شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۴:۲۰Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بابامیدان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۲    
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم از واژگونی سمند در جاده بابامیدان _ یاسوج خبر داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۳    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: عابد محمدی؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفت و گو با رسانه ها به گوشه ای از اقدامات راهداری در مدیریت راه های استان و گذر از زمستان پر بارش 1401 گفت و اظهار داشت: مدیریت ناوگان حمل و نقل عمومی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۸    
برخی فکر می کنند همه تونل های جاده یاسوج بابامیدان در حوزه استحفاظی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد و باید مسئولان راهداری این استان مشکل روشنایی آن ها را برطرف کند در حالی که چنین نیست؛ البته مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد خبرهای خوشی هم از تونل های جاده یاسوج به اصفهان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر انحراف به چپ دو خودرو در جاده لیکک و همچنین جاده یاسوج - بابامیدان چهار نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۱    
برای رفع دو نقطه حادثه خیز در حد فاصل تونل گل زردی تا سرگچینه در جاده یاسوج - بابامیدان و محدوده شاه بهرام در جاده چرام - باشت 200 میلیارد تومان تخصیص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
برای رفع دو نقطه حادثه خیز در حد فاصل تونل گل زردی تا سرگچینه در جاده یاسوج - بابامیدان و محدوده شاه بهرام در جاده چرام - باشت 200 میلیارد تومان تخصیص یافت.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،دادستان مرکز استان گفت: در سال 96 در جاده یاسوج - بابامیدان درگیری منجر به قتل رخ داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۹    
بویرنیوز – رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حادثه انحراف پژو 405 در محور یاسوج_ بایامیدان یک نفر کشته و 5 نفر مصدوم شدند. جهانبخش وحدت نژاد رئیس اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
واژگونی خودرو در جاده یاسوج به بابامیدان یک کشته و 5 مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حادثه انحراف پژو 405 در محور یاسوج_ بایامیدان یک نفر کشته و 5 نفر مصدوم شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
برق شبکه بخشی از مناطق چرام، سپیدار بویراحمد، تنگاری و تونل های بابامیدان به دلیل بارندگی و صاعقه قطع شده که با پیگیری و مدیریت معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و چند اکیپ عیب یابی قطعی شبکه برق انجام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان گفت: تردد در جاده ه یاسوج بابامیدان و یاسوج اصفهان روان است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه استان گفت: در چند روز اخیر بیشترین حجم تصادف منجر به فوت در کمربندی یاسوج - شیراز و یاسوج - بابامیدان رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۶    
جانشین پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون ترافیک سنگین در جاده یاسوج-اصفهان و یاسوج به بابامیدان و کمربندی یاسوج گزارش شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه تلاش ما و برنامه ریزی های انجام شده مبنی بر ایجاد ایمنی راه ها و کاهش سوانح جاده ای و خسارت های مالی به خصوص در ایام تعطیلات نوروزی است.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۴    
بویرنیوز ، تصادف زنجیره ای در محور یاسوج به بابامیدان موجب ترافیک در این محور شد. تصادف چند دستگاه خودرو در یکی از تونل های محور یاسوج به بابامیدان موجب راه بندان و ترافیک شدید در این محور شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رستم - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم گفت: تصادف در جاده بابامیدان - یاسوج 48 مصدوم و یک کشته به جا گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سانحه رانندگی در دهانه تونل آب سفید رخ داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بویرنیوز – رئیس اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع چند حادثه در استان از جمله برخورد خودروی پژو پارس با یک دستگاه اتوبوس در محور یاسوج_ بابامیدان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از بازگشایی محور یاسوج _ بابامیدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۱    
به علت بارش برف و کولاک شدید جاده بابامیدان - یاسوج از صبح امروز مسدود شده بود.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: به علت بارش برف و کولاک شدید جاده بابامیدان - یاسوج از صبح امروز مسدود شده بود با تلاش نیروهای امدادی و راهداری بازگشایی شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: محور یاسوج به بابامیدان بعلت بارش شدید برف موقتا مسدود شده است. در محور یاسوج به شیراز نیز شرایط عادی نیست و به خودروها گفته شده راه بسته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کهگیلویه و بویراحمد از مسدود شدن محور یاسوج _ بابامیدان بدلیل بارش سنگین برف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پایان تعطیلات و بازگشت مردم، هم اکنون گره ترافیکی در محدوده شهر بوستان در باشت و پل بریم به سمت بابامیدان در حوزه استان فارس گزارش شده است.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: تصادف زنجیره ای 12 خودرو در مسیر رفت به سمت بابامیدان حدفاصل تونل گل زردون موجب ترافیک و برخی مشکلات در این محور شد. اما چند نکته: به واسطه گرمی هوا در مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد این روزها به ویژه با توجه به تعطیلات شاهد موج سفرها به این مناطق هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از رهاسازی بیش از 200 خودرو گرفتار در برف و یخبندان شب گذشته در محورهای یاسوج به چرام، مارگون به چربیون ، یاسوج به بابامیدان ، یاسوج به لوداب ، یاسوج به شیراز و سی سخت به کوه گل و امدادرسانی به قریب 1000 نفر حادثه دیده خبر داد .
