چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۰۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بد حجابی»

تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰    
فعال رسانه گفت: گستره تأثیرات مخرب بی حجابی فقط محدود به فرد نمی شود، بنابراین گناه بی حجابی از بسیاری از گناهان دیگر بیشتر است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ساعت 7 صبح روز یکشنبه (نهم مهر ماه) یک دختر دانش آموز 16 ساله در خط 4 مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار بیهوش شد. این نوجوان در حال حاضر در یکی از بیمارستان های تهران تحت درمان است ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بهروز محبی نماینده اصولگرای مجلس می گوید: بحث بدحجابی و بدپوششی، ریشه فرهنگی دارد و سال ها به واسطه اینکه فضای سینما و الگو های سینمایی ما، پوشش کاملی نداشتند، رواج پیدا کرده بود، به خصوص در دوران کرونا که جوانان به شدت تحت تاثیر فضای مجازی بودند. در این فضا ها و اینستاگرام و.. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مجازات های در نظر گرفته شده برای بی حجابی و بدپوششی کودکان مشخص شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در پی انتشار مطلب و تصویری که به صورت کاملا هدفدار و مغرضانه با موضوع "بی حجابی در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس" در فضای مجازی منتشر شده انتشار توضیحات ذیل را در این خصوص ضروری می داند: ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۰    
مشارکت در انتخابات و "رأی خوب" یا بدحجابی و اعتراض؛ راه حل مشکلات اقتصادی کدام است؟!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گفت وگوی فرهیختگان با جلیل محبی یکی از طراحان لایحه حجاب عضو مرکز پژوهش های مجلس می گوید، در لایحه [اولی که] دولت ارائه داد جریمه ها به شکلی بود که حجاب کالا می شد و فرد می توانست چرتکه بیاندازد که پول بدحجابی را می دهد اما وقتی 24 میلیون [در لایحه فعلی حجاب] شد، این بازدارنده خواهد بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
نصب بنر مجازات کشف حجاب و بدحجابی در یکی از معابر کرمانشاه در شبکه های اجتماعی با واکنش متفاوتی همراه شده است. + دسترسی سریع به تازه ترین اخبار ورزشی | اخبار اقتصادی | اخبار اجتماعی 06 مهر 1402 اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست 12 شهریور 1402 نقدی بر [...]
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۷    
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اجرایی شدن قانون لایحه عفاف و حجاب، بگیر و ببند وجود ندارد و مردم رو در روی هم قرار نمی گیرند، تاکید کرد: حتی یک ریال از جریمه بابت بدحجابی به خزانه دولت نمی رود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نصب بنر مجازات کشف حجاب و بدحجابی در یکی از معابر کرمانشاه در شبکه های اجتماعی با واکنش متفاوتی همراه شده است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اواخر شهریورماه مجلسی ها لایحه عفاف و حجاب را تصویب کردند و بر مبنای آن قرار شد لایحه به مدت سه سال به صورت آزمایشی اجرایی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وصیت تصویری این شهید لبنانی مدافع حرم احمد مشلب را ببینید که چگونه نمی تواند رنج خود را از رواج بی حجابی و یا بدحجابی در جامعه خود پنهان کند: ...
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد کسانی که عناد دارند، لجاجت دارند، مغرض هستند، بی حیا هستند و دیگران را می خواهند در این راه بکشانند، طبیعتا با آن ها باید سخت تر برخورد شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۶    
از منظر فقه اجتماعی، مقوله بدحجابی با مقوله غیبت یا ترک نماز تفاوت دارد. بدحجابی دارای پیامد اجتماعی آشکار است که گسترش زمینه فساد و بی بندوباری یکی از آنهاست.
