پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۶:۵۰Oct 2020 1

جدیدترین‌های «مصرف بنزین»

به نظرم باید سران سه قوه نظارت کافی بر روند صحیح و سریع اجرای طرح های پتروپالایشی داشته باشند. تأمین مالی این طرح ها با استفاده از جذب سرمایه های مردمی از بازار سرمایه و بخش عمومی و خصوصی انجام می شود و اقتصاد ما را در برابر تحریم های نفتی آمریکا مقاوم می کند.
مدیر منطقه اردبیل : مصرف سی ان جی در استان اردبیل به مقدار 39% (سی و نه درصد ) در شهریور ماه جایگزین مصرف بنزین موتور شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال، با مصرف 48 میلیون مترمکعب سوخت سی. ان. جی در استان، میزان مصرف بنزین نسبت به سال گذشته 25 درصد کاهش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۶    
قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت پخش و پالایش گفت: در حال حاضر روزانه 2.5 میلیون مترمکعب CNG در کشور مصرف می شود و تنها 1.5 میلیون مترمکعب با نقطه دلخواه ما فاصله وجود دارد. البته با دوگانه سوز کردن 1 ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی ده چشمه، قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه به دلیل پاندمی کرونا حدود 3 ماه از برنامه خود عقب هستیم، ادامه داد: با این وجود تا کنون تبدیل رایگان 25 هزار خودروی عمومی تک سوز به دوگانه سوز انجام شده است. حالا روزانه حدود 350 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱    
صالحی رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران، برداشتن محدودیت ها و افزایش ترددها را علت افزایش مصرف بنزین به دوره قبل از کرونا دانست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همایون صالحی با حضور در برنامه تلویزیونی با اشاره به میزان مصرف بنزین اظهار کرد: مصرف بنزین در کشور پیش از سهمیه بندی به 98 تا 100 میلیون لیتر در روز رسیده بود که با اعمال سهمیه بندی مصرف به 75 میلیون لیتر در روز رسید. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران گفت: مصرف بنزین در بعضی از روزهای فروردین ماه به 22 میلیون لیتر هم رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
از آنجا که رشد مصرف بنزین در کشور ایران سریع تر از سایر سوخت ها بوده و پالایشگاه ها علاوه بر بنزین، فرآورده های دیگری هم تولید می کنند، لذا تأمین تقاضای بنزین بجز احداث پالایشگاه که نیاز به زمان و سرمایه زیادی دارد، از مسیرهایی دیگری هم ممکن است.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نسخه پلاگین هیبرید از پرفروش ترین شاسی بلند تویوتا برای سال آینده، بهینه سازی شده است. راو4 پلاگین هیبرید 300 اسب بخار قدرت دارد و مصرف بنزین یک لیتر در 100 کیلومتر فراهم می کند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
هدف عربستان کاهش مصرف بنزین و تشویق به صرفه جویی و افزایش بهره وری خودروهای سبک است. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، سازمان بنادر عمومی عربستان موقتاً واردات از 16 شرکت خودروسازی را بخاطر عدم تبعیت از برنامه عرضه آنها و عدم پیروی از استانداردهای جدید سوخت ممنوع کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: مصرف بنزین در این منطقه از ابتدای امسال تاکنون 15 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با تبدیل یک میلیون و 460 هزار خودروی عمومی و توسعه مصرف سی. ان. جی در کشور، تا 15 میلیون لیتر در روز در مصرف سی. ان. جی صرفه جویی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
درحالی طبق مصوبه شورای اقتصاد، باید یک میلیون و 464 هزار خودرو در طرح CNG، دوگانه سوز شوند که تا کنون تنها 23 هزار دستگاه به صورت نهایی در این طرح تبدیل شده اند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش از سهمیه بندی بنزین در 24 آبان ماه سال گذشته، مصرف بنزین در کشور حدود 96 تا 97 میلیون لیتر در روز بود که پس از سهمیه بندی با افت 30 درصدی، به حدود 75میلیون لیتر، کاهش پیدا کرد.
فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از مصرف روزانه 900 هزار مترمکعب سی ان جی در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد و گفت: مصرف سی ان جی در پنج ماه نخست سال جاری ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از مصرف روزانه 900 هزار مترمکعب سی ان جی در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه ویتول پیش بینی کرد تقاضای جهانی برای نفت در بخشهای حمل و نقل به استثنای سوخت جت تا سه ماهه چهارم سال 2021 به سطح پیش از شیوع ویروس کرونا بازخواهد گشت.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از صرفه جویی 21 میلیون لیتری در مصرف بنزین موتور استان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ شهید آیت الله مدنی(ره) در یکی از خطبه ها در ایام جنگ تحمیلی، به مردم سفارش کرد در مصرف بنزین صرفه جویی کنند، خود ایشان سوار ماشین نشد و پیاده به نماز رفت و آمد کرد.
فهیمه سادات قلندرزاده سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: با مصرف بیش از 100 میلیون متر مکعب سی ان جی در 5 ماه نخست امسال، به همین میزان در مصرف بنزین در سطح استان البرز، صرفه جویی شد. ************ ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از کاهش 27 درصدی مصرف بنزین موتور در پنج ماهه نخست سال جاری در سطح این استان خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر سنسور دمای هوا نیز مشکل داشته باشد، در بد گاز خوردن موتورسیکلت شما تاثیرگذار خواهد بود. براین اساس باید ضمن بررسی سنسور دمای هوا در صورت نیاز این قطعه تعویض شود.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد ناصر رئیسی فرد با اشاره به مصرف بنزین در کشور اظهار کرد: پس از کاهش محدودیت های اجتماعی ناشی از شیوع کرونا میزان مصرف بنزین به 75 درصد مدت مشابه در سال های گذشته رشید و عبارت دیگر میزان مصرف بنزین کاهش 25 درصدی داشته است ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از کاهش 27درصدی مصرف بنزین موتور در پنج ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.