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علی محمد بزرگواری نماینده ادوار گذشته شهرستان کهگیلویه نسبت به ایرادات تونل بابامیدان یاسوج هشدار داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۷    
توقف چند روزه یک دستگاه خاور در جاده کمربندی یاسوج بابامیدان در نزدیکی دشت روم عبور و مرور خودروها را با اختلال مواجه می کند.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد سردار حسن حکمتیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بارش برف روزهای اخیر و امروز در مناطق سردسیری استان و جاده های ارتباطی تمامی ماشین آلات مهندسی و برف روبی تیپ 48 فتح در جاده های ارتباطی اصلی شامل یاسوج _ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ ویسی پور گفت : هم اکنون در برخی از نقاط جاده یاسوج به کاکان ، چرام به یاسوج ، گردنه مله شوره و حدفاصل تونل گل زردی در جاده یاسوج به بابامیدان ریزش کوه گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۵    
مرکز مدیریت راه های کهگیلویه و بویراحمد گزارش داد با وجود بارش برف ، تردد در جاده های خروجی یاسوج به سمت شیراز ، کاکان ، سپیدار ، سی سخت و بابامیدان امکان پذیر است.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز : در روزهای گذشته شاهد بارش های گسترده برف و باران در همه محورهای کهگیلویه و بویراحمد بودیم. نقاط سردسیر استان و شاه راه های حیاتی یاسوج به شیراز، بابامیدان و محورهای اصفهان، مارگون، لوداب و پاتاوه شاهد بارش برف بودند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ عملیات نفس گیر نجات تریلی با 26 تن بار از لبه پرتگاه در محور یاسوج به بابامیدان با تجربه راهداران به ثمر نشست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اثر تصادف شدید در جاده یاسوج به بابامیدان تونل شماره 5 چند ساعت مسدود شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از آغاز اجرای لکه گیری و روکش آسفالت محور یاسوج _ بابامیدان به طول 6کیلومتر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۵    
رفع مشکل دو نقطه حادثه خیر در محور یاسوج بابامیدان ( محدوده گل زردی تا سرگچینه) و لار و شاه بهرام در محور باشت چرام در حال اجراست.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اورژانس استان ، جهانبخش وحدت نژاد رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حادثه برخورد خودروهای پژو پارس و پراید در محور یاسوج - بابامیدان حوالی کوشک در ساعت 12 و 56 دقیقه به مرکز پیام یاسوج گزارش شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بویرنیوز – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 7 ماهه امسال 110 میلیارد تومان از محل های مختلف به شهرداری های استان اختصاص داده شد. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: یک روز تردد در محور یاسوج – گچساران – دیلم را برای مسئولان روایت میکنم تا شاید حداقل توجهی به ایرادات فراوان در این محور شود. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۵    
یکی از پروژه های راه سازی که فعالیت خوبی طی چند ماه اخیر داشته و ماشین های سنگین راه سازی در این قسمت مشغول به کار هستند، تکمیل قطعه دوم بزرگراه بابامیدان-گچساران به بهبهان بوده که بخشی از آن در هفته دولت توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- کارشناس حوزه طرح های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد گفت: 500 میلیارد ریال اعتبار در سفر مهر 1400 رییس جمهور به استان برای تکمیل قطعه دوم بزرگراه بابامیدان-گچساران به بهبهان تصویب شد که همه این اعتبار اختصاص یافته است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۱    
یک واحد صنفی در روستای بابامیدان شهرستان رستم به دلیل رعایت نکردن موارد بهداشتی، تعطیل شد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۴    
آیین کلنگ زنی آغاز ساخت مراکز خدمات جامع سلامت بابامیدان ، پایگاه اورژانس 115جاده ای بابامیدان به یاسوج و خانه بهداشت دوکنارون زیردو شهرستان رستم، برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یاسوج_ احداث قطعه دوم از پروژه بزرگ راه بابامیدان به گچساران با حضور وزیر کشور کلنگ زنی شد.