جلیل محبی، عضو مرکز پژوهش های مجلس و از طراحان قانون عفاف و حجاب در گفت وگو با فرهیختگان اظهار داشت: میزان بالای جریمه نقدی به علت بدپوششی، بازدارندگی ایجاد می کند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بنر جدید توصیه به رعایت حجاب در فضای مجازی منتشر شده که در بین کاربران بازتاب واکنش های زیادی به همراه داشته است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
بررسی سه گزارش مهم مرکزپژوهش های مجلس در 10 سال گذشته، حکایت از آن دارد که راهبرد تشدید مجازات های تحمیلی حجاب، در شرایط فقدان همراهی جامعه با قانونگذار، به مواجه سخت جامعه با حاکمیت منجر خواهد شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۸    
مرد حق ندارد همسر خود را به خلاف شرع مجبور کند و زن هم نباید در این موارد اطاعت کند و در صورت اطاعت از شوهرش، گناه آن برای هر دو نوشته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۳    
بحران بی حجابی در فضای مجازی که مدت زیادی نیست خود را به عنوان یک چالش دینی و فرهنگی نشان داده است، کمتر از یک دهه، پس از شکل گیری اولین شبکه های اجتماعی بروز یافته است.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۱    
گازها و مواد مختلفی وجود دارند که می توان مصارف گوناگونی را در صنایع برای آن ها نام برد. به عنوان مثال وسایل و تجهیزات پزشکی چگونه ضدعفونی می شوند؟ آیا همه آن ها به واسطه گرما عاری از میکروب می شوند؟ یک کاربرد اتیلن اکساید در صنعت پزشکی، ضدعفونی کردن تجهیزات پزشکی با جنس های حساس به گرما است.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس با اشاره به لایحه عفاف و حجاب گفت: برای کاهش برخوردهای سلیقه ای، وظیفه برخورد با افرادی که بدپوششی دارند، به قوه قضائیه سپرده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۹    
برنامه رادویی گوهر عفاف با محوریت تبیین مسئله حجاب و حیا و با موضوع نقش بدحجابی در متزلزل شدن بنیان های خانواده به روی آنتن رفت.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حقوقدان ها معتقدند یکی از بایسته های قانون نویسی، شفافیت مفاهیم و صراحت در استخدام واژگان حقوقی است به نحوی که بعد از تصویب قانون، ابهامی برای اجرای آن یا اجرای سلیقه ای قانون وجود نداشته باشد ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در این مطلب به برخی از وظایف و تکالیف اختصاصی دستگاه های اجرایی طبق قانون حجاب می پردازیم.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
براساس ماده 42 لایحه عفاف و حجاب تمام پلتفرم های آنلاینی که به هر نحوی محتواهای مروج بدحجابی، بی حجابی و یا بدپوششی را ترویج داده و یا تبلیغ کنند مشمول جرایم نقدی و غیر نقدی می شوند. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
لایحه عفاف و حجاب: اعمال جریمه های نقدی و غیر نقدی برای پلتفرم های متخلف در صورت پخش محتوای مروج بدحجابی
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مطابق قانون جدید مجلس جریمه های نقدی و غیر نقدی برای پلتفرم هایی که کاربران آنها محتوای مروج بدحجابی، بدپوششی و یا مبلغ برهنگی را منتشر کنند در نظر گرفته شده است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرق : وقتی که رئیس شبکه بهداشت لاهیجان به دنبال دستور یک مقام خارج از سیستم سلامت بخش نامه کرد که در همه درمانگاه ها و بیمارستان های تابعه حق ارائه خدمات به افرادی با مسئله بدحجابی وجود ندارد، تنها در فضای مجازی سروصدایی به پاشد و بس.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: شأن معلمان در پوشش عفیفانه و ظاهر آراسته مناسب است و مخالف بدحجابی و بی حجابی در این حوزه هستیم. به گزارش تسنیم، کلام الله صفری پیش از ظهر امروز در همایش سراسری مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش اردبیل ...
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
روزنامه جوان گزارشی متفاوتی درباره سرنوشت گشت ارشاد را منتشر کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۷    
موضوع گشت ارشاد را در سه بخش می توان بررسی کرد؛ اول گشت ارشاد به عنوان ابزار و ضمانت اجرای قانون حجاب، دوم از این لحاظ که آیا گشت ارشاد فعلی کارکرد لازم را دارد یا خیر. سوم اینکه اساساً این روش –سوای ایرادات اجرایی فعلی- برای برخورد با بدحجابی به عنوان یک پدیده فرهنگی مناسب است یا خیر. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه موقت زنجان گفت: هدف اصلی دشمنان، از میان برداشتن همه معانی و مفاهیم عمیق اسلامی در جامعه ایران است و ترویج بدحجابی را یکی از مسیرهای تحقق این هدف شوم قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:فرهنگ غرب تهدید بزرگی است، وضعیت بدحجابی و کشف حجاب ها را می بینید در حالی که نباید این چنین باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت گفت: تبلیغات غیر اخلاقی واحد های صنفی منجر به تبلیغ بد حجابی و تغییر سبک زندگی می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۱    
کشاندن کشور به دامان بی ثباتی از محوری ترین رویکردهایی است که در هفته های اخیر در دستورکار معاندان و بازوهای رسانه ای آنان قرار گرفته و می کوشند با دروغ پردازی و موج سواری روی اخبار جعلی، فضای روانی جامعه را برای تحقق نیات شوم شان آماده کنند.
عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می گوید: ما باید به حجاب جوششی برسیم یعنی به نوعی شود که حدأقل طیف وسیعی از مردم از درون و داخل به حجاب گرایش پیدا کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد جعفری در امتداد نوشت: روند برخوردهای پادگانی در خصوص مسئله حجاب در کشور تشدید شده و هر روز خبر تازه ای از توقیف وسایل نقلیه شهروندان و یا پلمپ مراکز کسب و کار مردم با عنوان مقابله با بدحجابی به گوش می رسد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۵    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه اهمیت اربعین در پیاده روی و صرفا زیارت نیست، گفت: بلکه مبارزه با جهالت، ضلالت، احیای امر به معروف و نهی از منکر است، مقابله بدحجابی است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف تبلیغات طرفداران بدپوششی در خصوص آزادی زنان با کم کردن حجاب، زنانی که نمی توانند وارد این مسیر شوند، از بسیاری از موقعیت های اجتماعی بازخواهند ماند و محرومیت های بیشتری را احساس می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۸    
مدیر گروه اخلاق جامعه المصطفی(ص) گفت: اگر باکتری های فرهنگی وارد کشور شود همه جامعه را بیمار می کند و ویروس بدحجابی حساسیت همه را از بین خواهد برد؛ یکی از راه های تهاجم فرهنگی، حساسیت زدایی است؛ یعنی نگاه منفی مردم نسبت به یک منکری مثبت شود و یا افراد در برابر آن سکوت کنند.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
توقیف خودروهای شخصی به دلیل رعایت نکردن حجاب، به یک دردسر برای شهروندان تبدیل شده است. از توقیف ماشین مسافران در جاده های بین شهری تا گزارش کشف حجاب رانندگان در لوکیشن های اشتباه که حتی امکان راستی آزمایی آن هم وجود ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان-امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه حجاب یک واجب الهی و شرعی و قانونی است گفت: برای رفع بدحجابی باید همه افراد به ویژه مسئولان تلاش کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان-امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه همه مردم و قوای سه گانه در زمینه حجاب مسئولیت دارند، گفت: برای رفع بدحجابی باید همه افراد به ویژه مسئولان تلاش کنند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با نظارت میدانی دادستان مرکز خوزستان بر مراکز تجاری، پنج کافی شاپ و رستوران در اهواز به علت نقض قوانین و شئونات اسلامی با دستور قضائی پلمب شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۵۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بنده بارها گفته ام با مسئله با بدحجابی و کم حجابی که به کشف حجاب رسیده باید در سه سطح مبارزه کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس قوه قضائیه گفت: تا قبل از تصویب و قانونی شدن لایحه عفاف و حجاب، در امر برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و جرم کشف حجاب، باید از قانون موجود استفاده کرد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دوقطبی سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی حجابی یکی از مهم ترین برنامه هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دادن تنفس مصنوعی برای احیای فتنه 1401 است، گفت: دوقطبی سازی در جامعه در خصوص حجاب و بی حجابی یکی از مهمترین برنامه هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد و مساله بدحجابی نیز باید با تدبیر و یک سیاست جامع پیش رود.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دستور حجاب دستور خدای تعالی و آموزه های دینی است و آن هایی که به دنبال ترویج بدحجابی هستند از دستور خداوند متعال سر باز می زنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه ترویج بدحجابی جدیدترین نقشه دشمنان برای آسیب زدن به جامعه اسلامی است،گفت: حجاب امری است الهی و مورد تاکید آموزه های دینی و کسانی که به دنبال بد حجابی و یا ترویج آن هستند در مقابل دستور خدا قرار گرفته اند.