با مصرف بیش از 103 میلیون متر مکعب گاز فشرده (CNG) از طریق 53 باب جایگاه CNG استان به همین میزان صرفه جویی در مصرف بنزین انجام شده است.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
1399/6/11 سه شنبه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، حسین صادقیان در این باره گفت: به طور طبیعی افزایش مصرف گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) کاهش و صرفه جویی مصرف بنزین را به دنبال خواهد داشت. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
متنوع سازی سبد سوخت در بخش حمل و نقل، یکی از اولویت های کشورها به منظور افزایش امنیت عرضه انرژی است. از سال 1385 در جهت کنترل روزافزون مصرف بنزین و کاهش واردات آن ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاور انجمن مالکان جایگاه های عرضه سوخت گفت: با توجه به اینکه بنزین سوپر گران است و با نرخ آزاد توزیع می شود، مشتری زیادی ندارد، بنابراین جایگاهداران هم تمایلی به تامین آن ندارند.
مدیر منطقه اردبیل : مصرف سی ان جی در استان اردبیل به مقدار 39% (سی و نه درصد ) در مرداد ماه جایگزین مصرف بنزین موتور شده است
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۵    
تهران (پانا) - – عضو کمیسین انرژی مجلس اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به عدالت اجتماعی نزدیک تر می داند و می گوید قطعا اجرای این طرح اثرگذار و تشویقی برای کاهش مصرف بنزین هر خانواری است که به آن تعلق میگیرد و از انجایی که که خرید کالای ایرانی شاید مدنظر باشد هدف این است که خانوار تشویق بشوند که ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کاهش 18 درصدی مصرف بنزین در استان، انبار مطبوعات آمادگاه را تخلیه کنید، هزینه برق 3 میلیون نفر رایگان می شود، افتتاح سه طرح بزرگ ملی در حوزه نفت و کرونا در کمین کرونا گرفته ها؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مصرف بنزین در پنج ماهه امسال در استان اصفهان،18 و نیم درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو کمیسیون صنایع در مورد علت افزایش آلودگی هوا همزمان با کاهش مصرف بنزین توضیح داد و از عملکرد ضعیف دولت در بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر انتقاد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از دی ماه سال 97 برنامه ریزی برای صادرات بنزین انجام شد تولید بنزین در سال 98 به حدود 110 میلیون لیتر رسید همزمان کاهش 20 میلیون لیتری مصرف بنزین در کشور، موجب شد تا ایران نیز به باشگاه صادرکنندگان بنزین بپیوندد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: طی چهار ماه نخست سال، حدود 503 میلیارد تومان صرفه جویی با کاهش مصرف سوخت های مایع در استان داشته ایم که 400 میلیارد تومان آن مربوط به بنزین است.
آناج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دریافت دو نوبتی عوارضی در آزادراه تبریز_ارومیه به دلیل کوتاه شدن مسیر و صرفه جویی در بنزین ظاهرا از نظر مسئولین مربوطه توجیه پذیر است و مردم نباید ناراضی باشند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از کاهش 25درصدی مصرف بنزین موتور در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح منطقه میاندوآب خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۱    
بنی کریمی گفت: با فعالیت 37 باب، جایگاه سی ان جی در شیراز شاهد صرفه جویی 700 هزار لیتری در مصرف بنزین هستیم.
با انجام اقدامات زیربنایی وتوسعه صنعت سی ان جی در فارس ، روزانه یک میلیون و600 هزارلیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از کاهش 25 درصدی مصرف بنزین موتور نسبت به مدت مشابه سال قبل در جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۹    
همزمان با کاهش دوباره مصرف بنزین در کشور به دلیل آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا ظرفیت صادرات بنزین کشور نیز افزایش یافت.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۸    
زهره صادقی، گروه اقتصاد و صنعت: اورهال بی سابقه پتروشیمی توسط نیروهای داخلی رخ داد پتروشیمی نقش اساسی در تولید ناخالص ملّی دارد امسال باید 10 میلیون یورو ارزش و تجهیزات ایجاد کنیم پتروشیمی سالیانه بیش از یک هزار میلیارد تومان در استان هزینه می کند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با کاهش دوباره مصرف بنزین در کشور به دلیل آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا ظرفیت صادرات بنزین کشور نیز افزایش یافت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآوده های نفتی منطقه خراسان شمالی از کاهش 25درصدی مصرف بنزین در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سطح این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از کاهش یک میلیون لیتری مصرف بنزین در ایلام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رییس انجمن شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی با اشاره به کاهش 15 درصدی مصرف بنزین با شیوع دوباره کرونا گفت: مصرف بنزین در حال حاضر بین 65 تا 70 میلیون لیتر در روز است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به 3 ماه از تاریخ رونمایی رسمی از سامانه gcr.niopdc.ir توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، تاکنون حدود 95 هزار دستگاه خودرو در این سامانه ثبت نام کرده اند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: مصرف بنزین در سال جاری(چهارماهه) در این استان با توجه به شیوع ویروس کرونا با کاهش 22.5 درصدی همراه بوده است.