جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۱۶Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریای سیاه»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : کشته شدن دریاسالار دشمن در یک حمله موشکی برای هر ارتشی در حکم یک کودتا خواهد بود؛ اما جشن برپا شده در اوکراین برای کشته شدن فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه ممکن است کوتاه مدت باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری نووستی روسیه به نقل از داده هایی که به طور علنی در دسترس هستند، گزارش داد اعضای ائتلاف ناتو در ماه های اخیر تعداد پروازهای شناسایی خود بر فراز دریای سیاه در نزدیکی شبه جزیره کریمه را به میزان چشمگیری افزایش داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به گسترش فهرست تحریم های شخصی علیه مقامات انگلیسی، ابراز اطمینان کرد که متخصصان آمریکایی و انگلیسی در هماهنگی و برنامه ریزی حمله موشکی اخیر اوکراین به مقر ناوگان دریای سیاه در بندر سواستوپل نقش داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد: ارتش اوکراین روز دوشنبه مدعی شد که فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه را در حمله به کریمه کشته است؛ ضربه ای که در صورت تایید، یکی از آسیب رسان ترین ضربه هایی است که نیروی دریایی روسیه از زمان غرق شدن ناو پرچم دارش در سال گذشته متحمل شده است ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارتش اوکراین تأکید کرد که در حمله موشکی روز جمعه به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در شهر سواستوپل در شبه جزیره کریمه 34 فرمانده نظامی کشته شدند که دریا سالار ویکتور سوکولوف فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه در میان کشته شدگان است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در حمله موشکی اوکراین به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در روز جمعه گذشته 22 سپتامبر، ویکتور سوکولوف فرمانده این ناوگان کشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته اوکراین ادعا کرد فرمانده ناوگان نیروی دریای سیاه روسیه را کشته است، اما امروز او در یک جلسه حاضر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه امروز (سه شنبه) اعلام کرد، فرماندهی یگان دریای سیاه این کشور که اوکراینی ها مدعی شده بودند در حمله موشکی روز جمعه کی یف به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه کشته شده بود، در نشست این وزارت خانه شرکت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - وزارت دفاع روسیه با انتشار تصویری از حضور فرمانده ناوگان دریای سیاه در یکی از جلسات این وزارتخانه، به شایعات رسانه های غربی در زمینه فوت وی پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه با انتشار ویدئویی از جلسه امروز ستاد فرماندهی، به ادعاها درباره کشته شدن فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه در حمله موشکی کی یف به بندر سواستوپول پاسخ داد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اوکراین می گوید فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه کشته شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اوکراین اعلام کرد فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه را در حمله موشکی کشته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۲:۴۵    
روزنامه ایران: ایجاد گذرگاه های ترانزیتی، با توجه به موقعیت ژئوپلیتیکی ایران، علاوه بر تکمیل کریدورهای موجود، در راستای راهبرد توسعه دیپلماسی اقتصادی در دستور کار دولت قرار دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اوکراین مدعی شد که در حمله موشکی هفته گذشته به مقر نیروی دریایی روسیه در شبه جزیره کریمه 34 افسر روس از جمله ویکتور سوکولوف فرمانده ناوگان این نیروها در دریای سیاه کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نیروهای ویژه اوکراین امروز ادعا کردند که فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه جان باخته است!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اوکراین مدعی است که در حمله اخیر خود به ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه، فرمانده این ناوگان را کشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندهی نیروهای عملیات ویژه اوکراین ادعا کرد در حمله جمعه کی یف به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در سواستوپول 34 افسر روس شامل فرمانده این ناوگان کشته شدند.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از تهمینه غمخوار؛ بازار : ایده و طرح ساخت کانال آبی که دریای عمان و خلیج فارس را به دریای خزر در شمال ایران متصل کرده و مسیری برای کشتیرانی و موجبات تغییر اساسی اقلیم نواحی مرکزی ایران و همچنین منبع تامین آب برای صنایع سنگین است، حدود 20 سال پیش مطرح شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که سامانه های پدافند هوایی روسیه چهار پهپاد اوکراینی را بر فراز دریای سیاه و خاک شبه جزیره کریمه منهدم کردند.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۱    
رجستان(Georgia)، کشوری در قفقاز که بین دریای سیاه و خزر قرار گرفته است. بیشتر ساکنان آن را مسیحیان ارتدوکس تشکیل می دهند. این کشور حدود 5 میلیون جمعیت دارد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کشتی باری آرویات که 17 هزار و ششصد تن گندم اوکراین را به مقصد مصر حمل می کند بامداد روز یکشنبه در خروجی جنوبی تنگه بسفر قرار گرفت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری پس از سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت دلیل اصلی خروج این کشور از توافق غلات این بوده که مشخص شد هر آنچه غرب به مسکو قول داده بود، دروغ بوده است. ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یورونیوز: ارتش اوکراین دربیانیه ای اعلام کرد که حمله به مقر ناوگان دریای سیاه مسکو در جریان نشست فرماندهان نیروی دریایی روسیه صورت گرفته است. فرماندار سواستوپل ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: منابع اوکراینی اعلام کردند که بر اثر حمله موشکی آنها به مرکز ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی روسیه در سواستوپول در کریمه فرمانده این ناوگان، آدمیرال ویکتور سوکولو کشته شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مقامات روسی و اوکراینی و تصاویر میدانی در کریمه، اوکراین در یک حمله موشکی در روز جمعه، مقر اصلی ناوگان دریای سیاه روسیه را هدف قرار داد که منجر به مفقود شدن یک سرباز و آتش سوزی ساختمان اصلی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش تحویل موشک های کروز در اوکراین از سوی کشورهای غربی، این موشک ها در دو روز اخیر در چندین بخش از مناطق محل مناقشه و همچنین خاک روسیه، مورد استفاده قرار گرفته است. در مهم ترین حمله، مرکز فرماندهی ناوگان دریای سیاه روسیه در سواستوپل مورد اصابت چندین تیر موشک کروز استورم شدو قرار گرفته است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت دفاع روسیه تائید کرد که یک موشک اوکراینی به مقر فرماندهی نیروهای روسی در دریای سیاه اصابت کرده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ناتالیا هومنیوک، سخنگوی نیروهای جنوب اوکراین، روز جمعه در پیامی ویدیویی عنوان کرد که این کشور تا نابود کردن توانمندی های روسیه در شبه جزیره کریمه "راه زیادی دارد". این مقام اوکراینی عنوان کرد که روسیه دارد "درک می کند که دریای سیاه و پایگاه های شان دیگر برای آن ها امن نیستند". ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۰    
وزارت دفاع روسیه دقایقی پیش اعلام کرد که در موشک باران بندر سواستوپل، قرارگاه تاریخی ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه خسارت دید و پدافند هوایی این کشور نیز پنج موشک اوکراین را سرنگون کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که یک نظامی در حمله موشکی به مقر ناوگان دریای سیاه مفقود شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه بین الملل: وزارت دفاع روسیه تایید کرد که به ساختمان تاریخی مقر ناوگان دریای سیاه این کشور در نتیجه حمله موشکی اوکراین خسارت وارد شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در موشک باران بندر سواستوپل توسط اوکراین، قرارگاه ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه خسارت دید و یک سرباز کشته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا : وزارت دفاع روسیه طی صدور بیانیه ای اعلام کرد، اوکراین قرارگاه ناوگان دریای سیاه را موشک باران کرد و پدافند هوایی مسکو نیز پنج موشک اوکراین را سرنگون کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق گزارش خبرگزاری تاس ، وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای از موشک باران بندر سواستوپل ، قرارگاه تاریخی ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از حمله موشکی اوکراین به ساختمان مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در بندر سواستوپول و وارد شدن خسارت به آن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار منطقه سواستوپول اعلام کرد که مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در این منطقه مورد حمله موشکی اوکراین قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در پی حمله موشکی ارتش اوکراین به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه، ساختمان این ناوگان آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع روسی از حمله اوکراین به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در سواستوپل خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین کشتی بزرگ حامل گندم از زمان خاتمه توافقنامه غلات، از بندری در اوکراین به حرکت درآمد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۴    
: بازی بزرگ قدرت های جهانی که در قرون گذشته در سرزمین های گسترده آسیای مرکزی و قفقاز جریان داشت و محل تنش و درگیری های فراوانی بین آنها بود، این بار به دریا و آب های آزاد کشیده شده و البته این بارتعداد بازیگران نیز بیشتر از قبل است و این بازی بنظر در منطقه خاکستری است و خطرات آن نیز بیشتر از گذشته ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اوکراین یک پایگاه هوایی روسیه را در شبه جزیره کریمه از هوا و دریا مورد حمله قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر : وزارت دفاع روسیه بامداد پنجشنبه گزارش داد که سامانه های پدافند هوایی روسیه 19 پهپاد اوکراینی را بر فراز دریای سیاه در نزدیکی شبه جزیره کریمه منهدم کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- میرو پوپخادزه، عضو برنامه اوراسیا موسسه تحقیقات سیاست خارجی (FPRI) است. او از سال 2015 تا 2019 میلادی نماینده وزارت دفاع گرجستان در سازمان ملل متحده بود. پوپخادزه هم چنین عضو غیر مقیم اندیشکده شورای آتلانتیک در تقلیس بوده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ارتش اوکراین مدعی شد که مرکز فرماندهی ناوگان دریای سیاه روسیه را هدف قرار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۲    
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از الجزیره، ارتش اوکراین امروز چهارشنبه ادعا کرد که مرکز فرماندهی ناوگان دریای سیاه روسیه در شبه جزیره کریمه را هدف قرار داد. ارتش اوکراین توضیح بیشتری درباره این حمله ادعایی و هدف قرار گرفتن ناوگان روسی ارائه نکرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۰    
ایسنا : ارتش اوکراین اعلام کرد که مرکز فرماندهی ناوگان دریای سیاه روسیه در شبه جزیره کریمه را مورد هدف قرار داده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انفجاری مهیب امروز یک انبار سوخت را در 18 مایلی کاخ پوتین در دریای سیاه لرزاند. مقامات روسیه از وقوع آتش سوزی در نخستین ساعات صبح امروز در یک انبار سوخت دیزل در منطقه آدلر در شهر سوچی روسیه خبر دادند. به گفته مقامات روسیه، در این حادثه، بخشی از این انبار دچار حریق شد ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹    
با شکست تفاهم بر سر انتقال غلات اوکراین از مسیر دریای سیاه، تلاش هایی برای ارسال غلات از مسیرهای دیگر آغاز شد اما با واکنش روسیه همراه شد. روایتی از توافق غلات و نبرد برای تأمین غذا در دریای سرخ را ببینید.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰    
کشورهای واردکننده غلات از روسیه در حال افزایش هستند اما زیر ساخت های حمل و نقل برای صادرات این محصول هنوز متوازن با این رشد توسعه نیافته است. به گفته کارشناسان، اگرچه طی هفته های اخیر وضعیت به سمت بهتر شدن تغییر کرده است و کشورهای جدیدی به جرگه واردکنندگان این محصول پیوسته اند ...