جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۵۱Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه های سیما»

شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۹    
فیلم های سینمایی و تلویزیونی مردم معمولی ، زاپاس ، میلیونر زاغه نشین و در قامت یک مرد پنجشنبه 28 خرداد از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سیما، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن سرزمین بارانی ، زاپاس ، مربی ، شیر سنگی ، راز هانری پیک ، روز پدر ، بله برون ، مردم معمولی ، میلیونر زاغه نشین ، باجناق ها ، فروشگاه عجیب آقای مگوریوم ، در قامت یک مرد ، کار آموز ، آینه بغل ، شجاع دل ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
سومین قسمت از مجموعه مستند غیر رسمی با روایتی از دیدارهای پنجشنبه ای فعالان حوزه علم و فناوری با حضرت آیت الله خامنه ای از شبکه های سیما پخش می شود.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، رهبر انقلاب در آستانه ی برگزاری سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، چهارشنبه 26 خرداد ساعت 20 به صورت زنده و مستقیم با ملت ایران سخن خواهند گفت. این سخنرانی همزمان از شبکه های سیما و رادیو ایران پخش می شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تصویربرداری فیلم تلویزیونی "باشگاه زن ذلیلان" در یزد به پایان رسید و قرار است تا اواسط مردادماه برای پخش از شبکه های سیما آماده پخش شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۸    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: از روز شنبه به مدت ده روز اسامی خادمان فرهنگ رضوی در شبکه های سیما معرفی شده و از آنان تقدیر خواهد شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی روزنامه نگار، افسانه شهر قالی، نفس بکش، بانوی کوچک، نبرد نهایی، دلار (با بازی فرامرز قریبیان)، مسافر (با بازی خسرو شکیبایی)، نیوتن، برادران، جزیره رنگین، برهوت و... روی آنتن شبکه های سیما می رود. ...
در روزهای پایانی هفته با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید. نبرد نهایی ، برادران ، برهوت و عروسی اثرهای جدیدی هستند که این هفته روی آنتن شبکه های سیما می روند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
80 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روز های 13، 14، 15 و 16 خرداد روی آنتن شبکه های سیما می روند.
پایگاه اطلاع رسانی سیما: 80 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای 13، 14، 15 و 16 خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می روند که از این تعداد حق سکوت ، سلیم ، نجات مزرعه ، گلوله گمشده و خاکستر در برف پنج اثر جدید هستند. ...
شبکه های سیما به مناسبت فرا رسیدن 14 خرداد، سی ودومین سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد 1342 و شهادت امام جعفر صادق (ع) در روز 16 خرداد ویژه برنامه های حسینیه ایران ، خورشید بی غروب ، سه دیدار ، هفت آسمان ، رو به راه و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۷    
جدول زمانی پخش برنامه های مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه های سیما اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
پخش فیلم های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از فردا آغاز می شود و این در حالی است برخلاف دوره های گذشته، تاکنون نام سازندگان این فیلم ها به صورت رسمی اعلام نشده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مستند خاطرات بادیه ، نبردی به فرماندهی سردار سلیمانی، به زودی از شبکه های سیما پخش خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
جدول شماره 261 مدرسه تلویزیونی ایران دوشنبه 10 خرداد برای پخش از شبکه های سیما اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی برنامه های تلویزیونی و رادیویی کاندیدا سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته برگزار و از شبکه های سیما به صورت زنده پخش شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸    
فیلم های سینمایی و تلویزیونی برگزیت، پهلوان هرگز نمی میرد، شهر درون، انولا هولمز، عطر گل نرگس، سرو زیر آب، تختی، شب واقعه، استیو جابز از جمله آثاری هستند که در پایان هفته اول خردادماه روی آنتن شبکه های سیما می روند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فیلم های سینمایی و تلویزیونی برگزیت، پهلوان هرگز نمی میرد، شهر درون، انولا هولمز، عطر گل نرگس، سرو زیر آب، تختی، شب واقعه، استیو جابز از جمله آثاری هستند که در پایان هفته اول خردادماه روی آنتن شبکه های سیما می روند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رکنا:مراسم قرعه کشی برنامه های تلویزیونی و رادیویی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل برگزار و از شبکه های سیما به صورت زنده پخش شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مراسم قرعه کشی برنامه های تلویزیونی و رادیویی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل برگزار و از شبکه های سیما به صورت زنده پخش شد. فهرست نامزدهایی که زمان بندی برنامه انتخاباتی آن ها به قید قرعه انتخاب شد، به شرح زیر است: ...
پایسگاه اطلاع رسانی سیما: فیلم های سینمایی و تلویزیونی برگزیت ، پهلوان هرگز نمی میرد ، شهر درون ، انولا هولمز ، عطر گل نرگس و گو گری (برادری) ، آثار جدیدی هستند که در هفته اول خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می رود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در دو روز پایانی اردیبهشت بیش از 40 فیلم سینمایی از شبکه های سیما روی آنتن می رود؛ مظنون و انتخاب ویژه دو فیلم سینمایی جدیدی هستند که این هفته پخش می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن فصل نرگس ، تلفن ، فرشته ها با هم می آیند ، جعبه موسیقی ، بیست و سه نفر و یه حبه قند ، پنجشنبه و جمعه 30 و 31 اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما: در دو روز پایانی اردیبهشت بیش از 40 فیلم سینمایی از شبکه های سیما روی آنتن می رود که مظنون و انتخاب ویژه دو فیلم سینمایی جدیدی هستند که این هفته پخش می شوند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی جمعیت تمامی برنامه های شبکه های سیما، رادیو و استانی با رویکرد جمعیتی پخش خواهد شد.
