شیراز نزدیک به 150 طرح بازآفرینی شهری تعریف شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی اندراتی ، با اشاره به عملکرد دولت در اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده، گفت: با وجود تأکید برنامه پنجم و ششم توسعه کل کشور برای اجرای طرح بازآفرینی شهری، متأسفانه این طرح به درستی اجرایی نشده است. بافت فرسوده نقش گسترده بازآفرینی شهری در نوسازی مناطق فرسوده ...
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: طرح بازآفرینی شهری در محله تازه آباد کوهدشت در حال انجام است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کردستان- ثابتی، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: عملیات اجرایی احداث فاز نخست طرح هفت باغ سنندج که بزرگترین طرح بازآفرینی شهری غرب کشور است تا پایان سال جاری آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: طرح هفت باغ به عنوان بزرگ ترین پروژه بازآفرینی شهری غرب کشور در سنندج اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه بازآفرینی شهری از رویکردهای دولت در راستای زدودن فقر از چهره شهرهاست، گفت: در این استان 49 طرح بازآفرینی در دست اجرا است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۵    
رامسر- مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از اجرای طرح بازآفرینی شهری در شهرستان های رامسر، عباس آباد و تنکابن در غرب استان خبر داد.