معاون سیما گفت: چینش برنامه ها در شبکه های سیما باید به گونه ای باشد که در تمام ساعات شبانه روز، برنامه های مناسب برای همه اقشار و سلیقه های متنوع، روی آنتن تلویزیون باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۶    
شبکه های سیما هم زمان با فرارسیدن عید سعید فطر برنامه های متنوعی را روی آنتن می برند. در فهرست این برنامه ها فیلم های سینمایی و تلویزیونی ایرانی و خارجی مختلفی به چشم می خورد که پنجشنبه و جمعه 23 و 24 اردیبهشت روانه آنتن می شوند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: تلویزیون برای ایام عید فطر، فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی جدید و خاطره انگیزی را تدارک دیده که در روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه های مختلف سیما روی آنتن خواهند رفت. ...
آموزش بد ، قلمرو ، فرار از زندان پرتوریا ، ماجرای من و پدربزرگ و نیمه گمشده فیلم های جدیدی هستند که در تعطیلات عید سعید فطر از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه های سیما با تدارک برنامه هایی مفرح و شاد در ساختارهای مختلف و متنوع از جمله فیلم های سینمایی و تلویزیونی، جنگ های شاد، مسابقات، پویانمایی، مستند و همچنین پوشش نماز عید فطر به صورت زنده در روز عید سعید فطر مهمان خانه های شما می شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فصل دوم مجموعه زیرخاکی از سه شنبه 4 خرداد از شبکه یک؛ صبح آخرین روز با موضوع زندگی شهید شهریاری دانشمند هسته ای کشورمان از شبکه دو و بوتیمار از شبکه سه از شنبه 25 اردیبهشت و روزهای آبی از پنج شنبه 23 اردیبهشت از شبکه پنج پخش خواهند شد. ...
اقتصاد آنلاین / فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۶۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه دعوت شبکه یک سیما که با حمایت همراه اول در حال اجراست، توانست رتبه یک میزان مخاطب در بین برنامه های افطار صداوسیما را کسب کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بیانات رهبر انقلاب به مناسبت روز قدس از شبکه های یک و خبر سیما، شبکه های رادیویی ایران و فرهنگ و شبکه های برون مرزی به طور زنده پخش خواهد شد. شبکه های یک و خبر سیما و شبکه های رادیویی ایران و فرهنگ جمعه (17 اردیبهشت) ساعت 14 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۱۰    
در این روز هایی که کرونا امان از خیلی ها گرفته است؛ بسیاری از مردم پای شبکه های سیما ندای الهی العفو سر دادند.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: 32 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش می شوند. فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن هفت سنگ ، حورا ، منطقه پرواز ممنوع ، شکارچی شنبه ، ابو زینب ، بیگانه: میثاق ، نسترن های وحشی ، سی و سه روز ، فرار از زندان آلکاتراز ، سپید به رنگ مروارید ...
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس شریف، شبکه های سیما ویژه برنامه هایی را برای این روز تهیه و تدارک دیده اند.
عوامل برنامه های شب های قدر شبکه های سیما در این لیالی پرفیض تلاش کردند حال معنوی این مراسم ها را به خانه های مردم منتقل کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، برنامه های قرآنی حرم امام رضا(علیه السلام) در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما در پاییز 1399، سه شبکه پرمخاطب تلویزیون، اقبال مردم نسبت به برنامه های رادیو و تلویزیون و تماشای سریال پرطرفدار را اعلام کرد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
این سخنرانی همزمان از سایت Khamenei.ir، شبکه یک سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری پخش می شود. به گزارش فرارو- رهبر انقلاب امروز در سخنانی صریح از اظهارات اخیر وزیر خارجه در فایل صوتی لو رفته از او انتقاد کردند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز، یک شنبه، در سخنان زنده تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ ایران با تشریح جایگاه مهم معلمان و کارگران در پیشرفت کشور، انتخابات را به معنای واقعی کلمه فرصتی مهم برای ایران عزیز و عاملی بی بدیل برای استحکام پایه های نظام خواندند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: شهید سلیمانی را دشمنان تهدید به قتل کرده بودند، این بزرگوار گفته بود من را تهدید به چیزی می کنند که آن را دنبال می کنم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه خدشه کردن به انتخابات و دست اندرکاران انتخابات غلط است، گفت: نیروی قدس بزرگترین عامل موثر در جلوگیری از دیپلماسی منفعل در غرب آسیاست.
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند، گفت: معلمان باید کاری کنند ریزش ها نزدیک به صفر باشد.
خبرگزاری ایرنا: در روز شهادت امام علی (ع) چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی از جمله یک تکه نان ، خروج الوند ، به وقت رهایی و... از شبکه های مختلف سیما پخش می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
در ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در یک سخنرانی تلویزیونی با مردم سخنان مهمی ایراد خواهند کرد. ...
ایسنا: رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعت 18 روز یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 به صورت زنده از طریق شبکه های رسانه ملی و فضای مجازی با مردم سخن خواهند گفت. این سخنرانی همزمان از سایت Khamenei.ir، شبکه یک سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری پخش خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مقام معظم رهبری بعدازظهر یک شنبه 12 اردیبهشت از طریق شبکه های سیما با مردم صحبت خواهند کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شبکه های سیما به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر، مراسم احیا در شهر های مختلف را که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شوند، پوشش می دهند.